ClickCease

עקירת שן בינה מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

זה לא סוד ששיני בינה יכולות להיות כאב אמיתי. פשוטו כמשמעו. וכאילו זה לא מספיק גרוע, הם יכולים להיות גם די יקרים לחילוץ. אבל מהן האפשרויות שלך בכל מה שקשור להוצאת שיני הבינה שלך? הולכים לרופא שיניים או הולכים לבית חולים? מהם היתרונות והחסרונות של כל אפשרות? כמה זה יעלה? והאם יש משהו שאתה יכול לעשות כדי להפוך את החוויה לפחות כואבת (ולא משתלמת יותר)? המשך לקרוא לכל הפרטים.

 

אם אתה כמו רוב האנשים, אתה כנראה חושש מהמחשבה לעקור את שיני הבינה שלך. אחרי הכל, זו לא חוויה נעימה. אבל זה אחד שאנשים רבים צריכים לעבור. 

עלות עקירת שן בינה תשתנה בהתאם למספר גורמים, כגון סוג ההליך, מיקומו של רופא השיניים או מנתח הפה, והאם יש לך ביטוח או אין. לדוגמה, אם תבחרו בעקירה פשוטה (בה הסרת השן מבלי לחתוך לחניכיים), סביר להניח שהיא תעלה פחות מאשר אם תזדקקו לעקירה כירורגית (שם חותכים את החניכיים על מנת להסיר את השן). בנוסף, אם תבחר לבצע את ההליך בבית חולים, סביר להניח שהוא יהיה יקר יותר מאשר אם תעשה אותו ברופא שיניים.

 

אם יש לך ביטוח, הפוליסה שלך עשויה לכסות חלק או את כל העלות של עקירת שן בינה. עם זאת, חשוב לבדוק עם המבטח שלך לפני כן כדי לברר בדיוק מה מכוסה. לפוליסות רבות יש החרגות או הגבלות בכל הנוגע להליכי שיניים, לכן עדיף לדעת מבעוד מועד מה תהיה אחראי לתשלום מכיסו.

 

לא משנה איך תבחרו לשלם על כך, עקירת שן בינה אינה הליך זול. אבל חשוב לזכור שזה הכרחי. וברוב המקרים, העלות שווה את זה כדי להיפטר מהשיניים המציקות הללו אחת ולתמיד.

מה השורה התחתונה?

עלות עקירת שן בינה תשתנה בהתאם למספר גורמים, כגון סוג ההליך, מיקומו של רופא השיניים או מנתח הפה, והאם יש לך ביטוח או אין. עם זאת, ברוב המקרים, העלות שווה את זה כדי להיפטר מהשיניים המציקות הללו אחת ולתמיד.

אם יש לך ביטוח, הפוליסה שלך עשויה לכסות חלק או את כל העלות של עקירת שן בינה. עם זאת, חשוב לבדוק עם המבטח שלך לפני כן כדי לברר בדיוק מה מכוסה. לפוליסות רבות יש החרגות או הגבלות בכל הנוגע להליכי שיניים, לכן עדיף לדעת מבעוד מועד מה תהיה אחראי לתשלום מכיסו. חשוב לזכור שזה הכרחי. וברוב המקרים, העלות שווה את זה כדי להיפטר מהשיניים המציקות הללו אחת ולתמיד.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק תוכלו לבצע עקירה של שן בינה, במחיר שווה לכל נפש, הוגן במיוחד, בפריסת תשלומים נוחה, ועם הסדר עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל. אז צרו קשר עכשיו ותופתעו מהמחיר הזו ומהשירות האיכותי ומהטיפול המקצועי של רשת מרפאות שיניים.

 

מהי עקירת שן בינה?

עקירת שן בינה היא תהליך של הסרת שן בינה אחת או יותר – ארבע השיניים הקבועות למבוגרים הממוקמות בזוויות האחוריות של הפה מלמעלה ולמטה. אם שיני הבינה שלך נפגעו, ייתכן שהן לא יצליחו לפרוץ דרך החניכיים שלך או עלולות לצמוח פנימה בזווית ולגרום להן לדחוף נגד השיניים האחרות שלך, וכתוצאה מכך לכאב, זיהום או בעיות שיניים אחרות. במקרים מסוימים, שיני בינה שנפגעו עשויות לבקוע רק באופן חלקי דרך קו החניכיים. בנוסף, מכיוון ששיני בינה כל כך רחוקות בפה, קשה מאוד לשמור עליהן נקיות, מה שעלול להוביל לעששת ולמחלות חניכיים. מסיבות אלו, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ ​​לך לעקור את שיני הבינה שלך גם אם הן אינן גורמות כרגע לבעיות. ההליך מבוצע בדרך כלל על ידי מנתח פה בהרדמה מקומית, סדציה או הרדמה כללית. אתה יכול לצפות לנפיחות ואי נוחות לאחר ההליך, אך ניתן לשלוט בכך באמצעות משככי כאבים. רוב האנשים מחלימים מעקירת שן בינה תוך מספר ימים עד שבוע.

מתי יש צורך בעקירת שן בינה?

יש 32 שיניים בפה אנושי, ושיני בינה הן האחרונות שנכנסות. הן מופיעות בדרך כלל בין הגילאים 17 עד 25. לרוב האנשים יש ארבע שיני בינה, אבל אפשר שיהיו יותר, פחות או אף אחת. עקירות מבוצעות כאשר שיני הבינה גורמות לבעיות או עלולות לגרום לבעיות בעתיד. שיני בינה פגועות הן הסיבה הנפוצה ביותר לעקירות. המשמעות היא שהשן כלואה מתחת לקו החניכיים או שבקעה רק חלקית דרך החניכיים. שיניים שנפגעו עלולות לגרום לכאב, לזיהום ולנזק לשיניים סמוכות. הם גם מקשים על שמירה על ניקיון האזור, מה שעלול להוביל לריקבון. גם שיני בינה שבוקעות חלקית עלולות להילכד מאחוריהן מזון, מה שעלול להוביל לחורים. במקרים מסוימים, שיני בינה עשויות להיכנס ישרות ולא לגרום לבעיות. עם זאת, הם עדיין נשלפים בדרך כלל מכיוון שכל כך קשה להגיע אליהם עם מברשת שיניים וחוט דנטלי. אם נפגעת או בקעו חלקית של שיני בינה, סביר להניח שרופא השיניים שלך ימליץ לעקור אותן לפני שהן יגרמו לבעיות כלשהן. ההליך בדרך כלל מהיר ופשוט, וההחלמה היא בדרך כלל קלה וקצרת מועד.

מהן האפשרויות החלופיות לעקירת שן בינה?

לאורך השנים השיניים שלנו חוטפות מכות לא מבוטל. מלעיסת מזון קשוח ועד חריקת שיניים בלילה, אין זה פלא שלפעמים הם צריכים קצת עזרה נוספת. עבור אנשים רבים, זה בא בצורה של עקירת שן בינה. אמנם הליך זה הוא בדרך כלל בטוח ויעיל, אך קיימות אפשרויות חלופיות עבור מי שמחפש גישה טבעית יותר. אפשרות אחת כזו היא הומאופתיה. גישה זו משתמשת בצורות מדוללות של חומרים טבעיים כדי לעורר את תגובת הריפוי של הגוף עצמו. אפשרות נוספת היא דיקור סיני. תרגול סיני עתיק זה כולל החדרת מחטים דקות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לקדם ריפוי. למרות שאפשרויות אלו לא מתאימות לכולם, הן מציעות אלטרנטיבה בת קיימא למי שמחפש גישה טבעית יותר לעקירת שיני בינה.

יחד עם זאת חושב להדגיש שכל הטיפולים המשלימים אינם אלא משלימים ולא אלטנרטיביים לטיפול דנטלי מסודר במרפאת השיניים על ידי מומחה שלמד את הנושא במשך שנים רבות, ומנוסה היטב בנושא.

 

מה העלות של עקירת שן בינה?

ישנם גורמים רבים ושונים שיכולים להשפיע על עלות עקירת שן בינה, לרבות מספר השיניים הנשלפות, מורכבות ההליך ומיקום רופא השיניים. באופן כללי, עקירת שן בינה יכולה לנוע במחיר של 200 ש"ח לשן ומעלה. עם זאת, תוכניות ביטוח מסוימות עשויות לכסות חלק מהעלות. סופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לקבוע את עלות ההליך היא להתייעץ עם רופא שיניים או כירורג פה.

היכן יש לבצע עקירת שן בינה?

היכן יש לבצע עקירת שן בינה? התשובה עשויה להפתיע אותך! אנשים רבים מאמינים כי עקירת שן בינה צריכה להתבצע בבית חולים, אך למעשה זה לא כך. שיני בינה מוסרות בדרך כלל על ידי כירורג פה ולסת במסגרת חוץ. המשמעות היא שניתן לבצע את ההליך במרפאת רופא השיניים, ללא צורך באשפוז. למעשה, רוב האנשים שעוברים את שיני הבינה שלהם חווים מעט מאוד כאב או אי נוחות לאחר מכן. ההחלמה בדרך כלל מהירה וקלה, כאשר רוב האנשים חוזרים לפעילותם הרגילה תוך מספר ימים. לכן, אם אתם תוהים היכן כדאי לבצע עקירת שן בינה, התשובה היא: ברופא השיניים!

 

כאשר מדובר בעקירת שן בינה, המקום הטוב ביותר לבצע את ההליך הוא באחת מרשת מרפאות השיניים של בוחניק. במרפאותינו עובדים רופאים מהטובים בארץ, בעלי ניסיון של עשרות שנים בביצוע עקירות שיני בינה. אנו משתמשים בציוד ובטכניקות חדישות, והמרפאות שלנו תמיד מעודכנות בהתקדמות האחרונה בתחום טיפולי השיניים. בנוסף, הצוות שלנו ידידותי ואדיב, ואנו מציעים מחירים נוחים ותוכניות תשלום. אז אם אתם מחפשים טיפול שיניים איכותי במחיר סביר, רשת מרפאות השיניים של בוחניק היא המקום ללכת אליו.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן