ClickCease

השלמת שן שבורה מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

נשברה שן? דבר ראשון: גשו ללא דיחוי למרפאת שיניים

אם לילדכם יש שן שבורה, חשוב לקחת אותה לרופא השיניים בהקדם האפשרי. שן שבורה עלולה לגרום לבעיות חמורות, כולל זיהום, פגיעה בעצבים ובכלי הדם ואפילו למוות. ברוב המקרים, ניתן להציל את שיניו של ילד אם הם מטופלים מהר ונכון

שן שבורה מלאה היא בעיה דנטלית דחופה המצריכה טיפול מיידי – צרו קשר עכשיו עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק!

זה נורמלי ודי שכיח שילדים נופלים בזמן משחקים ופוגעים בעצמם. לרוב, פציעות אלו אינן חמורות ויחלימו מעצמן. עם זאת, ישנם מקרים שבהם נפילה או תאונה אחרת עלולה לגרום לנזק חמור יותר, כגון עצם שבורה או שן. אם לילדכם יש שן שבורה, חשוב לקחת אותו לרופא השיניים בהקדם האפשרי. שן שבורה עלולה להוביל לבעיות חמורות, כולל זיהום, פגיעה בעצבים ובכלי הדם ואפילו למוות. ברוב המקרים, ניתן להציל את השיניים של הילד אם מטפלים בהן במהירות ובצורה נכונה.

ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לטפל בשן השבורה של ילדך עד שתוכל להביא אותם לרופא השיניים. ראשית, שטפו את הפה שלהם במים חמים כדי לנקות את האזור סביב השן השבורה. לאחר מכן, השתמש בקומפרס קר על הפנים שלהם כדי להפחית את הנפיחות. אם הדימום חמור, אתה יכול לנסות להשתמש בחתיכת גזה או שקית תה כדי לשלוט בו. לבסוף, תן לילדך משהו רך לאכול ובקש ממנו להימנע ממזונות קשים או פריכים.

אם אתה חושב שלילד שלך יש שן שבורה, אל תחכה להביא אותו לרופא השיניים. ככל שיראו אותם מוקדם יותר, כך סיכוייהם להימנע מסיבוכים רציניים טובים יותר.

 

מהי שן שבורה לגמרי?

שן שבורה מלאה היא שן שנשברה לחלוטין ואינה ניתנת לתיקון. סוג זה של שבר דורש החלפה מלאה בשן מלאכותית.

למה זה קורה?

שן שבורה מלאה מתרחשת בדרך כלל כתוצאה מתאונה או פציעה. זה יכול לקרות גם עקב נשיכה של חפצים קשים, או מחריקת שיניים (ברוקסיזם).

מה הסימפטומים?

התסמין הברור ביותר של שן שבורה מלאה הוא קו השבר הנראה לעין. תסמינים אחרים עשויים לכלול כאב, רגישות לשינויי טמפרטורה ודלקת.

איך זה מטופל?

טיפול בשן שבורה מלאה יכלול החלפת השן הפגועה בשן מלאכותית. זה יכול להיעשות באמצעות שתלים דנטליים, גשרים או תותבות.

מהם הסיכונים?

אם לא מטפלים בשן שבורה מלאה, זה יכול להוביל לנזק נוסף לשיניים שמסביב. זה יכול גם לגרום לבעיות באכילה ובדיבור.

כיצד ניתן למנוע זאת?

אין דרך בטוחה למנוע שן שבורה לחלוטין. עם זאת, אתה יכול להפחית את הסיכון שלך על ידי חבישת מגן פה במהלך ספורט מגע, והימנעות מחפצים קשים (כגון קרח) שעלולים לסדוק את השיניים. ( מגן פה הוא מכשיר שאתה לובש בפה כדי להגן על השיניים שלך. זה יכול לעזור במניעת פציעות אם אתה מקבל מכה בפנים או אם אתה נופל.)

אם אתה חושב שיש לך שן שבורה לגמרי, פנה לרופא השיניים שלך בהקדם האפשרי. הם יוכלו להעריך את הנזק ולהמליץ על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

מה לעשות אם יש לך שן שבורה

אם יש לך שן שבורה, חשוב לפנות לרופא השיניים שלך בהקדם האפשרי. הם יוכלו להעריך את הנזק ולהמליץ על מהלך הטיפול הטוב ביותר. בינתיים, הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות:

 • – לשטוף את הפה במים חמים.
 • – מרחו דחיסה קרה על הלחי כדי להפחית את הנפיחות.
 • – קח תרופות נגד כאבים ללא מרשם אם אתה סובל מכאבים.
 • – אם השן חדה, כסה אותה במסטיק ללא סוכר או בחוט דנטלי בשעווה כדי להגן על הלשון או הלחי שלך.
 • – אספו את כל חלקי השן השבורה שתוכלו למצוא והביאו אותם איתכם לפגישת רופא השיניים שלכם.

מה לא לעשות אם יש לך שן שבורה

אל תנסה לתקן את השן בעצמך. זה יכול לגרום לנזק נוסף או להקשות על רופא השיניים שלך לתקן את השן. אל תשתמש בדבק סופר, שפכטל או כל סוג אחר של דבק כדי לנסות להחזיק את השן יחד. אין ליטול אספירין או משככי כאבים אחרים המכילים מדללי דם, מכיוון שהדבר עלול לגרום ליותר דימום.

מהם הגורמים למציאות של שן שבורה?

ישנן סיבות אפשריות רבות לשבירת שיניים הכוללים:

 • – נשיכה על חפצים קשים
 • חריקת שיניים (ברוקסיזם)
 • – טראומה או פציעה בפנים
 • עששת שמחלישה את השן
 • – סתימות ישנות שנסדקו או התרופפו

תסמינים של שן שבורה

התסמין הברור ביותר של שן שבורה מלאה הוא קו השבר הנראה לעין. תסמינים אחרים עשויים לכלול כאב, רגישות לשינויי טמפרטורה ודלקת. אם השן חדה, אתה עלול גם לחוות חתכים בלשון או בלחי.

סיבוכים של שן שבורה

אם לא מטפלים בשן שבורה מלאה, זה יכול להוביל לנזק נוסף לשיניים שמסביב. זה יכול גם לגרום לבעיות באכילה ובדיבור. במקרים חמורים, שן שבורה עלולה להוביל לזיהום.

טיפול בשן שבורה

טיפול בשן שבורה מלאה יכלול החלפת השן הפגועה בשן מלאכותית. זה יכול להיעשות באמצעות שתלים דנטליים, גשרים או תותבות. רופא השיניים שלך ימליץ על האפשרות הטובה ביותר עבורך בהתבסס על חומרת הנזק ובריאות הפה הכללית שלך.

מניעת שן שבורה

אין דרך בטוחה למנוע שן שבורה לחלוטין. עם זאת, אתה יכול להפחית את הסיכון שלך על ידי חבישת מגן פה במהלך ספורט מגע והימנעות מחפצים קשים (כגון קרח) שעלולים לסדוק את השיניים.

כמו כן טיפול משמר ורציף במהלך השנים שומר על שיניים חזקות, (למכות רגילות ולא טראומטיות), וכן ביקורים מסודרים אצל רופא השיניים אחת לכמה חודשים יאפשרו לרופא לזהות כל בעיה בשלב מוקדם ולנקוט בצעדים כדי למנוע נזק נוסף.

מתי לפנות לרופא שיניים

אם אתה חושב שיש לך שן שבורה, חשוב לפנות לרופא השיניים שלך בהקדם האפשרי. הם יוכלו להעריך את הנזק ולהמליץ על מהלך הטיפול הטוב ביותר. בינתיים, נסו להימנע מלעיסת הצד הזה של הפה ושטפו את הפה במים חמים אם אתם סובלים מכאבים. אתה יכול גם למרוח דחיסה קרה על הלחי כדי להפחית את הנפיחות. אם השן חדה, אתה יכול לכסות אותה במסטיק ללא סוכר או בחוט דנטלי בשעווה כדי להגן על הלשון או הלחי שלך.

כיצד לתקן שן שבורה

הדרך הטובה ביותר לתקן שן שבורה מלאה היא לפנות לרופא השיניים בהקדם האפשרי. הם יוכלו להעריך את הנזק ולהמליץ על מהלך הטיפול הטוב ביותר. ברוב המקרים הדבר כרוך בהחלפת השן הפגועה בשן מלאכותית. זה יכול להיעשות באמצעות שתלים דנטליים, גשרים או תותבות. רופא השיניים שלך ימליץ על האפשרות הטובה ביותר עבורך בהתבסס על חומרת הנזק ובריאות הפה הכללית שלך.

עלות תיקון שן שבורה – מחיר

עלות תיקון שן שבורה מלאה תהיה תלויה בחומרת הנזק ובסוג הטיפול הנדרש. ברוב המקרים, הדרך הטובה ביותר לתקן שן שבורה היא להחליף אותה במלאכותית. זה יכול להיעשות באמצעות שתלים דנטליים, גשרים או תותבות. רופא השיניים שלך ימליץ על האפשרות הטובה ביותר עבורך בהתבסס על חומרת הנזק ובריאות הפה הכללית שלך. עלות השתלת שיניים מתחילה ב-1,000 דולר לשן, בעוד שעלות הגשרים מתחילה ב-500 דולר לשן. העלות של שיניים תותבות מתחילה ב-1,000 דולר עבור סט מלא.

זמן החלמה לתיקון שן שבורה

זמן ההחלמה לתיקון שן שבורה מלאה ישתנה בהתאם לחומרת הנזק וסוג הטיפול הנדרש. ברוב המקרים, הדרך הטובה ביותר לתקן שן שבורה היא להחליף אותה במלאכותית. זה יכול להיעשות באמצעות שתלים דנטליים, גשרים או תותבות. רופא השיניים שלך ימליץ על האפשרות הטובה ביותר עבורך בהתבסס על חומרת הנזק ובריאות הפה הכללית שלך. זמן ההחלמה של השתלות שיניים הוא בדרך כלל כחצי שנה, בעוד שזמן ההחלמה עבור גשרים הוא כשבועיים. זמן ההחלמה של שיניים תותבות הוא בדרך כלל כארבעה עד שישה שבועות.

 

לסיום: כללי אצבע

 • – שן שבורה היא בעיה דנטלית נפוצה שיכולה להיות סיבות רבות ושונות.
 • – הטיפול בשן שבורה ישתנה בהתאם לחומרת הנזק.
 • – ברוב המקרים, הדרך הטובה ביותר לתקן שן שבורה היא להחליף אותה במלאכותית.
 • – עלות תיקון שן שבורה תהיה תלויה בחומרת הנזק ובסוג הטיפול הנדרש.
 • – פנה לרופא השיניים שלך בהקדם האפשרי אם אתה חושב שיש לך שן שבורה. הם יוכלו להעריך את הנזק ולהמליץ על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

אם אתה חושב שיש לך שן שבורה, פנה למרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הנמצאת במקום מגוריך בהקדם האפשרי. במרפאה עובדים רופאים מיומנים מהשורה הראשונה בעלי ניסיון רב, .שיוכלו להעריך את הנזק ולהמליץ על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

אצלנו ברשת מרפאת שיניים של ד"ר בוחניק, אנו מתמחים בכל סוגי טיפולי השיניים לרבות השתלות וניתוחים. אנו מציעים אפשרויות תשלום נוחות ושירות אדיב ואישי לכל אחד ואחת ממטופלינו. צור קשר עוד היום לתיאום פגישה.

 

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן