ClickCease

יישור שיניים ביום אחד

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

יישור שיניים הוא אחד הפרוצדורות הנפוצות ביותר על ידי מטופלים במרפאות שיניים בישראל. טיפול יישור שיניים טיפוסי אורך שנים, אך הודות להתקדמות הטכנולוגיה, מטופלים רבים יכולים כיום לקבל את טיפול האורתודונטי שלהם ביום אחד! הנה מה שאתה צריך לדעת על ההליך החדש הזה. 

אם אתה שוקל לבצע יישור שיניים, ייתכן שאתה תוהה כמה זמן ייקח כל התהליך. באופן מסורתי, זה יכול לקחת בין כמה חודשים לכמה שנים עד שהטיפול יושלם. עם זאת, הודות להתקדמות האחרונה בטכנולוגיית השיניים, יש כעת דרך חדשה לבצע יישור שיניים – ביום אחד בלבד! המשך לקרוא למידע נוסף על הליך חדש זה. ואתה מוזמן ליצור קשר עם רשת שיניים של ד"ר בוחניק ולקבל מידע חשוב בנושא באופן אישי.

מהי יישור שיניים ביום אחד?

יישור שיניים הוא הענף ברפואת השיניים העוסק באבחון, מניעה ותיקון של אי סדירות בשיניים, הלסתות והפנים. ניתן לחלק אותו לשני סוגים עיקריים: יישור שיניים מקדים ויישור שיניים מתקן. יישור מקדים עוסק בטיפול במטופלים צעירים שטרם פיתחו את כל שיניהם הבוגרות. המטרה היא למנוע או לתקן בעיות בזמן שהעצמות והשיניים עדיין גדלות. אורתודונטיה מתקנת עוסקת בטיפול בחולים שיש להם את כל השיניים הבוגרות שלהם. המטרה היא ליישר מחדש שיניים צפופות או עקומות, לסגור מרווחים בין השיניים, או לתקן כל בעיה אחרת במיקום השיניים. טיפול יישור שיניים כרוך בדרך כלל בלבישה של פלטה לתקופה מסוימת. משך הטיפול תלוי בצרכי המטופל. במקרים מסוימים, הטיפול עשוי להסתיים תוך שישה חודשים בלבד, בעוד שבמקרים אחרים זה עשוי להימשך שנתיים או יותר.

אילו עוד שיטות יישור שיניים קיימות מלבד יישור שיניים ביום אחד?

ישנן מספר דרכים שונות להשיג יישור שיניים. פלטות מסורתיות הן השיטה הנפוצה ביותר, אך הן יכולות להימשך זמן רב – בין 18 חודשים לשלוש שנים. יש גם פלטות שקופות, שנראות פחות מהפלטות ממתכת, אבל הן פועלות באותו אופן. אפשרות נוספת היא Invisalign, שמשתמשת במיישרים שקופים שכמעט בלתי נראים. שיטה זו יכולה להיות מהירה יותר מאשר פלטות מסורתיות, אך ייתכן שהיא לא מתאימה לכולם. יש אנשים שבוחרים בציפוי שיניים, שהם קונכיות דקות המונחות על החלק הקדמי של השיניים. ציפוי יכול לתת מראה של שיניים ישרות ולבנות, אבל הם למעשה לא מתקנים בעיות שיניים בסיסיות. 

בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר ליישר שיניים תשתנה מאדם לאדם, ולכן חשוב להתייעץ עם רופא שיניים כדי למצוא את השיטה המתאימה לכם.

למי מתאים יישור שיניים ביום אחד?

ישנם סוגים רבים ושונים של יישור שיניים והמועמד הטוב ביותר תלוי בחומרת המקרה. לדוגמה, אם יש לך רק כמה שיניים שצריך ליישר, אז הפלטה המסורתית עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, אם יש לך בעיות שיניים מורכבות יותר, Invisalign עשויה להיות בחירה טובה יותר. ישנם גם התפתחויות חדשות בתחום יישור שיניים כמו מיישרים ברורים ואפילו פלטה בלתי נראת. הדרך הטובה ביותר לגלות איזה סוג של יישור שיניים מתאים לך היא להתייעץ עם אורתודנט מוסמך. הם יוכלו להעריך את המקרה האישי שלך ולהמליץ ​​על תוכנית הטיפול הטובה ביותר.

מהם היתרונות של יישור שיניים ביום אחד?

ליישור שיניים ליום אחד יש יתרונות רבים שהופכים אותה לאופציה אטרקטיבית למי ששוקל ליישר שיניים. אולי היתרון הברור ביותר הוא הזמן שנחסך. בניגוד לסוגרים מסורתיים, שיכולים לקחת שנתיים או יותר כדי להשיג תוצאות, יישור שיניים ליום אחד יכול להעניק לך חיוך ישר יותר ביום אחד בלבד. זה אומר שאתה יכול ליהנות מהביטחון העצמי שמגיע עם חיוך יפה מבלי להמתין חודשים ואפילו שנים. בנוסף, יישור שיניים ליום אחד הוא פחות פולשני מאשר הפלטה המסורתית, כלומר יש פחות אי נוחות ופחות תופעות לוואי אפשריות. לבסוף, יישור שיניים ליום אחד הוא זול יותר ממה שאנשים רבים מבינים. כאשר תשווה את העלות של יישור שיניים ליום אחד לעלות הפלטה המסורתית, תראה שיישור שיניים ליום אחד היא אופציה משתלמת יותר. כאשר מביאים בחשבון את הזמן והכסף שנחסכים, קל להבין מדוע יישור שיניים ליום אחד הוא בחירה כה פופולרית.

 

מהם הסיכונים ותופעות הלוואי של יישור שיניים ביום אחד?

יישור שיניים ליום אחד הוא טיפול חדש שהופך לפופולרי בקרב מטופלים שרוצים ליישר שיניים במהירות וללא הטרחה של הפלטה המסורתית. בעוד שלטיפול זה יש יתרונות רבים, ישנם גם כמה סיכונים ותופעות לוואי שהמטופלים צריכים להיות מודעים אליהם לפני שהם עוברים טיפול. אחת מתופעות הלוואי הנפוצות ביותר של יישור שיניים יום אחד היא גירוי בחניכיים. זה יכול להתרחש כאשר הסוגריים או החוטים מתחככים בחניכיים, וגורמים להם להיות דלקתיים וכואבים. חלק מהמטופלים חווים גם רגישות בשיניים, מכיוון שהטיפול משתמש בחום גבוה כדי לחבר את הסוגריים לשיניים. זה יכול לפעמים לגרום לשיניו של המטופל להפוך לרגישות יותר לטמפרטורות חמות וקרות. במקרים נדירים עלולים המטופלים גם לחוות פגיעה בשיניים או ברקמת החניכיים כתוצאה מהטיפול. עם זאת, סיכונים אלו הם בדרך כלל מינוריים וניתן להימנע מהם בקלות על ידי ביצוע הוראות רופא השיניים בקפידה. בסך הכל, יישור שיניים יום אחד הוא דרך בטוחה ויעילה ליישור שיניים, כל עוד אתה מודע לסיכונים ולתופעות הלוואי הפוטנציאליים.

מהם היתרונות והחסרונות של יישור שיניים ביום אחד?

הרעיון של יישור שיניים ביום אחד אולי נראה טוב מכדי להיות אמיתי, אבל למעשה יש מספר יתרונות לאופציה טיפולית זו. דבר אחד, זה הרבה פחות יקר מאשר פלטה מסורתית, והתוצאות יעילות באותה מידה. בנוסף, ניתן להשלים את הטיפול בביקור בודד אצל רופא השיניים, דבר שנוח לאנשים עסוקים. החיסרון העיקרי של יישור שיניים ביום אחד הוא שהתוצאות אינן קבועות ולכן תצטרכו לבצע מחדש את הטיפול כל כמה שנים. עם זאת, אם אתם מחפשים דרך מהירה ומשתלמת לשפר את החיוך שלכם, יישור שיניים ביום אחד עשוי להתאים לכם.

איפה הכי כדאי לעשות יישור שיניים ביום אחד?

קיימות אפשרויות רבות ושונות בכל הקשור ליישור שיניים. עם זאת, לא כל האפשרויות הללו נוצרו שוות. שיטות מסוימות, כגון פלטה, עשויות לקחת חודשים ואף שנים כדי להגיע לתוצאות הרצויות. אחרים, כגון Invisalign, עשויים להיות יקרים יותר מאשר הפלטה המסורתית. ואז יש כאלה שטוענים שהם מסוגלים ליישר שיניים ביום אחד בלבד. אבל האם זה באמת אפשרי? ואם כן, לאן הכי כדאי לפנות לטיפול זה?

 

ישנן מספר מרפאות ברחבי הארץ המציעות יישור שיניים באותו יום. מרפאות אלו משתמשות בטכנולוגיה חדשנית ליישור שיניים במהירות וביעילות. ברוב המקרים ניתן לסיים את הטיפול תוך מספר שעות בלבד. ומכיוון שהוא מסתיים ביום אחד, אין צורך בפגישות מעקב ממושכות או בלבישה של פלטה מכוערת במשך חודשים ארוכים. אז אם אתם מחפשים דרך מהירה ונוחה ליישור שיניים, טיפול באותו יום עשוי להיות האופציה הנכונה עבורכם.

רשת מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק, עם שלושים שנות נסיון, פריסה של מרפאות בכל רחבי הארץ, רופאים מצוינים מהשורה הראשונה, שירות אדיב, מרפאות נעימות, פריסת תשלומים נוחה, ועובד עם רוב חברות הביטוח הגדולות בישראל

מסקנה

אם אתם מחפשים דרך מהירה ונוחה לבצע יישור שיניים, מרפאת רשת השיניים של ד"ר בוכניק היא המקום בשבילכם. המרפאות שלנו מציעות יישור שיניים ביום אחד כדי שתוכלו לקבל חיוך יפה מבלי להחמיץ את העבודה או הלימודים. אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים מעבר ליישור שיניים, כך שתוכל לבצע את כל טיפול השיניים שלך במקום אחד. פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישה ולראות מה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן