ClickCease

ניקוי חניכיים עמוק

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

מחלת חניכיים היא בעיה שכיחה שיכולה להשפיע על אנשים בכל הגילאים. למעשה, ההערכה היא שכמחצית מכל המבוגרים בארה"ב סובלים ממחלת חניכיים כלשהי. קיימות אפשרויות טיפול רבות ושונות למחלות חניכיים, אך אחת השיטות היעילות ביותר היא ניקוי חניכיים עמוק. הליך זה כולל שימוש בכלים מיוחדים כדי לנקות מתחת לקו החניכיים ולהסיר כל רובד (פלאק) או אבנית שהצטברו. הודות ליעילותו, ניקוי חניכיים עמוק הופך ליותר ויותר פופולרי בקרב רופאי שיניים בארץ ובעולם.

1. מהי מחלת חניכיים ולמה היא גורמת?

מחלת חניכיים היא מצב שכיח שעלול לגרום למגוון של בעיות, מחניכיים מדממות ועד אובדן שיניים. זה נגרם מהצטברות של פלאק, שהוא שכבה דביקה של חיידקים שנוצר על השיניים. אם הפלאק אינו מוסר, הוא עלול להתקשות לאבן שן, מה שעלול לגרות את החניכיים ולהוביל לדלקת. זה יכול בסופו של דבר לפגוע ברקמת הרכות של החניכיים ולחשוף את שורשי השיניים. מחלת חניכיים יכולה להיות קשה לטיפול, לכן חשוב לבקר באופן קבוע אצל רופא שיניים לבדיקות וניקיון. על ידי שמירה על ניקיון השיניים והחניכיים, תוכל לסייע במניעת מחלות חניכיים ולשמור על חיוך בריא.

2. מהם התסמינים של מחלת חניכיים?

מחלת חניכיים, המכונה גם מחלת חניכיים, היא זיהום חמור של החניכיים שעלול להוביל לאובדן שיניים ולבעיות בריאות חמורות אחרות. השלבים המוקדמים של מחלת חניכיים מסומנים לעתים קרובות על ידי דימום חניכיים, כאב ודלקת. אם לא מטופלים, מחלת חניכיים יכולה להתקדם לצורות חמורות יותר, ולגרום לחניכיים להתרחק מהשיניים וליצור כיסים עמוקים של זיהום בשורשי השיניים. ככל שהמחלה מתקדמת, העצמות ורקמות החיבור התומכות בשיניים עלולות להיהרס. מחלת חניכיים היא גורם מרכזי לאובדן שיניים אצל מבוגרים, והיא נקשרה סטטיסטית למצבים בריאותיים חמורים אחרים כגון מחלות לב ושבץ מוחי. אם אתה חושש שאולי יש לך מחלת חניכיים, חשוב לפנות לרופא השיניים שלך לאבחון וטיפול מתאימים.

3. מהן אפשרויות הטיפול השונות במחלות חניכיים?

בכל הנוגע למחלות חניכיים, קיימות שתי אפשרויות טיפול עיקריות: הסרת אבנית והקצעת שורשים וניתוח. הסרת אבנית והקצעת שורשים היא הליך לא ניתוחי שבו מסירים אבנית ופלאק מהשיניים ומהשורשים. הליך זה נעשה בדרך כלל במספר ביקורים, וייתכן שיהיה צורך לחזור עליו מעת לעת כדי לשמור על בריאות החניכיים. זהו הליך פשוט שמתבצע בישראל על פי רוב על ידי השיננית, ומומלץ לחזור עליו מדי חצי שנה.

ניתוח עשוי להיות מומלץ במקרים מתקדמים יותר של מחלת חניכיים. ישנם מספר סוגים שונים של ניתוח שניתן לבצע, בהתאם לחומרת המחלה. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להסיר או להשתיל רקמת חניכיים. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה צורך לתקן או להסיר עצם או מבני תמיכה אחרים. בסופו של דבר, מטרת הניתוח היא לעצור את התקדמות מחלת החניכיים ולשקם רקמת חניכיים בריאה.

4. מהו ניקוי חניכיים עמוק ואיך זה עובד?

ניקוי חניכיים עמוק הוא תהליך של ניקוי יסודי של החניכיים והשיניים, מתחת לקו החניכיים שבו פלאק ואבנית נוטים להצטבר. המטרה של ניקוי חניכיים עמוק היא להסיר כל חיידק וזיהום מהחניכיים, כמו גם להפחית את הדלקת. 

השלב הראשון בניקוי חניכיים עמוק הוא ניקוי שיניים יסודי ולאחריו כלי ניקוי אבנית מיוחד המשמש להסרת אבנית מהשיניים. 

לאחר מכן, מעסים בעדינות את החניכיים בתמיסה מיוחדת המסייעת בפירוק רובד וחיידקים. 

לבסוף, החניכיים נשטפות בתמיסה סטרילית כדי להסיר את כל החומרים המגרים. 

ניקוי חניכיים עמוק הוא חלק חשוב בשמירה על בריאות הפה, והוא יכול לסייע במניעת מחלות חניכיים.

5. האם ניקוי חניכיים עמוק בטוח ויעיל לכולם?

ניקוי חניכיים עמוק הוא דרך בטוחה ויעילה להסיר רובד ואבנית מהשיניים והחניכיים. התהליך כרוך בשימוש בכלי קטן ביד השיננית לניקוי השיניים והחניכיים. הכלי נועד להסיר רובד ואבנית מבלי לפגוע באמייל השן או לגרום לכאב. ניקוי חניכיים עמוק הוא דרך יעילה ביותר לשיפור בריאות הפה, והוא בטוח עבור מבוגרים וילדים כאחד. בנוסף, ניקוי חניכיים עמוק הוכח כיעיל בהפחתת הסיכון למחלות חניכיים. לכן, אם אתם מחפשים דרך בטוחה ויעילה לשפר את בריאות הפה שלכם, ניקוי חניכיים עמוק עשוי להתאים לכם.

6. כמה עולה ניקוי חניכיים עמוק, והאם הוא מכוסה בביטוח?

ניקוי חניכיים עמוק הוא תהליך של הסרת אבנית, חיידקים ופסולת מתחת לקו החניכיים. זה חלק חשוב מהגיינת הפה, והוא יכול לעזור במניעת מחלות חניכיים. ניקוי חניכיים עמוק מבוצע בדרך כלל על ידי רופא שיניים או שיננית, ועולה בדרך כלל בין 350 ל-700 ש"ח. תכניות ביטוח רבות מכסות לפחות חלק מהעלות של ניקוי חניכיים עמוק, לכן חשוב לבדוק עם המבטח שלך אם יש לך כיסוי. מרפאות רשת השיניים של ד"ר בוחניק מציעות ניקוי חניכיים עמוק במחיר הוגן ומשתלם. אנו מקבלים גם את כל חברות הביטוח הגדולות. קבעו פגישה עוד היום כדי להחזיר את החיוך למסלול!

 

7. האם ישנם סיכונים או תופעות לוואי הקשורות לניקוי חניכיים עמוק?

רוב האנשים אינם מודעים לחשיבות הטיפול בחניכיים שלהם. רבים חושבים שכל עוד הם מצחצחים ומצחצחים שיניים, הם עושים מספיק. עם זאת, מחלת חניכיים היא בעיה חמורה שעלולה להוביל לאובדן שיניים, כמו גם לבעיות בריאותיות אחרות. לכן חשוב לנקות את החניכיים על בסיס קבוע על ידי איש מקצוע. ניקוי חניכיים עמוק, הידוע גם בשם ניקוי אבנית והקצעת שורשים, הוא תהליך של הסרת פלאק ואבנית מתחת לקו החניכיים, מקום בו מברשת השיניים לא יכולה להגיע. זה עוזר למנוע מחלות חניכיים ולשמור על בריאות החניכיים. הסיכונים הקשורים לניקוי חניכיים עמוק הם נדירים, אך יכולים לכלול דימום זמני, כאב או דלקת בחניכיים. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, הקפד לפנות מיד לרופא השיניים שלך. בסך הכל, ניקוי חניכיים עמוק הוא דרך בטוחה ויעילה לשמירה על בריאות החניכיים.

 

8. כמה זמן נמשך ההליך, ומה קורה לאחר מכן?

משך ההליך משתנה בהתאם לסוג הטיפול המבוצע. עם זאת, ניתן להשלים את רוב ההליכים בביקור אחד או שניים. לאחר סיום ההליך, תוכל לחזור לפעילות הרגילה שלך באופן מיידי. תיתכן אי נוחות או כאב, אך ניתן להקל על כך באמצעות תרופות נגד כאבים ללא מרשם. כמו כן, תקבל רשימה של הנחיות לביצוע לטיפול בבית. הוראות אלו יסייעו להבטיח שהחיוך שלך יישאר בריא ויפה במשך שנים רבות.

9. למי כדאי לשקול לבצע ניקוי חניכיים עמוק, ומתי כדאי לעשות זאת?

ישנן סיבות רבות לשקול לבצע ניקוי חניכיים עמוק, ובמרפאות רשת שיניים של ד"ר בוחניק תוכלו לקבל יעוץ והכוונה האם אתם זקוקים לניקוי חניכיים עמוק. ניקוי חניכיים עמוק הוא הליך חשוב לשמירה על בריאות הפה, והוא יכול גם לסייע במניעת מחלות חניכיים. ניקוי חניכיים עמוק יכול להתבצע על מטופלים בכל הגילאים, והוא חשוב במיוחד לסובלים מסוכרת או מצבים אחרים שעלולים להשפיע על החניכיים. ההליך נעשה בדרך כלל כל שישה חודשים, אך מטופלים מסוימים עשויים להזדקק לו לעתים קרובות יותר. התקשר עכשיו למרפאות רשת שיניים של ד"ר בוחניק, וקבל יעוץ והכוונה חינם על מנת לדעת האם ניקוי חניכיים עמוק מתאים לך ולענות על כל שאלה שיש לך לגבי ההליך.

10 . לאן אנשים יכולים ללכת כדי לקבל מידע נוסף על ניקוי חניכיים עמוק?

אם אתם מחפשים מידע נוסף על ניקוי חניכיים עמוק, המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא מרפאת רשת שיניים של ד"ר בוחניק הנמצאת סמוך למקום מגוריכם. 

המרפאות שלנו מציעות מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, לרבות ניקוי חניכיים עמוק. רופאי השיניים המנוסים שלנו יוכלו להעריך את הצרכים שלך ולספק לך את אפשרויות הטיפול הטובות ביותר. כמו כן, אנו מציעים פגישת ייעוץ ראשונית חינם, כך שתוכל להכיר את הצוות שלנו ולשאול כל שאלה שיש לך. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום לתיאום פגישה.

מסקנה

אם אתם מחפשים ניקוי חניכיים עמוק, פנו עכשיו למרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק. אנו יכולים לספק לך את טיפול השיניים הטוב ביותר האפשרי ולעזור לשפר את בריאות הפה שלך. התקשר אלינו עוד היום לתיאום פגישה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן