ClickCease

ד"ר עמוס בוכניק

חשוב לטפל בשיניים שלנו בכל גיל על מנת לשמור על בריאותן. השמירה על השיניים מתחילה בביצוע בדיקות שגרה, טיפולי שגרה הנדרשים עבור שמירה על השיניים וכמובן, טיפולי שיניים המתבצעים בהתאם לכל בדיקה המתבצעת על ידי רופא שיניים. כל אדם שזקוק לטיפולי שיניים יודע כי לא מומלץ לפנות לכל רופא שיניים שאתם מודעתו רואים בעיתון, כי על בריאות השיניים אזור להתפשר. במקום זאת, עליו לבחור ברופא שיניים מקצועי, מיומן, מומחה, בעל וותק, ניסיון ומוניטין בתחום. אם אתם מחפשים מרפאת שיניים שכדאי לעבור בה טיפולי שיניים, כדאי מאוד שתכירו את ד"ר עמוס בוכניק.

מיהו ד"ר עמוס בוכניק?

ד"ר עמוס בוכניק הוא רופא שיניים מקצועי ומנוסה עם ותק של 40 שנים בתחום. כיום הוא עומד בראש רשת מרפאות השיניים הפרטית היחידה בישראל יחד עם אחיו – איש העסקים אורי בוכניק. בשנת 1988 החלו האחים בהקמת רשת המרפאות וכיום היא רשת מרפאות שיניים מוצלחת אשר עובדים בה צוותים מנוסים ומיומנים. ד"ר עמוס בוכניק החל את הדרך שלו כעתודאי מצטיין ומבריק בתחום הרפואה הכללית, אך כבר בשנת הלימודים הראשונה נחשף ללימודי רפואת השיניים, התחבר אל התחום והחליט שבו הוא מעוניין לעסוק בנישה זו. לאחר מכן הוא עבר ד"ר בוכניק ללמוד בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב וסיים את הלימודים שלו בשנת 1980. לאחר שסיים את לימודיו כעתודאי התגייס לשירות צבאי בן 5 שנים בתור לצבא רופא שיניים בקומנדו הימי ולאחר מכן התקדם לתפקיד של מנהל מחלקת רפואת שיניים משמרת בתל השומר, כאשר הוא רק בן 26. במקביל לכך הוא הדריך בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, וכאשר השתחרר מהצבא בשנת 1986 הוא הקים את מרפאת השיניים הראשונה שלו בבני ברק והשאר  היסטוריה.

היכן ממוקמות מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק?

אם אתם מעוניינים לעבור טיפולי שיניים באחת ממרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק כדאי שתדעו כי יש לו 23 מרפאות הפרושות בכל רחבי הארץ: אילת, אשקלון, אשדוד, באר שבע, בני ברק, דימונה, צפת, קריית גת, חדרה, רעננה, שוהם, נתיבות, נתניה, נהריה, מודיעין, ראשון לציון, רמת השרון ותל אביב. במרפאות הללו ניתן לקבל טיפולי שיניים מתקדמים, מקצועיים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים. במרפאות יש צוות מקצועי שאינו מתפשר על האיכות. בכל מרפאה מותקן מכשור מתקדם והמרפאות מעניקות טיפולי רפואת שיניים בהנחה לעמותות שונות. הצוות של המרפאות מלווה כל מטופל ומטופלת באופן אישי, תוך שהוא מעניק  חוויה חיובית בטיפול, תוך כדי מניעה של חסמים וחששות, ליווי שוטף של המטופל בתהליך כולו וגילוי אכפתיות ורגישות.

במרפאות עובדים רופאי שיניים בעלי תואר דוקטור לרפואת שיניים, וכן רופאים מומחים בתחומי רפואת שיניים השונים כגון: כירורגיית פה ולסת, אורתודנטיה, השתלות, שינניות ומומחים לטיפולי שורש.

מהם היתרונות במרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק?

לכל מרפאה מהמרפאות שהוזכרו לעיל יש מנהל רפואי אשר אחראי על כל ההיבטים המקצועיים והרפואיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. מעבר לכך, צוות המרפאה כולל סייעת מקצועית ומיומנת לכל רופא שיניים, מנהלת סניף אשר אחראית על התחום האדמיניסטרטיבי, שירות לקוחות וכח אדם וכן צוות משרד וקבלה שמציע מענה איכותי לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של לקוח. הרשת מאוד מובילה בתחום שימוש בפיתוחים טכנולוגיים שונים ברפואת שיניים והמדיניות של רשת המרפאות היא לאפשר לרופאים לבדוק את סוג החומרים שבהם הם מעוניינים להשתמש על אף שלא פעם קיימים הבדלים מהותיים בעלויות. מעבר לכך רשת המרפאות מקושרת עם אחת המעבדות הגדולות בישראל אשר מספקת לכל מרפאות השיניים את שירותי טכנאות השיניים.

למה כדאי לבחור דווקא במרפאות הרשת ולא במרפאת שיניים קטנה?

לא מעט אנשים שמעוניינים לבצע טיפולי שיניים מוצאים את עצמם תוהים האם כדאי להם לבחור במרפאת שיניים קטנה או שמא כדאי להם לבחור דווקא ברשת מרפאות שיניים. כאשר מדובר על רשת מרפאות השיניים של דוקטור עמוס בוכניק, אין ספק כי מדובר בבחירה טובה מאוד. ברשת מרפאות השיניים ניתן לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת. כך, טרם הוקמה הרשת של ד"ר בוכניק, מטופל אשר היה מגיע לרופא שיניים לצורך ביצוע טיפולי שיניים, לא פעם הופנה על ידי רופא השיניים לאנשי מקצוע נוספים בתחום רפואת השיניים, אשר הוא היה זקוק לשירותיהם כגון: שיננית, מומחה לשיקום פה ולסת ועוד. המטופל בתורו היה נע בין המרפאות השונות שבהן היה מצוי כל איש מקצוע הנדרש עבור הטיפולים השונים, דבר שהיה גוזל ממנו לא מעט זמן. הבחירה ברשת מרפאות שיניים מאפשרת לכל אדם לקבל את כל הטיפולים שהוא זקוק להם תחת קורת גג אחת, דבר שמקצר את פרק הזמן הנדרש עבור שיקום הפה באופן כללי וכמובן, חוסך להם את המאמץ והאנרגיות במעבר בין אנשי מקצוע שונים בתחום רפואת השיניים הממוקמים במקומות שונים.

החזון והמטרות של רשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק

החזון של רשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוכניק הוא להעניק לכל תושבי ישראל את האפשרות לקבל שירותי רפואת שיניים פרטית ואיכותית כאשר כאמור כל סוגי טיפולי השיניים מוצעים באותה המרפאה, תחת קורת גג אחת. הטיפולים שניתן לקבל במסגרת רשת מרפאות השיניים של דוקטור עמוס בוכניק הם: סתימות, הסרת אבנית, טיפולי שיננית נוספים, השתלות ושיקום הפה, כירורגיה, יישור שיניים הן לילדים והן למבוגרים, טיפולים אסתטיים שנים ובעצם את כל הטיפולים שניתן למצוא כיום תחת קטגורית טיפולי שיניים. בשנים האחרונות יש ביקוש הולך וגובר לטיפולי אסתטיקה בתחום השיניים לרבות: ציפוי שיניים, הלבנת שיניים, יישור שיניים בקשתיות שקופות ועוד. כדי שהתוצאה של הטיפולים הללו תהיה הכי טובה שאפשר, אין ספק שכדאי לבחור רשת מרפאות שיניים שהחזון שלה הוא להעניק את הטיפולים האסתטיים המתקדמים והטובים ביותר בתחום רפואת שיניים פרטית לכל מטופל באשר הוא.

מהן המטרות של רשת מרפאות השיניים?

לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוכניק ישנן מטרות שונות. המטרה הראשונה היא  להעניק טיפולי שיניים איכותיים ומתקדמים לכלל האוכלוסייה בישראל, במחירים שווים לכל כיס. בימינו טיפולי השיניים יקרים מאוד, וכדי לאפשר לכל אדם להנות מטיפולי שיניים מקצועיים מסוגים שונים, רשת המרפאות של ד"ר עמוס בוכניק מציעה מחירים סבירים על טיפולי שיניים מסוגים שונים לרבות טיפולים אסתטיים. הרשת מעניקה טיפולי שיניים מסובסדים לעמותות שונות והמטרה של הרשת היא להיות חוד החנית בתחום רפואת שיניים.

מטרה שנייה וחשובה ששם לעצמו ד"ר עמוס בוכניק ושותפו להקמת רשת מרפאות השיניים היא לשמור על הכבוד והרצון של כל מטופל ובד בבד, להעניק לו חווית טיפול חיובית. כלומר, כיום יש לא מעט אנשים שחוששים מרופאי שיניים והדבר מונע מהם להגיע לרופא השיניים. לא מעט אנשים דוחים את טיפולי השיניים שהם צריכים לבצע לאורך פרק זמן משמעותי בשל חשש זה, ובסופו של דבר הם מגיעים למצבים קיצוניים של שיניים הרוסות או אובדן שיניים. מצבים אלה מובילים לא פעם להשקעה כלכלית משמעותית הרבה יותר בטווח הרחוק בטיפולי שיניים. על כן, המטרה של רשת מרפאות השיניים היא לאפשר לכל מטופל לחוות חוויה חיובית וזאת בכדי שהוא לא יחשוש להגיע לרופא השיניים בכל מצב שבו יש צורך בטיפולים וכך יחסוך לעצמו כאבים והוצאות רבות. 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן