ClickCease

ביטוח שיניים הראל

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע"מ הינה חברה המציעה ביטוחים מסוגים שונים, החל מטיפול רפואי ועד כיסוי אחריות כללי עם אפשרויות שונות ליחידים או לחברות הזקוקות להם!

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק עובדים עם ביטוח שיניים הראל. מה שאומר שכל המרפאות של הרשת נמצאות תחת הרשימה של המאושרת של ביטוי הראל, כלומר: אם יש לכם ביטוח הראל על ידי הארגון בו אתם עובדים, תוכלו לעשות את הטיפולים ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ולקבל החזר תשלום כפי אשר נכתב בפוליסת הביטוח שלכם. 

ברשת מרפאות שיניים עוד הגדילו לעשות, ואנחנו אלו שמגישים את הטפסים הנדרשים לחברות הביטוח השונות, כך שלא תצטרכו כלל להתעסק עם פרוצדורה של פ=טפסולוגיה, אלא תוכלו לבוא בראש שקט ובטח פשוט לעשות טיופל שיניים מקצועי, ברשת שיניים הכי טובה בארץ, ובמרפאות הנעימות שלנו, ולצאת עם חיוך מלא ויפה.

 

– אילו הליכים מכוסים בביטוח שיניים?

ביטוח שיניים מכסה בדרך כלל אחוז מהעלות של טיפול מונע, טיפולי שיניים בסיסיים והליכי שיניים גדולים. טיפול מונע כולל דברים כמו ניקוי שיניים שגרתי וצילומי רנטגן, שעוזרים לשמור על בריאות הפה שלך ולתפוס בעיות מוקדם. הליכים דנטליים בסיסיים כוללים סתימות, עקירות פשוטות ותעלות שורש. טיפולי שיניים גדולים הם נרחבים ויקרים יותר, כגון גשרים, כתרים, תותבות ושתלים. לרוב תכניות ביטוח השיניים יש סכום הטבה מקסימלי לשנה, לכן חשוב להבין את הכיסוי שלך לפני שתבצע עבודה כלשהי. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי מה התוכנית שלך מכסה, אנא אל תהסס לפנות לחברת ביטוח השיניים שלך. אנחנו תמיד שמחים לעזור.

 

כמה טעויות נפוצות בקשר לביטוח שיניים:

טעות 1: אתה צריך ללכת לרופא שיניים ברשת שלך כדי להיות מכוסה.

אנשים רבים מאמינים בטעות שהם צריכים ללכת לרופא שיניים ברשת הביטוח שלהם כדי להיות מכוסה. עם זאת, זה לא תמיד המצב. בהתאם לתוכנית הביטוח שלך, ייתכן שתוכל לראות כל רופא שיניים שתבחר ועדיין להיות מכוסה. חשוב לקרוא את הפוליסה שלך או ליצור קשר עם חברת הביטוח שלך כדי לברר מהם הכללים הספציפיים לתוכנית שלך. אתה עשוי להיות מופתע מכמה רופאי שיניים משתתפים ברשת הביטוח שלך.

רוב האנשים אינם מודעים לכך שהם יכולים להשתמש בביטוח שלהם בכל רופא שיניים שיבחרו, בתוך או מחוץ לרשת. ללא קשר לתוכנית הביטוח שלך, אתה תמיד רשאי לראות כל רופא שיניים שאתה רוצה. אם יש לך רופא שיניים מועדף שאינו ברשת הביטוח שלך, ייתכן שעדיין תוכל לקבל החזר עבור חלק מהעלויות שלך באמצעות ספק הטבות שיניים. זוהי חברה המתמחה בסיוע לאנשים להפיק את המרב מכיסוי השיניים שלהם. אם אינך בטוח אם רופא השיניים שלך מחובר לרשת או לא, הקפד לבדוק עם חברת הביטוח שלך לפני קביעת תור.

 

בכל מקרה הרופאים ברשת מרפאות שיניים מכוסים בביטוח הראל!

 

טעות 2: הזנחת טיפול מונע כי אתה חושב שהוא לא מכוסה בביטוח.

טיפול מונע חשוב לכולם, לא משנה מה תוכנית הביטוח שלך מכסה. שירותי מניעה יכולים לעזור לך להישאר בריא ולהימנע מבעיות בריאות יקרות בהמשך הדרך. שירותים כמו הקרנות, בדיקות וחיסונים כולם חשובים לשמירה על הבריאות שלך.

 

גם אם תוכנית הביטוח שלך אינה מכסה טיפול מונע, עדיין עליך לקבל את השירותים הללו. עלות הטיפול המונע נמוכה בהרבה מעלות הטיפול במחלה או מחלה חמורה. בנוסף, טיפול מונע יכול לעזור לך להימנע מחשבונות רפואיים יקרים בעתיד.

 

אם אינך בטוח אילו שירותי מניעה מכוסים על ידי תוכנית הביטוח שלך, דבר עם הרופא שלך או פנה לחברת הביטוח שלך. הם יכולים לומר לך אילו שירותים מכוסים וכיצד לגשת אליהם. טיפול מונע הוא חלק חשוב בשמירה על הבריאות שלך, אז אל תזניח אותו רק בגלל שהוא לא מכוסה בביטוח.

טעות 3:  חשיבה לא מודעת ליישור שיניים זה רק לילדים/בני נוער

יישור שיניים הוא לא רק לילדים ובני נוער – זה גם למבוגרים! אנשים רבים חושבים שישור שיניים מיועד רק לילדים ובני נוער, אבל זה לא נכון. גם מבוגרים יכולים להפיק תועלת מיישור שיניים!

ישנן כמה סיבות מדוע מבוגרים צריכים לשקול אורתודונטיה. ראשית, שיניים עקומות יכולות להיות קשות לניקוי ועלולות להוביל למחלת חניכיים. שנית, שיניים עקומות עלולות לגרום לכאבים בלסת ולגרום לכאבי ראש. שלישית, שיניים עקומות יכולות לגרום לך להיראות מבוגר ממה שאתה.

 

אם אתה מבוגר שלא מרוצה מהחיוך שלך, יישור שיניים עשוי להיות הפתרון עבורך. אורתודנטים יכולים ליישר שיניים באמצעות פלטה או Invisalign®. הפלטה היא תושבת מתכת המחוברת לשיניים בעזרת דבק שיניים. Invisalign® הוא מיישר פלסטיק שקוף המתאים על השיניים.

 

גם הפלטה וגם Invisalign® יעילים ביישור שיניים. עם זאת, Invisalign® הוא קצת יותר יקר מאשר פלטה. אם אתה מעוניין לקבל את Invisalign®, הקפד לדבר עם רופא השיניים שלך לגבי הכיסוי הביטוחי שלך.

 

אם אתה מבוגר שרוצה חיוך ישר יותר, יישור שיניים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך. שוחח עם רופא השיניים שלך כדי לברר אם יישור שיניים מתאים לך. והאם ביטוח הראל מכסה תא יישור השינים לילדיך וגם לך.

טעות 4: טיפולים קוסמטיים אינם מכוסים בביטוח שיניים.

הליכים קוסמטיים, כגון הלבנת שיניים וציפויים, אינם מכוסים בדרך כלל על ידי ביטוח שיניים. עם זאת, הליכים מסוימים עשויים להיחשב הכרחיים מבחינה רפואית, כגון טיפול בעששת חמורה או מחלת חניכיים. אם אתה שוקל הליך קוסמטי, הקפד לבדוק עם חברת הביטוח הראל כדי לראות אם הוא מכוסה. במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל לקבל הנחה על ההליך אם תשלם מכיסך.

טעות 5: לא לנצל את היתרונות של טיפול מונע שהתוכנית שלך מציעה.

טיפול מונע הוא חלק חשוב בשמירה על בריאות, אך אנשים רבים אינם מנצלים את יתרונות הטיפול המונע שהתוכנית שלהם מציעה. זו עלולה להיות טעות יקרה, שכן טיפול מונע יכול לעזור לך להימנע ממחלות יקרות ובעיות בריאות בהמשך הדרך.

 

חלק משירותי הטיפול המונע הנפוצים ביותר המוצעים על ידי קופות החולים כוללים בדיקות לגילוי סרטן, כולסטרול וסוכרת; פיזיות שגרתית; וחיסוני שפעת. קופות חולים רבות מציעות גם תעריפים בחינם או מוזלים עבור שירותי טיפול מונע.

 

אם אינך בטוח אילו שירותי טיפול מונע מציעה התוכנית שלך, הקפד לשאול את המבטח או מנהל התוכנית שלך. וזכרו, תמיד כדאי לשוחח עם הרופא שלכם לגבי שירותי טיפול מונע המתאימים לכם.

טעות 6: אי בדיקת הצהרת סיכום ההטבות השנתית שלך.

אם אתה כמו רוב האנשים, כנראה שלא תבדוק את הצהרת סיכום ההטבות השנתית שלך. זוהי טעות, שכן הצהרת הסיכום יכולה לספק מידע רב ערך על תוכנית הפרישה שלך. הצהרת הסיכום כוללת מידע חשוב כגון ערך חשבונך וכמה תרמת במהלך השנה. הוא כולל גם מידע על אפשרויות ההשקעה של התוכנית שלך ועל כל עמלות שייתכן שהייתה לך. סקירת הצהרת הסיכום שלך יכולה לעזור לך להישאר על המסלול עם יעדי תכנון הפרישה שלך.

 

בסופו של דבר, ביטוח שיניים ארגוני בחברת הראל הוא עסק שכדאי לכם ,המטופלים ומשפחותיהם. חשוב וכדאי לדעת שרשת מרפאות שיניים הינם מאושרות על דיי חברת הראל, כך שאתם מוזמנים להגיע למרפאות הטובות בארץ כדי לקבל טיפול איכותי במיוחד, ואף על פי כן לא לשלם על כך ביוקר, בזכות ביטוח הראל שיש לכם.אז למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו אם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכ הלמקום מגוריכם.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן