כמה עולה הלבנת שיניים? מחיר הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא טיפול קוסמטי פופולרי שעוזר להבהרת שיניים שהפכו מוכתמות או מצהיבות עם הזמן. ניתן לבצע את ההליך במרפאת רופא שיניים, או בבית באמצעות מוצרים ללא מרשם. בעוד שהלבנת שיניים נחשבת לבטוחה וללא כאבים יחסית, היא אינה נטולת סיכונים מסוימים. במאמר זה נבחן את האפשרויות השונות להלבנת שיניים, לרבות היתרונות והחסרונות של כל שיטה. כמו כן, נדון בעלויות הנלוות לכל אפשרות וכיצד למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור שירותי הלבנת שיניים.

הסוג הנפוץ ביותר של הלבנת שיניים מתבצע על ידי רופאי שיניים ומשתמש בחומרי הלבנה להסרת כתמים ושינויי צבע מהשיניים. סוג זה של הלבנת שיניים הוא בדרך כלל יקר יותר מטיפולים בבית, אך הוא גם יעיל יותר. רופאי שיניים יכולים גם לספק מגשי פה בהתאמה אישית וריכוזים גבוהים יותר של חומרי הלבנה, שאינם זמינים ללא מרשם רופא.

 

ערכות הלבנת שיניים בבית משתמשות בריכוזים נמוכים יותר של חומרי הלבנה ופחות סבירות לגרום לתופעות לוואי כמו רגישות בשיניים. ערכות אלה מגיעות בדרך כלל עם הוראות כיצד להשתמש בהן בצורה בטוחה ויעילה. זמינים גם רצועות הלבנה וג'לים ללא מרשם, אך הם אינם חזקים כמו המוצרים בהם משתמשים רופאי שיניים.

 

עלות הלבנת שיניים תשתנה בהתאם לסוג הטיפול שתבחרו. הלבנת שיניים במרפאה יכולה לעלות החל ב 1,000 ש"ח, בעוד ערכות בבית עולות בדרך כלל פחות מ-100 ש"ח. אם אתה שוקל הלבנת שיניים, הקפד לדבר עם רופא השיניים שלך על כל האפשרויות והסיכונים הכרוכים בכך.

 

מהי הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים היא תהליך של הבהרת השיניים על ידי הסרת כתמים חיצוניים או פנימיים. ניתן לעשות זאת בבית באמצעות מגוון מוצרים, או לעשות זאת באופן מקצועי על ידי רופא שיניים. השיטה הנפוצה ביותר להלבנת שיניים היא הלבנה, המשתמשת בחומר קורוזיבי להסרת כתמים. שיטות נוספות כוללות ליטוש, העושה שימוש בחומרים שוחקים להסרת כתמי שטח, ולמינציה, המכסה את השיניים בשכבה דקה של חרסינה. כל השיטות הללו יכולות לעזור לשפר את מראה השיניים שלך ולהעניק לך חיוך בהיר ולבן יותר.

מתי יש צורך בהלבנת שיניים?

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי לרצות להלבין את שיניו. אולי הם שמו לב שהשיניים שלהם הצהבו או מוכתמות עם הזמן. אולי הם מעוניינים לשפר את החיוך שלהם לאירוע מיוחד. או שהם יכולים פשוט לחפש דרך להגביר את הביטחון העצמי שלהם. תהיה הסיבה אשר תהיה, הלבנת שיניים יכולה להיות דרך יעילה להשגת שיניים לבנות יותר. עם זאת, חשוב להבין כי ישנם סיכונים ותופעות לוואי מסוימים הקשורים להליך. לפני שעוברים הלבנת שיניים, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים על מנת לוודא שזו הבחירה הנכונה עבורכם.

מהו ביטחון עצמי ומה הקשר לשיניים לבנות ויפות?

הרם את ידך אם אי פעם הרגשת מודע לעצמך לגבי החיוך שלך. אולי אתה חושב שהשיניים שלך צהובות מדי, או אולי אתה נבוך בגלל רווח בין השיניים. תהיה הסיבה אשר תהיה, זה לא נדיר להרגיש חוסר ביטחון לגבי החיוכים שלנו. וכאן נכנס לתמונה הביטחון העצמי.

 

ביטחון עצמי הוא הרגשה טובה עם עצמנו, מבפנים ומבחוץ. מדובר בקבלת עצמנו כמו מי שאנחנו ולהיות גאה במה שאנו רואים במראה. וכשאנחנו מרגישים טוב עם עצמנו, זה בא לידי ביטוי בחיוך שלנו. פתאום, אנחנו לא כל כך מודאגים מהשבב הקטן הזה בשן שלנו או מהעובדה שהשיניים שלנו אינן לבנות כמו שהיינו רוצים שהן יהיו. אנחנו בטוחים בעור שלנו, והביטחון הזה בא לידי ביטוי בחיוך שלנו.

 

אז בפעם הבאה שאתם מפקפקים בחיוך שלכם, זכרו שביטחון עצמי הוא המפתח לחיוך יפהפה. היו גאים בשיניים שלכם, לא משנה צבען או צורתן, ותנו לחיוך שלכם להאיר את החדר!

מהו דימוי עצמי גבוה ומה הקשר בינו לבין שיניים לבנות ויפות?

דימוי עצמי גבוה הוא תוצאה של פיתוח רמה מסוימת של מודעות עצמית. זה לוקח את הזמן להכיר את עצמך – את הערכים שלך, התשוקות שלך, השאיפות שלך – ולקבל החלטה מודעת לכבד את הדברים האלה. כאשר יש לך תחושה ברורה של מי אתה ומה אתה מייצג, אתה באופן טבעי מתחיל להרגיש טוב עם עצמך. הביטחון הפנימי הזה מתבטא אז במראה החיצוני שלך. אחת הדרכים הבולטות ביותר להקרין ביטחון היא באמצעות החיוך שלך. שיניים לבנות הן חלק חשוב מהמשוואה הזו, שכן הן מסמלות בריאות וחיוניות. אבל זה לא רק להיראות טוב; זה גם עניין של הרגשה טובה. כשיש לך חיוך יפה, קשה שלא להרגיש שמח ומתרגש מהחיים. אז אם אתם מחפשים להגביר את הדימוי העצמי שלכם, התחילו בתשומת לב לשיניים שלכם. אחרי הכל, הם ממלאים תפקיד גדול באופן שבו אחרים תופסים אותך – ואיך אתה תופס את עצמך.

שמרו על השיניים שלכם והן ידאגו לכם

כולנו מכירים את התרגיל: צחצחו פעמיים ביום, השתמשו בחוט דנטלי מדי יום ופנו לרופא השיניים שלכם לבדיקות קבועות. אבל כמה מאיתנו באמת ממלאים אחר ההמלצות האלה? לפי סקר שנערך לאחרונה בארה"ב עולה, שרק כמחצית מהאמריקאים אומרים שהם מצחצחים שיניים פעמיים ביום, ופחות משליש חוט דנטלי מדי יום. באשר לבדיקות שיניים, ארבעה מתוך עשרה מבוגרים לא היו אצל רופא השיניים יותר משנתיים.

 

קל להזניח את בריאות הפה שלנו כי אנחנו לא רואים את ההשלכות המיידיות. אחרי הכל, אם נדלג על יום של צחצוח, ייתכן שהשיניים שלנו לא ייראו אחרת מחר. אבל זה לא אומר שאין השלכות למעשינו. כשאנחנו לא מטפלים בשיניים שלנו, אנחנו מסכנים את עצמנו לחורים, מחלות חניכיים ואפילו אובדן שיניים. אז בפעם הבאה שתתפתו לדלג על צחצוח, זכרו שהשיניים שלכם סומכות עליכם שתטפלו בהן.

 

באילו מצבים נמליץ על טיפול הלבנת שיניים?

  • טיפולי הלבנת שיניים הופכים פופולריים יותר ויותר, אך עדיין ישנם אנשים רבים שאינם בטוחים מתי לפנות לטיפול. הנה כמה מצבים שבהם נמליץ על הלבנת שיניים:
  • אם השיניים שלך מצהיבות או מוכתמות מעישון או שתיית קפה או תה, הלבנת שיניים יכולה לעזור להחזיר את הלובן הטבעי שלהן.
  • אם אתם מתכננים להתחתן או להשתתף באירוע חשוב אחר, הלבנת שיניים יכולה לתת לכם דחיפה של ביטחון עצמי.
  • אם אתה מרגיש שהחיוך שלך מעכב אותך מבחינה מקצועית, הלבנת שיניים יכולה לעזור לך ליצור רושם ראשוני נהדר.

בין אם השיניים שלך מצהיבות מגיל או מוכתמות מבחירות אורח חיים, הלבנת שיניים יכולה לעזור לשפר את המראה שלך ולהגביר את הביטחון העצמי שלך. אם אתם שוקלים טיפול, אנו ממליצים להזמין פגישת ייעוץ עם אחד מרופאי השיניים המנוסים שלנו. הם יוכלו להעריך את הצרכים האישיים שלך ולהמליץ ​​על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

מה העלות של הלבנת שיניים?

כיום, שיניים לבנות יותר נחשבות לסימן להיגיינה טובה ולמעמד חברתי. חיוך בהיר יותר יכול לגרום לך להיראות מקצועי ובטוח יותר, והוא גם יכול להיות כלי שיחה בין אישית רב עוצמה. באופן לא מפתיע, מספר הולך וגדל של אנשים מעוניינים להלבין את השיניים שלהם. עם זאת, טיפולי הלבנת שיניים יכולים להיות יקרים למדי, ולעלות מאות דולרים עבור טיפול מקצועי. ערכות בבית זולות יותר, אך לרוב הן פחות יעילות. החדשות הטובות הן שיש כמה צעדים פשוטים שתוכלו לנקוט כדי להפחית את העלות של הלבנת שיניים. רופאי שיניים רבים מציעים הנחות לריבוי טיפולים, לכן כדאי לשקול הלבנת שיניים במספר פגישות. אתה יכול גם לשאול על קופונים או מבצעים. לבסוף, אל תשכח לבדוק עם חברת הביטוח שלך כדי לראות אם הם מכסים חלק כלשהו מהעלות. עם קצת תכנון, תוכלו ליהנות מחיוך לבן ויפה מבלי לשבור את הכיס.

 

אם אתם מחפשים את הטיפול הטוב ביותר להלבנת שיניים, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום לפנות אליו. המרפאות שלנו מאוישות על ידי כמה מהרופאים הטובים בארץ, ואנו מציעים מגוון רחב של שירותי הלבנת שיניים שבטוח יענו על הצרכים שלכם. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולים בישראל, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר. בנוסף, המרפאות שלנו חדישות ומעודכנות והצוות שלנו ידידותי ואדיב. אז אם אתם מחפשים את טיפול הלבנת השיניים הטוב ביותר שיש, רשת מרפאות השיניים של בוחניק היא המקום ללכת אליו.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן