ClickCease

מנורה ביטוח שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

תכניות ביטוח שיניים קבוצתיות של מנורה מבטחים נעשות בשיתוף פעולה בין ראשי/ה או הבעלים/מנכ"לים של ארגון על מנת ליצור התאמה מרבית לצרכיהם ומאפייניהם. התוכניות מספקות כיסוי מקבלת החזר אם אתה מבצע בעצמך טיפולים בבית, כגון טיפול מונע; פרוצדורות יישור שיניים כמו פלטות שמיישרות שיניים עקומות לפני שהן הופכות לבעיות בהמשך החיים (או קודם לכן); עבודות שיקום בסיסיות כולל סתימות ועקירות בעת הצורך – הכל נעשה על ידי רופאי שיניים שרשומים ברשימת רופאי השיניים של מנורה מבטחים.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק עובדים עם כל סוגי הביטוחים הגדולים בישראל, לרבות מנורה מבטחים. כך שאם יש לכם ביטוח ארגוני תחת מנורה מבטחים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ולקבל מענה דנטלי מצוין ואיכותי, עם כיסוי מלא כאשר כל הרופאים שעובדים ברשת מרפאות השינים הינם נמצאים ברשימה של מנורה מבטחים ותוכלו לקבל החזר הוצאות על טיפולי השיניים שתעשו בקליניקה שלנו.

 

כמה דברים חשובים שלא ידעתם כל ביטוח שיניים:

 

– האם יש הגבלות על מי יכול לרכוש פוליסת ביטוח שיניים?

פוליסות ביטוח שיניים זמינות ליחידים, למשפחות ולמעסיקים. אין דרישות חיתום רפואיות לביטוח שיניים, כך שכל אחד יכול לרכוש פוליסה. עם זאת, יש כמה תקופות המתנה להליכי שיניים מסוימים. לדוגמה, לרוב התוכניות יש תקופת המתנה של שישה חודשים לשירותים מרכזיים כמו כתרים וגשרים. במהלך תקופת ההמתנה המבוטח אחראי לתשלום מלוא עלות ההליך. לאחר סיום תקופת ההמתנה, תוכנית ביטוח השיניים תתחיל לשלם חלק מהעלויות. מעסיקים מציעים לרוב ביטוח שיניים כחלק מחבילת הטבות. עובדים יכולים לבחור לנכות את כיסוי השיניים מתלוש המשכורת שלהם, והמעסיק משלם חלק מהפרמיה. לפוליסות ביטוח שיניים יש בדרך כלל סכום גמלה מרבי שנתי, שהוא הסכום המקסימלי שתשלם התוכנית בשנה. ברגע שהמבוטח מגיע לסכום הקצבה המקסימלי, הוא אחראי לתשלום כל עלויות רפואת השיניים העתידיות.

האם כולם צריכים ביטוח שיניים?

רוב האנשים מבינים את החשיבות של ביטוח בריאות, אך לרוב מתעלמים מביטוח שיניים. זוהי טעות, מכיוון שבעיות שיניים עלולות להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים. בנוסף, טיפולי שיניים עלולים להיות יקרים, וללא ביטוח אנשים רבים אינם מסוגלים לעמוד בטיפול שהם צריכים. כתוצאה מכך, לכולם צריך להיות ביטוח שיניים. ביטוח שיניים מסייע לכסות את עלות הבדיקות והניקיונות השגרתיים, כמו גם הליכים נרחבים יותר כגון סתימות, כתרים והשתלות. רוב התוכניות גם מספקות כיסוי מסוים לטיפול אורתודונטי. ביטוח שיניים הוא דרך חשובה לשמור על בריאות הפה, והוא יכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך.

 

כמה טעויות נפוצות שאנשים חושבים על ביטוח שיניים

 

טעות 1: ביטוח שיניים יקר מדי ולא שווה את זה.

ביטוח שיניים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הפה, אך הוא עלול להיות יקר. אנשים רבים מניחים שביטוח שיניים לא שווה את העלות, אבל זה לא תמיד כך. ביטוח שיניים יכול להיות יקר, אבל ישנן דרכים רבות להוזיל את העלות.

 

אחת הדרכים להוזיל את העלות של ביטוח שיניים היא לבחור תוכנית שמתאימה לצרכים שלך. אם אינך זקוק לכיסוי מקיף, תוכל לחסוך כסף על ידי בחירת תוכנית עם פרמיה נמוכה יותר. אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי בחירת תוכנית עם השתתפות עצמית גבוהה יותר. אם אתה מוכן לשלם יותר מכיסם עבור טיפולי שיניים, אתה יכול לחסוך כסף בפרמיות.

 

דרך נוספת להוזיל את העלות של ביטוח שיניים היא לחפש את העסקה הטובה ביותר. ישנן תוכניות רבות ושונות, וחשוב להשוות בין התכונות והמחירים של תוכניות שונות לפני שתחליט איזו מהן מתאימה לך. ניתן גם להשוות מחירים באינטרנט או דרך סוכן ביטוח.

 

אם אתה עדיין נרתע מרכישת ביטוח שיניים בגלל העלות, יש כמה דרכים להפחית את ההוצאה. אתה יכול לבחור תוכנית זולה יותר, או שאתה יכול לבחור תוכנית עם השתתפות עצמית גבוהה יותר. אתה יכול גם לחפש את העסקה הטובה ביותר בביטוח שיניים. על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול להפוך את ביטוח השיניים למשתלם יותר ולקבל את הכיסוי הדרוש לך לבריאות הפה שלך.

טעות 2:  לא מבינים מה מכסה ביטוח שיניים.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים בכל הנוגע לביטוח שיניים היא לא להבין מה מכוסה ומה לא. אנשים רבים מאמינים בטעות שהביטוח שלהם יכסה כל הוצאות רפואת שיניים, מבדיקות ועד הליכים גדולים. עם זאת, זה לא תמיד המצב.

 

תוכניות הביטוח משתנות במה שהן מכסות, וחשוב להיות מודעים לפרטי הפוליסה שלך. בדרך כלל, טיפול מונע בסיסי כגון בדיקות וניקיון מכוסה במלואו, בעוד שפרוצדורות יקרות יותר כגון כתרים או שתלים עשויים לקבל החזר חלקי בלבד. כמו כן, חשוב לציין שלתכניות הביטוח יש לרוב מגבלות כיסוי שנתיות, כלומר עשויות לקבל החזר רק עבור סכום כסף מסוים בכל שנה.

 

אם אינך בטוח לגבי מה תוכנית הביטוח שלך מכסה, הקפד לדבר עם רופא השיניים או חברת הביטוח שלך. הם יכולים לעזור לך להבין את הפרטים של הפוליסה שלך ולייעץ לך על מהלך הטיפול הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

טעות 3: . כל תכניות ביטוח השיניים זהות.

כל התוכניות לביטוח שיניים אינן זהות. ישנם סוגים שונים של תוכניות, ולכל אחת יש כיסוי והטבות משלה. חשוב להבין את סוגי התוכניות השונות לפני רכישת ביטוח שיניים.

 

ישנם שלושה סוגים עיקריים של תוכניות ביטוח שיניים: תוכניות שיפוי, תוכניות טיפול מנוהלות ותוכניות תשלום עבור שירות. תוכניות שיפוי הן הסוג הבסיסי ביותר של תוכנית. תוכניות אלו מאפשרות לך לבחור כל רופא שיניים שתרצה. תוכניות טיפול מנוהלות הן הסוג הנפוץ ביותר של תוכנית. תכניות אלו מחייבות אתכם להיעזר ברשת רופאי שיניים אשר אושרו מראש על ידי חברת הביטוח. תוכניות עמלה עבור שירות הן סוג חדש יותר של תוכנית המאפשרת לך לראות כל רופא שיניים, אך תצטרך לשלם מחיר גבוה יותר עבור שירותים שניתנו מחוץ לרשת.

 

חשוב להבין את הסוגים השונים של תוכניות ביטוח שיניים לפני שאתם רוכשים כיסוי. לכל סוג של תוכנית יש כיסוי והטבות משלו, לכן וודא שאתה בוחר את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.

המקום הטוב ביותר לקבל טיפולי שיניים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק

 

אם אתם שוקלים לרכוש ביטוח שיניים, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, תצטרך להחליט אם אתה רוצה מדיניות אישית או קבוצתית. פוליסות בודדות נוטות להיות יקרות יותר, אך הן עשויות להציע כיסוי מקיף יותר. פוליסות קבוצתיות בדרך כלל זולות יותר, אך עשויות להיות להן יותר הגבלות.

שנית, תצטרך להשוות פוליסות שונות כדי למצוא את המדיניות המתאימה ביותר לצרכים שלך. הקפד לשקול את הפרמיות, ההשתתפות העצמית, ההשתתפות העצמית והנהלים המכוסים בעת השוואת תוכניות.

שלישית, תצטרך להחליט כמה כיסוי אתה צריך. לרוב הפוליסות יש הגבלות שנתיות על הסכום שהם ישלמו עבור טיפולי שיניים. אם יש לך צרכי שיניים נרחבים, מומלץ לשקול פוליסה עם הגבלה גבוהה יותר.

לבסוף, תצטרכו לשקול האם אתם רוצים פוליסה עם רשת רופאי שיניים או כזו שתאפשר לכם לראות כל רופא שיניים. פוליסות רשת נוטות להיות זולות יותר, אך ייתכן שתצטרך לנסוע רחוק יותר כדי לראות רופא שיניים ברשת שלך.

בכל מקרה, כמי שמבוטח במנורה חשוב לכם לדעת שהמקום הטוב ביותר לקבל טיפולי שיניים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. לד"ר בוחניק רשת של מרפאות שיניים ברחבי מדינת ישראל, לכל אחת צוות משלה של רופאי שיניים מנוסים ומעולים. המרפאות חדישות ובעלי צוות אדיב והמחירים סבירים ביותר. בנוסף, המרפאות עובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל, מה שמקל על קבלת כיסוי לטיפולים שלך.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן