ClickCease

טיפול שורש בהריון

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כאשר רוב האנשים חושבים על טיפול שורש, הם מדמיינים הליך כואב ומפחיד. עם זאת, עבור נשים בהריון, טיפול שיניים מסוג זה עשוי להיות הכרחי כדי להגן על בריאות האם והילד כאחד. כאן נחקור את הסיבות מדוע טיפול שורש עשוי להיות נחוץ במהלך ההריון, ומה הסיכונים שהוא עלול להוות לאם ולתינוק. כמו כן, נבחן כמה חלופות לטיפול שורש שעשויות להיות זמינות לנשים בהריון. לבסוף, נדון באמצעי הזהירות שיש לנקוט לפני ואחרי הליך טיפול שורש. בכל מקרה, אם את בהריון, את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה של רשת השיניים של ד"ר בוחניק, ולקבל ליווי מקצועי ואיכותי של רופא שיניים לכל אורך ההריון ולאחריו.

מהו טיפול שורש?

טיפול שורש הוא הליך הכרחי כאשר עצב השן ניזוק או נגוע. הנזק יכול להיגרם מעששת, טראומה או סדק בשן. בעבר הדרך היחידה להציל שן עם עצב פגום הייתה עקירה. עם זאת, הודות להתקדמות ברפואת השיניים, טיפול שורש יכול כעת לספק דרך להציל את השן ולשמור עליה בריאה. ההליך כולל הסרת רקמת העצב הפגועה, ניקוי תעלת השורש ולאחר מכן מילוי בחומר אינרטי. זה עוזר לאטום את השן ולהגן עליה מפני נזק נוסף. טיפול שורש הוא הליך חיוני המסייע לאנשים לשמור על שיניים טבעיות בריאות וחזקות.

מהם הסיכונים בטיפול שורש במהלך ההריון?

טיפול שורש הוא הליך בטוח ונפוץ המבוצע להצלת שן נגועה או פגומה. למרות שיש כמה סיכונים הקשורים לכל סוג של הליך שיניים, טיפול שורש נחשב בדרך כלל בטוח לאם ולתינוק. הסיבוך השכיח ביותר הוא נשים בהריון הוא בחילות והקאות, שניתן לשלוט בהן בקלות באמצעות תרופות. יש גם מספר קטן של מקרים שבהם ההליך עלול לגרום לצירים מוקדמים, אך זה נדיר. באופן כללי, טיפול שורש הוא דרך בטוחה ויעילה להצלת שן במהלך ההריון.

חלופות לטיפול שורש במהלך ההריון.

טיפול שורש הוא הליך דנטלי נפוץ שעוזר להציל שיניים שנפגעו עקב ריקבון או זיהום. למרות שזה בדרך כלל בטוח, ישנם כמה סיכונים הקשורים להליך, במיוחד עבור נשים בהריון. לדוגמה, טיפול שורש כולל שימוש בהרדמה מקומית, שיש חוששים שהיא עלולה להגיע עד השליה ולפגוע בתינוק המתפתח. בנוסף, שימוש בצילומי רנטגן במהלך ההליך עלול להוות סיכון גם לעובר. כתוצאה מכך, נשים הרות עשויות לשקול חלופות לטיפול שורש. אפשרות אחת היא לחכות עד לאחר לידת התינוק כדי לבצע את ההליך. בנוסף, ישנן גם כמה שיטות חדשות יותר לטיפול שורש המשתמשות בלייזר במקום מכשירים מסורתיים, מה שעשוי לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים. בסופו של דבר, חשוב לדון בכל האפשרויות שלך עם רופא השיניים שלך לפני קבלת החלטה.

אמצעי זהירות שיש לנקוט לפני ואחרי טיפול שורש.

טיפול שורש הוא טיפול המשמש להצלת שן נגועה או רקובה. ההליך כולל הסרת הרקמה הפגועה מתוך השן ולאחר מכן מילוי ואיטום החלל הריק. טיפול שורש יכול להיות דרך יעילה להקלה על כאבים ולשמור על בריאות השיניים. עם זאת, חשוב לנקוט כמה אמצעי זהירות לפני ואחרי ההליך כדי להבטיח שהכל יעבור בצורה חלקה. לפני טיפול שורש, סביר להניח שרופא השיניים שלך ימליץ לך לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי ביסודיות, כמו גם להימנע מאכילת מזון קשה או פריך. לאחר ההליך, חשוב לשמור על היגיינת הפה ולהימנע מלעיסת מזון קשה או דביק. ייתכן שתצטרך גם ליטול תרופות נגד כאבים ללא מרשם למשך מספר ימים. על ידי הקפדה על הנחיות פשוטות אלו, תוכל לעזור להבטיח טיפול שורש מוצלח.

מהו טיפול שורש?

טיפול שורש הוא טיפול המשמש להצלת שן שנדבקה או נפגעה. ההליך כולל ניקוי הרקמה והעיסה הנגועים מתוך השן, ולאחר מכן מילוי ואיטום השן. טיפול שורש יכול לשמש לטיפול בשן שנסדקה או סדוקה, עברה חלל גדול או נדבקה. מטרת ההליך היא להציל את השן כך שתוכל להמשיך לתפקד כרגיל. טיפול שורש בדרך כלל מצליח, אך במקרים מסוימים, הזיהום עלול לחזור או שיהיה צורך להסיר את השן. אם את  שוקלת טיפול שורש, חשוב להתייעץ עם רופא השיניים שלך כדי לקבוע אם זה הטיפול המתאים לך.

מתי יש צורך לעבור טיפול שורש?

טיפול שורש הוא טיפול המשמש להצלת שן שנרקבה קשות או נדבקה. במהלך טיפול שורש מסירים את העצב והעיסה מהשן, ומנקים את החלק הפנימי של השן ואוטמים אותו. זה יכול להיעשות בדרך כלל בביקור אחד או שניים אצל רופא השיניים. טיפול שורש נחוץ כאשר עצב השן נדבק או ניזוק. הזיהום או הנזק יכולים להיגרם מחלל עמוק, שן סדוקה, טראומה לשן או פעולות שיניים חוזרות ונשנות בשן. סימנים לכך שאתה עשוי להזדקק לטיפול שורש כוללים כאבים עזים בעת לעיסה, רגישות לחום או לקור, רגישות בחניכיים, התכהות השן ו/או בליטות קטנות בחניכיים. אם את חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות מיד לרופא השיניים שלך להערכה. עם טיפול מהיר, טיפול שורש יכול לעתים קרובות להציל שן נגועה. ללא טיפול, זיהום יכול להתפשט לשיניים אחרות או אפילו לחלקים אחרים של הגוף שלך. אז אם אתה חושב שאתה צריך טיפול שורש, אל תתמהמי עם פנייה לטיפול. רופא השיניים שלך יוכל לקבוע במהירות אם יש צורך בטיפול שורש ולהתחיל אותך בדרך להחלמה.

מהם הסיכונים הכרוכים בקבלת טיפול שורש במהלך ההריון?

עבור אמהות לעתיד, בריאות התינוק שלהן תמיד בראש מעייניו. לכן, כאשר הם מתמודדים עם הצורך בהליך דנטלי כמו טיפול שורש, הם עשויים להיות מודאגים מכל סיכונים אפשריים. עם זאת, חשוב לזכור שטיפול שורש הוא הליך שגרתי בטוח לאם ולילד. עם זאת, ישנם כמה סיכונים הקשורים בכל עבודת שיניים במהלך ההריון, כולל אפשרות של זיהום או דימום. עם זאת, סיכונים אלו ניתנים לניהול בקלות על ידי עבודה עם רופא שיניים מוסמך ומנוסה. עבור אמהות לעתיד הזקוקות לטיפול שורש, דרך הפעולה הטובה ביותר היא להתייעץ עם רופא שיניים מומחה, כמו אחד מאלו המאיישים את רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ברחבי הארץ, כדי לדון בכל סיכונים ולהבטיח שההליך מתנהל בצורה בטוחה.

האם קיימות חלופות לטיפול שורש לנשים בהריון?

ישנן מספר חלופות זמינות לנשים בהריון הזקוקות לטיפול שורש. אפשרות אחת היא לחכות עד לאחר לידת התינוק כדי לבצע את ההליך. זה לא אידיאלי, שכן ככל שתחכו יותר, כך גדל הסיכוי שהזיהום יתפשט ויגרום לנזק רב יותר. אפשרות נוספת היא לבצע את טיפול השורש בזמן ההריון, אך הדבר טומן בחובו סיכונים מסוימים. החשש העיקרי הוא שצילומי הרנטגן המשמשים במהלך ההליך עלולים להזיק לתינוק המתפתח. עם זאת, אם הזיהום חמור וקיים סיכון להתפשטותו, ייתכן שרופא השיניים ימליץ לבצע את טיפול השורש בזמן ההריון. במקרה זה, ייעשה כל מאמץ כדי למזער את החשיפה לקרני רנטגן וסיכונים אחרים. בסופו של דבר, רופא השיניים שלך יעבוד איתך כדי לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר בהתבסס על המצב האישי שלך.

באילו אמצעי זהירות יש לנקוט לפני ואחרי הליך טיפול שורש?

טיפול שורש הוא הליך שיניים רציני שאין להקל בו ראש. אחרי הכל, זה כרוך בקדיחה לתוך השן עצמה ויכול להיות די כואב. עם זאת, עם טיפול ואמצעי זהירות מתאימים, טיפול שורש יכול להיות דרך מוצלחת להציל שן נגועה או פגומה. בראש ובראשונה, חשוב למצוא רופא שיניים בעל מוניטין בעל ניסיון בביצוע טיפולי שורש. לאחר שמצאת רופא שיניים שאתה סומך עליו, הקפד לעקוב אחר ההוראות שלו לפני ואחרי ההליך. המשמעות היא נטילת כל אנטיביוטיקה ותרופות נגד כאבים שנקבעו, כמו גם שמירה על היגיינת הפה. בנוסף, חשוב להימנע מלעיסת מזון קשה או שימוש במוצרי טבק לפחות 24 שעות לאחר ההליך. על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה, אתה יכול לעזור להבטיח שתעלת השורש שלך תהיה הצלחה.

 

אם את בהריון חשוב שתבחרי מקום בטוח לקבל טיפול שיניים. 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא מהגדולות בארץ, ויש להן צוות רופאים מנוסים המסור למתן טיפול איכותי. המרפאות חדישות ומצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר והצוות נעים ואדיב. כמו כן, המרפאות של ד"ר בוחניק עובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו טיפול משתלם.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן