ClickCease

שיניים עקומות

שיניים עקומות, שאינן מיושרות הן תופעה שכיחה ונפוצה מאוד, הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים. לא תמיד יהיה צורך ביישור שינים עקומות, מכיוון שהדבר תלוי בחומרת העקמומיות ובדרישת המטופל. עם זאת, אם אינכם מרוצים מאיך שהשיניים נראות, או אם הן גורמות לבעיות בריאות אחרות ומשפיעות על צורת הדיבור או מבנה הפנים, כדאי כן יהיה לטפל בהן ולנסות ליישר אותן.

יש לקחת בחשבון כי חלק מהטיפולים הללו, אשר מיועדים ליישור שיניים, יידרשו סבלנות ואורך רוח עד לקבלת התוצאה הרצויה ועלולים לקחת אף מספר שנים. כדאי בכל מקרה לקבל את כלל המידע הנוגע לגורמים ולהשפעות השונות של שיניים עקומות. 

מה הם הגורמים המובילים לשיניים עקומות?

גם שיני חלב וגם שיניים קבועות יכולות לגדול באופן עקום או לשנות את צורתן. ישנן מספר בעיות המשפיעות על שיני החלב כמו גם על השיניים הקבועות. ננסה לעשות סדר בגורמים אלה:

 •  שיני חלב עלולות לגדול באופן עקום כאשר גודלן אינו מסונכרן עם גודל הלסת והחניכיים. התזונה המודרנית מכתיבה במקרים רבים צריכה ואכילה של מזון רך ומעובד אשר דורשים פחות לעיסה מהמזונות שאכלו אבותינו המוקדמים. שינוי זה גרם באופן אבולוציוני ללסתות קטנות יותר, כך שמדענים מאמינים שהלסת המפותחת והקטנה יותר שלנו עלולה להוביל לשיניים צפופות ועקומות יותר.
 •  הרגלים הנמשכים פרקי זמן ארוכים כמו מציצת מוצץ או אגודל, שימוש בבקבוק ודחיפת הלשון מהפה, עלולים לגרום לשיני החלב להידחף החוצה או להתעקם. הרגלים אלה אשר הינם התנהגויות חוזרות ונשנות משפיעים על השרירים ותפקודי הפה והפנים. 
 • תורשה וגנטיקה עלולים להיות משמעותיים ולמעשה להכתיב את צורת השיניים העתידית של הילד- אם לאחד מההורים או לשניהם היו שיניים צפופות או עקומות, ייתכן שהוא יוריש זאת לילדיו, כמו גם את צורת המנשך הדומיננטי.
 • טראומה לפה או עששת הגורמת לשן חלב אחת או יותר ליפול מוקדם מהצפוי באופן טבעי, עלולה לגרום לשיניים הקבועות שאחריהן לצמוח באופן עקום. מכה בפנים או בפה עלולה להפיל את השיניים, וכתוצאה מכך תגדל שן עקומה אחת או יותר.
 • בעיות לסת – השיניים העליונות נועדו להתאים ולהיות מעל השיניים התחתונות, כאשר הן משתלבות זו בזו ולמעשה יוצרות מנשך ישר וסימטרי. כאשר המנשך אינו תקין, יווצר מצב של מנשך יתר או תת מנשך (הידוע בכינוי "לסת הפוכה"). כך עלולים להיווצר מצבים בהם השיניים הקדמיות העליונות בולטות החוצה יותר מהשיניים הקדמיות התחתונות, או מצב הפוך בו השיניים הקדמיות התחתונות בולטות יותר מהשיניים הקדמיות העליונות. מצבים אלה עלולים לגרום לגדילת שיניים עקומות או להפיכתן לעקומות עם הזמן, עקב הלחצים הלא תקינים המופעלים עליהן. 
 • טיפול שיניים לקוי – כאשר לא מקפידים על בדיקת שיניים לפחות פעם אחת בשנה על ידי רופא שיניים, בעיות כמו מחלות חניכיים וחורים, שאינן מטופלות בזמן עלולות להוביל בסופו של דבר לשיניים עקומות ובעיות שיניים אחרות.
 • תזונה לקויה – תזונה לקויה, במיוחד אצל ילדים, עלולה להוביל לעששת והתפתחות דנטלית לקויה, שהינם בעיות פוטנציאליות לגדילת שיניים עקומות.

 

שיני חלב עקומות לא בהכרח מעידות כי גם השיניים הקבועות ייגדלו כך, אלא אם מתקיימים התנאים שגם בשיניים הקבועות יתקיימו,  כמו למשל במקרה של חוסר התאמה בין גודל השן ללסת, השיניים הקבועות עלולות לגדול צפופות ועקומות גם כן. כך או כך, לשיניים עקומות ישנה השפעה משמעותית על חיי הילד או הבוגר.

השפעותיהם של שיניים עקומות

בדרך כלל לשיניים עקומות תהיה השפעה על איכות החיים, המראה ורמת הביטחון של הילד או המבוגר. אנשים מסוימים עלולים להרגיש מודעות יתר לשיניהם העקומות, עד כדי כך שיפסיקו לחייך ואף יימנעו ממצבים חברתיים שונים. לצד הרגשת אי הנוחות הנובעת מהבעיה האסתטית, שיניים עקומות עלולות להשפיע גם תפקודים פונקציונליים. כך לדוגמה, שיניים עקומות עלולות להשפיע על היכולת ללעוס, ולגרום לכאב בכל לעיסה או אכילת מזונות קשים. ישנן עוד בעיות בריאות שונות אשר עלולות להיגרם כתוצאה ממצב לא רצוי זה:

 • מחלת חניכיים – מכיוון שקשה יותר לנקות ולצחצח שיניים עקומות, מחלת חניכיים עלולה להתפתח כתוצאה מכך. אם מחלת החניכיים תישאר לא מטופלת, היא עלולה להוביל לזיהומים חמורים יותר אשר יפגעו בסופו של דבר בעצמות ובשיניים.
 • לעיסה ועיכול – כאמור, שיניים עקומות עלולות להפריע ללעיסה תקינה, אשר עלולה להוביל לבעיות עיכול.
 • בעיות כתוצאה משחיקת שיניים – שיניים עקומות עלולות לגרום לשחיקת יתר של שאר השיניים, החניכיים ושרירי הלסת. כתוצאה מכך עלולות להופיע בעיות כמו הפרעה במפרק הטמפורמנדיבולרי וכאבי ראש כרוניים.
 • קשיי דיבור – אם השיניים לא ישרות, הן עלולות להשפיע על האופן שבו הקול יוצא ועל מנח הלשון בעת הדיבור ולגרום לבעיות בדיבור.
 • הערכה עצמית – חוסר שביעות רצון מהמראה הפיזי עלול להוביל לחוסר הערכה עצמית ולהימנעות חברתית.

האם ואיך אפשר ליישר שיניים עקומות?

ההחלטה ליישר שיניים עקומות הינה החלטה אישית. עבור רבים, מחסור בכסף או ביטוח בריאות שיניים עלול להשפיע על החלטתם לגבי יישור שיניים. בדרך כלל ההחלטה ליישור שיניים תנבע מעצם המודעות לאסתטיות כמו גם לחשש מפני בעיות פוטנציאליות עתידיות. אם החלטתם לבסוף לטפל בשיניים העקומות, תוכלו לבחור מבין מספר חלופות. רופא השיניים המומחה בתחום זה יוכל להמליץ ולכוון לגבי הפתרון המתאים ביותר עבורכם, על סמך הפרמטרים השונים שהתגלו במהלך הבדיקה הראשונית. 

האופציה הראשונה לטיפול, ברמת חומרה נמוכה יחסית, היא טיפול באמצעות פלטה. פלטה יכולה להיות מותאמת עבור אנשים בגילאים שונים, בתנאי שהשיניים והחניכיים מספיק חזקות כדי להחזיק אותו. פלטה עשויה להיות בחירה טובה במיוחד לילדים, שהחניכיים אצלם ורקמות העצם עדיין גמישות. הטיפול יכול להימשך לפרק זמן של בין שנתיים לשלוש שנים, בהתאם לסוג הפלטה הנבחרת. בדרגת חומרה מתקדמת, כאשר ישנה בעיה חמורה בנשך, יהיה צורך לשקול אופציה ניתוחית של יישור שיניים, אשר תוצאותיה יהיו מהירות ומתוכננות. 

איפה אפשר ליישר שיניים עקומות?

כדי להינות מהתוצאה הטובה ביותר האפשרית, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הטיפול שקיבלתם הינו המקצועי והמנוסה ביותר, כדאי שתפנו למרפאות ד"ר בוחניק. מרפאתנו כוללת מומחים רבים מתחומים שונים, כך שהטיפול הינו כוללני ויכול לענות על מגוון צרכים באופן מקביל. אנו מאמינים שכאשר אתם מקבלים את מגוון התחומים תחת קורת גג אחת, התוצאה תהיה בהכרח טובה יותר, ואתם תיהנו מחיוך מושלם. עובדה זו חשובה אף יותר כאשר מדובר על שיניים עקומות, אשר בדרך כלל יובילו למגוון בעיות ויידרשו פתרונות שונים מכלל התחומים.

מעבר לכך, במרפאות ד"ר בוחניק אנו מעניקים את הטיפול הטוב, המקצועי והמתאים ביותר לכלל המטופלים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה שמתעוררת, דרישה או צורך. תשמחו לדעת כי ההערכה הרפואית הראשונית כמו גם צילומי נשך ראשוניים יהיו בחינם. בנושא של שיניים עקומות, ביטוחים רפואיים רבים יוכלו להשתתף בעלות הטיפול, ואנו נשמח לשתף פעולה עם כלל חברות הביטוח הללו. כחלק מהחזון העומד לנגד עינינו, אנו מטפלים באמצעות החומרים, המכשירים והציוד המתקדם ביותר, כדי שלא תידרשו להתפשר על איכות התוצאה ואיכות הטיפול. 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן