ClickCease

כמה עולה הלבנת שיניים? מחיר הלבנת שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנת שיניים היא טיפול קוסמטי פופולרי שעוזר להבהרת שיניים שהפכו מוכתמות או מצהיבות עם הזמן. ניתן לבצע את ההליך במרפאת רופא שיניים, או בבית באמצעות מוצרים ללא מרשם. בעוד שהלבנת שיניים נחשבת לבטוחה וללא כאבים יחסית, היא אינה נטולת סיכונים מסוימים. במאמר זה נבחן את האפשרויות השונות להלבנת שיניים, לרבות היתרונות והחסרונות של כל שיטה. כמו כן, נדון בעלויות הנלוות לכל אפשרות וכיצד למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור שירותי הלבנת שיניים.

הסוג הנפוץ ביותר של הלבנת שיניים מתבצע על ידי רופאי שיניים ומשתמש בחומרי הלבנה להסרת כתמים ושינויי צבע מהשיניים. סוג זה של הלבנת שיניים הוא בדרך כלל יקר יותר מטיפולים בבית, אך הוא גם יעיל יותר. רופאי שיניים יכולים גם לספק מגשי פה בהתאמה אישית וריכוזים גבוהים יותר של חומרי הלבנה, שאינם זמינים ללא מרשם רופא.

 

ערכות הלבנת שיניים בבית משתמשות בריכוזים נמוכים יותר של חומרי הלבנה ופחות סבירות לגרום לתופעות לוואי כמו רגישות בשיניים. ערכות אלה מגיעות בדרך כלל עם הוראות כיצד להשתמש בהן בצורה בטוחה ויעילה. זמינים גם רצועות הלבנה וג'לים ללא מרשם, אך הם אינם חזקים כמו המוצרים בהם משתמשים רופאי שיניים.

 

עלות הלבנת שיניים תשתנה בהתאם לסוג הטיפול שתבחרו. הלבנת שיניים במרפאה יכולה לעלות החל ב 1,000 ש"ח, בעוד ערכות בבית עולות בדרך כלל פחות מ-100 ש"ח. אם אתה שוקל הלבנת שיניים, הקפד לדבר עם רופא השיניים שלך על כל האפשרויות והסיכונים הכרוכים בכך.

 

מהי הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים היא תהליך של הבהרת השיניים על ידי הסרת כתמים חיצוניים או פנימיים. ניתן לעשות זאת בבית באמצעות מגוון מוצרים, או לעשות זאת באופן מקצועי על ידי רופא שיניים. השיטה הנפוצה ביותר להלבנת שיניים היא הלבנה, המשתמשת בחומר קורוזיבי להסרת כתמים. שיטות נוספות כוללות ליטוש, העושה שימוש בחומרים שוחקים להסרת כתמי שטח, ולמינציה, המכסה את השיניים בשכבה דקה של חרסינה. כל השיטות הללו יכולות לעזור לשפר את מראה השיניים שלך ולהעניק לך חיוך בהיר ולבן יותר.

מתי יש צורך בהלבנת שיניים?

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי לרצות להלבין את שיניו. אולי הם שמו לב שהשיניים שלהם הצהבו או מוכתמות עם הזמן. אולי הם מעוניינים לשפר את החיוך שלהם לאירוע מיוחד. או שהם יכולים פשוט לחפש דרך להגביר את הביטחון העצמי שלהם. תהיה הסיבה אשר תהיה, הלבנת שיניים יכולה להיות דרך יעילה להשגת שיניים לבנות יותר. עם זאת, חשוב להבין כי ישנם סיכונים ותופעות לוואי מסוימים הקשורים להליך. לפני שעוברים הלבנת שיניים, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים על מנת לוודא שזו הבחירה הנכונה עבורכם.

מהו ביטחון עצמי ומה הקשר לשיניים לבנות ויפות?

הרם את ידך אם אי פעם הרגשת מודע לעצמך לגבי החיוך שלך. אולי אתה חושב שהשיניים שלך צהובות מדי, או אולי אתה נבוך בגלל רווח בין השיניים. תהיה הסיבה אשר תהיה, זה לא נדיר להרגיש חוסר ביטחון לגבי החיוכים שלנו. וכאן נכנס לתמונה הביטחון העצמי.

 

ביטחון עצמי הוא הרגשה טובה עם עצמנו, מבפנים ומבחוץ. מדובר בקבלת עצמנו כמו מי שאנחנו ולהיות גאה במה שאנו רואים במראה. וכשאנחנו מרגישים טוב עם עצמנו, זה בא לידי ביטוי בחיוך שלנו. פתאום, אנחנו לא כל כך מודאגים מהשבב הקטן הזה בשן שלנו או מהעובדה שהשיניים שלנו אינן לבנות כמו שהיינו רוצים שהן יהיו. אנחנו בטוחים בעור שלנו, והביטחון הזה בא לידי ביטוי בחיוך שלנו.

 

אז בפעם הבאה שאתם מפקפקים בחיוך שלכם, זכרו שביטחון עצמי הוא המפתח לחיוך יפהפה. היו גאים בשיניים שלכם, לא משנה צבען או צורתן, ותנו לחיוך שלכם להאיר את החדר!

מהו דימוי עצמי גבוה ומה הקשר בינו לבין שיניים לבנות ויפות?

דימוי עצמי גבוה הוא תוצאה של פיתוח רמה מסוימת של מודעות עצמית. זה לוקח את הזמן להכיר את עצמך – את הערכים שלך, התשוקות שלך, השאיפות שלך – ולקבל החלטה מודעת לכבד את הדברים האלה. כאשר יש לך תחושה ברורה של מי אתה ומה אתה מייצג, אתה באופן טבעי מתחיל להרגיש טוב עם עצמך. הביטחון הפנימי הזה מתבטא אז במראה החיצוני שלך. אחת הדרכים הבולטות ביותר להקרין ביטחון היא באמצעות החיוך שלך. שיניים לבנות הן חלק חשוב מהמשוואה הזו, שכן הן מסמלות בריאות וחיוניות. אבל זה לא רק להיראות טוב; זה גם עניין של הרגשה טובה. כשיש לך חיוך יפה, קשה שלא להרגיש שמח ומתרגש מהחיים. אז אם אתם מחפשים להגביר את הדימוי העצמי שלכם, התחילו בתשומת לב לשיניים שלכם. אחרי הכל, הם ממלאים תפקיד גדול באופן שבו אחרים תופסים אותך – ואיך אתה תופס את עצמך.

שמרו על השיניים שלכם והן ידאגו לכם

כולנו מכירים את התרגיל: צחצחו פעמיים ביום, השתמשו בחוט דנטלי מדי יום ופנו לרופא השיניים שלכם לבדיקות קבועות. אבל כמה מאיתנו באמת ממלאים אחר ההמלצות האלה? לפי סקר שנערך לאחרונה בארה"ב עולה, שרק כמחצית מהאמריקאים אומרים שהם מצחצחים שיניים פעמיים ביום, ופחות משליש חוט דנטלי מדי יום. באשר לבדיקות שיניים, ארבעה מתוך עשרה מבוגרים לא היו אצל רופא השיניים יותר משנתיים.

 

קל להזניח את בריאות הפה שלנו כי אנחנו לא רואים את ההשלכות המיידיות. אחרי הכל, אם נדלג על יום של צחצוח, ייתכן שהשיניים שלנו לא ייראו אחרת מחר. אבל זה לא אומר שאין השלכות למעשינו. כשאנחנו לא מטפלים בשיניים שלנו, אנחנו מסכנים את עצמנו לחורים, מחלות חניכיים ואפילו אובדן שיניים. אז בפעם הבאה שתתפתו לדלג על צחצוח, זכרו שהשיניים שלכם סומכות עליכם שתטפלו בהן.

 

באילו מצבים נמליץ על טיפול הלבנת שיניים?

  • טיפולי הלבנת שיניים הופכים פופולריים יותר ויותר, אך עדיין ישנם אנשים רבים שאינם בטוחים מתי לפנות לטיפול. הנה כמה מצבים שבהם נמליץ על הלבנת שיניים:
  • אם השיניים שלך מצהיבות או מוכתמות מעישון או שתיית קפה או תה, הלבנת שיניים יכולה לעזור להחזיר את הלובן הטבעי שלהן.
  • אם אתם מתכננים להתחתן או להשתתף באירוע חשוב אחר, הלבנת שיניים יכולה לתת לכם דחיפה של ביטחון עצמי.
  • אם אתה מרגיש שהחיוך שלך מעכב אותך מבחינה מקצועית, הלבנת שיניים יכולה לעזור לך ליצור רושם ראשוני נהדר.

בין אם השיניים שלך מצהיבות מגיל או מוכתמות מבחירות אורח חיים, הלבנת שיניים יכולה לעזור לשפר את המראה שלך ולהגביר את הביטחון העצמי שלך. אם אתם שוקלים טיפול, אנו ממליצים להזמין פגישת ייעוץ עם אחד מרופאי השיניים המנוסים שלנו. הם יוכלו להעריך את הצרכים האישיים שלך ולהמליץ ​​על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

מה העלות של הלבנת שיניים?

כיום, שיניים לבנות יותר נחשבות לסימן להיגיינה טובה ולמעמד חברתי. חיוך בהיר יותר יכול לגרום לך להיראות מקצועי ובטוח יותר, והוא גם יכול להיות כלי שיחה בין אישית רב עוצמה. באופן לא מפתיע, מספר הולך וגדל של אנשים מעוניינים להלבין את השיניים שלהם. עם זאת, טיפולי הלבנת שיניים יכולים להיות יקרים למדי, ולעלות מאות דולרים עבור טיפול מקצועי. ערכות בבית זולות יותר, אך לרוב הן פחות יעילות. החדשות הטובות הן שיש כמה צעדים פשוטים שתוכלו לנקוט כדי להפחית את העלות של הלבנת שיניים. רופאי שיניים רבים מציעים הנחות לריבוי טיפולים, לכן כדאי לשקול הלבנת שיניים במספר פגישות. אתה יכול גם לשאול על קופונים או מבצעים. לבסוף, אל תשכח לבדוק עם חברת הביטוח שלך כדי לראות אם הם מכסים חלק כלשהו מהעלות. עם קצת תכנון, תוכלו ליהנות מחיוך לבן ויפה מבלי לשבור את הכיס.

 

אם אתם מחפשים את הטיפול הטוב ביותר להלבנת שיניים, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום לפנות אליו. המרפאות שלנו מאוישות על ידי כמה מהרופאים הטובים בארץ, ואנו מציעים מגוון רחב של שירותי הלבנת שיניים שבטוח יענו על הצרכים שלכם. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולים בישראל, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר. בנוסף, המרפאות שלנו חדישות ומעודכנות והצוות שלנו ידידותי ואדיב. אז אם אתם מחפשים את טיפול הלבנת השיניים הטוב ביותר שיש, רשת מרפאות השיניים של בוחניק היא המקום ללכת אליו.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן