ההחלטה למצוא רופא שיניים חדש יכולה להיות משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון: מיקום, שעות, מחיר, ביטוח מקובל, סוג הטיפול המוצע, והרשימה עוד ארוכה. איך תדעו איזה רופא שיניים מתאים לכם ולמשפחתכם?

המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לבקש הפניות מחברים ובני משפחה. רוב הסיכויים שמישהו שאתה מכיר חווה ניסיון טוב עם רופא שיניים וישמח להמליץ ​​עליו. אם זה לא עובד, או אם אין לך חברים או משפחה באזור, בדוק עם חברת הביטוח שלך. לחברות רבות יש רשימות של רופאי שיניים שמקבלים את תוכניות הביטוח שלהם.

ברגע שיש לך כמה שמות, הקדישו זמן לערוך מחקר על כל אחד מהם. בדוק את האתרים שלהם וקרא ביקורות באינטרנט. קבע תור לפגישת ייעוץ כדי שתוכל לפגוש את רופא השיניים ולשאול שאלות על התרגול.

 

איך בוחרים רופא שיניים למשפחה שלנו?

חשוב להקדיש זמן כדי למצוא רופא שיניים שמתאים למשפחה שלנו. אחרי הכל, אנחנו נפקיד בידיהם את בריאות הפה שלנו! להלן מספר טיפים שיעזרו לנו לבחור רופא שיניים שמתאים לנו:

1. מיקום

בכל הנוגע לבחירת מרפאת שיניים, המיקום הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. באופן אידיאלי, כדאי לבחור בקליניקה הקרובה לבית או למשרד, כדי שתוכלו להגיע אליה בקלות לתורים. בנוסף, חשוב לוודא שהמרפאה ממוקמת באזור בטוח ונוח. כדאי לקחת בחשבון גם את מצב החניה במרפאה, כמו גם את אפשרויות התחבורה הציבורית. בהתחשב בכל הגורמים הללו, אתה יכול להיות בטוח שתבחר במרפאת שיניים נוחה וקלה להגיע אליה.

2. שעות

עבודה הרבה אנשים חושבים שבחירת מרפאת שיניים נועדה למצוא את זו בעלת המוניטין הטוב ביותר או התעריפים המשתלמים ביותר. עם זאת, ישנם גורמים נוספים שכדאי לקחת בחשבון, כמו שעות העבודה. בחלק מהמרפאות שיניים יש שעות עבודה קצרות יותר מאחרות, מה שעלול להקשות על קביעת תור אם יש לך לוח זמנים עמוס. בנוסף, חלק מהמרפאות גובות תשלום נוסף עבור פגישות לאחר שעות העבודה. אז אם אתה צריך לראות רופא שיניים מחוץ לשעות העבודה הרגילות, הקפד לברר אם המרפאה שאתה שוקל גובה פרמיה. בהתחשב בכל הגורמים הללו, אתה יכול להיות בטוח שתבחר את מרפאת השיניים המתאימה לך.

3. טווח מחירים

בכל פעם שאתה מוציא כסף על שירות, חשוב לעשות את המחקר שלך כדי להבטיח שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך. כשמדובר בבחירת מרפאת שיניים, המחיר הוא רק אחד מגורמים רבים שיש לקחת בחשבון.

4. סוגי השירותים המוצעים

מציאת מרפאת שיניים נכונה יכולה להיות מכריעה. יש כל כך הרבה אפשרויות בחוץ וזה יכול להיות קשה לדעת מה לחפש. עם זאת, פרמטר חשוב אחד שיש לקחת בחשבון הוא סוגי השירותים המוצעים. האם המרפאה מציעה את כל השירותים שאתם צריכים? למשל, אם אתם מחפשים רפואת שיניים קוסמטית, ודאו שהמרפאה מציעה שירות מסוג זה. לחלופין, אם יש לך בעיה דנטלית ספציפית שיש לטפל בה, ודא שלמרפאה יש ניסיון בטיפול במצב זה. אם תפנו את הזמן לשקול את כל האפשרויות שלכם, תוכלו למצוא מרפאת שיניים שעונה על כל הצרכים שלכם. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ניתן לקבל את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת!

5. ביטוח מקובל

כולם יודעים שביטוח שיניים יכול להיות יקר. בעת בחירת מרפאת שיניים, אתה רוצה להיות בטוח שהמרפאה שתבחר מקבלת את הביטוח שלך. זה יחסוך לך הרבה כסף בטווח הארוך. הצוות במרפאה אמור להיות מסוגל לענות על כל שאלה שיש לך לגבי הכיסוי הביטוחי שלך. הם צריכים גם להיות מסוגלים לספק לך רשימה של שירותים המכוסים תחת התוכנית שלך. על ידי בחירת מרפאת שיניים שמקבלת את הביטוח שלך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הכסף שלך.ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל!

 

6. שימוש בטכנולוגיה

כשמדובר בבחירת מרפאת שיניים, יש כמה פרמטרים מרכזיים שכדאי לזכור. אחד החשובים שבהם הוא הטכנולוגיה שבה משתמשת המרפאה. הקפידו לברר באיזה סוג ציוד ותוכנה משתמשים במרפאה. זה ייתן לך מושג טוב על רמת המומחיות והמקצועיות שלהם. כמו כן, הקפד לשאול על מדיניות הפרטיות והסודיות של המטופלים. אתה צריך להרגיש בטוח שהמידע האישי שלך יהיה בטוח ומאובטח. לבסוף, גלה איזה סוג של אפשרויות תשלום מציעה המרפאה. אתה אמור להיות מסוגל למצוא מרפאה שמקבלת את תוכנית הביטוח שלך ומעניקה לך מגוון אפשרויות תשלום. על ידי שמירה על פרמטרים אלה, אתה יכול להיות בטוח לבחור את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ניתן למצוא את המרפאות החדישות ביותר עם הציוד המעודכן ביותר בארץ!

 

7. חוות דעת מטופלים

חיוני למצוא מרפאת שיניים שיש לה ביקורות מטופלים מצוינות. זהו הפרמטר הטוב ביותר לבחירת מרפאת שיניים נכונה. חפש מרפאת שיניים שיש לה ביקורות חיוביות ועדויות ממטופלים. כמו כן, בררו האם למרפאה יש מוניטין טוב בקהילה. אתה יכול לעשות זאת על ידי שאלת חברים ובני משפחה אם יש להם המלצות כלשהן. יתר על כן, בדוק במדריכים מקוונים ובאתרי ביקורת כדי לקבל מושג על מה מטופלים אחרים אומרים על המרפאה. לאחר שמצאתם כמה מרפאות נחשבות, קבעו תור לפגישת ייעוץ. זה יאפשר לך לפגוש את רופא השיניים ולהרגיש את התרגול. בחירת מרפאת שיניים היא החלטה חשובה, וכדאי לקחת את הזמן כדי למצוא את המתאים. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עברו כבר עשרות אלפי מטופלים מרוצים במשך ארבעים השנים האחרונות!

 

8. מקצועיות רופא השיניים והצוות

בבחירת מרפאת שיניים, המקצועיות של רופא השיניים והצוות צריכה להיות פרמטר מרכזי. למרבה הצער, מרפאות רבות נופלות בתחום זה, מה שיכול להשפיע רבות על איכות הטיפול. מרפאה שמעסיקה צוות לא מקצועי או רופאי שיניים חסרי ניסיון נוטה יותר לעשות טעויות ולספק טיפול לא ברמה. לעומת זאת, מרפאה שמתגאה במקצועיות שלה תצא מגדרה להעסיק רק את מיטב הצוות ורופאי השיניים. זה מביא לרמה גבוהה בהרבה של טיפול בחולים. בבחירת מרפאת שיניים, הקפידו לבחור במרפאת שיניים שמעריכה מקצועיות מעל הכל.

 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לטיפול בשיניים

ישנן סיבות רבות לכך שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לטיפול בשיניים. המרפאות שלו ממוקמות בפריסה ארצית, אז כנראה שיש אחת לידך. הם מציעים מגוון רחב של שירותים, מרפואת שיניים כללית ועד טיפולים קוסמטיים, והם מקבלים את רוב תוכניות הביטוח. המרפאות משתמשות בטכנולוגיה העדכנית ביותר, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. ורופאי השיניים והצוות מקצועיים ואדיבים.

 

ביקורות המטופלים הן חיוביות, כאשר המטופלים משבחים את איכות הטיפול שקיבלו וכן את סבירות המרפאה. בנוסף, המרפאות מקפידות על נהלי היגיינה ובקרת זיהומים קפדניים על מנת להבטיח שהביקור שלכם יהיה בטוח ונוח.

 

אם אתם מחפשים טיפול שיניים איכותי במחיר הוגן, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום בשבילכם. קבעו פגישת ייעוץ עוד היום ותראו בעצמכם מדוע כל כך הרבה אנשים מטפלים בשיניים שלהם ברשת המרפאות של ד"ר בוחניק.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן