ClickCease

סרטן חניכיים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

סרטן חניכיים הוא סוג של סרטן הפוגע ברקמות הפה. זה יכול להתרחש על החניכיים, הלשון, הלחיים וגג הפה. סרטן החניכיים הוא צורה נדירה יחסית של סרטן, המהווה רק כ-1% מכלל סוגי הסרטן המאובחנים בארצות הברית לדוגמא מדי שנה. עם זאת, זוהי מחלה קשה מאוד, ועלולה להיות קטלנית אם לא מטפלים בה מוקדם.

 

ישנם מספר סוגים שונים של סרטן חניכיים, אך הנפוץ ביותר הוא קרצינומה. סוג זה של סרטן מתחיל בתאים הדקים והשטוחים המצפים את פני הפה. סוגים נוספים של סרטן חניכיים כוללים: אדנוקרצינומה (סרטן שמתחיל ברקמת הבלוטה), לימפומה (סרטן המתפתח בתאי דם לבנים מסוימים) וסרקומה (סרטן המופיע ברקמת חיבור).

 

סרטן החניכיים מתפתח בדרך כלל לאט לאורך שנים רבות. ברוב המקרים, אין תסמינים ברורים עד שהמחלה התקדמה די רחוק. כאשר תסמינים מתרחשים, הם עשויים לכלול: כתמים אדומים או לבנים על החניכיים או הלשון; כאב או קושי בלעיסה; חוסר תחושה או עקצוץ בשפתיים או בלשון; דימום מהחניכיים; שיניים רפויות; נפיחות בצד אחד של הפנים; ירידה בלתי מוסברת במשקל; ו/או גוש בצוואר.

 

אם יש לך אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות מיד לרופא השיניים או לרופא. אבחון מוקדם וטיפול חיוניים לטיפול מוצלח בסרטן החניכיים.

 

טיפול בסרטן חניכיים עשוי לכלול ניתוח, טיפול בקרינה ו/או כימותרפיה. סוג הטיפול יהיה תלוי בשלב הסרטן ובבריאותו הכללית של החולה. במקרים מסוימים, ניתן להשתמש בשילוב של טיפולים.

 

סרטן חניכיים היא מחלה לא קלה, אך ניתן לטפל בה בהצלחה אם תופסים אותה מוקדם. אם יש לך תסמינים של סרטן חניכיים, אתה מוזמן לפנות מיידית למרפאת שיניים של ד"ר בוחניק

מרפאות שיניים בפריסה ארצית, עם מיטב הרופאים בארץ, ניסיון של עשרות שנים, רופאי שיניים מעולים, שירות נעים, מרפאות חדישות וצוות אדיב, מחירים נוחים, עבודה מול חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

– מהם גורמי הסיכון לסרטן חניכיים?

אחד מגורמי הסיכון הנפוצים ביותר לסרטן חניכיים הוא שימוש בטבק. זה כולל עישון סיגריות, סיגרים או מקטרות, כמו גם שימוש בטבק לעיסה. אנשים המשתמשים בכל צורה של טבק נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח סרטן חניכיים, והסיכון עולה עם כמות הטבק בשימוש. גורמי סיכון נוספים לסרטן חניכיים כוללים צריכה מופרזת של אלכוהול ותזונה דלה בפירות וירקות. אנשים עם היסטוריה של מחלת חניכיים נמצאים גם הם בסיכון מוגבר, וכך גם אלו שעברו טיפול קרינתי קודם באזור הראש או הצוואר. אם אתה מודאג לגבי הסיכון שלך לסרטן חניכיים, חשוב לדבר עם רופא השיניים או הרופא שלך. הם יכולים לעזור לך לקבוע אם אתה צריך לעבור בדיקה לסוג זה של סרטן.

– האם סרטן החניכיים תורשתי?

אין תשובה קלה לשאלה האם סרטן החניכיים הוא תורשתי. למרות שעשויה להיות נטייה גנטית לצורות מסוימות של סרטן חניכיים, חשוב לזכור שגורמים רבים אחרים יכולים לתרום להתפתחות מחלה זו. במילים אחרות, רק בגלל שלמישהו יש היסטוריה משפחתית של סרטן חניכיים לא אומר שהוא בהחלט יפתח את המחלה בעצמו. עם זאת, אם יש לך היסטוריה משפחתית של סרטן חניכיים, חשוב להיות ערניים במיוחד לגבי מעקב אחר בריאות הפה שלך. זה כולל בדיקות וניקוי שיניים קבועים, כמו גם הרגלי היגיינת הפה בבית כמו צחצוח ושימוש בחוט דנטלי מדי יום. אם אתה מבחין בשינויים כלשהם בפה שלך, הקפד לראות את רופא השיניים שלך מיד. גילוי מוקדם הוא המפתח כשמדובר בטיפול בסרטן חניכיים.

 

חשוב להבין שסרטן החניכיים יכול להיגרם ממספר גורמים שונים, כולל גנטיקה, בחירות אורח חיים ואפילו הסביבה. אם יש לך בני משפחה שחלו בסרטן החניכיים, אתה עלול להיות בסיכון גבוה יותר לפתח את המחלה בעצמך. עם זאת, זה לא אומר שבהחלט תקבל סרטן חניכיים. גורמים אחרים, כגון עישון או שימוש בטבק לעיסה, יכולים גם הם להגביר את הסיכון שלך.

 

אם אתה מודאג מהסיכון שלך לפתח סרטן חניכיים, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לדבר עם רופא השיניים או הרופא שלך. הם יכולים לעזור לך להעריך את גורמי הסיכון האישיים שלך ולהציע המלצות כיצד להפחית את הסיכון שלך. זכור, גם אם סרטן החניכיים הוא תורשתי, ישנם צעדים שאתה יכול לנקוט כדי להפחית את הסיכון שלך. אז אל תהסס לדבר עם הרופא שלך עוד היום.

– מהם הסימנים והתסמינים של סרטן החניכיים?

הסימנים והתסמינים השכיחים ביותר של סרטן חניכיים הם חניכיים מדממות, פצעים מתמשכים בפה ושיניים רפויות. עם זאת, תסמינים אלו יכולים להיגרם גם ממצבים אחרים, ולכן חשוב לפנות לרופא שיניים או אונקולוג הפה לצורך אבחנה נכונה. סימנים פוטנציאליים נוספים לסרטן החניכיים כוללים כאבי לסת, גוש בצוואר וקושי בבליעה. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, אנא פנה לרופא בהקדם האפשרי. סרטן חניכיים ניתן לטיפול מאוד כאשר נתפס מוקדם, אך יכול להיות קשה מאוד לטיפול אם הוא מתקדם. עם טיפול מהיר, רוב החולים בסרטן החניכיים יכולים להגיע להחלמה מלאה.

– כיצד מאבחנים סרטן חניכיים?

התסמין השכיח ביותר של סרטן חניכיים הוא פצע או גוש בחניכיים שלא חולפים. אם יש לך פצע שמדמם בקלות או לא מחלים תוך שבועיים, עליך לפנות לרופא שיניים או לרופא להערכה. תסמינים אחרים של סרטן חניכיים יכולים לכלול התרופפות השיניים, שינויים בהתאמת השיניים התותבות וריח רע מהפה מתמשך. על מנת לאבחן סרטן חניכיים, רופא השיניים שלך יבצע בדיקה ויזואלית של הפה והחניכיים שלך. הם עשויים גם להזמין צילומי רנטגן או MRI כדי לקבל תצוגה טובה יותר של הגידול. ניתן גם לבצע ביופסיה, שבה דגימה קטנה של רקמה מוסרת לבדיקה. לאחר שאובחן סרטן החניכיים, רופא השיניים או האונקולוג שלך ידון איתך באפשרויות הטיפול. ניתוח הוא הטיפול הנפוץ ביותר לסרטן החניכיים, אך ניתן להמליץ ​​גם על טיפול בקרינה וכימותרפיה.

– מהו הטיפול בסרטן החניכיים?

גילוי מוקדם הוא המפתח כשמדובר בטיפול בסרטן חניכיים. ככל שהסרטן יתפס מוקדם יותר, כך תוצאת הטיפול תהיה טובה יותר. אפשרויות הטיפול כוללות ניתוח, הקרנות וכימותרפיה. ניתוח הוא הטיפול הנפוץ ביותר לסרטן חניכיים. המנתח יסיר את הרקמה הסרטנית וחלק מהרקמה הבריאה המקיפה אותה. טיפול בקרינה משתמש בקרניים עתירות אנרגיה כדי להרוג תאים סרטניים. טיפול זה משולב בדרך כלל עם ניתוח. כימותרפיה משתמשת בתרופות כדי להרוג תאים סרטניים. תרופות אלו יכולות להינתן תוך ורידי או ליטול דרך הפה. סרטן חניכיים היא מחלה רצינית, אבל היא ניתנת לטיפול. עם גילוי מוקדם וטיפול נכון, אנשים רבים עם סרטן חניכיים יכולים להגיע להפוגה.

– עד כמה מוצלח הטיפול בסרטן החניכיים?

אבחון מוקדם וטיפול בסרטן החניכיים הוא קריטי לתוצאה חיובית. שיעור ההישרדות לחמש שנים לאלו שחולים במחלה מוקדם ומקבלים טיפול הוא כ-70%. ישנם שני סוגים עיקריים של טיפול בסרטן חניכיים: ניתוח והקרנות. ניתוח הוא סוג הטיפול הנפוץ ביותר, והוא יכול להיות יעיל מאוד בהסרת הרקמה הסרטנית. טיפול בקרינה משמש בדרך כלל בשילוב עם ניתוח, והוא משתמש בקרני אנרגיה גבוהה כדי להרוג תאים סרטניים. בעוד שסרטן חניכיים יכול להיות אתגר לטיפול, אבחון וטיפול מוקדם יכולים לשפר את הסיכויים לתוצאה חיובית.

 

חשוב לדעת שהמקום הטוב ביותר לבדיקות שיניים מעמיקות הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. ד"ר בוחניק הינו רופא שיניים מוערך ביותר ובעל ניסיון רב שנים בתחום. המרפאות שלו חדישות ומצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר, והצוות שלו ידידותי ואדיב. גם המרפאות שלו זולות, ועובדות עם רוב חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן