ClickCease

כאבי שיניים

אין הרבה סוגים של כאב, שמתקרבים ברמתם לסבל שגורמים כאבי שיניים. כאבי שיניים יכולים להיות חלשים או חזקים, להופיע בכל גיל ולהיות קשורים לסיבות שונות. יש להימנע מהם בכל דרך, או נכון יותר – לפעול כדי להימנע מהסיבות הגורמות להם ולטפל בפה, בלסת ובשיניים, כדי שלא יופיעו כאבי שיניים. המאמר הבא יסביר מה ההבדל בין כאבי שיניים אצל ילדים לבין כאבי שיניים אצל מבוגרים, איך אפשר לטפל בשיניים בבית, לפני שמופיעים כאבי שיניים ואיפה אפשר למצוא טיפול מדויק ואיכותי עבור כל סוג של כאבי שיניים.

סוגי כאבי שיניים

כאבי שיניים הם תמיד מטרידים, אך עקרונית, יכולים להתחלק לשני סוגים: יש כאבים המופיעים בפתאומיות והם גורמים לסבל רב באופן מיידי. לעומתם, יש כאבים המתפתחים בהדרגה. הם מתחילים מדרגת כאב נמוכה ולאט לאט גדלים גם בעוצמה שלהם וגם בתדירות. שני הסוגים של כאבי שיניים מצריכים בדיקה בהקדם האפשרי וכמובן טיפול. עם זאת, חשוב לזכור כי ביקורים סדירים אצל רופא שיניים ושיננית, יכולים לסייע באיתור בעיות דנטליות בזמן, לפני שהן הופכות לכאבי שיניים בלתי נסבלים. בנוסף, לא כדאי לדחות את הביקור אצל רופא השיניים, אם מופיע כאב קטן ונסבל. כאבי שיניים מהסוג הזה יכולים להתפתח במהירות לכדי כאבי שיניים בעוצמה גבוהה וחבל, כי אפשר למנוע אותם ולטפל בבעיה ברגע שהיא מופיעה.

ההבדל בין כאבי שיניים אצל ילדים, לבין כאבי שיניים בקרב מבוגרים

כאבי שיניים בקרב ילדים אינם שונים מכאבי שיניים אצל מבוגרים, מבחינת מקור הכאב (בדרך כלל חורים בשיניים), העוצמה שלו או דרך הטיפול. עם זאת, יש שני הבדלים בין כאבי שיניים אצל ילדים, לבין כאבי שיניים אצל מבוגרים. הבדלים אלו קשורים בעיקר לדרך בה מתקשרים את הכאב. מבוגרים יכולים להעיד על העוצמה של כאבי שיניים ולתאר בדיוק מה הם מרגישים, מה שיכול לסייע לרופא המטפל באבחון ובטיפול. לילדים הרבה יותר קשה לתאר כאבי שיניים ולא תמיד הם יודעים בדיוק מה מקור הכאב. במקרים כאלו, רופא שיניים לילדים צריך לבצע בדיקה מעמיקה ולגלות את מקור הבעיה. הרבה פעמים בבדיקות מהסוג הזה, גם אצל מבוגרים וגם בקרב ילדים, מגלים בעיות דנטליות נוספות. למשל, חור קטן שכבר הופיע בשיניים אבל עדיין לא גורם לכאבים משמעותיים, אם בכלל. מבוגרים לרוב מתמודדים בצורה מיושבת יותר עם כאבי שיניים, גם אם הם סובלים מאוד. ילדים נוטים להתלונן ולבכות וכשמדובר בילדים קטנים מאוד, לפעמים קשה אפילו להבין שהם מתכוונים לכך שכואבות להם השיניים. בכל מקרה, ברגע שמופיעים כאבי שיניים או בחלל הפה, יש לפנות בהקדם לטיפול רפואי.

כאבי שיניים משפיעים גם על תחומי החיים האחרים

אחת הבעיות העיקריות של כאבי שיניים, היא ההשפעה השלילית שלהם על מגוון תחומי החיים. חורים וכאבי שיניים מטרידים יכולים למשל להוריד משמעותית את איכות השינה. מי שסובל מכאבי שיניים בלילה, עלול לסבול מ"לילה לבן", במהלכו לא נרדמים מרוב כאבים. במקרים אחרים, כאבי שיניים מקשים על מציאת התנוחה הטובה ביותר לשינה ומי שסובל מהם מוצא את עצמו מתהפך במיטה ומתקשה להישען על הלסת ולהירדם. כאבי שיניים מוציאים מהריכוז ולכן פוגמים בתפוקה בעבודה או ביכולת להתרכז בשיעור בבית הספר או באוניברסיטה. כמו כן, כאבי שיניים מקשים על האכילה והופכים כל לעיסה לאתגר. אנשים הסובלים מכאבי שיניים לרוב מנסים ללעוס את רוב האוכל בצד המנוגד לכאב, שיטה שיש לה הצלחה חלקית בלבד. כמו כן, במקרים בהם יש כאבי שיניים בשני הצדדים, קשה מאוד ללעוס אוכל ותחושת הרעב התמידית עלולה גם היא להשפיע על הריכוז, הערנות ומצב הרוח הכללי. 

כאבי שיניים כסימפטומים לבעיות אחרות

במקרים מסוימים, כאבי שיניים כלל אינם מקורם בשיניים והם סימפטומים לבעיות אחרות. למשל, זיהום בסינוסים ומחלות הקשורות אליהם. במקרים כאלו, יש לשלול קודם את קיומה של בעיה דנטלית ולאחר מכן לפנות לרופא אף-אוזן-גרון, להמשך טיפול הולם. תופעה נוספת שעלולה לגרום כאבי שיניים, היא בעיות בלסת. כאבים בעצמות הלסת ובעיות בשרירי האזור, עלולים לגרום לשיניים להיות כואבות ורגישות, אך למעשה, מקור הבעיה אינו בשיניים עצמן. בעיות לסת עלולות לגרום לעוד תופעות מלבד כאבי שיניים, כגון: כאבי ראש, סחרחורות, כאבי עיניים ועוד. יש לטפל בבעיות אלו בהקדם האפשרי וכך ייעלמו גם כאבי השיניים הקשורים להן וגם תופעות נוספות.

כאבי שיניים – תרופות ביתיות עד שתגיעו לרופא

אם יש לכם כאבי שיניים בגלל חורים בשיניים, קבעו תור דחוף לרופא. עד אז, אתם יכולים לנסות להקל על הכאבים בעצמכם. שיטה אחת, היא ליטול משככי כאבים, אשר יפחיתו את הכאב ובמקרים מסוימים אף יעלימו אותו לחלוטין לכמה שעות. שיטה טבעית יותר היא לשטוף את הפה עם טיפה של בקבוקון שמן ציפורן, הידוע בסגולותיו להפחתת כאבי שיניים. חשוב לציין כי זהו טיפול משלים בלבד! להקלה זמנית ויש לגשת בהקדם לרופא שיניים כדי לטפל במקור הבעיה.

מה אפשר לעשות כדי להימנע מכאבי שיניים?

הדרך הטובה והבטוחה ביותר להימנע מכל הנושא של כאבי שיניים, הוא לבקר באופן סדיר אצל רופא שיניים. לא משנה בני כמה אתם או מה מצב השיניים הנוכחי שלכם, ביקורות אצל רופא שיניים מקצועי ומיומן, יסייעו לכם לאתר בעיות בשיניים ובלסת בזמן, לפני שהם מתפתחים לכאבי שיניים בלתי נסבלים. 

בדומה לכך, גם טיפולים קבועים אצל שיננית יכולים לסייע במניעת כאבי שיניים. בהרבה מקרים כאבי שיניים נובעים מדלקות וממחלות חניכיים, שטיפולים אצל שיננית יכולים למנוע. ניקוי קבוע של השיניים יסייע גם למראה אסתטי יותר שלהן וגם לבריאות הפה, וכך הסיכוי לכאבי שיניים, ירד באופן דרסטי. 

כמובן, שאת שגרת הניקוי והטיפול יש להמשיך גם בבית. שמירה קפדנית על השיניים היא המפתח להימנע מכאבי שיניים ולכן, יש לסגל שגרת טיפול ביתית בוקר וערב הכוללת צחצוח במברשת שיניים עם משחת שיניים מעולה, גרגור מי פה וניקוי בין השיניים עם חוט דנטלי. הצירוף הזה הוא הדרך להימנע מהנושא של כאבי שיניים וכך גם להבטיח לעצמכם שגרה בריאה וגם להימנע מטיפולים יקרים ומורכבים, המתבצעים בעקבות כאבי שיניים קשים והסיבוכים הגורמים להם.

כאבי שיניים פותרים ברשת מרפאות שיניים

רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק, היא הכתובת שלכם לטיפול בכל הנושא של כאבי שיניים. בין שאתם סובלים מכאבי שיניים או שמדובר בילדיכם, רשת מרפאות שיניים מציעה לכם את חוויית הטיפול המובילה בישראל וזאת הודות לשילוב ייחודי הכולל שימוש במכשור המתקדם ביותר בשוק, בשטח המרפאות עצמן, יחס סבלני, חם ואדיב לכל לקוח ולכל ילד ופריסה ארצית מלאה, המאפשרת לכם למצוא את אחת ממרפאות רשת מרפאות שיניים, סמוך לאזור מגוריכם. במרפאות שיניים של ד"ר בוחניק אפשר ליהנות מטיפולי שיניים מתקדמים, טיפולי שיננית כולל הדרכות לשמירה על היגיינת הפה וכן מבחר טיפולים של אסתטיקה דנטלית, יישור שיניים, כתרים, עקירות, סתימות, טיפולי שורש וכיו"ב. פנו כבר עכשיו ותוכלו להיפרד מכאבי השיניים ולהחזיר לעצמכם את איכות החיים שאבדה עקב כאבי שיניים.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן