ClickCease

הקצאות שורשים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הקצעת שורשים היא אחת מהליכי השיניים החשובים ביותר שתוכלו לבצע. זה עוזר להסיר פלאק ואבנית מהשיניים שלך, מה שעלול להוביל לחורים, מחלות חניכיים ואפילו אובדן שיניים אם לא מטפלים בבעיות אלו בזמן. עם זאת, אנשים רבים אינם בטוחים מהו הקצעת שורשים ומה זה כרוך. במאמר זה נפרק את כל מה שאתה צריך לדעת על הקצעת שורשים כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת אם זה מתאים לך או לא. המשך לעקוב!

מהי הקצעת שורשים ומה זה עושה לשיניים ולחניכיים?

הקצעת שורשים היא הליך טיפול חניכיים הכולל הסרת רובד שיניים ואבנית ממשטחי שורשי השיניים. זה עוזר להחליק את השורשים, מה שמקשה על הצטברות הרובד והאבנית בעתיד. בנוסף, הקצעת שורשים יכולה לעזור להפחית את דלקת החניכיים ולשפר את בריאות הפה הכללית. הקצעת שורשים מבוצעת בדרך כלל על ידי רופא שיניים או שיננית. הקצעת שורשים היא חלק חשוב בשמירה על היגיינת הפה ומניעת מחלות חניכיים.

באיזו תדירות כדאי לבצע הליך הקצעת שורשים?

הליך הקצעת שורשים הוא סוג של ניקוי עמוק המתבצע בשיניים שנפגעו ממחלת חניכיים. מטרת ההליך היא להסיר אבנית וחיידקים ממשטחי השיניים, וכן להחליק כל חספוס שעלול להיות קיים. הקצעת שורשים מבוצעת בדרך כלל כל שלושה עד שישה חודשים, בהתאם לחומרת מחלת החניכיים. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך לבצע את ההליך בתדירות גבוהה יותר. רופא השיניים שלך יוכל לייעץ לך באיזו תדירות עליך לבצע הליך הקצעת שורשים בהתאם לצרכים האישיים שלך.

מהם הסיכונים הכרוכים בהקצעת שורשים?

הקצעת שורשים היא הליך דנטלי הכולל הסרת רובד ואבנית מהשיניים ומתחת לקו החניכיים. זה יכול לעזור לשפר את בריאות הפה ולהפחית את הסיכון למחלות חניכיים. עם זאת, הקצעת שורשים יכולה להיות קשורה גם לסיכונים מסוימים. במקרים מסוימים, ההליך עלול לגרום לדימום או לדלקת בחניכיים. בנוסף, הקצעת שורשים יכולה להוביל מדי פעם לכאב או אי נוחות. כמו בכל הליך דנטלי, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים לפני כן על מנת לוודא שהקצעת שורשים היא הטיפול הנכון עבורכם. על ידי הבנת הסיכונים הכרוכים בכך, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת לגבי טיפול הפה שלך.

כמה עולה הקצעת שורשים?

עלות הקצעת השורשים יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, לרבות חומרת המצב המטופל ומספר השיניים שצריך לעבוד עליהן. באופן כללי, הקצעת שורשים היא הליך זול יחסית, ורוב רופאי השיניים יעבדו עם המטופלים כדי ליצור תוכנית תשלום המתאימה לתקציב שלהם. הדרך הטובה ביותר לקבל הערכה מדויקת של עלות הקצעת שורשים היא להתייעץ עם רופא שיניים. הם יוכלו להעריך את חומרת מצבך ולתת לך הצעת מחיר אישית יותר. אתה מוזמן ליצור קשר עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק ולקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לטיפול הקצעת שורשים מעולה.

למה אתה צריך לצפות לאחר ביצוע הליך הקצעת שורשים?

הקצעת שורשים היא הליך אבנית וניקוי המתבצע בשיניים מתחת לקו החניכיים. הוא משמש להסרת אבנית, רובד וחיידקים משורשי השיניים על מנת למנוע מחלות חניכיים. ההליך מבוצע לרוב בהרדמה מקומית, וייתכן שיהיה צורך להרדים את האזור סביב השן לפני תחילתו. לאחר הפעלת תרופות ההרדמה, רופא השיניים ישתמש במכשירים מיוחדים לניקוי שורשי השיניים. ההליך עשוי להימשך 30 דקות עד שעה, תלוי במספר השיניים שיש לטפל בהן. לאחר ההליך, המטופלים יכולים לצפות שהחניכיים שלהם יהיו כואבות ורכות למשך מספר ימים. הם עשויים גם לחוות קצת דימום ונפיחות. תרופות נגד כאבים ללא מרשם יכולות לעזור להקל על כל אי נוחות. חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע לאחר ביצוע הקצעת שורשים על מנת לשמור על השטח נקי ולמנוע זיהום.

כיצד ניתן למנוע צורך בהקצעת שורשים בעתיד?

. הקצעת שורשים יכולה להיות דרך יעילה לטיפול במחלת חניכיים, אך חשוב גם לנקוט בצעדים כדי למנוע את הישנות המצב. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע צורך בהקצעת שורשים בעתיד. ראשית, תרגל היגיינת פה טובה על ידי צחצוח שיניים פעמיים ביום ושימוש בחוט דנטלי באופן קבוע. בנוסף, פנה לרופא השיניים שלך לבדיקות וניקויים שגרתיים. לבסוף, הפסק לעשן, מכיוון שזה יכול לתרום למחלות חניכיים. אם יש לך מחלת חניכיים, חשוב גם לראות את רופא השיניים שלך באופן קבוע לניקוי ובדיקות מקצועיות. על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול לעזור לשמור על בריאות החניכיים שלך ולהימנע מהצורך בהקצעות שורשים עתידיות.

מהם הסימנים שאני צריך לעשות הקצעת שורשים?

הקצעת שורשים היא הליך דנטלי הכולל ניקוי שורשי השיניים שלך כדי להסיר אבנית או רובד שהצטברו. זה מומלץ לעתים קרובות לאנשים הסובלים ממחלת חניכיים, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית דלקת ולשפר את בריאות הפה. ישנם מספר סימנים שייתכן שתצטרך לעבור הליך הקצעת שורש, כולל חניכיים מדממות, נסיגת חניכיים וריח רע מהפה מתמשך. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות לרופא שיניים להערכה. הם יוכלו לקבוע אם יש צורך בהקצעת שורשים ולפתח תוכנית טיפול המתאימה לך.

מה ההבדל בין הקצעות שיניים לבין ניקוי רגיל על ידי שיננית?

בעיקרון שתי הפעולות הללו נראות אותו דבר: השיננית מנקה את שטח השן, ומסירה את הפלאק והאבנית שהצטברו על השיניים וביניהם. ההבדל הוא שבעוד בניקוי רגיל השיננית מנקה רק את שטח השיניים הגלוי לעין, הרי שבהקצעת שורשים, השיננית מעמיקה להוציא את האבנית והפלאק גם משורשי השיניים ומכיסי החניכיים בהם מסתתר פלאק נוסף ואבנית. 

מסיבה זו, ייתכן שטיפול ההקצעות יהיה כואב יותר, כיון שנוגע בחלקים בשן החשופים למערכת העצבים. ולכן ברוב המקרים טיפול ההקצעות ייעשה על ידי הרדמה מקומית.

מכל מקום, הצד השווה שביניהם שזהו הליך לא כירורגי שמטרתו ניקוי האבנית מהשינים והחניכיים, והסרת דלקת ומחלת החניכיים מעל המטופל.

האם הקצעת שורשים כואבת?

הקצעת שורשים היא הליך אבנית וניקוי המתבצע בשיניים מתחת לקו החניכיים. הוא משמש להסרת אבנית, רובד וחיידקים משורשי השיניים על מנת למנוע מחלות חניכיים. ההליך מבוצע לרוב בהרדמה מקומית, וייתכן שיהיה צורך להרדים את האזור סביב השן לפני תחילתו. לאחר הפעלת תרופות ההרדמה, רופא השיניים ישתמש במכשירים מיוחדים לניקוי שורשי השיניים. ההליך עשוי להימשך 30 דקות עד שעה, תלוי במספר השיניים שיש לטפל בהן. לאחר ההליך, המטופלים יכולים לצפות שהחניכיים שלהם יהיו כואבות ורכות למשך מספר ימים. הם עשויים גם לחוות קצת דימום ונפיחות. תרופות נגד כאבים ללא מרשם יכולות לעזור להקל על כל אי נוחות. חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע לאחר ביצוע הקצעת שורשים על מנת לשמור על השטח נקי ולמנוע זיהום.

 

מהן האלטרנטיבות להקצעת שורשים?

ישנן כמה חלופות להקצעת שורשים, בהתאם לחומרת מחלת החניכיים שלך. אם יש לך מחלת חניכיים קלה, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ ​​לך פשוט לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע יותר. הם עשויים גם לרשום מי פה או שטיפות חיטוי כדי לסייע בשליטה על החיידקים בפה. אם יש לך מחלת חניכיים בינונית עד חמורה, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ ​​על טיפול אגרסיבי יותר, כגון אבנית והקצעת שורשים. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך בניתוח לטיפול במחלת חניכיים מתקדמת. לכן, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים לפני שמחליטים על תכנית טיפול. הם יוכלו להעריך את המקרה האישי שלך ולהציע המלצות על סמך מה שהכי מתאים לך.

 האם אצטרך לקחת חופש מהעבודה לאחר ביצוע הקצעת שורשים?

רוב האנשים מסוגלים לחזור לעבודה באותו יום לאחר ביצוע הקצעת שורשים. עם זאת, ייתכן שתצטרך לקחת כמה ימי חופש אם אתה חווה כאב או אי נוחות בעקבות ההליך. כמו כן, חשוב להימנע מפעילות מאומצת למשך מספר ימים על מנת לאפשר לחניכיים שלך להחלים. רופא השיניים שלך ייתן לך הנחיות ספציפיות מה עליך ומה אסור לעשות לאחר ביצוע הקצעת שורשים.

אז מה לעשות?

אם אתה יודע או חושב שעליך לבצע הקצעות שורשים, צור קשר עכשיו עם מרפאות רשת שיניים של ד"ר בוחניק ותהנה משירות מצוין, מרפאות נעימות, ציוד חדשני, רופאים מעולים וגישה אנושית מקסימה. עם שלושים שנות ניסיון ואלפי מטופלים מרוצים, אתה יכול להיות רגוע שידיים טובות יטפלו בך. אז צור קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן