ClickCease

גשר לשיניים

גשר לשיניים הוא המצאה רפואית ותיקה יחסית. כיום, גשר לשיניים הוא אחד הפתרונות הנפוצים ליישור שיניים ואנשים במגוון גילים ובכל רחבי העולם, מרכיבים גשר לשיניים. אם גם אתם מעוניינים ביישור שיניים מקצועי, המאמר הבא יגלה לכם כל שעליכם לדעת על גשר לשיניים: מה הוא מתקן, כיצד מתקינים אותו, אילו סוגים של גשר לשיניים קיימים ועוד.

באיזה גיל עושים גשר לשיניים?

בעבר, גשר לשיניים היה מיועד לילדים בגילאי טרום גיל ההתבגרות וגיל ההתבגרות. גשר לשיניים הותקן אחרי שכל השיניים הזמניות ("שיני חלב") נשרו והיה צורך ליישר ולסדר את השיניים הקבועות. לא מתקינים גשר לשיניים על שיניים זמניות, משום שאין צורך – הן נושרות מהפה בשלב מסוים ואז אפשר להבין את התמונה המלאה ולהבחין אילו שיניים זקוקות ליישור והיכן בפה הן ממוקמות. 

עם השנים, גם מבוגרים התחילו להשתמש בטכניקה של גשר לשיניים. אם בעבר מי שלא יישר את שיניו בגיל ההתבגרות נאלץ לחיות את חייו עם שיניים במראה לא אסתטי, הרי שכיום מתקינים גשר לשיניים גם בקרב מבוגרים. כך כל אחד יכול להשיג את המראה האסתטי שהוא חולם עליו, כמעט בכל גיל.

המטרות של גשר לשיניים

המטרה העיקרית של גשר לשיניים היא אסתטית. לרוב, לשיניים עקומות אין השלכות בריאותיות ובוודאי לא השלכות מרחיקות לכת. עם זאת, החיוך שלנו הוא אחד הדברים המאפיינים אותנו ביותר. חיוך הוא חלק חשוב משפת הגוף ואנשים שלא מחייכים, נתפסים כלא נגישים ולא חברותיים. למרבה הצער, בעלי שיניים עקומות נבוכים הרבה פעמים לחשוף אותן ולחייך וכך מתקבל מסר מוטעה לגביהם. גם מי שמחייך חיוך רחב ושיניו עקומות, עלול להיתפס כמוזנח או מרושל – גם רושם שעלול להיות מוטעה לגמרי.

מעבר לכך, גשר לשיניים מותקן גם כדי להקל על הלעיסה והדיבור, העלולים להיפגע בשל שיניים עקומות. לעיסה לא מלאה של המזון יכולה לגרום לבעיות עיכול ודיבור לא ברור עלול להיות גורם מעכב משמעותי במגוון תחומי חיים. לכן, אם אתם זקוקים ליישור שיניים, אל תהססו להתקין גשר לשיניים וליהנות מאיכות חיים גבוהה.

סוגים שונים גשר לשיניים

הסוג הנפוץ ביותר של גשר לשיניים, הוא כזה העשוי ממתכת. ההתקנה שלו פשוטה והוא עמיד מאוד, מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי. כמו כן, יש גשר לשיניים עשוי מפלסטיק, הנראה כמו פלטה המורכבת על השיניים. גשר לשיניים מפלסטיק נחשב פחות עמיד מגשר ברזל ולכן רוב מרפאות השיניים משתמשות בו כטיפול משלים לגשר ממתכת.

סוגים נוספים של גשר לשיניים, כוללים שימוש בשיטות שונות. השיטה הנפוצה ביותר היא גשר לשיניים המורכב מסמכים עשויים מתכת. אלו הן קוביות קטנות שמחברים ביניהן עם חוטי מתכת שעליהם קפיצים. החוטים מוצמדים לשיניים עם גומיות וכשהם נמתחים, הם מפעילים לחץ קל על השיניים ומזיזים אותן לכיוון הרצוי. יש לציין כי בשנים האחרונות, סמכים שקופים נהיו פופולריים בקרב מי שמתקין גשר לשיניים ובעיקר מבוגרים. סמכים שקופים מאפשרים ליהנות מכל היתרונות של גשר לשיניים, ללא פגיעה אסתטית העלולה לגרום למבוכה.

סוג נוסף של גשר לשיניים הוא יישור שיניים לינגואלי. בשיטה זו הסמכים מודבקים על החלק הפנימי של השיניים ולא החיצוני וכך נשמר חיוך נקי ומואר. גם שיטה זו מתאימה למי שהפן האסתטי חשוב לו במיוחד, למבוגרים הנבוכים מהתהליך ולכל מי שמעוניין לשמור על פרטיות ודיסקרטיות לגבי יישור השיניים שלו.

חלופה לסמכים אפשר למצוא בתור גשר לשיניים שעשוי פלטה שקופה. את הפלטה המטופל צריך להרכיב במשך כל שעות היממה, למעט בזמן צחצוח שיניים ואכילה. חשוב להתייעץ עם רופא שיניים ולקבל חוות דעת מקצועית על שיטת היישור השיניים המתאימה לכם ביותר.

שיטות נוספות ליישור שיניים כוללות הליכים מעט פולשניים. יישור מהיר מתבצע על-ידי ניתוח חניכיים שמרכך את העצמות ומאפשר תזוזה מהירה יותר של השיניים. כמו כן, אפשר להשתמש בשתלים אורתודנטיים זעירים, המוברגים במקום השן. שיטה זו יעילה במקרים שבהם יישור שיניים עם גשר לשיניים הוא בלתי אפשרי, בשל מחסור בשיניים בפה או אי התאמה לתהליך.

מה חשוב לדעת לפני שעושים גשר לשיניים?

חלק מהצלחת התהליך של גשר לשיניים והגעה ליעד הרצוי, קשור לבריאות השיניים עליהן מותקן גשר לשיניים. לכן, לפני שפונים להיבט האסתטי של גשר לשיניים, יש לסיים את כל הטיפולים המשמרים הנחוצים. אם אתם חולמים על גשר בשיניים, זה הזמן לפנות לרשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק ולבצע סתימות, עקירות, כתרים, טיפולי שורש, טיפול בדלקות, טיפולי שיננית ועוד. רק אחרי שהכל יושלם, יוכלו להתקין לכם במרפאה גשר לשיניים.

שמירה על הפה בזמן שיש גשר לשיניים

שמירה על היגיינת פה היא תמיד נושא חשוב, אך כשיש גשר לשיניים, היא חשובה פי כמה. במקביל, חשוב לזכור כי גשר לשיניים מקשה לעיתים על שמירה על היגיינת פה תקינה ולכן, מי שמתקינים לו גשר לשיניים חייב לעשות את כל הפעולות הנדרשות מדי יום, כדי להבטיח את הצלחת הטיפול. צחצוח קבוע של השיניים וניקוי השיניים אחרי כל ארוחה הוא חיוני ביותר כשיש גשר לשיניים. שיניים מוזנחות ולא מטופלות עלולות להוביל להפסקת הטיפול וכתוצאה מכך הן יישארו עקומות לתמיד.

אצל מי מתקינים גשר לשיניים?

גשר לשיניים מתקינים אצל אורתודנט, שהוא רופא שיניים שעבר התמחות ביישור שיניים ולסתות ומחזיק באישור על כך מטעם משרד הבריאות, עם מספר רישיון. לא כל רופא שיניים הוא גם אורתודנט ואם חשוב לכם לבדוק את הנושא לעומק, אתם יכולים לבדוק את תחומי ההתמחות של כל רופא שיניים דרך אתר משרד הבריאות. 

הטיפול האורתודנטי הנפוץ ביותר הוא כאמור התקנת גשר לשיניים, אך חשוב לציין כי יש בעיות פה ולסת נוספות הדורשות בירור וטיפול אצל אורתודנט ולעיתים יש צורך להגיע אליו החל בגיל 7, כדי לאתר בזמן בעיות פוטנציאליות ולטפל בקיימות.

גשר לשיניים עושים רק אצל מומחים בתחום 

התקנת גשר לשיניים היא תהליך מורכב. יש לטפל בשיניים, לאפיין את מהות הבעיה ולאחר מכן לבנות גשר לשיניים בהתאמה אישית. לאורך תקופת הטיפול, שאורכת חודשים ארוכים ואף שנים, יש להגיע בקביעות לביקורות אצל האורתודנט, שבודק את התקדמות התהליך ומבצע תיקונים והתאמות בגשר, במידת הצורך. כמו כן כפי שכבר נאמר, לא כל רופא שיניים מוסמך להציג את עצמו כאורתודנט ולכן, יש לבחור בקפידה רופא שיניים אמין, מקצועי ובעל ניסיון.

טפלו בכל הבעיות הדנטליות, במקום אחד 

אם אתם חולמים על חיוך צחור עם שיניים ישרות ואם אתם מתעניינים בטיפול של גשר לשיניים, צרו קשר עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק. רשת המרפאות עובדת עם ביטוחי השיניים המובילים בישראל וכך אפשר ליהנות מטיפולים וגשר לשיניים במחירים נוחים. כל רופאי רשת מרפאות שיניים מקצועיים ומנוסים והקליניקות הפזורות בפריסה ארצית, כוללות את המכשור המתקדם בתחום, כדי שתוכלו לקבל את כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. גשר לשיניים, יישור, טיפולים משמרים, ניקוי אבנית על ידי שיננית ועוד, כל אלו ממתינים לכם באווירה משפחתית ונעימה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן