ClickCease

כמה זמן צריך לצחצח שיניים?

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

רוב האנשים יודעים שהם צריכים לצחצח שיניים במשך שתי דקות לפחות, אבל רבים לא יודעים בדיוק כמה זמן הוא האופטימלי. האמת היא שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזו. לאנשים שונים יהיו תוצאות שונות עם זמני צחצוח שונים. עם זאת, יש כמה הנחיות כלליות שיכולות לעזור לך למצוא את משך הזמן המתאים לך.

אם אתה משתמש במברשת שיניים ידנית, איגוד השיניים האמריקאי (ADA) ממליץ לצחצח במשך שתי דקות לפחות. אם אתה משתמש במברשת שיניים חשמלית, ה-ADA ממליץ לעקוב אחר הוראות היצרן.

באופן כללי, עדיף לצחצח עד שתגיע לכל הפינות בפה. משמעות הדבר היא הקפדה יתרה על צחצוח השיניים האחוריות ולאורך קו החניכיים. לאחר שהגעת לכל האזורים בפה, תוכל להמשיך לצחצח כמה שניות כדי לוודא שהכל נקי.

– כמה זמן כדאי לצחצח שיניים לתוצאות מיטביות?

כפי שההורים שלך בוודאי אמרו לך שאתה היית קטן, צחצוח שיניים חיוני להיגיינת הפה. אבל כמה זמן צריך לצחצח שיניים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר? התשובה עשויה להפתיע אותך. מחקרים הראו שצחצוח של שתי דקות פעמיים ביום יעיל באותה מידה כמו צחצוח של שלוש דקות. עם זאת, חשוב להשתמש בטכניקה הנכונה. הקפידו לצחצח בזווית של 45 מעלות ולהשתמש בתנועות סיבוביות עדינות. אל תשכח לצחצח את קו החניכיים והלשון לנשימה רעננה ולהסרת חיידקים. ואל תחסכו במשחת השיניים הפלואוריד! שימוש במשחת שיניים באיכות טובה יעזור למנוע עששת ולשמור על מראה השיניים במיטבן. אז הנה, הסוד לשיניים מושלמות הוא לא כמה זמן אתה מצחצח, אלא כמה טוב אתה מצחצח. 

 

האם יש זמן נכון ביום לצחצח שיניים?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, שכן צרכי השיניים של כל אחד הם ייחודיים. עם זאת, רופאי שיניים רבים ממליצים לצחצח שיניים פעמיים ביום, פעם אחת בבוקר ופעם אחת בלילה. זה נותן לך הזדמנות להסיר כל רובד שהצטבר במהלך היום, וזה גם עוזר להפחית את הסיכון לעששת ומחלות חניכיים. בנוסף, חשוב לצחצח שיניים לאחר אכילת מזונות מתוקים או חומציים, מכיוון שאלו עלולים לגרום לשחיקת אמייל השן. בסופו של דבר, הזמן הטוב ביותר לצחצח שיניים הוא בכל פעם שאתה מרגיש צורך. עם זאת, על ידי הפיכתו לחלק משגרת היומיום שלך, אתה יכול לעזור להבטיח שהשיניים שלך יישארו בריאות ונוצצות במשך שנים רבות.

 

איך אני יכול לוודא שאני מצחצח שיניים נכון?

אנשים רבים אינם מודעים לדרך הנכונה לצחצח שיניים. כתוצאה מכך, ייתכן שהם לא מסירים את כל הרובד והחיידקים שעלולים להוביל לחורים ולמחלות חניכיים. להלן מספר טיפים להבטחת צחצוח נכון:

 

  • – השתמשו במברשת שיניים בעלת זיפים רכה ובתנועות סיבוביות עדינות.
  • -הקפידו לצחצח את המשטחים הפנימיים של השיניים וכן את משטחי הלעיסה.
  • – לירוק את משחת השיניים לאחר הצחצוח, במקום לבלוע אותה.

 

על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, אתה יכול להיות בטוח שאתה נותן לשיניים שלך את הניקוי הטוב ביותר האפשרי. וזכרו, שימוש בחוט דנטלי חשוב גם להסרת פלאק וחיידקים בין השיניים.

– האם יש יתרונות לצחצוח שיניים במשך יותר משתי דקות?

שאלה נפוצה אחת שאנו נשאלים היא האם יש יתרונות כלשהם לצחצוח שיניים במשך יותר משתי דקות. התשובה היא לא! לא הזמן הוא הקובע אלא האיכות של הצחצוח היא הקובעת ולכן צחצוח מיטיבי יותר מאפשר לפלואור במשחת שיניים להגן טוב יותר על השיניים על ידי חיזוק האמייל ומניעת עששת. בנוסף, הוא נותן לפלאק ולחיידקים פחות זמן להצטבר על השיניים, מה שעלול להוביל למחלות חניכיים. לכן, בפעם הבאה שתושיט יד אל מברשת השיניים שלך, הקדישו לכך תשומת לב ליעילות ויסודיות הנדרשת כדי לתת לשיניים שלכם את הטיפול המגיע להן. החיוך שלך יודה לך!

– מה אם אשכח לצחצח שיניים במשך שתי דקות?

אמנם חשוב לצחצח שיניים במשך שתי דקות פעמיים ביום, אך ישנם מקרים בהם אנו עלולים לשכוח או לא להיות מסוגלים לעשות זאת. אם זה יקרה, אל תיבהל! שטיפה מהירה במים תסיר את כל חלקיקי המזון שייתכן שהושארו מאחור ותסייע במניעת צמיחת חיידקים. אם אתה מסוגל לצחצח שיניים מאוחר יותר במהלך היום, הקפד להשתמש במשחת שיניים פלואוריד כדי לסייע לך להחזיר את המינרליים לשיניים שלך ולהגן מפני עששת. ואם אתה עדיין מודאג, אתה מוזמן להתקשר לרופא השיניים שלנו ברשת מרפאות שיניים – הוא ישמח לענות על כל שאלה שיש לך.

– האם עדיף להשתמש במברשת שיניים ידנית או חשמלית?

כשזה מגיע לטיפול פה, יש הרבה מוצרים שונים בשוק שיכולים להקשות על הדעת איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך. מברשת שיניים ידנית או חשמלית? בעוד ששני סוגי מברשות השיניים יכולים להיות יעילים בניקוי השיניים, ישנם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​קבלת ההחלטה. לדוגמה, אם יש לך חניכיים רגישות, ייתכן שתרצה לבחור במברשת שיניים חשמלית מכיוון שהן יכולות להיות עדינות יותר לחניכיים שלך. מברשות שיניים חשמליות גם נוטות להיות יעילות יותר בהסרת רובד וחיידקים מהשיניים. מצד שני, מברשות שיניים ידניות יכולות להיות נוחות וקלות יותר לשימוש אם אתה מטייל או בדרכים. בסופו של דבר, הסוג הטוב ביותר של מברשת שיניים עבורך היא זו שתשתמש בה באופן עקבי ושמתאימה לאורח החיים שלך.

– האם עלי לצחצח שיניים כל יום?

אין ספק שצחצוח שיניים הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות לבריאות הפה שלך. על ידי הסרת רובד וחיידקים מהשיניים והחניכיים, אתה מפחית משמעותית את הסיכון לפתח עששת ומחלות חניכיים. עם זאת, אנשים רבים מצחצחים שיניים חזק מדי, מה שיכול למעשה לפגוע באמייל ולהוביל לרגישות. בנוסף, מברשות שיניים מתבלות עם הזמן, ולכן חשוב להחליף אותן באופן קבוע. חשוב גם להשתמש בחוט דנטלי מדי יום כדי להסיר רובד מאזורים שאליהם מברשת השיניים שלך לא יכולה להגיע. עם קצת טיפול ותשומת לב, אתה יכול לשמור על החיוך שלך בריא ובהיר במשך שנים רבות.

ישנן כמה טעויות נפוצות

שאנשים עושים כשמדובר בצחצוח שיניים. הנה כמה מהנפוצים ביותר:

 

– לא לצחצח מספיק זמן: כפי שצוין קודם לכן, ה-ADA האמריקאי ממליצה לצחצח במשך שתי דקות לפחות וזו הדעה המקובלת בין רופאי השינים בישראל גם כן. אם אתה משתמש במברשת שיניים ידנית, הקפד לצחצח את כל השיניים ולהגיע לכל האזורים בפה. אם אתה משתמש במברשת שיניים חשמלית, עקוב אחר הוראות היצרן.

– צחצוח חזק מדי: חשוב לצחצח בעדינות כדי שלא תפגעו בשיניים או בחניכיים. צחצוח חזק מדי יכול למעשה לגרום יותר נזק מתועלת.

– לא לצחצח באופן קבוע: חשוב לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום (בוקר ולילה). אם אתה מצחצח רק פעם אחת ביום, אתה לא עושה מספיק כדי לשמור על השיניים שלך נקיות ובריאות.

– לא להשתמש בחוט דנטלי: שימוש בחוט דנטלי חשוב לא פחות כמו צחצוח, אם לא חשוב יותר. הקפידו להשתמש בחוט דנטלי כל יום!

– ללכת לטיפול במקום אחר שהוא אינו רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק 🙂

כידוע, המקום הטוב ביותר לעבור טיפולי שיניים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. ד"ר בוחניק הוא רופא שיניים בעל שם עולמי עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים. יש לו צוות של רופאי שיניים מצויינים מנוסים בכל תחומי רפואת השיניים. רשת המרפאות מודרנית ומציעה שירות אדיב. המרפאות גם ממוקמות בנוחות ועובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל. המחירים נוחים מאוד, מה שהופך אותה לאופציה משתלמת עבור מי שמחפש טיפול שיניים איכותי.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן