ClickCease

הלבנת שיניים לפני ואחרי

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אחת ההליכים הקוסמטיים הפופולריים ביותר היא הלבנת שיניים, הלבנת שיניים ניתן לבצע על ידי רופא שיניים או בבית באמצעות מוצרים ללא מרשם. להלבנת שיניים יכולות להיות יתרונות רבים, כולל לגרום לשיניים להיראות מבריקות ומוארות יותר ושיפור ההערכה העצמית.

ישנם שני סוגים עיקריים של הלבנת שיניים: הלבנה, המשתמשת בכימיקלים לפירוק כתמים, הבהרת האזורים המוכתמים באמצעות מי חמצן, וטיפול זום ממוקד בלייזר.

 

הַלבָּנָה

סוג ההלבנה הנפוץ ביותר הוא הלבנה במפראה, המתבצע על ידי רופא שיניים. סוג זה של הלבנה משתמש בדרך כלל מי חמצן חזקים יותר ממה שזמין לשימוש בבית ויכול להפיק תוצאות מהירות ודרמטיות יותר.

הלבנה במרפאה יכולה להתבצע באחת משתי שיטות: הלבנת מגש או הלבנת כוח. הלבנת מגש כרוכה בשימוש במגש דמוי מגן פה המותאם אישית, מלא בג'ל הלבנה ונלבש למשך פרק זמן, בדרך כלל 30 עד 60 דקות, במשך זמן זה מאיר אור לד על חלל הפה, ומחליפים את החומר כשלוש פעמים.

הלבנת זום בלייזר היא הלבנה נוספת, חזקה יותר ומגיעה למקומות עמוקים יותר, אך לעיתים עלולה לגרום גם לכוויות.

הלבנה בבית היא אופציה פופולרית מכיוון שהיא בדרך כלל פחות יקרה מהלבנה במשרד וניתן לבצע אותה בנוחות של האדם. מדובר על סדים של מי חמצן בריכוז נמוך מאד, שניתן לשים על השיניים ועל ידי כך להלבין את החומר השחור והכהה השצטבר על האמייל. יש לציין שמכיון שהריכוז של מי החמצן הוא נמוך יותר, יש צורך בזמן ארוך יותר (כמה חודשים, לא כמה דקות), וגם בסופו של דבר היעילות שלנו היא פחותה.

 

ללא הלבנה (פשוט ניקוי)

דרך נוספת ועקיפה להלבנת השיניים היא פשוט לנקות את הלכלוך מהן. יש שקוראים לשיטה זו "שיטות ללא הלבנה" של הלבנת שיניים כוללות אמצעים פיזיים או מכניים להסרת כתמים. שיטות פיזיות כוללות קרצוף השיניים עם מברשת שיניים, משחת שיניים או חומר שוחק אחר. שיטות מכניות כוללות שימוש בפיק שיניים או מכשיר אחר להסרת רובד ואבנית.

שיטות ללא הלבנה הן בדרך כלל פחות יעילות משיטות הלבנה ועשויות שלא להניב תוצאות ניכרות. בנוסף, שיטות פיזיות עלולות לפגוע באמייל השיניים אם לא נעשה בהן שימוש נכון. לכן, חשוב לדבר עם רופא שיניים לפני השימוש בכל שיטת הלבנת שיניים שאינה מלבינה.

הלבנת שיניים היא הליך דנטלי קוסמטי פופולארי שיכול להיות בעל יתרונות רבים, כולל לגרום לשיניים להיראות מבריקות ומוארות יותר ושיפור ההערכה העצמית. ישנם שני סוגים עיקריים של הלבנת שיניים: הלבנה, העושה שימוש בכימיקלים לפירוק כתמים, ואי הלבנה, המשתמשת באמצעים פיזיים או מכניים להסרת כתמים.

שיניים לבנות – למה זה טוב?

תעשיית הקוסמטיקה כבר מזמן מתעניינת בנושא של שיניים לבנות. חיוך יפה עם שיניים לבנות נחשב סימן ליופי, בריאות והצלחה. שיניים לבנות תמיד היו קשורות לנעורים ואטרקטיביות.

שיניים לבנות וביטחון עצמי

להלבנת שיניים יכולות להיות יתרונות רבים, כולל לגרום לשיניים להיראות מבריקות ומוארות יותר ושיפור ההערכה העצמית. חיוך לבן ובהיר יותר יכול להגביר את הביטחון העצמי ולגרום לאדם להרגיש מושך יותר. בנוסף, הלבנת שיניים יכולה להיות דרך לרענן את מראה השיניים והחיוך.

ביטחון עצמי והצלחה בחיים

בעוד שחיוך יפה עם שיניים לבנות נחשב לסימן ליופי, בריאות והצלחה, חשוב גם לזכור שביטחון עצמי הוא המפתח להשגת הצלחה בחיים. הלבנת שיניים יכולה להיות דרך מצוינת להגביר את הביטחון העצמי ולגרום לאדם להרגיש מושך יותר, אך חשוב לזכור שהצלחה אמיתית מגיעה מבפנים. ביטחון עצמי ואמונה בעצמו הם הצעד הראשון להשגת הצלחה בכל תחום בחיים.

מדוע השיניים שלנו מצהיבות או מתכהות?

ישנן סיבות רבות לכך ששיניים עשויות להצהיב או להתכהות עם הזמן. כמה מהסיבות השכיחות ביותר כוללות הזדקנות, עישון, שתיית קפה או תה ואכילת מזונות מסוימים. כשמדובר בהזדקנות, השכבה החיצונית של השן (האמייל) מתחילה להתדלדל ולהישחק עם הזמן, וחושפת את השכבה הפנימית של השן (הדנטין), שצבעה צהוב.

עישון ושתיית קפה או תה עלולים גם לגרום לשיניים להיות צהובות או מוכתמות בגלל הזפת והניקוטין שבסיגריות, והפיגמנטים בקפה ובתה. בנוסף, מאכלים ומשקאות מסוימים, כמו יין אדום ורוטב סויה, יכולים גם הם לגרום להכתמה.

מהן השיטות הקיימות כיום להלבנת שיניים?

קיימות מגוון שיטות להלבנת שיניים, לרבות מוצרים ללא מרשם, טיפולים מקצועיים ותרופות ביתיות.

מוצרים ללא מרשם רופא, כמו משחות שיניים מלבינות, ג'לים, רצועות ושטיפות, זמינים באופן נרחב ובמחיר סביר יחסית. בדרך כלל הם מכילים חומרי הלבנה, כגון מי חמצן או קרבמיד חמצן, הפועלים לפירוק כתמים על השיניים. הצד השווה שבכל אלו הוא שאחוז החומר הפעיל בהם הוא נמוך, ולכן הפעולה שלהם היא איטית יותר ומגיעה לתוצאות פחות טובות ויעילות.

כנגד זה, ישנם גם טיפולים מקצועיים, כמו הלבנה במרפאה והלבנת לייזר, מבוצעים על ידי רופאי שיניים ויכולים להיות יקרים יותר ממוצרים ללא מרשם. הלבנה במרפאה משתמשת בריכוז חזק יותר של חומר הלבנה מאשר מוצרים בבית ויכולה להפיק תוצאות מהירות יותר. הלבנת לייזר משתמשת באור כדי להאיץ את תהליך ההלבנה ויכולה גם להפיק תוצאות דרמטיות.

האינטרנט תוכלו למצוא גם כל מיני תרופות סבתא תרופות ביתיות, כגון צחצוח סודה לשתייה או שפשוף תותים על השיניים,  בדרך כלל נוכל לומר שהן פחות יעילות מהשיטות המקצועיות שנעשות במרפאת השיניים ועשויות שלא להניב תוצאות ניכרות.  בנוסף, תרופות ביתיות עלולות לפגוע באמייל השיניים אם נעשה בהן שימוש תכוף מדי או זמן רב מדי.

מהם היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות הלבנת השיניים?

לכל אחת משיטות הלבנת השיניים יש סט יתרונות וחסרונות משלה.

מוצרים ללא מרשם הם בדרך כלל זולים יותר מטיפולים מקצועיים וניתן למצוא אותם בקלות בחנויות. עם זאת, ייתכן שהם לא יהיו יעילים כמו שיטות אחרות ויכול לקחת זמן רב יותר כדי להפיק תוצאות.

טיפולים מקצועיים, כמו הלבנה במשרד והלבנת לייזר, הם יקרים יותר אך יכולים להניב תוצאות מהירות ודרמטיות יותר. השאלה היא עד כמה אתם מוכנים להשקיע, ועד כמה חושב לכם שהשיניים שלכם יהיו לבנות, באיזה גוון ובאיזה אורך זמן יש לכם עד לקבלת התוצאה הרצויה לכם

אילו אנשים מפורסמים הלבינו שיניים?

ידוע שמפורסמים רבים מלבינים את שיניהם, על מנת שכשהם מצטלמים או מופיעים בציבור, הם יוכלו לחייך בפה מלא בלי שום מבוכה. כמה מהמפורססמים שגילו שהם עושים הלבנת שיניים לפני אירועים מיוחדים: טום קרוז, ג'ניפר לופז, מדונה, וסיימון קאוול.

מהן תופעות הלוואי של הלבנת שיניים?

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של הלבנת שיניים היא רגישות בשיניים. זה יכול להתרחש כאשר חומר ההלבנה בא במגע עם העצבים בשיניים. רגישות שיניים יכולה להיות זמנית או מתמשכת, והיא יכולה לנוע בין קלה לחמורה. תופעות לוואי אחרות של הלבנת שיניים כוללות גירוי בחניכיים , רגישות שפתיים וכתמים לבנים על השיניים. תופעה זו עוברת לאחר יומיים ממועד ההלבנה, ובמשך יומיים אלו יש להימנע משתיית משקאות בעלי צבע כהה חזק.

מהם הסיכונים בהלבנת שיניים?

הסיכונים בהלבנת שיניים נמוכים בדרך כלל, אך הם יכולים לכלול רגישות בשיניים, גירוי בחניכיים, רגישות שפתיים, כתמים לבנים על השיניים ופגיעה באמייל. הלבנת שיניים היא הליך קוסמטי, וכמו בכל הליך קוסמטי, כרוכים בכך סיכונים. חשוב לדבר עם רופא השיניים על הסיכונים לפני הלבנת שיניים.

כמה עולה הלבנת שיניים?

עלות הלבנת שיניים יכולה להשתנות בהתאם לסוג הטיפול שתבחרו. מוצרים ללא מרשם, כמו משחות שיניים מלבינות, ג'לים, רצועות ושטיפות, בדרך כלל זולים יותר מטיפולים מקצועיים. טיפולים מקצועיים, כגון הלבנה במשרד והלבנת לייזר, עשויים להיות יקרים יותר אך עשויים להניב תוצאות מהירות ודרמטיות יותר.

הלבנת שיניים לפני ואחרי

התמונות של לפני ואחרי למעלה מציגות את התוצאות של הלבנת שיניים. כפי שאתה יכול לראות, הלבנת שיניים יכולה לעשות הבדל משמעותי במראה השיניים שלך. אם אתה שוקל הלבנת שיניים, דבר עם רופא השיניים שלך על האפשרויות השונות הקיימות ואיזה סוג של תוצאות אתה יכול לצפות.

אז מה לעשות?

אם אתם שוקלים הלבנת שיניים, התקשרו למרפאות השיניים של ד"ר בוחניק הנמצאת סמוך למקום מגוריכם. טובי הרופאים בארץ ישמחו להעניק לכם טיפול שקיף, מסור ומקצועי. צוות המומחים שלנו יוכל להדריך אותך בין סוגי הטיפולים השונים הקיימים ולעזור לך לבחור את האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך.  תוכלו גם להסתכל בעצמכם בגלריית ה'לפני' ו'אחרי' כך שתוכלו לראות בעצמכם את התוצאות של הלבנת שיניים המתרחשת במרפאות של ד"ר בוחניק. התקשרו עוד היום למרפאת רשת שיניים לתיאום פגישה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן