ClickCease

כאבי שיניים תרופות סבתא

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כאבי שיניים תרופות סבתא

זה אמצע הלילה ואתה לא יכול לישון בגלל הכאבים בשן. אתה מנסה לקום וללכת לשירותים, אבל אתה בקושי יכול ללכת. אתה יודע שאתה צריך לראות רופא שיניים, אבל זה אחרי שעות העבודה ואין סיכוי שתעבור את הלילה בלי קצת הקלה. מה אתה יכול לעשות?

 

אם אתה סובל מכאבים ואינך יכול להגיע מיד לרופא שיניים, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על הכאב. הנה כמה מהתרופות של סבתא לכאבי שיניים:

 

  1. שטפו את הפה במים חמים. זה יעזור לנקות את האזור סביב השן וגם יעזור להרגיע את הכאב.

 

  1. נסה להשתמש בקומפרס קר. הניחו מטלית נקייה במים קרים ומרחו אותה על האזור סביב השן. זה יכול לעזור להקהות את הכאב ולהפחית נפיחות.

 

  1. קח משכך כאבים. תרופות ללא מרשם כמו איבופרופן או פרצטמול יכולות לעזור להקל על הכאב. הקפד לעקוב אחר ההוראות על האריזה.

 

  1. לגרגר במי מלח. זה יעזור להפחית את הדלקת ויכול גם לעזור להרוג חיידקים שעלולים לגרום לזיהום.

 

  1. מרחו חומר קהה מקומי. אתה יכול למצוא את אלה ללא מרשם ברוב בתי המרקחת. הקפד לעקוב אחר ההוראות על האריזה.

 

בעוד שתרופות אלו יכולות לעזור להקל על הכאב, הן רק אמצעים זמניים. כדאי לפנות לרופא שיניים בהקדם האפשרי על מנת שתוכל לקבל טיפול מתאים לבעיה הבסיסית. אל תתנו לכאב שיניים להרוס לכם את הלילה! נסו את אחת מתרופות סבתא וקבלו קצת הקלה.

 

מהן תרופות סבתא לכאבי שיניים?

התרופות של סבתא לכאבי שיניים כוללות שטיפת הפה במי מלח, מריחת קומפרס קר על הלחי ומציצת שבבי קרח או ארטיקים.תרופות סבתא הם תרופות יצירתיות ונחמדות שניתן למצוא אותם כמעט בכל מטבח ביתי רגיל, אבל התועלת שלהם לטווח ארוך מוטלת בספק, והתועלת שלהם לטווח קצר להקלה על הכאבים יכולה להיות גבוהה יותר.

 

מתי יש צורך בתרופות סבתא לכאב שיניים?

אם כאב השיניים מלווה בחום, אם יש נפיחות בפנים, אם כואב ללעוס אוכל או לפהק, או אם מתנקזת מוגלה מהחניכיים, אז זה הזמן לבקר במרפאת שיניים. כל אלה הם סימנים של זיהום ומצביעים על כך שאתה זקוק לאנטיביוטיקה. עם זאת, אם כאב השיניים אינו עומד באף אחד מהקריטריונים הללו והוא רק כאב עמום, אז משככי כאבים ללא מרשם כמו איבופרופן או אספירין יכולים בדרך כלל לטפל בו. או לחילופין כל מיני תרופות סבתא שכיחות או יצירתיות.

 

מהם החסרונות של תרופות סבתא לכאבי שיניים?

ישנם כמה חסרונות פוטנציאליים לשימוש בתרופות סבתא להקלה על כאבי שיניים. ראשית, רבות מהתרופות הללו מסתמכות על מרכיבים שאולי לא יהיו זמינים, כגון ציפורן או וודקה. שנית, חלק מההליכים הנדרשים להכנת תרופות אלו עשויות להיות גוזלות זמן או קשות לביצוע, מה שעשוי להרתיע אנשים מסוימים מלנסות אותן. לבסוף, תמיד קיים הסיכון שהתרופה לא תעבוד כמצופה ועלולה להחמיר את הכאב. עם זאת, בסך הכל, תרופות סבתא אלה יכולות להיות שוות ניסיון עבור אלה שנואשים להקל על כאבי השיניים שלהם.

אחרי כל זה, פשוט שהחיסרון הגדול של תרופות סבתא, הן שהוא פשוט לא עוזרות לטיפול בבעיה עצמה, אלא רק בסימפטומים של הכאב שהיא יצרה. שכן כאב שיניים נגרם בעקבות עששת או חורים שהגיעו עד למוך השן הוא שכבות עמוקות שכבר יש בהם גישה למערכת העצבים שבגוף, אם זה כך אין מנוס למטפל בבעיה עצמה, להסיר את הפלאק, את האבנית, לנקות את השיניים, לעשות טיפול של סתימה, שורש או הקצעת שורשים וכיו"ב, כל בעיה והטיפול השייך לה.

מהן האפשרויות האלטרנטיביות לשימוש בתרופות לכאבי שיניים של סבתא?

ניתן להשתמש בתרופות נגד כאבי שיניים של סבתא למספר דברים, אך חשוב לציין שאין להשתמש בה כתחליף לטיפול שיניים מקצועי. לפני השימוש בתרופה כלשהי, עדיף לדבר עם רופא או ספק שירותי בריאות מוסמך כדי להבטיח שהיא בטוחה ויעילה עבורך.

 

יש כמה דברים שונים שתרופות כאבי שיניים של סבתא יכולים לשמש עבורם. אפשרות אחת היא להשתמש בו כשטיפה במשרד לפני שמתחילים בכל עבודת שיניים. זה יכול לעזור להקהות את האזור ולהפוך את ההליך נוח יותר. אפשרות נוספת היא להשתמש בו כשטיפה בבית לאחר צחצוח וחוט דנטלי. זה יכול לעזור להרגיע כל אי נוחות ולשמור על האזור נקי עד שאתה הולך לישון או מצמצח את השיניים בפעם הבאה.

באילו מצבים נמליץ על טיפול באמצעות תרופות סבתא לכאבי שיניים?

ישנם כמה מצבים שבהם אנו עשויים להמליץ ​​על שימוש בתרופות סבתא, או תרופות מסורתיות, לטיפול. סיבה אחת עשויה להיות אם האדם אינו מסוגל לקחת רפואה מודרנית עקב תגובה אלרגית או מצב רפואי אחר. סיבה נוספת עשויה להיות אם התרופה הספציפית הדרושה אינה זמינה בצורה הצפויה, כגון חוזק או תוכן לא בטוחים. המרכיבים האורגניים והיעדר חומרי מילוי עשויים להפוך את התרופות המסורתיות למושכות יותר. תרופות צמחיות עשויות להיות מומלצות גם למי שמעדיף גישה טבעית יותר לטיפול. באופן כללי, בדרך כלל מדובר בתרופות בטוחות עם מעט תופעות לוואי יחסית כאשר הן נלקחות לפי ההוראות. כמו תמיד, עדיף לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שמתחילים כל תרופה חדשה, גם אם זו תרופה מסורתית.

 מדוע לא כדאי להשתמש בתרופות סבתא לכאבי שיניים:

  1. רבות מהתרופות הללו מסתמכות על מרכיבים שאולי לא יהיו זמינים, כמו ציפורן או וודקה.
  2. חלק מההליכים הנדרשים להכנת תרופות אלו עלולות להיות גוזלות זמן או קשות לביצוע, מה שעשוי להרתיע אנשים מסוימים מלנסות אותן.
  3. תמיד קיים הסיכון שהרמדי לא תעבוד כמצופה ועלולה להחמיר את הכאב.
  4. בסופו של דבר חשוב לזכור את העיקר: אין להשתמש בתרופות נגד כאבי שיניים של סבתא כתחליף לטיפול שיניים מקצועי.

אסור להשתמש בתרופות לכאבי שיניים של סבתא כתחליף לטיפול שיניים מקצועי. לאנשי מקצוע יש את הניסיון וההכשרה לאבחן ולטפל נכון בבעיות שיניים. תרופות עשויות לספק הקלה זמנית, אך הן לא יטפלו בבעיה הבסיסית. בנוסף, תרופות מסוימות יכולות למעשה להחמיר את בעיות השיניים. לדוגמה, אספירין יכול לגרום לפצעים בפה, ואיבופרופן יכול להגביר נפיחות ודימום. אם אתה חווה כאבי שיניים, פנה לרופא שיניים בהקדם האפשרי. רק איש מקצוע יכול לספק את הטיפול הדרוש לך כדי לשמור על בריאות הפה שלך.

 

  1. בכל מקרה, לפני השימוש בתרופה כלשהי, עדיף לדבר עם רופא או ספק שירותי בריאות מוסמך כדי להבטיח שהיא בטוחה ויעילה עבורך.

 

המקום הטוב ביותר לטפל בכאב

שיניים הוא אחת מבעיות השיניים הנפוצות ביותר. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל חורים, מחלות חניכיים ופציעה בשיניים. בעוד תרופות סבתא ומשככי כאבים ללא מרשם יכולים לעזור להקל על אי הנוחות, הם מספקים הקלה זמנית בלבד. להקלה ארוכה יותר, עדיף לפנות לרופא שיניים. רופא שיניים יכול לזהות את הגורם הבסיסי לכאב השיניים ולספק טיפול מתאים. במקרים מסוימים, כגון כאשר שן נגועה בצורה חמורה, ייתכן שיהיה צורך בטיפול שורש. עם זאת, במקרים רבים, מילוי או כתר פשוטים יכולים לפתור את הבעיה. אז אם אתם סובלים מכאב שיניים, אל תחכו; קבע תור לרופא השיניים עוד היום.

המקום הטוב ביותר לטפל בכאבי שיניים הוא לא על ידי תרופות סבתא אלא על ידי טיפול באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק הינה מובילה בארץ עם ניסיון של עשרות שנים ומרפאות בפריסה ארצית. המרפאות שלו חדישות ומאובזרות והצוות שלו אדיב ומקצועי. המחירים גם מאוד נוחים. כמו כן, המרפאות עובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל. אז צרו קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן