ClickCease

יישור שיניים

יישור שיניים הוא ענף בתחום רפואת השיניים העסק באבחון, מניעה וטיפול בבעיות הקשורות לשיניים במנח מעוות ולא בריא. יישור שיניים מטפל בשיניים צפופות, מעוותות, מסובבות ועקומות וכן בקשיים בסגירה הרמטית של הלסת והפה, בשל עיוותים אלו. ישנן כמה שיטות ליישור שיניים, עליהן נפרט בהמשך.

המטרה העיקרית של יישור שיניים

יישור שיניים נועד לפתור בעיות תפקודיות של מערכת השיניים, הלסתות והפה. המטרה העיקרית היא השגת הרמוניה מלאה של מערכת הפנים, הלסתות והשיניים, מה שמוביל לשיפור בריאותי ואסתטי ולעלייה בתחושות הביטחון העצמי של המטופל.

כיצד מבוצע יישור שיניים?

יישור שיניים מבוצע באמצעות סמכים – מכשירים קבועים המודבקים על השיניים. את הסמכים אפשר להסיר על-פי הצורך, באמצעות פלטות ומכשירים ייעודיים. משך הטיפול של יישור שיניים תלוי בגיל ובאבחנה הרפואית של המטופל ויכול להימשך כשנה וחצי ואף יותר. בקרב ילדים צעירים, הטיפול עשוי לכלול עקירה של שיני חלב, כדי לאפשר את בקיעת השיניים הקבועות. כדי לשמור על תוצאות טיפול יישור שיניים לאורך זמן, יש להקפיד ולהישמע להנחיות הרופא המטפל.

סוגים שונים של יישור שיניים

ברשת מרפאות השיניים של ד"ר עמוס בוחניק, מבצעים יישור שיניים במגוון שיטות. מבחר השיטות מאפשר לכל מטופל ליהנות מיישור שיניים בהתאמה אישית וכך להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורו. בין סוגי יישור שיניים המבוצעים במרפאה, אפשר למנות:

 • יישור על-ידי סמכים. טיפול יישור שיניים נפוץ, במסגרתו מדביקים על השיניים קוביות מתכת קטנות (סמכים) ומחברים ביניהן באמצעות חוטי מתכת שעליהם קפיצים. החוט מוצמד למקומות עם גומיות וכאשר הוא נמתח, הוא מפעיל לחץ מתון על השיניים, שגורם לתזוזה שלהן בכיוון המבוקש.

בשנים האחרונות משתמשים הרבה בסמכים שקופים בטיפולי יישור שיניים. סמכים שקופים מאפשרים טיפול דיסקרטי ואסתטי יותר ותורמים להפחתת תחושות המבוכה הנלוות לעיתים לטיפולי יישור שיניים.

 • יישור שיניים פנימי (לינגואלי). בשיטה זו של יישור שיניים, הסמכים מודבקים בחלק הפנימי של השיניים. לכן שיטה זו מתאימה בעיקר למבוגרים, הנבוכים מחשיפת הסמכים בעת חיוך או דיבור.
 • יישור שיניים עם פלטות שקופות. יישור שיניים בטכניקה זו הוא חלופה לשימוש בסמכים. במסגרת הטיפול מותאמות למטופל פלטות שקופות נשלפות, אותן עליו להרכיב בכל שעות היממה, למעט בזמן האכילה וצחצוח השיניים.
 • יישור מהיר. יישור שיניים בשיטה זו, מצריך שיתוף פעולה מלא בין האורתודנט לבין מומחה לפריודונטיה – תחום העוסק ברקמות המקיפות את השיניים. יישור שיניים מהיר כולל ניתוח חניכיים נרחב ש "מרכך" את עצם החניכיים ומאפשר תזוזה מהירה יותר של השיניים. יישור שיניים בשיטה זו מקצר את משך הטיפול ב כ-50%.
 • שתלים אורתודנטיים. יישור שיניים בשיטה זו כולל שימוש בשתלים זעירים המזכירים בצורתם ברגים. שיטה זו נותנת מענה בהיבט האסתטי וכמו כן, יעילה במקרים שבהם יישור שיניים קונבנציונלי אינו אפשרי, בשל אי התאמה או מחסור בשיניים.

באיזה גיל אפשר לעשות יישור שיניים?

בעבר, היה נהוג כי יישור שיניים מבצעים בעיקר אצל ילדים, במטרה שיגדלו להיות אנשים בוגרים בעלי שיניים אסתטיות וישרות. כיום, נהוג לבצע יישור בכל גיל – גם בקרב מבוגרים. החשש העיקרי בקרב מבוגרים הוא הפגיעה האסתטית, מבוכה וחוסר בטחון סביב הנושא של יישור שיניים. אך במהלך השנים האחרונות חלה התקדמות אדירה בתחום האורתודנטיה למבוגרים. כיום אפשר ליהנות מפתרונות מהפכניים, המציעים אסתטיקה מלאה בתהליך יישור שיניים וגם מקצרים את משך הטיפול.

יישור שיניים ברשת מרפאות שיניים

שיניים הן מהחלקים החשובים ביותר בגוף האדם. הן משפיעות על היכולת שלנו ללעוס ולעכל היטב את המזון ושיניים מעוותות או חסרות, עלולות להשפיע על הדיבור ועד כמה הוא מובן. שיניים חולות עלולות לגרום לזיהומים בחלל הפה ולכן, חשוב מאוד לשמור על היגיינת הפה: לצחצח בוקר ולילה, להשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע ולהימנע ממאכלים עתירי סוכר. ככל שמתחילים לשמור על בריאות השיניים מוקדם יותר, החל בילדות, כך גדלים הסיכויים ליהנות משיניים בריאות בגילים מבוגרים יותר.

כשמצב השיניים חמור במיוחד, יש להחליף אותן בשתלים ותותבות. ללא שיניים תקינות אין אפשרות לאכול מאכלים מוצקים והאסתטיקה של הפנים נפגעת. לכן, חשוב להנחיל את הנושא של היגיינת פה כבר מגיל צעיר מאוד, כדי להשריש הרגלים שילוו את הילדים גם כשיתבגרו. אומנם תקינות השיניים קשורה גם להיבטים גנטיים, אך שמירה על השיניים יכולה לשמור עליהן היטב, גם אם נתוני הפתיחה הגנטיים לא אידיאליים.

הכנה לטיפול יישור שיניים

יישור שיניים נפוץ מאוד בקרב ילדים מתבגרים, הנאלצים לעשות יישור שיניים אחרי צמיחת השיניים הקבועות. זאת משום שכאשר השיניים החלביות נושרות, צומחות במקומם שיניים קבועות בצורה עקומה. הדרך הטובה ביותר ליישר אותן היא על-ידי יישור שיניים מקצועי, המבוצע על-ידי אורתודנט מיומן. לפני שמתחילים את הטיפול, חשוב להכין את הפה ולהשלים את כל הטיפולים המשמרים, כגון סתימות, טיפולי שורש, השתלת שיניים, עקירות וכדומה. כמו כן, יש לבדוק היטב את מצב החניכיים ולטפל בדלקות, אם קיימות.

שמירה על היגיינה בתהליך יישור שיניים

יישור שיניים מקשה לעיתים על שמירה של היגיינת הפה. עם זאת, הדבר חשוב תמיד ובמיוחד אחרי טיפול יישור שיניים. יש לנקות את השיניים אחרי כל ארוחה כדי שלא יצטברו ביניהן שאריות מזון, מה שעלול להרוס את התקדמות הטיפול ואף לגרום להפסקתו לצמיתות.

יישור שיניים עושים אצל מומחים בתחום

לפני שמתחילים תהליך של יישור שיניים, חשוב לבחור בקפידה את המרפאה שבה יתבצע התהליך. מדובר בהשקעה כספית שנועדה לסייע ליהנות משיניים ישרות ובריאות וחשוב לבחור ברופא או ברשת מרפאות המציעה טיפולים ברמה הגבוהה ביותר. אם מדובר בילדים או מתבגרים שעומדים לעבור תהליך יישור שיניים, חשוב לבחור מומחים בתחום של יישור שיניים, שיש להם גם גישה סבלנית ומכילה לילדים. ביקור אצל רופא שיניים יכול להיות מעמד מלחיץ עבור ילדים ומבוגרים. גם כשהדגש הוא על הפן האסתטי ולא טיפולים כואבים, יש ילדים ומתבגרים שעלולים למצוא את עצמם מלאי חרדה וחששות. לכן, יש לבחור במרפאה כמו רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק. צוותי המרפאות מיומנים בטיפול בילדים בכל הגילים ומעניקים לצד הטיפול המקצועי, גם יחס אישי וחם לכל ילד וכל מבוגר.

היתרונות של רשת מרפאות שיניים

טיפולי יישור שיניים וטיפולים דנטליים נוספים, מומלץ לבצע ברשת מרפאות שיניים, של ד"ר עמוס בוחניק. מעבר למקצועיות חסרת תחליף בכל הקשור לטיפולי יישור שיניים, רשת מרפאות שיניים מציעה לכם מעטפת שירותים מקיפה:

 • טיפולי שורש
 • סתימות
 • עקירות
 • כתרים
 • תותבות
 • טיפול בבעיות חניכיים
 • רפואת שיניים לילדים
 • רפואת שיניים אסתטית, הזרקות בוטוקס בפנים
 • ניקוי אבנית על-ידי שיננית כולל הדרכה להיגיינה נכונה של חלל הפה
 • שימוש במכשור המתקדם ביותר, צילום פנורמי במרפאה ועוד
 • עובדים עם ביטוחי השיניים ומועדוני החברים המובילים בישראל
 • צוותים מקצועיים ואדיבים, בעלי ניסיון עשיר
 • פריסה ארצית נרחבת

כל אלו הופכים את רשת מרפאות שיניים, למקום המועדף לביצוע טיפולי יישור שיניים וטיפולים רבים נוספים. האווירה בקליניקה רגועה ונינוחה וילדים ומבוגרים בכל גיל מרגישים בנוח להגיע וליהנות מטיפול מקצועי שמעלה את איכות החיים שלהם

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן