ClickCease

קיבוע בשיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

קיבוע בשיניים (ריטיינר) הוא מכשיר דנטלי המשמש לשמירה על שיניים לאחר טיפול אורתודונטי. ניתן ללבוש אותו במשך כל היום או רק בלילה, בהתאם לצרכים הספציפיים של המטופל. . אם אתה מישהו שסיים טיפול אורתודונטי, אנחנו ממליצים בחום ללבוש ריטיינר כדי לעזור לשמור על החיוך היפה שלך!

מה זה ריטיינר בשניים?

ריטיינר הוא מכשיר דנטלי המסייע לשמור על השיניים במקומן. לאחר שעברת פלטה או כל סוג אחר של טיפול יישור שיניים, חשוב ללבוש\לשים ריטיינר על השיניים שיעזור לשמור על הצורה החדשה של השיניים במקומם הנכון למשך זמן.

למה חשוב לשים קיבוע בשיניים?

לבישת ריטיינר חשובה מכיוון שהיא עוזרת לשמור על השיניים שלך במצב החדש והמתוקן שלהן. לאחר שעברת טיפול אורתודונטי, יש סיכוי גבוה יותר שהשיניים שלך יחזרו למקומן המקורי אם לא תשים קיבוע בשיניים. על ידי הקיבוע בשיניים, אתה יכול לעזור להבטיח שהשיניים שלך יישארו במקומן החדש והמתוקן.

כמה זמן אני צריך ללבוש את הקיבוע לשיניים (הריטיינר)?

משך הזמן שאתה צריך ללבוש ריטיינר ישתנה בהתאם למצב האישי שלך. באופן כללי, מומלץ ללבוש ריטיינר לפחות 6 חודשים עד שנה לאחר סיום הטיפול האורתודונטי. לאחר מכן, ייתכן שתצטרך ללבוש את הריטיינר שלך רק בלילה או רק כמה פעמים בשבוע כדי לעזור לשמור על מקומן היציב של השיניים לאורך החניכיים.

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי לבישת ריטיינר, הקפד לשאול את האורתודנט שלך. הם יוכלו לתת לך הנחיות ספציפיות כיצד לטפל בריטיינר שלך וכמה זמן אתה צריך ללבוש אותו. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, הפרוסה עם סניפים בכל הארץ, עובדים טובי האורטודנטים בארץ, המרפאות נעימות, היחס אישי שקוף ונעים, והמחיר הוגן. אתה מוזמן להצטרף לאלפי המטופלים שלנו, שעברו טיפולי שיניים, חניכיים ויישור שיניים, במשך שלושים שנות פעילות רשת השיניים, ולהנות גם משירות מקצועי ללא תחרות.

באילו מקרים יש צורך בקיבוע לשיניים?

אם עברת פלטות או כל סוג אחר של טיפול יישור שיניים, תצטרך ללבוש ריטיינר, לעשות קיבוע לשיניים בכדי לשמור על השיניים שלך במצב החדש והמתוקן. משך הזמן שאתה צריך ללבוש ריטיינר ישתנה בהתאם למצב האישי שלך. באופן כללי, מומלץ ללבוש ריטיינר לפחות 6 חודשים עד שנה לאחר סיום הטיפול האורתודונטי. לאחר מכן, ייתכן שתצטרך ללבוש את הריטיינר שלך רק בלילה או רק כמה פעמים בשבוע.

מהם סוגי מחזיקי שיניים?

ישנם שני סוגים עיקריים של קיבועים לשיניים: נשלפים וקבועים .

הקיבועים הזמניים עשויים בדרך כלל מפלסטיק וחוט, באופן שקל להוציא ולהכניס אותם מהפה על ידי תפסים נשלפים, כך שניתן להוציא אותם לניקוי או בשעת האוכל.

קיבועים לשיניים קבועים, מודבקים לחלק האחורי של השיניים ולא ניתן להסירם. הם עשויים בדרך כלל מ(פס של) מתכת או קרמיקה.

איזה סוג של מחזיק שיניים מתאים לי?

סוג מחזיק השיניים המתאים לך יהיה תלוי בצרכים האישיים שלך. האורתודנט שלך יוכל להמליץ על סוג הריטיינר הטוב ביותר עבורך.

איך אני מטפל בשומר השיניים שלי?

חשוב לנקות את הריטיינר באופן קבוע כדי למנוע הצטברות של חיידקים עליו. כשאנחנו מדברים על קיבוע לשיניים שהוא זמני ונשלף, ההמלצה שלנו היא להבריש את הריטיינר (קיבוע לשיניים) שלך עם משחת שיניים ומים לפחות פעם ביום. עליך גם להשרות את הריטיינר שלך בתמיסת ניקוי תותבות לפחות פעם בשבוע. כל זה באופן כללי, כמובן שבאופן פרטי יש להקפיד לבקש מהאורתודנט הנחיות ספציפיות כיצד לטפל בריטיינר שלך.

מדוע השיניים שלנו זקוקות לריטיינר לאחר יישור שיניים עם גשר?

הסיבה העיקרית לכך שהשיניים שלנו זקוקות לריטיינר לאחר יישור שיניים עם גשר היא למנוע מהן לחזור למקומן המקורי. כאשר עברת טיפול יישור שיניים, סביר יותר שהשיניים שלך יחזרו למקומן המקורי אם לא תלבש ריטיינר. על ידי לבישת ריטיינר, אתה יכול לעזור להבטיח שהשיניים שלך יישארו במקומן החדש והמתוקן.

כמה זמן אני צריך ללבוש ריטיינר?

משך הזמן שאתה צריך ללבוש ריטיינר ישתנה בהתאם למצב האישי שלך. באופן כללי, מומלץ ללבוש ריטיינר לפחות 6 חודשים עד שנה לאחר סיום הטיפול האורתודונטי. לאחר מכן, ייתכן שתצטרך ללבוש את הריטיינר שלך רק בלילה או רק כמה פעמים בשבוע.

.

האם יש תופעות לוואי לקיבוע בשיניים?

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של לבישת ריטיינר היא אי נוחות. אתה עלול גם לחוות גירוי מסוים בחניכיים או בגג הפה. תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וחולפות לאחר מספר ימים, שבסיומם פשוט מתרגלים לאותו עצם זר שנמצא בתוך חלל הפה שלנו.  אם אתה חווה תופעות לוואי חמורות, הקפד לפנות לאורתודנט שלך.

כמה עולה מחזיק שיניים?

העלות של ריטיינר לשיניים תשתנה בהתאם לסוג הריטיינר שאתה צריך והיכן אתה משיג אותו. באופן כללי, אתה יכול לצפות לשלם החל מ 200 ₪ עבור ריטיינר. אם האורתודנט שלך ממליץ על סוג מסוים של ריטיינר, הוא גם יוכל לתת לך אומדן של העלות.

איך אני יכול להשיג קיבוע שיניים?

יהיה עליך להתאים מתקן שיניים על ידי אורתודנט. לאחר התאמה, תוכל לרכוש ריטיינר אצל האורתודנט או מחברת אספקת שיניים. כמובן שהמומלץ ביותר, הוא לרכוש את מחזיק השיניים הזמני אצל אותו אורטודנט שאצלו היית מטופל בתהליך יישור השיניים. אם משום מה אינך מרוצה מהאורטדנט שעשה לך את יישור השיניים, תוכל ליצור קשר עם מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, להיפגש עם אחד האורטודנטים המומחים שלנו, ולהמשיך את הטיפול בקיבוע השיניים בעזרתו. כמובן, שכשמדובר בקיבוע לשיניים שהוא קבוע (ולא זמני ונשלף) אין אפשרות אחרת אלא שהרופא האורטודנט הוא זה שיחבר את הקיבוע לתוך חלל הפה, לצד הפנימי של השיניים.

מי מוסמך ומותר לעשות ריטיינר שיניים?

רק אורתודנט מוסמך ומותר לעשות שיניים. רק הם יוכלו לקחת רשמים (צילומים) מהשיניים שלך ולהתאים לך ריטיינר. אורתודנט הינו רופא שיניים שסיים את חוק לימודיו ברפואת שיניים, עבר את המבחנים בהצלחה, והמשיך ללימודי התמחות ביישור שיניים (אורתודנטיה) למשך עוד כמה שנים טובות. בסיום לימודים אלו הוא עשה מבחן ממשלתי ועמד בו בהצלחה.

מה הטיפים לבחירת רופא שיניים שיעשה לי ריטיינר שיניים איכותי?

כאשר בוחרים אורתודנט לקיבוע שיניים איכותי, יש לקחת בחשבון את הפלומבה (אישור) שלו שהוא באמת אורטודנט. יש לקחת בחשבון את הנסיון והוותק שלו. יש לקחת בחשבון את המקום בו הוא עובד, כגון מרפאת שיניים פרטית של רשת שיניים, ואת מידת האחריות האישית והרפואית שיש לו כלפי תהליך הטיפולי שאתם צריכים לעבור תחת ידו. כמו כן, יש להתחשב בגישה שלו, בסופו של דבר, כולנו מצפים להיפגש עם אנשי מקצוע נעימים שמדברים איתנו בגובה העיניים ומתייחסים אלינו בכבוד אנושי פשוט.

אז למי לפנות?

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, תוכלו למצוא אורתודנטים מצוינים, בעלי ותק רב, וגישה אנושית נעימה למטופלים שלהם. רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, היא בעלת פריסה ארצית, כך שבכל מקום שאתם גרים תוכלו להתקשר למרפאתה שיניים הקרובה של רשת מרפאות שיניים, לקבוע תור, וליהנות משירות מעולה, מרפאה מעוצבת ונעימה להפליא, וטיפול רפואי מיומן, מסור וטוב, שפשוט ישאיר לכם חוויה טובה, ושמחה בפעם הבאה שתזומנו לביקורת למרפאה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן