ClickCease

כתר זירוקוניה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

מהו 'כתר'?

כתר הינו ציפוי שרופא השיניים שם על גבי השן.

מתי משתמשים בכתר?

בעיקרון ישנם שתי אפשרויות כלליות שבהם צריך להשתמש ב'כתר' על השן שלנו:

  1. כשהשן פגועה – הסיבות לכך יכולות להיות שונות ומגוונות (דלקת בחינכיים, עששת, טיפול מורכב בשיניים, טיפולי שיקום הפה ועוד). העיקרון הוא פשוט: אם נשקפת איזו סכנה לשלמות השן, שבמצב הנוכחי היא חלשה או שבירה – יש צורך בכתר לציפוי השן, ועל ידי כך לשמור על שלמותה.
  2. לצורך אסתטי – על פי רוב מדובר בשיניים הקדמיות, שמסיבות שונות אינן נראות לבנות בגוון שהיינו חפצים. כמובן שלפני ה'כתר' ננסה לתקן את מראה השן בצורה פשוטה וישירה יותר.

ממה עשוי הכתר?

בעבר היו רופאי השיניים עושים כתר מזהב, שמחזיק מעמד לזמן רב כנודע. לאחר מכן עברו לכתר מחרסינה המעורבת בסוגי מתכות שונים. עם השנים גילו הכתר מחרסינה אינו אסתטי מספיק, ועברו לומר אחר ייעודי הנקרא זירקוניה, שהיא תערובת כימית המבוססת על צורן (, Zirconium dioxide ZrO2,) ומותאמת במיוחד לצרכים דנטליים.

האם זה כואב?

בעיקרון הכתר עצמו וההלבשה לו אינה כואבת כיון שאינה נוגעת במערכת העצבים הנמצאת בחלל הפה. אולם, פעמים רבות, הכתר הינו הפעולה האחרונה שנעשית לאחר טיפול שורש. במקרה כזה, יהיה צורך לקבע את מבנה הכתר לתוך השן והחניכיים, פעולה זו הנעשית הקידוח יש בה מן הכאב, אלא שעל פי רוב מגיעה ממילא בסיום התהליך של טיפול השורש, שנעשה הרדמה, וממילא לא מורגש כאב כל כך.

איך עושים כתר?

כיון שמדובר על תוספת קבועה לפה שלנו, ישנו צורך בהליך עם כמה שלבים:

  1. ביצוע המבנה – הכוונה ליצירת מבנה עם יתד קטנה שתייצב את הכתר על גבי החניכיים. בכתר זירוקנה אין צורך בביצוע של מבנה כזה.
  2. השחזת השן – רופא השיניים משחיז את השן בעדינות בצורה מדויקת על מנת להתאים לה את הכתר
  3. כתר זמני – רופא השיניים שם כתר זמני על גבי השן. הכתר הוא רק זמני, כשמו כן הוא.
  4. מטבעים – רופא השינים לקוח 'מטבע' הכוונה מידות מדויקת של הכתר העתידי, וזאת נעשה על ידי חומר סיליקון שנותן דגם מדויק של השיניים של המטופל, או באופן ממוחשב על ידי מכונת צילום מקצועית ייעודית לעניין זה.
  5. הכתר הסופי – במעבדה מכינים את הכתר בצורה מדויקת, הרופא והמטופל בוחרים יחד את הגוון המתאים ביותר לשן. וכשהוא מגיע מהמעבדה – הוא יחובר לפה של המטופל כראוי.

מה מיוחד בכתר זירוקונה?

יופי ואסתטיקה – כתר זירוקוניה הינו עשוי מחור כימי ייחודי וייעודי לצרכים דנטליים. מסיבה זו ניתן להתאים אותו בורה מושלמת לגוון השיניים השכנות של השן שצריכה כתר. ההתאמה יכולה להיות מדויקת, לא רק מצד הגוון, אלא מצד הגודל והצורה, עד שקה מאד להבחין בין הכתר לשן הרגילה הסמוכה אליו. כיון שכתר הזירוקניה לא עשוי ממתכת, ואף לא מכיל מתכת, לכן אין השתקפות אפורה בקו החניכיים, כפי שמתרחש כעבור שנים לאחר שעושים כתר מחרסינה או מתכת.

עמידות – כתרי הזירוקוניה, יאנם עשוים מתערובת של חומרי גלם, שהרכבתם הלא טבעית עלולה גם להביא לפירוקים עם השנים. אלא כתר זירוקוניה עשוי ממינראל טבעי, שידוע בעמידותו וחוזקו הרבה. כיון שהחומר עשוי מקשה אחת, הינו בעל שרידות גבוהה מאד, ועם חשש קלוש עד אפסי לפירוק או בלאי עם השנים. חשוב לזכור שכתר הינו השקעה לטווח ארוך, של שנים רבות, לפעמים עשרות שנים – מה שמחייב אותנו לחשוב לטווח ארוך, ולחפש את החומר האיכותי ביותר, שגם בעוד עשרים שנה – ייראה ויהיה במצב מצוין כמו היום. והחכם עיניו בראשו, לראות סוף דבר מראשיתו.

הזירוקניה הינו החומר שמתמשים בו בתעשיית היהלומים, וטבעו היא להיות עמיד בצורה ציוחדת במינה. מסיבה זו, אנשים שסובלים מחריקת שיניים, עלולים להרוס לעצמם את הכתר העשוי ממתכת או חרסינה, שהעמידות שלה פחות איכותית מכתרי הזריקוניה. ואילו כתרי הזיריקוניה – עמידים בצורה שלמה ומושלמת, גם לחריקות שיניים דחופות ולאתגרים נוספים.

 

חיים ארוכים או אורך חיים:

כתר הזריקוניה יכול להחזיק מעמד במשך כ15 שנה לפחות. כיון שהוא עשוי מחומר עיוכתי בעל עמידות וחוזק גבוהים מאד כנזכר לעיל. אמנם, חשוב לדעת שאריכות החיים של הכתר בפה שלנו – תלוי לגמרי בשמירה על נקיון הפה ועל צחצוח שיניים איכותי קבוע פעמיים ביום, וביקור דו שנתי אצל שיננית ואצל רופא שיניים לביקורת שגרתית. כמובן שפעולות לשמירה על בריאות הפה נכונה לכל אדם, אך למי שי לו כתר בפיו, נקיון הפה ומצבו התקני הינו תנאי לכך שהכתר יוכל להישאר לאורך זמן ימים ושנים. הדלקות השונות והפגיעה בחלל הפה הנגרמת בעבקות הזנחה של טיפול רציף ושמירה על בריאת השן – היא הגורמת לכתר להתנתק ממקומו או לנזקים אחרים.

התאמה ביולוגית – החומר שממנו עשוי כתר הזריקוניה הינו בעל יכולת התאמה גבוהה להתחבר לרקמות הטבעיות של החניכיים.

פחות דלקות – בניגוד לכתר חרסינה העשוי ממתכת המצופה חרסינה, כתר הזירוקניה עשוי מחור אחד ואחיד. המשמעות של עניין זה לבריאות הפה שלנו הוא עצום, והיא הגורמת לכך שכמעט ואין הצטברות של חיידקים בחניכיים בעקבות הכתר.

ריח טוב – כיון שכתר הזירוקנה עשוי מחומר אחד העשוי ממקשה אחת, אין מקום לשאריות מזון להיאסף עליו, ולחיידקים להיערם סביבות ובעקבות הלכלוך. ומכיון שכך, ממילא חלל הפה נשאר נקי יותר, ומריח בריח טוב יותר.

כל מקום בפה – מכיון שהכתר הזירוקוניה הינו כל כך דומה למראה השן האמיתי, אין שום בעיה לשים אותו גם באזור האסתטי של הפה, כלומר על גבי השיניים הקדמיות. המראה ששלו כל כך טבעי, עד שלא ניכר כלל שיש כתר על השן.

מחיר – המחיר של כתר זירוקוניה הינו משקף את המעלות הגדלות שיש בו והאיכות שלו. מסיבה זו המחיר של כתר זירוקוני הינו גבוהה יותר ממחיר כתר חרסינה פשוט. אך גם התועלת בהתאם. על הכתר בשיניים שלנו ניתן לומר: "אני לא עשיר מספיק כדי לעשות בזול" החלופה האפשירת לכתר מזריקונה, הינו כתר ממתכת או מחרסינה, שאת רוב המעלות שמנינו לפניכם אין לו. הסכנה הגדולה בכתרי חרסינה ומתכת, היא שברבות השנים הכתרים הללו פשוט יתחילו להתפרק ולהשיל חומרים לתוך הלסת והחניכיים – מה שיגרום לדלקת חניכיים חריפה. מסיבה זאת, לא מומלץ להתפשר על כתר שאינו כתר זירוקניה.

היכן לעשות את הכתר?

חשוב מאד לדעת שבעניינים כאלו נוגעים לפעולות דנטליות שיישארו למשך שנים רבות בפה שלכם, יש לבחור בחירה מושכלת ונכונה, מיהו רופא השיניים שיעשה כתר ומהי המרפאה בה הפעולה הדנטלית הזו תיעשה.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, ישנם מרפאות שיניים חדישות בפריסה ארצית. עם המכשור האיכותי והחדשני ביותר, במרפאות מעוצבות ונעימות, המאפשרות חוויה חיובית ורגועה של טיפול בשיניים שלנו. הרופאים והמומחים שלנו הינם בעלי נסיון רב בתחומם, מהשורה הראשונה של טובי הרופאים בארץ. במרפאות רשת השיניים של ד"ר בוחניק תקבלו שירות מקצועי, אמין, ואנושי.

כך שאם אתם זקוקים לכתר, או לכל טיפול רפואי אחר בשיניים או בחלל הפה שלכם – צרו קשר ותגיעו למרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הנמצאת בסמוך למקום מגוריכם, והתנו גם אתם משירות מקצועי אדיב ואמין לכל אורך הדרך, עד לחיוך המושלם.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן