ClickCease

ציפוי קומפזיט מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ציפויים קומפזיט לשיניים שימושיים עבור מגוון הליכים דנטליים. הם עוזרים להגן על השיניים מפני נזקים נוספים ויכולים גם לשפר את מראה השיניים. בישראל יש רופאי שיניים מהטובים בעולם, והם עושים שימוש נרחב בציפויי קומפזיט בטיפולי השיניים שלהם. אם אתם מחפשים רופא שיניים שיוכל לספק לכם טיפול ציפוי קומפזיט איכותי, אתה מוזמן ליצור קשר עם רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, ולפגוש שם את מיטב רופאי השיניים בישראל, במרפאות נעימות, ציוד חדשני, ושירות אנושי נהדר. צור קשר עכשיו וקבע תור למרפאת הסמוכה למקום מגוריך,  אתה לא תתאכזב!

מהו ציפוי קומפזיט ?

ציפוי קומפזיט הוא סוג של ציפוי שיניים המשמש להגנה על השיניים מפני עששת. הוא מורכב מתערובת של חומרים שונים, כולל קרמיקה, זכוכית ופלסטיק. החומר הקומפזיט נקשר למשטח השן באמצעות דבק מיוחד. ציפויי קומפזיט זמינים במגוון צבעים, כך שניתן להתאים אותם לצבע הטבעי של השן. ניתן להשיגם גם בעוביים שונים, בהתאם לרמת ההגנה הרצויה. ציפויי קומפזיט נחשבים לאסתטיים יותר מאשר סוגים אחרים של ציפויים דנטליים, כגון סתימות אמלגם (כסף). בנוסף, הם נוטים פחות לגרום לתגובות אלרגיות.

איך מכינים ציפוי קומפזיט?

ציפוי הוא שכבת חומר המכסה חומר אחר. ציפוי מורכב הוא ציפוי המורכב משני חומרים או יותר. ישנן דרכים רבות ליצור ציפוי מרוכב, אך השיטה הנפוצה ביותר היא ליישם חומר אחד על פני השטח של אחר ולאחר מכן לרפא את שני החומרים יחד. השלב הראשון הוא לבחור את החומרים שבהם תרצו להשתמש לציפוי שלכם. הגורם החשוב ביותר בבחירת החומרים הוא תאימות. החומרים חייבים להיות מסוגלים להיצמד זה לזה ולהתרפא יחד. לאחר שבחרתם את החומרים, השלב הבא הוא לערבב אותם יחד. היחס בין שני החומרים ישפיע על תכונות הציפוי הסופי ולכן חשוב להקפיד על פרופורציות נכונות. לאחר הערבוב יש למרוח את החומר הקומפזיט על פני השטח. ניתן לעשות זאת על ידי ריסוס, הברשה או גלגול. לאחר יישום הציפוי המרוכב, יש לרפא אותו. אשפרה יכולה להיעשות עם חום, אור UV, או כימיקלים. לאחר הריפוי, הציפוי הקומפזיט יהיה קשה ועמיד. זה יגן על החומר הבסיסי מפני בלאי ויספק גימור דקורטיבי.

מתי ימליץ רופא השיניים לעשות ציפוי קומפזיט?

ציפוי קומפזיט הוא שיקום שיניים המשמש לשיפור מראה השן. הוא משמש גם להגנה על פני השן מפני נזקים נוספים ולהחזרת השן לצורתה המקורית. רופא השיניים ימליץ בדרך כלל על ביצוע ציפוי קומפזיט כאשר יש עששת נרחבת או כאשר השן נסדקה או סדוקה. 

בנוסף, ניתן להשתמש בציפוי קומפזיט למילוי מרווחים קטנים בין השיניים. 

ההליך להכנת ציפוי קומפזיט הוא פשוט יחסית. ראשית, רופא השיניים יסיר כל עששת קיימת מהשן. לאחר מכן, השן תוכנה לציפוי על ידי חיספוס פני השטח. לאחר מכן, החומר הקומפזיט יושם על השן ויעצב כך שיתאים לשיניים שמסביב. לבסוף, החומר יתקשה באור מיוחד. לאחר יישום הציפוי המרוכב, יהיה צורך ללטש ולאטום אותו על מנת להגן עליו מפני נזקים נוספים.

אילו אפשרויות חלופיות יש לציפוי קומפזיט?

סתימות שיניים משמשות לשיקום שיניים שנפגעו עקב ריקבון. סוג המילוי הנפוץ ביותר עשוי מחומר הנקרא אמלגם, שהוא תערובת של מתכות הכוללת כסף, פח וכספית. בעוד סתימות אמלגם הן עמידות ועמידות לאורך זמן, הן גם יכולות להיות בולטות, ולגרום לחלק מהמטופלים להרגיש מודעים לעצמם לגבי החיוכים שלהם במקום לחייך באופן טבעי, מה שעלול לגרום לבעיות בתחום הביטחון העצמי והרגשת הנוחות בחברה. 

סתימות קומפזיט מציעות אפשרות אסתטית יותר. עשויות משרף פלסטיק, ניתן להתאים סתימות קומפזיט לצבע השיניים הטבעיות. בנוסף, סתימות קומפזיט מתחברות ישירות לשן, ומעניקות תמיכה וחוזק נוספים. כתוצאה מכך, סתימות קומפזיט הן אופציה אטרקטיבית עבור מטופלים המחפשים פתרון קוסמטי יותר.

מהם היתרונות והחסרונות של ציפוי קומפזיט?

ציפוי קומפזיט הוא סוג של ציפוי שיניים העשוי מתערובת של חומרים שונים. היתרון בשימוש בציפוי קומפזיט הוא שניתן להתאים אותו לצבע השן שלך, מה שהופך אותו פחות בולט מאשר סוגים אחרים של ציפוי שיניים. בנוסף, ציפויי קומפזיט הם בדרך כלל הרבה יותר דקים מאשר סוגים אחרים של ציפויים דנטליים, מה שהופך אותם פחות לגרימת אי נוחות או גירוי. עם זאת, חסרון אחד של ציפויי קומפזיט הוא שהם אינם עמידים כמו סוגים אחרים של ציפויים וייתכן שיהיה צורך להחליף אותם בתדירות גבוהה יותר. בנוסף, ציפויי קומפזיט לא תמיד זכאים לכיסוי ביטוחי שיניים. אם אתה שוקל לקבל ציפוי מרוכב, שוחח עם רופא השיניים שלנו אם זה האפשרות הנכונה עבורך.

מהו ההליך הרפואי של הכנת ציפוי קומפזיט?

ההליך להכנת ציפוי קומפזיט הוא פשוט יחסית. ראשית, רופא השיניים יסיר כמות קטנה של אמייל השן מפני השטח של השן. לאחר מכן ימרחו שכבה של חומר קומפזיט על השן ויעצבו אותה לצורה הרצויה. לבסוף, הם יקשיחו את החומר עם אור מיוחד. התהליך אורך בדרך כלל פחות משעה וניתן לעשותו בביקור אחד או שניים אצל רופא השיניים. ציפויי מרוכבים הם דרך מצוינת לשפר את מראה החיוך שלך וניתן להשתמש בהם לתיקון מגוון בעיות שיניים קוסמטיות.

מהו תהליך ההחלמה לאחר ציפוי קומפזיט?

תהליך ההחלמה לאחר ציפוי קומפזיט הוא פשוט יחסית. ראשית, רופא השיניים יסיר כל עששת או חומר שן פגום. לאחר מכן, השן תינוקה ותכונה בקפידה עבור החומר המרוכב. לאחר שהחומר הקומפזיט הונח, הוא יתרפא באור מיוחד. לבסוף, השן תעבור ליטוש כדי להעניק לה מראה טבעי. ברוב המקרים, המטופלים יכולים לצפות לחוות רגישות קלה מיד לאחר ההליך. עם זאת, זה בדרך כלל נרגע תוך מספר ימים. עם טיפול נאות, ציפויי קומפזיט יכולים להחזיק מעמד שנים רבות.

מה העלות של ציפוי קומפזיט?

עלות ציפוי קומפזיט עשויה להשתנות בהתאם לגודל וסוג השן המצופה. העלות הממוצעת של ציפוי שן בודדת יכולה לנוע ממחיר של 400 ש"ח ומעלה. עם זאת, אם יש צורך בציפוי של מספר שיניים, העלות יכולה לעלות באופן משמעותי. בנוסף, סוג החומר הקומפזיט בו נעשה שימוש יכול גם להשפיע על העלות. עם זאת, רוב רופאי השיניים מסכימים כי היתרונות של ציפוי קומפזיט עולים על העלות. ציפויי קומפזיט הם עמידים ועמידים לאורך זמן, והם יכולים להגן על השיניים מפני חורים ונזקים אחרים. כתוצאה מכך, ציפויי קומפזיט נחשבים לרוב להשקעה משתלמת.

באיזו מרפאה כדאי לעשות ציפוי קומפוזיט?

ההחלטה על מרפאת שיניים המתאימה לצרכים שלך יכולה להיות משימה פשוטה. כשמדובר בציפויי קומפזיט, תרצו למצוא מרפאה המתמחה בסוג זה של הליך. 

רשת מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק, עם שלושים שנות נסיון, פריסה של מרפאות בכל רחבי הארץ, רופאים מצוינים מהשורה הראשונה, שירות אדיב, מרפאות נעימות, פריסת תשלומים נוחה, ועובד עם רוב חברות הביטוח הגדולות בישראל.

הצוות במרפאות רשת השיניים הינו בעל המומחיות והניסיון הנדרשים על מנת לספק לך את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. בנוסף, הם יוכלו להציע הדרכה לגבי סוג הציפוי הקומפזיט המתאים למצב הספציפי שלך.  זה הזמן ליצור קשר עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, ולהצטרף לאלפי מטופלים מרוצים עם חיוך יפה ומאיר.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן