ClickCease

ביטוח שיניים פרטי

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כמה דברים שלא ידעת על ביטוח שיניים פרטי

אלו גורמים משפיעים על המחיר של ביטוח שיניים פרטי?

המחיר הממוצע של ביטוח שיניים פרטי משתנה בהתאם לכיסוי הניתן. ככלל, הפרמיות יהיו נמוכות יותר עבור פוליסות שיש להן מגבלת הטבה שנתית נמוכה יותר.

ישנם גם מספר גורמים שיכולים להשפיע על עלות ביטוח שיניים פרטי. חלק מהמבטחים גובים יותר אם אתה מעשן או שיש לך היסטוריה של בעיות שיניים. גם גיל ומיקום יכולים לשחק תפקיד בעלות הכיסוי. 

ביטוח שיניים פרטי יכול להיות דרך מצוינת להגן על עצמך מפני עלויות גבוהות של רפואת שיניים. חשוב לחפש ולהשוות פוליסות כדי למצוא את המדיניות המתאימה ביותר לצרכים שלך.

– איך אני יודע אם רופא השיניים שלי מחובר לחברת הביטוח?

אם יש לך ביטוח שיניים, אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לדעת הוא האם רופא השיניים שלך מחובר לחברת הביטוח. רופאי שיניים ברשת הסכימו לקבל תעריף מוזל מחברת הביטוח שלך, בעוד שרופאי שיניים מחוץ לרשת לא קיבלו. זה יכול להיות חשוב מכיוון שאם תבחר רופא שיניים מחוץ לרשת, ייתכן שתצטרך לשלם את כל עלות הטיפול שלך בעצמך.

 

לפני שאתם בוחרים רופא שיניים, חשוב לבדוק האם הם נמצאים ברשת הביטוח שלכם. אתה יכול לעשות זאת על ידי חיפוש באתר האינטרנט של חברת הביטוח שלך או על ידי התקשרות לקו שירות הלקוחות שלהם. אם רופא השיניים שלך לא נמצא ברשת שלך, אולי תרצה לשאול אותם אם הם מוכנים לנהל משא ומתן על תעריף נמוך יותר עם חברת הביטוח שלך. אם הם לא, אולי כדאי לשקול למצוא רופא שיניים חדש.

– מה ההבדל בין תוכנית שיפוי לתוכניות טיפול מנוהלות?

תוכניות טיפול מנוהלות ותוכניות שיפוי הן שני סוגים שונים של תוכניות ביטוח בריאות. תכנית שיפוי היא סוג מסורתי של ביטוח בריאות בה מקבל המבוטח החזר עבור הוצאות רפואיות שנגרמו לו. תכניות טיפול מנוהלות הן רשתות של ספקי שירותי בריאות אשר התקשרו עם המבטחת בהסכם למתן שירותי בריאות לחבריה בתעריף מוזל. תוכניות טיפול מנוהלות מחייבות בדרך כלל את המבוטח להשתמש בספק רשת על מנת לקבל כיסוי.

– איך אני מוצא רופא שיניים שמקבל את תוכנית הביטוח שלי?

מציאת רופא שיניים שמקבל את תוכנית הביטוח שלך יכולה להיות קצת טרחה, אבל שווה את זה כדי לחסוך בעלויות מהכיס. הנה כמה טיפים שיעזרו לך למצוא רופא שיניים באזור שלך שמקבל את הביטוח שלך:

 

ראשית, בדוק עם חברת הביטוח שלך כדי לראות אם יש להם רשימה של ספקים ברשת. זו הדרך הקלה ביותר לצמצם את האפשרויות שלך.

 

שנית, בקשו מהחברים והמשפחה שלכם המלצות. הם אולי מכירים רופא שיניים מעולה שעושה את הביטוח שלך.

 

שלישית, השתמש בספרייה מקוונת או במנוע חיפוש כדי למצוא רופאי שיניים באזור שלך אשר לוקחים את הביטוח שלך. הקפד לקרוא ביקורות לפני קביעת תור.

 

לבסוף, התקשר לרופא השיניים שבחרת כדי לאשר שהוא מקבל את תוכנית הביטוח שלך. לאחר שמצאת רופא שיניים שאתה מרגיש בנוח איתו, הקפד לקבוע בדיקות קבועות כדי לשמור על החיוך שלך בריא!

שים לב שברת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שלא צריך באמת לחפש כל כך הרבה. פשוט תתקשר עכשיו אלינו, ונעזור לך להבין מהו הטיפול הדנטלי שאתה צריך, ואיך תוכל לקבל עליו החזר מחברת הביטוח הפרטי שאתה מבוטח בה.

– האם כל רופא שיניים הוא מכוסה מבחינת הביטוח שיניים פרטי?

אין תשובה פשוטה אם כל רופא שיניים מקבל ביטוח שיניים פרטי או לא. חלק מרופאי השיניים הם חלק מארגון גדול יותר שמקבל ביטוח פרטי, בעוד שאחרים עובדים באופן עצמאי ועשויים לקבל אותו או לא. הדרך הטובה ביותר לברר היא להתקשר ישירות לרופא השיניים ולשאול על המדיניות שלהם. באופן כללי, עם זאת, רוב רופאי השיניים מקבלים צורה כלשהי של ביטוח פרטי. אז אם אתם מחפשים רופא שיניים חדש, בהחלט כדאי לשאול על פוליסת הביטוח שלו לפני קביעת תור.

 

– האם ישנה תקופת המתנה לפני שאוכל להשתמש בכיסוי שלי?

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג ביטוח השיניים שיש לך. לדוגמה, אם יש לך תוכנית ביטוח שיניים מסורתית, יש בדרך כלל תקופת המתנה של שישה עד שנים עשר חודשים לפני שתוכל להשתמש בכיסוי שלך. תקופת המתנה זו נועדה להרתיע אנשים מלהירשם לביטוח שיניים רק כאשר הם צריכים את זה. עם זאת, אם יש לך תוכנית הנחות לרפואת שיניים, אין תקופת המתנה לפני שתוכל להתחיל להשתמש בהנחות שלך. תוכניות הנחות נועדו לתת לאנשים גישה נוחה יותר לטיפולי שיניים, כך שאין תקופת המתנה לפני שתוכל להתחיל להשתמש בהנחות שלך. כמובן, הדרך הטובה ביותר לגלות את התשובה לשאלה זו היא ליצור קשר עם ספק ביטוח השיניים שלך. לשאול אותם על המדיניות הספציפית שלהם. תקופות ההמתנה עשויות להשתנות בהתאם לסוג ביטוח השיניים שיש לך, לכן חשוב לשאול את הספק שלך לגבי תקופות ההמתנה שלהם לפני רכישת פוליסה. על ידי כך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הכיסוי הדרוש לך ללא הפתעות. תודה ששאלת!

– איך עובד החיוב עם ביטוח שיניים פרטי?

ישנן כמה דרכים שונות שבהן משרדי שיניים יכולים לחייב מטופלים בביטוח שיניים פרטי. השיטה הנפוצה ביותר היא לחייב את חברת הביטוח של החולה ישירות. המשרד ישלח לחברת הביטוח טופס תביעה, ולאחר מכן החברה תחזיר למשרד חלק מהעלויות. אפשרות נוספת היא לגרום למטופל לשלם ישירות לרופא השיניים, ולאחר מכן המטופל יכול להגיש טופס תביעה לחברת הביטוח לקבלת החזר. חלק ממשרדי השיניים מציעים גם מימון פנימי, המאפשר למטופלים לבצע תשלומים חודשיים ישירות למשרד. ללא קשר לאופן החיוב, ביטוח שיניים פרטי יכול לעזור לחולים לחסוך כסף על טיפול שיניים הכרחי.

 

– מהם הסוגים השונים של ביטוחי שיניים?

 

ישנם מספר סוגים שונים של ביטוחי שיניים, ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלו. הסוג הנפוץ ביותר של ביטוח שיניים נקרא ביטוח "שיפוי. פוליסה מסוג זה מחזירה לך חלק מהוצאות השיניים שלך, עד לסכום מקסימלי. סוג נוסף של ביטוח שיניים נקרא ביטוח "טיפול מנוהל. פוליסה מסוג זה מחייבת אותך לבחור רופא שיניים מתוך רשימה של ספקים מאושרים, ובדרך כלל יש לה פרמיות חודשיות נמוכות יותר מביטוח שיפוי. לבסוף, ישנו ביטוח שיניים "בחסות הממשלה", אשר ניתן על ידי הממשלה לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם ביטוח פרטי. לסוג זה של ביטוח יש בדרך כלל פרמיות נמוכות מאוד, אך יש לו גם רשימה מוגבלת מאוד של שירותים מכוסים.

 

האם רשת המרפאות של ד"ר בוחניק עובדת עם חברות הביטוח הגדולות בישראל?

רשת המרפאות של ד"ר בוחניק מתחייבת להעניק טיפול שיניים איכותי לכל מטופלינו. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר. אנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי הגדולים, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום כדי שתוכלו למצוא את האפשרות המתאימה לכם ביותר. כמו כן, אנו מציעים מגוון אפשרויות מימון, כך שתוכלו לקבל את טיפול השיניים הדרוש לכם מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי העלות. בין אם אתם מחפשים רופא שיניים חדש או שאתם פשוט מחפשים מקום לניקוי שיניים, אנו מקווים שתשקלו לנסות אותנו. אנו בטוחים שלא תתאכזבו.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן