ClickCease

ציפוי קומפוזיט

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כשמדובר בשיפור מראה החיוך שלך, מעטים הדברים שהם יעילים כמו ציפוי שיניים קומפוזיט. ציפוי זה הוא שכבה דקה של חרסינה או שרף המחוברת למשטח השן, ויכולה לשנות באופן דרמטי את המראה והתחושה של החיוך שלך. ציפוי שיניים קומפוזיט הם בחירה פופולרית מכיוון שהם סבירים, עמידים ואטרקטיביים.

 

אם אתה שוקל ציפוי שיניים קומפוזיט, כנראה שיש לך הרבה שאלות לגבי ההליך. אתה מוזמן ליצור קשר איתנו, ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, וכן אתה מוזמן לקרוא את מאמר מקיף זה אשר יענה על כל השאלות שלך וייתן לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת האם הטיפול הזה מתאים לך. אנו נסקור הכל, החל מהו ציפוי שיניים קומפוזיט ועד איך הם מיושמים ועד למה לצפות לאחר ההליך. בואו נתחיל!

 

מהם ציפויי שיניים קומפוזיטים?

ציפוי שיניים קומפוזיט הוא סוג של ציפוי העשוי מחומר קומפוזיט. הם עשויים בדרך כלל מתערובת של שרפים ופלסטיק, והם נועדו להיראות כמו שיניים טבעיות. ציפויי קומפוזיטים הם בדרך כלל זולים יותר מציפויי חרסינה, וניתן ליישם אותם בביקור יחיד במשרד. עם זאת, הם אינם עמידים כמו ציפויי חרסינה והם עשויים לדרוש תחזוקה רבה יותר. פורנירים קומפוזיטים יכולים להיות אופציה טובה עבור אנשים שרוצים לשפר את מראה החיוך שלהם מבלי לשבור את הכיס.

מהם היתרונות של ציפוי שיניים קומפוזיט?

ציפוי שיניים הוא בחירה פופולרית בקרב מטופלים המעוניינים לשפר את מראה החיוך שלהם. ציפויי פורצלן מכונים לפעמים גם ציפויי חרסינה או למינציה של פורצלן שיניים. ציפויי קומפוזיטים עשויים מחומר שרף המותאם לצבע השיניים הטבעיות שלך. לאחר מכן הם מחוברים למשטח הקדמי של השיניים שלך. התוצאה היא חיוך שנראה טבעי ובריא.

 

ציפוי קומפוזיט מציע יתרונות רבים על פני סוגי ציפוי אחרים. הם זולים יותר מציפויי חרסינה, וניתן ליישם אותם בביקור יחיד במשרד. פורנירים קומפוזיטים גם נוטים פחות לשנות צבע עם הזמן. אם תטפלו היטב בפורנירים הקומפוזיטים שלכם, הם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות.

 

אם אתה שוקל ציפוי שיניים, דבר עם רופא השיניים על כל האפשרויות שלך. ציפויי חרסינה עשויים להיות הבחירה הטובה ביותר עבור חלק מהמטופלים, בעוד שציפויים קומפוזיטים עשויים להיות הבחירה הטובה ביותר עבור אחרים. רופא השיניים שלנו יעזור לך לבחור את סוג ציפוי השיניים המתאים לך בהתבסס על הצרכים וההעדפות האישיות שלך.

מהו ההליך לקבלת ציפוי שיניים קומפוזיט?

אם אתה מחפש דרך לשפר את החיוך שלך, אולי אתה שוקל ציפוי שיניים. ציפוי הם קונכיות דקיקות בהתאמה אישית שנועדו לכסות את המשטח הקדמי של השיניים שלך. הם יכולים להיות עשויים מחרסינה או חומר קומפוזיט, והם משמשים בדרך כלל לתיקון בעיות קוסמטיות כמו שבבים, סדקים, רווחים וכתמים. אם אתה מעוניין לקבל ציפוי קומפוזיט, הצעד הראשון הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם רופא השיניים שלך. במהלך הייעוץ, רופא השיניים שלך יבדוק את הפה שלך וידון באפשרויות הטיפול שלך. אם תחליט להתקדם עם ציפוי קומפוזיט, השלב הבא הוא להכין את השיניים. זה כרוך בהסרת כמות קטנה של אמייל משטח השיניים שלך, כך שהציפויים ישתלבו היטב במקומם. לאחר הכנת השיניים שלך, רופא השיניים שלך יתרשם מהפה שלך וישלח אותו למעבדת שיניים שבה ייוצרו הציפויים שלך. ברגע שהם יהיו מוכנים, תחזור לפגישה שנייה כדי להציב אותם. התהליך פשוט יחסית, והוא מסתיים בדרך כלל בשני ביקורים. עם טיפול נאות, פורנירים יכולים להחזיק מעמד שנים רבות; עם זאת, הם אינם אטומים לנזק. הימנע מכסיסת ציפורניים או לעיסה של חפצים קשים כמו קוביות קרח או עפרונות; והקפידו לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע כדי שתוכלו לשמור על החיוך שלכם במיטבו.

כמה זמן מחזיק ציפוי שיניים קומפוזיט?

ציפוי שיניים הוא בחירה פופולרית עבור מטופלים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפויי ציפוי הם קונכיות דקות ומותאמות המוצמדות לקדמת השיניים. הם יכולים להיות עשויים מחרסינה או שרף קומפוזיט, והם דרך יעילה לתקן מספר חששות אסתטיים, כולל שבבים, סדקים, כתמים ורווחים. אבל כמה זמן הפורנירים האלה מחזיקים מעמד? עם טיפול נאות, ציפויי חרסינה יכולים להחזיק מעמד יותר מ-10 שנים. עם זאת, פורנירים קומפוזיטים נוטים להחזיק מעמד בין 5 עד 7 שנים לפני שיש צורך להחליף אותם. אז אם אתה שוקל לקבל ציפוי שיניים, הקפד לשאול את רופא השיניים שלך איזה סוג יהיה הטוב ביותר עבורך.

מהם הסיכונים הכרוכים בציפוי שיניים קומפוזיט?

חשוב לקבל מידע על כל הסיכונים הפוטנציאליים ותופעות הלוואי לפני כל הליך שיניים. ציפויי קומפוזיטים עשויים משרף בצבע שן ונקשרים לשן הטבעית. הם זולים יותר מציפוי חרסינה וניתן לעשות אותם בביקור אחד. עם זאת, הם לא כל כך עמידים ועשויים לדרוש החלפה תכופה יותר. בנוסף, חומר ההדבקה המשמש להצמדת הפורניר לשן עלול להיחלש עם הזמן. ציפויי קומפוזיטים דורשים יותר טיפול ותחזוקה מאשר עמיתיהם הפורצלן, מכיוון שהם רגישים יותר להכתמה ולשבבים. למרות הסיכונים הפוטנציאליים הללו, פורנירים קומפוזיטים יכולים להיות אופציה מצוינת למי שמחפש דרך נוחה ונוחה לשפר את החיוך שלהם.

כמה עולה ציפוי שיניים קומפוזיט?

חיוך שווה אלף מילים, ובמשרדנו אנו רוצים לוודא שהחיוך שלך תמיד ייראה במיטבו. אחת הדרכים שאנו יכולים לעשות זאת היא עם ציפוי שיניים קומפוזיט. ציפויי ציפוי הם קליפות דקות של חומר בצבע שן המחוברות למשטח הקדמי של השיניים שלך. הם משמשים לשיפור מראה החיוך שלך על ידי שינוי הצבע, הצורה או גודל השיניים שלך. ציפויי קומפוזיטים עשויים מחומר שרף המותאם לצבע השיניים הטבעיות שלך. הם זולים יותר מציפויי חרסינה וניתן להשלים אותם בביקור משרד אחד.  המחיר של ציפויי שיניים הוא בארבע ספרות, אך מכל מקום אנו מציעים תוכניות מימון כדי להפוך את זה למשתלם עבור כולם. התקשר אלינו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ ולראות האם ציפוי שיניים מורכב מתאים לך.

האם ציפוי שיניים קומפוזיט מתאים לי?

האמת היא שאין תשובה חד-משמעית לשאלה הזו. זה באמת תלוי במצב ובמטרות הייחודיות שלך. עם זאת, אם אתם מחפשים דרך להשיג חיוך הוליוודי, ציפוי שיניים מורכב עשוי להיות הפתרון המושלם עבורכם.

סיכום

אנשים רבים מאמינים שציפוי שיניים יכול להיעשות רק מחרסינה, כשלמעשה ניתן לייצר אותם גם משרף מרוכב. ציפויי קומפזיט עשויים מחומר שרף בצבע שן המותאם לצבע השיניים הטבעיות שלך. הם זולים יותר מציפויי חרסינה וניתן להשלים אותם בביקור משרד אחד. ברשת המרפאות של ד"ר בוכניק, אנו מציעים תוכניות מימון כדי להפוך את זה למשתלם עבור כולם. התקשר אלינו עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ ולראות אם ציפוי שיניים קומפזיט מתאים לך. 

ישנם יתרונות רבים של ציפוי שיניים מרוכב, כולל: שיפור במראה החיוך שלך מכסה שבבים או סדקים בשיניים שלך משנה את הצבע או הצורה של השיניים שלך נותן לך חיוך הוליוודי 

 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק מציעה למטופלים ציפויים קומפוזיטים עמידים ובמחיר סביר. במרפאותינו יש את מיטב הרופאים בארץ עם ניסיון של עשרות שנים במתן טיפול שיניים איכותי. רופאי השיניים שלנו משתמשים בטכניקות ובציוד חדישים, והמרפאות שלנו מציעות מחירים נוחים בעבודה עם חברות הביטוח הגדולות בישראל. עם מיקומים ברחבי הארץ, רשת המרפאות של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לקבל ציפוי קומפוזיט על השיניים.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן