ClickCease

הלבנת שיניים ביתית

הלבנת שיניים ביתית הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות. היא משווקת כפתרון פלא מהיר למי שסובל משיניים בצבע אפור, צהוב או לבן עכור ויש אף שיטות שונות של הלבנת שיניים ביתית. כדי לדעת איזו שיטה מתאימה לכם ביותר, ממה צריך להיזהר ומאילו טעויות להימנע, המשיכו לקרוא.

למה צריך הלבנת שיניים?

אצל הרבה אנשים, השיניים לא שומרת על צבען הלבן המקורי לאורך זמן. יש לכך סיבות שונות: אצל חלק מהאנשים מדובר בעניין גנטי והשיניים שלהן נוטות לאבד את צבען מהר יותר מאצל אחרים. אצל חלק מהאנשים, שיניים שביצעו בהן טיפול שורש, הופכות לאפורות. זאת משום שבמהלך הטיפול עוקרים את העצב מהשן וכך עוקרים גם את ה"חיות" שלה, שהצבע הלבן הוא מאפיין בולט שלה. סיבות אחרות השולחות אנשים לבצע הלבנת שיניים ביתית קשורות לתזונה, אורח חיים והרגלים בריאותיים: צריכה של אלכוהול, קפה, ניקוטין, מיצים טבעיים וסוגי מאכלים שונים, גורמים לשיניים להצהיב או להאפיר. גם מחלות מסוימות יכולות לגרום לשיניים לאבד את צבען הלבן וגם שימוש בתרופות שונות וכמובן הגיל והבשלות, המביאים לירידה כללית בתפקוד הגוף.

הלבנת שיניים ביתית היא מהלך אסתטי

חשוב לציין כי אין סכנה בריאותית בשיניים שהצהיבו או האפירו, למעט במקרים שבהם שינוי הצבע מסמן על מחלה בפה או תהליך דלקתי בחניכיים ובחלל הפה. אולם, שיניים בצבע דהוי ולא אסתטי, עלולות לגרום לתחושות קשות של מבוכה וחוסר ביטחון. החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור המשמעותי ביותר שלנו והדרך בה אנו מאירים פנים, היא זו שגורמת לאנשים לחשוב עלינו לחיוב או לשלילה, אפילו באופן בלתי מודע. לכן, חבל לסבול ממבוכה ומשיניים לא נאות ומרשימות, כשיש אפשרויות טיפול כמו הלבנת שיניים טבעית.

מה קורה בתהליך של הלבנת שיניים ביתית?

הלבנת שיניים ביתית, נעשית לרוב באמצעות סד הלבנה. חשוב שלא לבלבל בין סד הלבנה המומלץ על-ידי רופא שיניים מוסמך עבור הלבנת שיניים ביתית, לבין מוצרי הלבנת שיניים ביתית הנמכרים ברשתות הפארם השונות. מוצרים אלו הם גנריים ומכוונים למכנה המשותף הגדול ביותר ולכן יש סיכוי שלא יתאימו לכל אחד ואולי גם לא לכם. כמו כן, מוצרים אלו נועדו לשימוש ללא פיקוח וליווי של רופא שיניים, כביכול כדי לקצר תהליכים, אך למעשה – שימוש לא נכון בהם עלול לגרום לנזק. עיקר הנזק האפשרי הוא לשכבת האמייל בשיניים, החיונית לשמירה והגנה עליהן והיא גם זו המעניקה להם את צבען הלבן.

בכל אופן, הלבנת שיניים ביתית עם סד הלבנה, נעשית עם ליווי רפואי צמוד. שיטה זו של הלבנת שיניים ביתית כוללת התאמה אישית של סד הלבנה, בהתאם למבנה השיניים של כל מטופל. הרופא מצייד את המטופלים בסד ובמזרקים המכילים ג'ל הלבנה, שאותו מזריק המטופל לבד. לאחר מכן, מצמידים את הסדר למשך הלילה או לכמה שעות במהלך היום ותוך זמן לא ארוך אפשר להתחיל להבחין בתוצאות.

הלבנת שיניים ביתית בשיטות טבעיות

אנשים שלא מעוניינים לעבור הלבנת שיניים בשיטות המקובלות, פונים לעיתים לנסות הלבנת שיניים ביתית בשיטות טבעיות. הלבנת שיניים ביתית בשיטות אלו מבוססת על חומרים טבעיים בלבד, חלקם מצויים כמעט בכל בית באופן שגרתי. בין שיטות הלבנת שיניים ביתית באופן טבעי, אפשר למנות:

  • הלבנת שיניים ביתית באמצעות צחצוח עם סודה לשתייה מעורבבת עם מי חמצן.
  • הלבנת שיניים באמצעות שמן קוקוס, איתו מצחצחים שיניים או מורחים בין השיניים.
  • הלבנת שיניים עם חומץ תפוחים.
  • הלבנת שיניים עם קליפת הדרים – לימון או תפוז. מי שמשתמש בשיטה הזו משפשף את השיניים עם הקליפה ולאחר מכן שוטף את הפה בתערובת של מים ומי חמצן.
  • הלבנת שיניים ביתית עם תותים אותם משפשפים על השיניים.

חשוב לציין כי הלבנת שיניים ביתית בשיטות אלו, אינה מדעית ואינה מוכחת. במקרה הטוב, התוצאות של הלבנת שיניים ביתית בשיטות טבעיות, תחזיק מעמד זמן קצר בלבד ותשלח אתכם חזרה לחדר האמבטיה לשפשוף נוסף של השיניים, או לקליניקה של רופא שיניים המתמחה בהלבנת שיניים. במקרה הפחות טוב, הלבנת שיניים ביתית עלולה לגרום לכם נזק. הלבנת שיניים עם חומץ תפוחים, למשל, עלולה לפגוע באמייל השן. אומנם תהינו משיניים לבנות לתקופה מסוימת, אך הן יהפכו רגישות ופגיעות יותר, מה שהופך את התהליך ללא כדאי.

כמה עולה הלבנת שיניים ביתית?

הלבנת שיניים ביתית נחשבת לשיטה הזולה ביותר להלבנת שיניים. מחירה גבוה בדרך כלל מכמה מאות שקלים ועדיין, היא לא מגיעה לתעריפים של שיטות הלבנה אחרות. עם זאת, חשוב לזכור כי כל רופא שיניים גובה על התאמת הסד, הביקורים והליווי בטיפולים, כראות עיניו ולפי הערך שהוא חש שהוא מעניק ללקוחות. חשוב אם כך לברר את עלויות הטיפול לפני שאתם מתחילים בתהליך, כדי שתדעו היכן אתם עומדים מבחינת תקציב ותוכלו להחליט עם הלבנת שיניים ביתית היא משהו שאתם יכולים להרשות לעצמכם. בכל מקרה, מרפאות שיניים מקצועיות ומסודרות כמו רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק, עובדות עם ביטוחי השיניים המובילים בשוק. כך אתם יכולים לקבל החזר על טיפולי הלבנת שיניים ביתית ולהשלים את הטיפול במחירים נוחים.

למי מתאימה הלבנת שיניים ביתית ולמי לא?

הלבנת שיניים ביתית לא מתאימה לנשים בהריון, אנשים עם רגישות גבוהה בשיניים, אנשים הרגישים למי חמצן ועוד. עבור כל השאר, הלבנת שיניים ביתית היא אפשרות ריאלית, אך יש להקפיד לסיים את כל הטיפולים המשמרים לשיניים, לפני תחילת תהליך של הלבנת שיניים ביתית. סתימות, טיפולי שורש, הסרת אבנית – כולם טיפולים שיש לעבור לפני שמתחילים את התהליך.

הלבנת שיניים ביתית בשילוב עם הלבנת שיניים בקליניקה

במקרים מסוימים, רופא השיניים ימליץ כי הלבנת שיניים ביתית תהיה טיפול משלים להליך טיפולי שהתחיל בקליניקה. בקליניקות כמו של רשת מרפאות שיניים, תמצאו את המכשור המשוכלל ביותר בתחום וציוד מתקדם, המאפשר לבצע הלבנת שיניים וטיפולים מורכבים נוספים, תחת קורת גג אחת. יש מטופלים שמצב השיניים שלהם מצריך שילוב בין שתי גישות הטיפול ובמקרה שלהם הלבנת שיניים ביתית באמצעות סד הלבנה, היא פעולה משלימה לטיפולים של הרופא ברשת המרפאות. כיום, אחת השיטות הנפוצות ביותר להלבנת שיניים היא באמצעות קרן לייזר, המאפשרת לבצע הלבנה אגרסיבית בעוצמה גבוהה ולדחוס את כל תהליך ההלבנה לשעה בלבד של טיפול. היתרון של טיפול זה הוא ההספק שלו: טיפול אחד או שניים מביאים לתוצאות הנשמרות במשך שנים רבות. החיסרון שלו הוא המחיר, שכן הוא נחשב לשיטה היקרה ביותר של הלבנת שיניים. כמו כן, הלייזר עלול לגרום לדלקות, שחיקה בשיניים ופגיעה בעצב השן והרקמות.

הלבנת שיניים ביתית בליווי רשת מרפאות שיניים

כאמור, רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק מציעה ליווי מקיף בתהליך של הלבנת שיניים ביתית וטיפולים רבים נוספים. הרשת מציעה פריסת מרפאות ארצית אשר בכולן צוותים מקצועיים של רופאי שיניים בעלי ניסיון, שיוכלו להמליץ לכם על הלבנת שיניים ביתית. הטיפול ברשת מרפאות שיניים כולל את הציוד המשוכלל ביותר בתחום, עם אווירה נינוחה ומזמינה בכל קליניקה ברשת.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן