ClickCease

רופא שיניים מומלץ

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ההחלטה למצוא רופא שיניים חדש יכולה להיות משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון: מיקום, שעות, מחיר, ביטוח מקובל, סוג הטיפול המוצע, והרשימה עוד ארוכה. איך תדעו איזה רופא שיניים מתאים לכם ולמשפחתכם?

המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לבקש הפניות מחברים ובני משפחה. רוב הסיכויים שמישהו שאתה מכיר חווה ניסיון טוב עם רופא שיניים וישמח להמליץ ​​עליו. אם זה לא עובד, או אם אין לך חברים או משפחה באזור, בדוק עם חברת הביטוח שלך. לחברות רבות יש רשימות של רופאי שיניים שמקבלים את תוכניות הביטוח שלהם.

ברגע שיש לך כמה שמות, הקדישו זמן לערוך מחקר על כל אחד מהם. בדוק את האתרים שלהם וקרא ביקורות באינטרנט. קבע תור לפגישת ייעוץ כדי שתוכל לפגוש את רופא השיניים ולשאול שאלות על התרגול.

 

איך בוחרים רופא שיניים למשפחה שלנו?

חשוב להקדיש זמן כדי למצוא רופא שיניים שמתאים למשפחה שלנו. אחרי הכל, אנחנו נפקיד בידיהם את בריאות הפה שלנו! להלן מספר טיפים שיעזרו לנו לבחור רופא שיניים שמתאים לנו:

1. מיקום

בכל הנוגע לבחירת מרפאת שיניים, המיקום הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. באופן אידיאלי, כדאי לבחור בקליניקה הקרובה לבית או למשרד, כדי שתוכלו להגיע אליה בקלות לתורים. בנוסף, חשוב לוודא שהמרפאה ממוקמת באזור בטוח ונוח. כדאי לקחת בחשבון גם את מצב החניה במרפאה, כמו גם את אפשרויות התחבורה הציבורית. בהתחשב בכל הגורמים הללו, אתה יכול להיות בטוח שתבחר במרפאת שיניים נוחה וקלה להגיע אליה.

2. שעות

עבודה הרבה אנשים חושבים שבחירת מרפאת שיניים נועדה למצוא את זו בעלת המוניטין הטוב ביותר או התעריפים המשתלמים ביותר. עם זאת, ישנם גורמים נוספים שכדאי לקחת בחשבון, כמו שעות העבודה. בחלק מהמרפאות שיניים יש שעות עבודה קצרות יותר מאחרות, מה שעלול להקשות על קביעת תור אם יש לך לוח זמנים עמוס. בנוסף, חלק מהמרפאות גובות תשלום נוסף עבור פגישות לאחר שעות העבודה. אז אם אתה צריך לראות רופא שיניים מחוץ לשעות העבודה הרגילות, הקפד לברר אם המרפאה שאתה שוקל גובה פרמיה. בהתחשב בכל הגורמים הללו, אתה יכול להיות בטוח שתבחר את מרפאת השיניים המתאימה לך.

3. טווח מחירים

בכל פעם שאתה מוציא כסף על שירות, חשוב לעשות את המחקר שלך כדי להבטיח שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך. כשמדובר בבחירת מרפאת שיניים, המחיר הוא רק אחד מגורמים רבים שיש לקחת בחשבון.

4. סוגי השירותים המוצעים

מציאת מרפאת שיניים נכונה יכולה להיות מכריעה. יש כל כך הרבה אפשרויות בחוץ וזה יכול להיות קשה לדעת מה לחפש. עם זאת, פרמטר חשוב אחד שיש לקחת בחשבון הוא סוגי השירותים המוצעים. האם המרפאה מציעה את כל השירותים שאתם צריכים? למשל, אם אתם מחפשים רפואת שיניים קוסמטית, ודאו שהמרפאה מציעה שירות מסוג זה. לחלופין, אם יש לך בעיה דנטלית ספציפית שיש לטפל בה, ודא שלמרפאה יש ניסיון בטיפול במצב זה. אם תפנו את הזמן לשקול את כל האפשרויות שלכם, תוכלו למצוא מרפאת שיניים שעונה על כל הצרכים שלכם. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ניתן לקבל את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת!

5. ביטוח מקובל

כולם יודעים שביטוח שיניים יכול להיות יקר. בעת בחירת מרפאת שיניים, אתה רוצה להיות בטוח שהמרפאה שתבחר מקבלת את הביטוח שלך. זה יחסוך לך הרבה כסף בטווח הארוך. הצוות במרפאה אמור להיות מסוגל לענות על כל שאלה שיש לך לגבי הכיסוי הביטוחי שלך. הם צריכים גם להיות מסוגלים לספק לך רשימה של שירותים המכוסים תחת התוכנית שלך. על ידי בחירת מרפאת שיניים שמקבלת את הביטוח שלך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הכסף שלך.ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל!

 

6. שימוש בטכנולוגיה

כשמדובר בבחירת מרפאת שיניים, יש כמה פרמטרים מרכזיים שכדאי לזכור. אחד החשובים שבהם הוא הטכנולוגיה שבה משתמשת המרפאה. הקפידו לברר באיזה סוג ציוד ותוכנה משתמשים במרפאה. זה ייתן לך מושג טוב על רמת המומחיות והמקצועיות שלהם. כמו כן, הקפד לשאול על מדיניות הפרטיות והסודיות של המטופלים. אתה צריך להרגיש בטוח שהמידע האישי שלך יהיה בטוח ומאובטח. לבסוף, גלה איזה סוג של אפשרויות תשלום מציעה המרפאה. אתה אמור להיות מסוגל למצוא מרפאה שמקבלת את תוכנית הביטוח שלך ומעניקה לך מגוון אפשרויות תשלום. על ידי שמירה על פרמטרים אלה, אתה יכול להיות בטוח לבחור את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ניתן למצוא את המרפאות החדישות ביותר עם הציוד המעודכן ביותר בארץ!

 

7. חוות דעת מטופלים

חיוני למצוא מרפאת שיניים שיש לה ביקורות מטופלים מצוינות. זהו הפרמטר הטוב ביותר לבחירת מרפאת שיניים נכונה. חפש מרפאת שיניים שיש לה ביקורות חיוביות ועדויות ממטופלים. כמו כן, בררו האם למרפאה יש מוניטין טוב בקהילה. אתה יכול לעשות זאת על ידי שאלת חברים ובני משפחה אם יש להם המלצות כלשהן. יתר על כן, בדוק במדריכים מקוונים ובאתרי ביקורת כדי לקבל מושג על מה מטופלים אחרים אומרים על המרפאה. לאחר שמצאתם כמה מרפאות נחשבות, קבעו תור לפגישת ייעוץ. זה יאפשר לך לפגוש את רופא השיניים ולהרגיש את התרגול. בחירת מרפאת שיניים היא החלטה חשובה, וכדאי לקחת את הזמן כדי למצוא את המתאים. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עברו כבר עשרות אלפי מטופלים מרוצים במשך ארבעים השנים האחרונות!

 

8. מקצועיות רופא השיניים והצוות

בבחירת מרפאת שיניים, המקצועיות של רופא השיניים והצוות צריכה להיות פרמטר מרכזי. למרבה הצער, מרפאות רבות נופלות בתחום זה, מה שיכול להשפיע רבות על איכות הטיפול. מרפאה שמעסיקה צוות לא מקצועי או רופאי שיניים חסרי ניסיון נוטה יותר לעשות טעויות ולספק טיפול לא ברמה. לעומת זאת, מרפאה שמתגאה במקצועיות שלה תצא מגדרה להעסיק רק את מיטב הצוות ורופאי השיניים. זה מביא לרמה גבוהה בהרבה של טיפול בחולים. בבחירת מרפאת שיניים, הקפידו לבחור במרפאת שיניים שמעריכה מקצועיות מעל הכל.

 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לטיפול בשיניים

ישנן סיבות רבות לכך שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לטיפול בשיניים. המרפאות שלו ממוקמות בפריסה ארצית, אז כנראה שיש אחת לידך. הם מציעים מגוון רחב של שירותים, מרפואת שיניים כללית ועד טיפולים קוסמטיים, והם מקבלים את רוב תוכניות הביטוח. המרפאות משתמשות בטכנולוגיה העדכנית ביותר, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. ורופאי השיניים והצוות מקצועיים ואדיבים.

 

ביקורות המטופלים הן חיוביות, כאשר המטופלים משבחים את איכות הטיפול שקיבלו וכן את סבירות המרפאה. בנוסף, המרפאות מקפידות על נהלי היגיינה ובקרת זיהומים קפדניים על מנת להבטיח שהביקור שלכם יהיה בטוח ונוח.

 

אם אתם מחפשים טיפול שיניים איכותי במחיר הוגן, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום בשבילכם. קבעו פגישת ייעוץ עוד היום ותראו בעצמכם מדוע כל כך הרבה אנשים מטפלים בשיניים שלהם ברשת המרפאות של ד"ר בוחניק.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן