ClickCease

הפניקס רופאי שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הפניקס רופאי שיניים

פניקס היא חברה שנותנת ביטוח שיניים. ביטוח שיניים הוא בעצם סוג של ביטוח המסייע לשלם את עלות טיפול השיניים. ניתן לרכוש כפוליסה פרטנית או כחלק מתכנית קבוצתית דרך מעסיק. ביטוח שיניים מכסה בדרך כלל בדיקות וניקויים שגרתיים, כמו גם הליכים עיקריים כמו כתרים ותעלות שורש.

 

עלות ביטוח שיניים משתנה בהתאם לסוג הפוליסה ורמת הכיסוי. הפרמיות לפוליסות בודדות בדרך כלל גבוהות מהפרמיות לתוכניות קבוצתיות, אך הכיסוי רחב יותר. תוכניות קבוצתיות עשויות לקבל פרמיה נמוכה יותר, אך בדרך כלל הן אינן מציעות כיסוי רב כל כך.

 

ביטוח שיניים אינו חובה ברוב המדינות, אך מומלץ לקבל כיסוי כלשהו למקרה שתזדקק לטיפול שיניים יקר. אנשים רבים בוחרים לרכוש ביטוח שיניים מכיוון שהם יודעים שסביר להניח שהם יזדקקו לטיפול בשלב מסוים בחייהם.

חברת הביטוח הפניקס, מחברות  הביטוח הגדולות בישראל, אשר עובדת עם גופים גדולים כגון חברת החשמל ועוד, נותנת ביטוח שיניים. ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק עובדים בשיתוף עם הפניקס, מה שאומר שרופאי השיניים ברשת הם נמצאים בתוך הרשימה של פניקס, וטיפול ברשת מרפאות שיניים זכאי לביטוח פניקס ולהחזר כספי, על פי הנאים שסגרתם בחתימת החוזה מול הפניקס. ברשת מרפאות שיניים יש עוד חידוש, שאתם לא צריכים להגיש את טופס הבקשה לחברת הביטוח, אלא אנחנו נעשה את זה בשבילכם בערוץ ישיר שיש לרשת מרפאות השיניים עם חברות הביטוח הגדולות בישראל.

אז אם אתם רוצים לדעת עוד מידע על ביטוח שיניים רפואי, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא. אם יש לכם טיפול ספציפי שאתם רוצים לעשות ואתם מתלבטים אם הוא נמצא בתוך הביטוח שלכם – צרו קשר עכשיו עם המדרשים של רשת מרפאות שיניים ונשמח לעשות עבורכם את הבדיקה הפשוטה הזו.

 

– מהו ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא סוג של ביטוח שעוזר לכסות את עלות טיפול השיניים. ביטוח שיניים יכול לעזור לכסות את העלות של טיפול שיניים שגרתי, כגון ניקוי שיניים וצילומי רנטגן, כמו גם את העלות של טיפולי שיניים מתקדמים יותר, כגון סתימות, כתרים וגשרים. לביטוח שיניים יש בדרך כלל פרמיה חודשית, השתתפות עצמית שנתית ותשלום השתתפות עצמית עבור כל טיפול שיניים. ביטוח שיניים הוא סוג חשוב של ביטוח כי הוא מסייע להבטיח כי תוכל להרשות לעצמך את טיפול השיניים שאתה צריך.

– איך עובד ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא סוג של ביטוח שעוזר לכסות את עלות טיפול השיניים. ישנם שני סוגים עיקריים של ביטוח שיניים: תוכניות שיפוי ותוכניות טיפול מנוהל. תוכניות שיפוי מאפשרות למבוטחים לבחור את רופא השיניים שלהם, בעוד שתוכניות טיפול מנוהלות מחייבות בדרך כלל את המבוטחים להשתמש ברשת של ספקים מאושרים. לרוב תכניות ביטוח השיניים יש גמלה מקסימלית שנתית, שהיא הסכום המקסימלי שהתוכנית תשלם בשנה. המבוטחים אחראים לתשלום כל עלויות מעל סכום זה. בנוסף, לרוב התוכניות יש השתתפות עצמית, שהיא הסכום שעל בעל הפוליסה לשלם לפני שהתכנית מתחילה לשלם תגמולים. ביטוח שיניים יכול לעזור לכסות את העלות של טיפול שיניים שגרתי, כגון ניקיון וצילומי רנטגן, כמו גם הליכים יקרים יותר, כגון סתימות וכתרים. עבור אנשים עם בריאות שיניים טובה, ביטוח שיניים יכול לעזור להפחית את העלות הכוללת של טיפול שיניים. עבור אנשים עם בריאות שיניים לקויה, ביטוח שיניים יכול לעזור להבטיח שהם מקבלים את טיפול השיניים שהם צריכים.

– מה העלות של ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא דרך חשובה להבטיח שאתה ומשפחתך תקבלו טיפול שיניים איכותי. פוליסת ביטוח השיניים שלך היא חוזה בינך לבין חברת הביטוח שלך המסייע בתשלום עבור טיפולי שיניים. פרמיות הן סכום הכסף שאתה משלם מדי חודש עבור כיסוי ביטוח השיניים שלך. לרוב פוליסות ביטוחי השיניים יש גמלה שנתית מקסימלית, שהיא סכום הכסף המקסימלי שחברת הביטוח תשלם עבור טיפולי השיניים שלכם בכל שנה. אם יש לך שאלות לגבי עלות ביטוח שיניים, אנא פנה לסוכן ביטוח השיניים שלך. הם יוכלו לספק לך מידע נוסף על איך הפוליסה שלך עובדת וכמה היא תעלה. תודה על התעניינותך בביטוח שיניים!

– מהם היתרונות של ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא סוג של ביטוח המסייע בכיסוי עלויות טיפול שיניים. טיפולי שיניים יכולים לכלול הכל, החל מבדיקות שגרתיות וניקויים ועד להליכים נרחבים יותר כגון סתימות, כתרים וגשרים. אמנם אין צורך בביטוח שיניים, אבל זה יכול להיות דרך חשובה לקזז את העלויות של טיפול שיניים. בנוסף לסיוע בתשלום עבור שירותי רפואת שיניים, ביטוח שיניים יכול גם לעזור להשאיר אנשים אחראים לבריאות הפה שלהם. על ידי ביקור קבוע אצל רופא השיניים, אנשים נוטים יותר לתפוס בעיות מוקדם ולהימנע מסיבוכים רציניים ויקרים יותר בהמשך הדרך. מסיבות אלו, ביטוח שיניים יכול להיות השקעה נבונה הן ליחידים והן למשפחות.

– מהם החסרונות של ביטוח שיניים?

יש כמה חסרונות פוטנציאליים של ביטוח שיניים שכדאי לדעת. ראשית, לתוכניות ביטוח שיניים יש בדרך כלל תקופת המתנה לפני שהן מכסות את ההליכים העיקריים. המשמעות היא שאם זה עתה נרשמתם לתכנית ביטוח שיניים חדשה ואתם זקוקים לטיפול שורש, ייתכן שתצטרכו לחכות זמן מה ולשלם מכיסם לפני שהביטוח שלכם יתחיל לשלם עבור ההליך. בנוסף, לרוב תכניות ביטוח השיניים יש הטבה שנתית מקסימלית, מה שאומר שהן ישלמו רק סכום מסוים לשנה ללא קשר לכמה אתה באמת מוציא על טיפול שיניים. אז אם יש לך הרבה עבודות שיניים נרחבות שצריך לעשות, אתה עלול בסופו של דבר לשלם עבור חלק מהכיס שלך גם אם יש לך ביטוח שיניים. לבסוף, ביטוח שיניים בדרך כלל אינו מכסה הליכים קוסמטיים כגון הלבנת שיניים או ציפוי. אז אם אתה מחפש לעשות כמה שינויים בחיוך שלך, כנראה שלא תוכל להשתמש בביטוח השיניים שלך כדי לקזז את העלות. בסך הכל, ישנם כמה חסרונות פוטנציאליים של ביטוח שיניים שכדאי להיות מודע אליהם לפני ההרשמה לתוכנית. עם זאת, אם תעשה את המחקר שלך ותמצא תוכנית שעונה על הצרכים שלך, ביטוח שיניים יכול להיות כלי רב ערך כדי לעזור לך לשמור על בריאות הפה.

 

– כיצד אוכל להפיק את המרב מפוליסת ביטוח השיניים שלי?

סוף סוף החלטת להירשם לפוליסת ביטוח שיניים. מזל טוב! ביטוח שיניים הוא צעד חשוב בשמירה על בריאות הפה שלך. אבל איך אתה יכול לוודא שאתה מפיק את המרב מהפוליסה שלך? להלן מספר טיפים:

 

ראשית, הקפד לבדוק היטב את הכיסוי שלך. אילו שירותים מכוסים וכמה תצטרכו לשלם מכיסם? ידיעת מידע זה מראש תעזור לך לתכנן את הוצאות שיניים.

 

לאחר מכן, נצל את ההטבות לטיפול מונע. פוליסות רבות מכסות ניקיון ובדיקות שגרתיות. ביצוע הליכים אלה באופן קבוע יכול לעזור לתפוס בעיות מוקדם ולהימנע מטיפולים יקרים יותר בהמשך הדרך.

 

לבסוף, אל תחכו לקבל טיפול. אם אתם זקוקים לעבודת שיניים, קבעו תור בהקדם האפשרי. לחלק מהפוליסות יש תקופות המתנה להליכים מסוימים, כך שככל שתתחיל מוקדם יותר, כך ייטב.

 

על ידי ביצוע טיפים אלה, תוכל למקסם את הטבות ביטוח השיניים שלך ולשמור על חיוך בריא במשך שנים רבות.

– מה עלי לעשות אם יש לי בעיה עם ביטוח השיניים שלי?

אם יש לך בעיה עם מבטח השיניים שלך, הדרך הטובה ביותר היא לפנות לסוכן או לנציג שלך. הם יוכלו לעזור לך לקבוע מה הבעיה וכיצד לפתור אותה. ברוב המקרים, יהיה עליך לספק תיעוד של הבעיה, כגון מכתב מרופא השיניים שלך או חשבון מפורט. לאחר שהבעיה תועדה, הסוכן או הנציג שלך יעבדו עם חברת הביטוח כדי לפתור את הבעיה. במקרים מסוימים, ייתכן שהם יוכלו לגרום למבטח לכסות את עלות ההליך הנדון. במקרים אחרים, ייתכן שהם יוכלו לשאת ולתת על תעריף נמוך יותר עבורך. ללא קשר לתוצאה, חשוב לזכור שהסוכן או הנציג שלכם נמצאים שם כדי לעזור לכם ושהם יעשו כמיטב יכולתם לפתור את הבעיה בזמן וביעילות.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן