ClickCease

פצעים בחניכיים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

רוב האנשים יסכימו שהגיינת פה טובה היא המפתח לשמירה על חיוך בריא, אבל מה אם שגרת היגיינת הפה שלך היא בעצם הגורם לבעיות החניכיים שלך? בניגוד למה שנהוג לחשוב, צחצוח יתר ושימוש במשחות שיניים קשות עלולים להזיק יותר מתועלת, לגרות ולפגוע ברקמת החניכיים העדינה. במקרים מסוימים, זה יכול אפילו להוביל לפצעי חניכיים כואבים ולא יפים. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הבאים, סביר להניח שיש לך בעיה בחניכיים שלך: אדמומיות או נפיחות, דימום בעת צחצוח שיניים או שימוש בחוט דנטלי, רגישות או כאב בעת מגע בחניכיים, נסיגת קו חניכיים, ריח רע מהפה.

 

אם אתה חושב שאתה סובל ממחלת חניכיים או מפצעים, חשוב לפנות לעזרה רפואית בהקדם האפשרי. אבחון וטיפול מוקדם חיוניים למניעת נזק נוסף לחניכיים ולשיניים. למרבה המזל, קיימים טיפולים יעילים רבים למחלות ולכאבי חניכיים – כולל ניקוי מקצועי וניקוי עמוק (טיפול חניכיים), אנטיביוטיקה, חומרי חיטוי ותרופות אחרות. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך גם בניתוח. עם טיפול וטיפול נאותים, רוב האנשים יכולים להחזיר את החיוכים הבריאים שלהם ללא נזק לטווח ארוך.

 

אם אתה מודאג לגבי בריאות החניכיים שלך, או אם אתה חווה אחד מהתסמינים שהוזכרו לעיל, אל תהסס לפנות אלינו עוד היום לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. נשמח לענות על כל שאלה שלך ולספק את הטיפול הדרוש לך כדי להחזיר את החיוך שלך למסלול.

מהם כיבי חניכיים ומה גורם להם?

כיבי חניכיים הם פצעים פתוחים המתרחשים על רקמת החניכיים. הם יכולים להיגרם ממגוון גורמים, כולל הצטברות פלאק, היגיינת פה לקויה, מחלות חניכיים וטראומה לחניכיים. כיבי חניכיים יכולים להיות גם סימפטום של מצב בריאותי בסיסי, כגון סוכרת או סרטן. אמנם כיבי חניכיים אינם רציניים בדרך כלל, אך הם יכולים להיות כואבים ועשויים להימשך מספר שבועות עד להחלמה. טיפול בכיבים בחניכיים כולל בדרך כלל הרגלי היגיינת פה טובים ותרופות ללא מרשם להפחתת כאב ודלקת. במקרים מסוימים, רופא השיניים שלך עשוי לרשום תרופה חזקה יותר או לבצע ניתוח קל להסרת הכיב.

כיצד למנוע היווצרות כיבי חניכיים

ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע היווצרות כיבי חניכיים. ראשית, הקפד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע. זה יעזור להסיר פלאק וחיידקים מהחניכיים שלך, שעלולים לגרות את הרקמה ולגרום להיווצרות כיבים. שנית, הימנעו מלעיסת טבק או עישון סיגריות. שני ההרגלים הללו יכולים לתרום להתפתחות כיבי חניכיים. לבסוף, פנה לרופא השיניים שלך באופן קבוע לניקוי מקצועי. זה יסיר כל הצטברות אבנית שעלולה לגרות את החניכיים ולגרום להיווצרות כיבים. על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים הללו, תוכל לסייע במניעת היווצרות כיבי חניכיים.

סימנים ותסמינים של פצעי חניכיים

אם אי פעם היה לך פצע סרטן, אתה יודע כמה הם יכולים להיות כואבים. כיבי חניכיים דומים מאוד לפצעי סרטן, אך הם מתרחשים על החניכיים ולא בתוך הפה. כיבי חניכיים הם בדרך כלל עגולים או בצורת אליפסה ויש להם גבול אדום או לבן. הם יכולים לנוע בגודל של ראש מחק קטן ועד גרוש גדול. כיבי חניכיים נראים לעתים קרובות כפצעי קור, אך ישנם מספר הבדלים עיקריים בין השניים. פצעי קור מתרחשים בדרך כלל מחוץ לפה, בעוד כיבי חניכיים מתרחשים בתוך הפה על החניכיים. פצעי קור נגרמים בדרך כלל על ידי וירוס, בעוד כיבי חניכיים נגרמים בדרך כלל על ידי חיידקים. לבסוף, פצעי קור נמשכים בדרך כלל כשבועיים, בעוד כיבי חניכיים יכולים להימשך מספר שבועות או אפילו חודשים. אם אתה חושב שאולי יש לך פצעי חניכיים, חשוב לפנות לרופא חניכיים כדי שיוכל לאבחן כראוי את המצב ולטפל בו.

אבחון כיבי חניכיים (פצעי חניכיים)

כיבי חניכיים הם אחת הבעיות השכיחות ביותר בחניכיים. הם נגרמים בדרך כלל על ידי זיהום חיידקי, אם כי הם יכולים להיגרם גם על ידי גורמים אחרים כגון מתח, הורמונים או תרופות מסוימות. כיבים יכולים להופיע על החניכיים, הלשון או בתוך הלחיים. הם בדרך כלל כואבים ויכולים להקשות על אכילה או דיבור. אבחון כיבי חניכיים חשוב על מנת לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר. הצעד הראשון הוא לבחון מקרוב את הכיב. זה לבן או אדום? האם יש לו משטח חלק או מחוספס? האם הוא מוקף ברקמה נפוחה? לאחר שצוינה הופעת הכיב, רופא החניכיים שלך ישאל על ההיסטוריה הרפואית שלך ועל כל התרופות שאתה נוטל כעת. הוא או היא עשויים גם להזמין תרבית של הכיב כדי לאשר את האבחנה ולשלול סיבות פוטנציאליות אחרות. עם טיפול מתאים, רוב כיבי החניכיים יחלימו תוך מספר שבועות. עם זאת, כיבים חוזרים או חמורים עשויים לדרוש טיפול אגרסיבי יותר.

טיפול בכיב חניכיים

קיימות מספר אפשרויות טיפול שונות עבור כיבי חניכיים. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך פשוט לנקות את הכיב ולטפל במי פה אנטי-מיקרוביאלית. במקרים אחרים, הכיב עשוי לדרוש טיפול אגרסיבי יותר, כגון אבנית והקצעת שורשים או ניתוח. סוג הטיפול המתאים לך יהיה תלוי בגודל, במיקום ובחומרת כיב החניכיים שלך. אם יש לך חששות לגבי כיב החניכיים שלך, כדאי לך לדבר עם רופא החניכיים שלנו ברשת מרפאות השיניים של ד"ק בוחניק, על מנת לפתח תוכנית טיפול המתאימה לך.

 

האם ישנם סיכונים הקשורים לכיב חניכיים?

כיבי חניכיים, הידועים גם בשם פצעים בחניכיים, הם פצעים קטנים שעלולים להיווצר על החניכיים. למרות שהם בדרך כלל לא נחשבים מסוכנים, ישנם כמה סיכונים פוטנציאליים הקשורים לכיב חניכיים. אם לא מטופלים, כיבי חניכיים עלולים להזדהם ולהוביל לבעיות אחרות, כגון מחלת חניכיים. בנוסף, כיבי חניכיים יכולים להיות כואבים ולהקשות על אכילה או שתייה. אם יש לך חששות לגבי כיבי החניכיים שלך, הקפד להתייעץ עם רופא השיניים או רופא החניכיים שלך. תודה שקראת!

האם לתזונה יש תפקיד בהתפתחות פצעי חניכיים?

רופא חניכיים פריודנט הוא רופא שיניים המתמחה במניעה, אבחון וטיפול במחלות חניכיים. מחלת חניכיים היא מצב דלקתי של החניכיים והמבנים התומכים של השיניים. זהו הגורם המוביל לאובדן שיניים אצל מבוגרים. כיבי חניכיים הם סימפטום שכיח של מחלת חניכיים. הם פצעים פתוחים שיכולים להופיע על החניכיים, הלשון, הלחיים או החך. הם בדרך כלל כואבים ויכולים להקשות על אכילה או דיבור. אנשים רבים מאמינים שלתזונה יש תפקיד בהתפתחות כיבי חניכיים. עם זאת, אין ראיות מדעיות התומכות בטענה זו. ישנן סיבות אפשריות רבות לכיבים בחניכיים, כולל זיהום, טראומה, מזונות חומציים ותרופות מסוימות. אם אתה מודאג לגבי כיבי חניכיים, אנא התייעץ עם רופא השיניים או רופא החניכיים שלך להערכה.

 

המקום הטוב ביותר לטיפול בפצעי חניכיים 

המקום הטוב ביותר לטיפול בפצעי חניכיים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. לרשת המרפאות מיקומים רבים בפריסה ארצית, וכל אחת מהמרפאות מאוישת ברופאים מנוסים ומוסמכים. כמו כן, רשת המרפאות מציעה מחירים נוחים ועובדת עם חברות הביטוח הגדולות בישראל. זה מקל על המטופלים לקבל את הטיפול שהם צריכים. המרפאות מצוידות גם בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומציעות שירות נעים. לקביעת תור נא להתקשר למרפאה הקרובה אליך של רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן