ClickCease

רופא שיניים מומחה להשתלת שיניים

השתלת שיניים במסגרת ביצוע השתלת שתלים דנטליים היא דבר שדורש מקצועיות רבה. עבור ההשתלה יש צורך לבחור ברופא שיניים מיומן, מקצועי ומומחה בתחום. לא מעט אנשים מבינים כי השתלת שיניים מהווה את הפתרון הטוב והאסתטי ביותר לשיניים חסרות כיום, ולכן רבים מהם מחפשים מרפאת שיניים מקצועית שבה הם יעברו את תהליך ההשתלה.

השתלת שיניים – במה מדובר?

השתלת שיניים מהווה את אחת המהפכות המשמעותיות ביותר אשר התרחשו בעשורים האחרונים בתחום רפואת שיניים. בזכות אותם שתלים כל אדם יכול לזכות כיום בחיוך מושלם גם במקרה שבו השיניים הטבעיות שלו נשברו או נעקרו מסיבות שונות. בעוד שבעבר הפתרון הבלעדי לשיניים חסרות היה שיניים תותבות, הרי שכיום שתלים דנטליים מציעים חלופה איכותית מאוד לכל אדם שמעוניין לשקם את מצב השיניים שלו.

בשונה משיניים תותבות, שתלים דנטליים מהווים את התחליף הקרוב ביותר לשיניים טבעיות, שכן הם מקובעים במקומם והחיבור שלהן לעצם הלסת מאפשר נגיסה גם באוכל קשה. עבודה מדויקת ואיכותית של רופא שיניים מומחה יוצרת מראה של שיניים טבעיות לגמרי והדבר משפיע על האדם הן מבחינה תפקודית והן מבחינה רגשית וחברתית, שכן הוא מרגיש בנוח יותר להיראות בחברה, לחייך או לתקשר עם אנשים וזאת מבלי לחשוש כיצד הוא נראה עם שיניים חסרות.

באילו מקרים יש צורך בהשתלת שיניים

קיימים מקרים שונים ומגוונים שבהם יש צורך בהשתלת שיניים, ואנו נדון בכמה מהם.

המקרה הראשון הוא עששת. מדובר בתופעה שממנה סובלים חלק ניכר מהאוכלוסייה. העששת נוצרת עקב הצטברות של פלאק שהוא רובד חיידקי על השן. לאחר זמן מה הפלאק הופך לאבנית והיא זאת שגורמת למחלה. העששת פוגעת בציפוי האמייל של השן ולא פעם כאשר היא מתפתחת היא פוגעת גם במוך השן שמהווה את הרקמה הפנימית של שן. במקרים חמורים לא ניתן להציל את השן, והרופא ייקבע שיש צורך לעקור אותה ולהשתיל שן חדשה במקומה. 

מקרה שני שבגינו יש צורך לבצע השתלה הוא מצב של אובדן השן או השיניים, דוגמת טראומה באזור הפה שנגרמה ממכה חזקה, אשר יכולה לפגוע בחניכיים או בשיניים ולגרום לכך שהן ישברו או יפלו.

מקרה נוסף הוא מחלות חניכיים אשר נגרמות לרוב על ידי חיידקים. אותם חיידקים יוצרים דלקת אשר עם הזמן פוגעת באחיזה של השן בחניכיים. חשוב לדעת כי מחלת חניכיים שלא תטופל בזמן או היגיינת פה לקויה עלולים לגרום לאובדן שיניים ובהתאם לכך להשתלת שיניים.

העישון עלול גם כן להוות גורם לפגיעה בשיניים. עישון סיגריות לאורך זמן פוגע באספקת הדם לחניכיים ובכך פוגע ביכולת של השיניים לאחוז בחניכיים. מעבר לכך, הוא פוגע ביכולת של הגוף להילחם בזיהומים, ועלול להוביל  לאובדן שיניים אשר בגינו האדם יצטרך לעבור השתלה.

סוגי שתלים דנטליים שכדאי להכיר

שתלים דנטליים יכולים להוות תחליף איכותי לאובדן שיניים בגין כל המקרים שצוינו לעיל. השתל הדנטלי הוא למעשה בורג העשוי מטיטניום. אותו בורג מוחדר לעצם הלסת באופן כירורגי והמטרה שלו היא לדמות שורש של שן חסרה, וכן לשמש כתומך לכתר קבוע או תומך לתותבות נשלפות במקרה שיש צורך לבצע מספר שתלים דנטליים. כי כשמדובר בשתלים דנטליים, קיימות אפשרויות מגוונות. ניתן, למשל, להחדיר כיום שתל בודד לצורך השלמה של שן בודדת, אך גם לבצע החדרה של שישה עד עשרה שתלים בלסת על מנת לאפשר שחזור קבוע אשר משלים בצורה הטובה ביותר את השיניים החסרות בלסת השלמה. מעבר לכך, שניים עד ארבעה שתלים משפרים בצורה ניכרת את האחיזה והיציבות של תותבת שלמה אצל מטופלים שהם חסרי שיניים. 

נוסף על כך, בימינו ניתן למצוא סוגים שונים של שתלים. ישנם שתלים אמריקאיים שהם שתלים בעלי תו התקן שנחשב למחמיר מאוד, ועל כן הרמה שלהם גבוהה מאוד. סוג נוסף הוא שתלים אירופאים שהם שתלים שמיוצרים במדינות אירופה השונות וחלקם בעלי תו תקן ישראלי. השתלים הישראליים מיוצרים בארץ ויש להם תו תקן ישראלי, כאשר חלקם עומדים גם בתווי התקן האמריקאי והאירופאי. חשוב מאוד לדעת כי שתלים אשר עומדים בכמה תווי תקן הם שתלים איכותיים מאוד שעברו את כל הבדיקות המחמירות ביותר.

השתל שיבחר יהיה בהתאם לשיקול דעתו של רופא שיניים מומחה.

השתלת שן טוחנת

לבני אדם בוגרים יש 12 שיניים טוחנות שמסודרות ב-4 קבוצות של שלוש שיניים הממוקמות באחורי המשנן הקבוע. שתי קבוצות בלסת התחתונה ושתי קבוצות בלסת העליונה. אי אפשר להפריז בחשיבות של השיניים הטוחנות, שכן הם האחראיות הבלעדיות ללעיסת המזון ולטחינתו על מנת שיקל על הבליעה ולהתמוססות וזאת בכדי שהוא יגיע לקיבה בצורה נכונה. חשוב לדעת כי במקרה של אובדן אחת מהשיניים הטוחנות, יש לקבוע כמה שיותר מהר תור למרפאת השיניים כאשר רצוי מאוד לבחור במומחה בתחום שיקום הפה והלסת שלא פעם ישקול ביצוע השתלת שן או שתל לשן טוחנת במקום. מכיוון שמדובר על שיניים חשובות מאוד, אין להזניח אותן.

איזה רופא יכול לבצע השתלת שיניים?

כשרוצים לעשות השתלת שיניים, חשוב לבחור ברופא שיניים מומחה, מקצועי ומומלץ. אף על פי שהחוק בישראל קובע שכל רופא שיניים יכול לבצע את הטיפול הכירורגי של השתלת שיניים גם אם איננו מומחה בתחום או שלא עבר הכשרה מיוחדת לכך, הרי שביצוע השתלת שיניים שלא על ידי רופא מומחה עלולה להיות פחות טובה ועלולה אף להוביל ליותר נזק מתועלת. מסיבה זו, לפני שבוחרים ברופא שיניים עבור ביצוע השתלה, יש לברר היטב האם מדובר על רופא שבאמת כדאי לבחור בו ושניתן לסמוך עליו כי ביכולתו לבצע את ההשתלה בצורה הטובה ביותר ולאפשר למטופל לקבל בסיום התהליך תוצאות טובות.

כיצד מתבצע תהליך השתלת שיניים?

שתלים דנטליים מהווים תחליף לשורשי השיניים החסרות, ועל כן לאחר שמבצעים את ההשתלה לא ניתן לראות אותם שכן מבריגים אותם לתוך העצם של הלסת. החלק שניתן לראות לאחר ההשתלה נקרא כתר, והוא למעשה החלק החשוף של השן. לאחר שהרופא מבריג את השתלים הדנטליים לתוך עצם הלסת, מבצעים באזור תפירה ומכסים את האזור של השתלים הדנטליים באמצעות רקמת חניכיים. לאחר מספר חודשים של ריפוי וצמיחה של העצם סביב השיניים מרכיבים על גבי השתל כיפת מתכת ולאחר כמה שבועות מתקינים את הכתר שיהיה עשוי מחרסינה ודומה לשן טבעית. מדובר על הליך טיפולי אשר אורך מספר חודשים אולם כיום ישנם רופאי שיניים אשר מבצעים את כל ההשתלה בניתוח אחד בודד.

מדוע כדאי לבחור בהשתלת שיניים כמה שיותר מהר?

לאחר עקירת שיניים או אובדן שיניים בגין חבלה או מחלה, עצם הלסת נחלשת ומפסיקה לתמוך בשיניים, ובהתאם לכך הגוף מפסיק להורות על שיגור חומרי הבנייה הביולוגיים הנדרשים לשימור עצם הלסת עבור הפה. כתוצאה מכך  מתחילה נסיגה איטית והדרגתית של עצם הלסת ויש לתופעה זו השלכות תפקודיות ואסתטיות. ללא טיפול מתאים יהיה ניתן לזהות תהליך של שקיעת עצם הלסת אשר משפיע על מראה הפנים וגורם להן להראות מבוגרות יותר. במקרה כזה קיים  חשש שלשתל לא תהיה אחיזה בעצם לאורך זמן ואז יהיה צורך לבצע הליך כירורגי נוסף שהוא השתלת עצם. חשוב לדעת כי ככל שעובר זמן ממושך יותר ממועד אובדן השיניים כך יש סיכוי גבוה יותר שיהיה צורך לעבות את העצם לפני השתלת שיניים וההליך כולו יתעכב במספר חודשים עד לקליטה של העצם המושתלת בפה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן