תכניות ביטוח שיניים קבוצתיות של מנורה מבטחים נעשות בשיתוף פעולה בין ראשי/ה או הבעלים/מנכ"לים של ארגון על מנת ליצור התאמה מרבית לצרכיהם ומאפייניהם. התוכניות מספקות כיסוי מקבלת החזר אם אתה מבצע בעצמך טיפולים בבית, כגון טיפול מונע; פרוצדורות יישור שיניים כמו פלטות שמיישרות שיניים עקומות לפני שהן הופכות לבעיות בהמשך החיים (או קודם לכן); עבודות שיקום בסיסיות כולל סתימות ועקירות בעת הצורך – הכל נעשה על ידי רופאי שיניים שרשומים ברשימת רופאי השיניים של מנורה מבטחים.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק עובדים עם כל סוגי הביטוחים הגדולים בישראל, לרבות מנורה מבטחים. כך שאם יש לכם ביטוח ארגוני תחת מנורה מבטחים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ולקבל מענה דנטלי מצוין ואיכותי, עם כיסוי מלא כאשר כל הרופאים שעובדים ברשת מרפאות השינים הינם נמצאים ברשימה של מנורה מבטחים ותוכלו לקבל החזר הוצאות על טיפולי השיניים שתעשו בקליניקה שלנו.

 

כמה דברים חשובים שלא ידעתם כל ביטוח שיניים:

 

– האם יש הגבלות על מי יכול לרכוש פוליסת ביטוח שיניים?

פוליסות ביטוח שיניים זמינות ליחידים, למשפחות ולמעסיקים. אין דרישות חיתום רפואיות לביטוח שיניים, כך שכל אחד יכול לרכוש פוליסה. עם זאת, יש כמה תקופות המתנה להליכי שיניים מסוימים. לדוגמה, לרוב התוכניות יש תקופת המתנה של שישה חודשים לשירותים מרכזיים כמו כתרים וגשרים. במהלך תקופת ההמתנה המבוטח אחראי לתשלום מלוא עלות ההליך. לאחר סיום תקופת ההמתנה, תוכנית ביטוח השיניים תתחיל לשלם חלק מהעלויות. מעסיקים מציעים לרוב ביטוח שיניים כחלק מחבילת הטבות. עובדים יכולים לבחור לנכות את כיסוי השיניים מתלוש המשכורת שלהם, והמעסיק משלם חלק מהפרמיה. לפוליסות ביטוח שיניים יש בדרך כלל סכום גמלה מרבי שנתי, שהוא הסכום המקסימלי שתשלם התוכנית בשנה. ברגע שהמבוטח מגיע לסכום הקצבה המקסימלי, הוא אחראי לתשלום כל עלויות רפואת השיניים העתידיות.

האם כולם צריכים ביטוח שיניים?

רוב האנשים מבינים את החשיבות של ביטוח בריאות, אך לרוב מתעלמים מביטוח שיניים. זוהי טעות, מכיוון שבעיות שיניים עלולות להוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים. בנוסף, טיפולי שיניים עלולים להיות יקרים, וללא ביטוח אנשים רבים אינם מסוגלים לעמוד בטיפול שהם צריכים. כתוצאה מכך, לכולם צריך להיות ביטוח שיניים. ביטוח שיניים מסייע לכסות את עלות הבדיקות והניקיונות השגרתיים, כמו גם הליכים נרחבים יותר כגון סתימות, כתרים והשתלות. רוב התוכניות גם מספקות כיסוי מסוים לטיפול אורתודונטי. ביטוח שיניים הוא דרך חשובה לשמור על בריאות הפה, והוא יכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך.

 

כמה טעויות נפוצות שאנשים חושבים על ביטוח שיניים

 

טעות 1: ביטוח שיניים יקר מדי ולא שווה את זה.

ביטוח שיניים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הפה, אך הוא עלול להיות יקר. אנשים רבים מניחים שביטוח שיניים לא שווה את העלות, אבל זה לא תמיד כך. ביטוח שיניים יכול להיות יקר, אבל ישנן דרכים רבות להוזיל את העלות.

 

אחת הדרכים להוזיל את העלות של ביטוח שיניים היא לבחור תוכנית שמתאימה לצרכים שלך. אם אינך זקוק לכיסוי מקיף, תוכל לחסוך כסף על ידי בחירת תוכנית עם פרמיה נמוכה יותר. אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי בחירת תוכנית עם השתתפות עצמית גבוהה יותר. אם אתה מוכן לשלם יותר מכיסם עבור טיפולי שיניים, אתה יכול לחסוך כסף בפרמיות.

 

דרך נוספת להוזיל את העלות של ביטוח שיניים היא לחפש את העסקה הטובה ביותר. ישנן תוכניות רבות ושונות, וחשוב להשוות בין התכונות והמחירים של תוכניות שונות לפני שתחליט איזו מהן מתאימה לך. ניתן גם להשוות מחירים באינטרנט או דרך סוכן ביטוח.

 

אם אתה עדיין נרתע מרכישת ביטוח שיניים בגלל העלות, יש כמה דרכים להפחית את ההוצאה. אתה יכול לבחור תוכנית זולה יותר, או שאתה יכול לבחור תוכנית עם השתתפות עצמית גבוהה יותר. אתה יכול גם לחפש את העסקה הטובה ביותר בביטוח שיניים. על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול להפוך את ביטוח השיניים למשתלם יותר ולקבל את הכיסוי הדרוש לך לבריאות הפה שלך.

טעות 2:  לא מבינים מה מכסה ביטוח שיניים.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים בכל הנוגע לביטוח שיניים היא לא להבין מה מכוסה ומה לא. אנשים רבים מאמינים בטעות שהביטוח שלהם יכסה כל הוצאות רפואת שיניים, מבדיקות ועד הליכים גדולים. עם זאת, זה לא תמיד המצב.

 

תוכניות הביטוח משתנות במה שהן מכסות, וחשוב להיות מודעים לפרטי הפוליסה שלך. בדרך כלל, טיפול מונע בסיסי כגון בדיקות וניקיון מכוסה במלואו, בעוד שפרוצדורות יקרות יותר כגון כתרים או שתלים עשויים לקבל החזר חלקי בלבד. כמו כן, חשוב לציין שלתכניות הביטוח יש לרוב מגבלות כיסוי שנתיות, כלומר עשויות לקבל החזר רק עבור סכום כסף מסוים בכל שנה.

 

אם אינך בטוח לגבי מה תוכנית הביטוח שלך מכסה, הקפד לדבר עם רופא השיניים או חברת הביטוח שלך. הם יכולים לעזור לך להבין את הפרטים של הפוליסה שלך ולייעץ לך על מהלך הטיפול הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

טעות 3: . כל תכניות ביטוח השיניים זהות.

כל התוכניות לביטוח שיניים אינן זהות. ישנם סוגים שונים של תוכניות, ולכל אחת יש כיסוי והטבות משלה. חשוב להבין את סוגי התוכניות השונות לפני רכישת ביטוח שיניים.

 

ישנם שלושה סוגים עיקריים של תוכניות ביטוח שיניים: תוכניות שיפוי, תוכניות טיפול מנוהלות ותוכניות תשלום עבור שירות. תוכניות שיפוי הן הסוג הבסיסי ביותר של תוכנית. תוכניות אלו מאפשרות לך לבחור כל רופא שיניים שתרצה. תוכניות טיפול מנוהלות הן הסוג הנפוץ ביותר של תוכנית. תכניות אלו מחייבות אתכם להיעזר ברשת רופאי שיניים אשר אושרו מראש על ידי חברת הביטוח. תוכניות עמלה עבור שירות הן סוג חדש יותר של תוכנית המאפשרת לך לראות כל רופא שיניים, אך תצטרך לשלם מחיר גבוה יותר עבור שירותים שניתנו מחוץ לרשת.

 

חשוב להבין את הסוגים השונים של תוכניות ביטוח שיניים לפני שאתם רוכשים כיסוי. לכל סוג של תוכנית יש כיסוי והטבות משלו, לכן וודא שאתה בוחר את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.

המקום הטוב ביותר לקבל טיפולי שיניים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק

 

אם אתם שוקלים לרכוש ביטוח שיניים, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, תצטרך להחליט אם אתה רוצה מדיניות אישית או קבוצתית. פוליסות בודדות נוטות להיות יקרות יותר, אך הן עשויות להציע כיסוי מקיף יותר. פוליסות קבוצתיות בדרך כלל זולות יותר, אך עשויות להיות להן יותר הגבלות.

שנית, תצטרך להשוות פוליסות שונות כדי למצוא את המדיניות המתאימה ביותר לצרכים שלך. הקפד לשקול את הפרמיות, ההשתתפות העצמית, ההשתתפות העצמית והנהלים המכוסים בעת השוואת תוכניות.

שלישית, תצטרך להחליט כמה כיסוי אתה צריך. לרוב הפוליסות יש הגבלות שנתיות על הסכום שהם ישלמו עבור טיפולי שיניים. אם יש לך צרכי שיניים נרחבים, מומלץ לשקול פוליסה עם הגבלה גבוהה יותר.

לבסוף, תצטרכו לשקול האם אתם רוצים פוליסה עם רשת רופאי שיניים או כזו שתאפשר לכם לראות כל רופא שיניים. פוליסות רשת נוטות להיות זולות יותר, אך ייתכן שתצטרך לנסוע רחוק יותר כדי לראות רופא שיניים ברשת שלך.

בכל מקרה, כמי שמבוטח במנורה חשוב לכם לדעת שהמקום הטוב ביותר לקבל טיפולי שיניים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. לד"ר בוחניק רשת של מרפאות שיניים ברחבי מדינת ישראל, לכל אחת צוות משלה של רופאי שיניים מנוסים ומעולים. המרפאות חדישות ובעלי צוות אדיב והמחירים סבירים ביותר. בנוסף, המרפאות עובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל, מה שמקל על קבלת כיסוי לטיפולים שלך.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

השתלת שיניים בזאלית – חסרונות

השתלת שיניים בזאלית היא שיטה חדשנית להשתלת שיניים המאפשרת לשקם לסתות עם מחסור משמעותי בעצם. השיטה מבוססת על שתלים ייעודיים בצורת דיסק, המוחדרים לעצם הבזאלית,

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

חניכיים נפוחות: גורמים, תסמינים וטיפול

חניכיים נפוחות הן תופעה שכיחה יחסית, שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. ברוב המקרים, נפיחות בחניכיים היא סימן לדלקת חניכיים, מצב שבו החניכיים נדלקות כתוצאה מהצטברות של

עוד באותו נושא:

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

קרא עוד »

מרפאת שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר חוף גדולה בישראל, עם אוכלוסייה של למעלה מ-150,000 תושבים. העיר מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל מרפאות שיניים. אחת המרפאות הפופולריות באשקלון

קרא עוד »

רופאי שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר גדולה הממוקמת בדרום הארץ, עם אוכלוסייה של כ-200,000 תושבים. כמו בכל עיר גדולה, גם באשקלון ישנם מגוון רופאי שיניים המציעים מגוון שירותי

קרא עוד »

רופא שיניים חירום

כאב שיניים הוא אחד הכאבים החזקים ביותר שאדם יכול לחוות. כאב זה יכול להופיע פתאום, ללא אזהרה מוקדמת, ולהיות בלתי נסבל. במקרים מסוימים, כאב שיניים

קרא עוד »

איך להקל על כאבי שיניים

כאבי שיניים הם אחד הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בעולם. הם יכולים להיות מופעלים על ידי מגוון גורמים, כולל עששת, מחלת חניכיים, פציעה ועוד. כאבי שיניים

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן