ClickCease

שיניים קבועות שלא צומחות

הידעת ששיניים קבועות יכולות להפסיק לצמוח? זה נכון! ואם אתה אחד מהאנשים הרבים שמושפעים מכך, כדאי לך מאד להמשיך לקרוא.

במאמר זה, נדון במצב המכונה היפודונטיה. זוהי הפרעה המאופיינת בהיעדר שן קבועה אחת או יותר. ולמרות שזה אולי לא נראה כמו עניין גדול בהתחלה, זה יכול למעשה להוביל לכמה בעיות רציניות בהמשך הדרך.

אז מה גורם להיפודונטיה? ובכן, ישנם מספר גורמים שיכולים לתרום לכך. חלק מהנפוצים ביותר כוללים גנטיקה, גורמים סביבתיים וטראומה דנטלית. עם זאת, לעתים קרובות קשה לקבוע את הסיבה, ובמקרים רבים נותרה לא ידועה.

אם אתה חושב שאתה סובל מהיפודונטיה, חשוב לפנות מיד לרופא שיניים. אבחון וטיפול מוקדם חיוניים למניעת כל נזק לטווח ארוך. אז אל תחכו – התקשרו עוד היום למרפאת השיניים המקומית וקבעו תור!

10 משפטים שכדאי לכם לדעת על שיניים קבועות שלא צומחות: 

1. שיניים קבועות שאינן צומחות עלולות לגרום למספר בעיות בהמשך הדרך, ביניהן בריאות פה לקויה, קשיי דיבור ואכילה, ואפילו מחלות חניכיים.

כאשר אדם מגיע לבגרות, יש לו סט מלא של שיניים קבועות. אלו השיניים שיחזיקו להם עד סוף חייהם. חשוב לטפל בהם, כי הם לא צומחים בחזרה אם הם הולכים לאיבוד. הסיבה השכיחה ביותר לאיבוד שיניים של מבוגרים היא מחלת חניכיים. מחלת חניכיים היא זיהום בחניכיים שעלול לפגוע בעצם וברקמות התומכות בשיניים. אם זה לא מטופל, זה יכול להוביל לאובדן שיניים. בעיות אחרות שעלולות להתרחש אם לאדם אין את כל השיניים הקבועות כוללות קשיי דיבור ואכילה, בריאות פה לקויה ואפילו בעיות בלסת. להחזיק את כל השיניים הקבועות שלך חשוב לבריאות ולרווחה הכללית שלך, אז הקפד לטפל בהן!

2. הגורמים השכיחים ביותר להיפודונטיה הם גנטיקה, גורמים סביבתיים וטראומה דנטלית.

על פי המכון הלאומי למחקר שיניים וגולגולתי, היפודונטיה, או שיניים חסרות מולדות, היא מצב שכיח למדי. הגורמים השכיחים ביותר להיפודונטיה הם גנטיקה, גורמים סביבתיים וטראומה דנטלית. נראה כי גנטיקה היא הגורם החשוב ביותר, שכן מחקרים הראו שילדים עם היסטוריה משפחתית של היפודונטיה נוטים יותר להיפגע. גורמים סביבתיים, כגון חשיפה לתרופות מסוימות או מחלות במהלך ההריון, עשויים אף הם לשחק תפקיד. לבסוף, טראומה דנטלית, כמו מכה בפה, עלולה לגרום לשיניים להידפק או למנוע מהן להתפתח כראוי. בעוד שניתן לטפל בהיפודונטיה לעיתים קרובות באמצעות שתלים דנטליים או גשרים, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים מוסמך כדי לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר.

3. אבחון וטיפול מוקדם חיוניים למניעת כל נזק ארוך טווח.

זה לא סוד שבריאות הפה חיונית לבריאות ולרווחה הכללית. היגיינת פה טובה מסייעת במניעת עששת, מחלות חניכיים ובעיות אחרות שעלולות להשפיע הן על השיניים והן על החניכיים. עם זאת, לא תמיד ניתן למנוע מבעיות אלו להתרחש. לכן אבחון וטיפול מוקדם כל כך חשובים. על ידי זיהוי מוקדם של בעיות, אתה יכול למנוע נזק חמור יותר ולשמור על בריאות הפה. אז הקפד לבקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע ולטפל היטב בשיניים ובחניכיים. עם קצת מאמץ, אתה יכול לשמור על החיוך שלך במיטבו.

4. אם אתה חושב שאתה סובל מהיפודונטיה, חשוב לפנות מיד לרופא שיניים.

אנשים רבים נולדים עם פחות מההשלמה הרגילה של 32 שיניים קבועות. מצב זה נקרא היפודונטיה. אמנם זה לא מצב רפואי רציני, אבל זה יכול לגרום לבעיות באכילה ובדיבור, ויכול להוביל לחיוך לא אחיד. ישנן מספר דרכים שונות לטיפול בהיפודונטיה. הגישה הנפוצה ביותר היא פשוט למלא את החלל הריק עם מכשיר דנטלי קוסמטי כגון גשר או תותבת. עם זאת, במקרים מסוימים, ייתכן שניתן להצמיח מחדש את השן החסרה באמצעות שתלים דנטליים מיוחדים. אם אתה חושב שאתה סובל מהיפודונטיה, חשוב לפנות מיד לרופא שיניים כדי שיוכל להעריך את מצבך האישי ולהמליץ ​​על מהלך הטיפול הטוב ביותר.

5. גנטיקה היא הסיבה השכיחה ביותר לשיניים קבועות שאינן צומחות.

תאמינו או לא, הרוב המכריע של האנשים שיש להם שיניים שלא צומחות סובלים ממצב גנטי המכונה היפודונטיה. זה מתרחש כאשר התפתחות של שיניים מסוימות מופרעת במהלך התפתחות העובר. כתוצאה מכך, השיניים לעולם לא בוקעות במלואן דרך החניכיים. ברוב המקרים, רק כמה שיניים נפגעות, אך במקרים חמורים, כל המשנן עשוי להיפגע. למרות שגנטיקה היא הגורם השכיח ביותר להיפודונטיה, היא יכולה להיגרם גם ממצבים רפואיים מסוימים או תרופות מסוימות. אם יש לך שיניים שאינן צומחות, הקפד לדבר עם רופא השיניים או הרופא שלך כדי לקבוע את הסיבה הבסיסית.

6. גורמים סביבתיים, כמו חשיפה לכימיקלים מסוימים או קרינה, יכולים גם הם לגרום להיפודונטיה.

ישנם מגוון גורמים שיכולים לתרום להיפודונטיה, או להתפתחות של פחות ממספר השיניים הרגיל. במקרים מסוימים, זה עשוי לנבוע מגורמים גנטיים, כגון דפוס תורשה או חריגה כרומוזומלית. גורמים סביבתיים, כגון חשיפה לכימיקלים מסוימים או קרינה, יכולים גם הם לגרום להיפודונטיה. בנוסף, מצבים רפואיים מסוימים, כגון שפה או חיך שסועים, יכולים להפריע להתפתחות השיניים. טיפול בהיפודונטיה כולל בדרך כלל שימוש בשתלים דנטליים או מכשירים תותבים אחרים כדי לשחזר את המראה והתפקוד של השיניים. תודה שבאת למפגש שלי היום. אני מקווה שיש לך הבנה טובה יותר של היפודונטיה והגורמים לה. אם יש לך שאלות נוספות, אנא אל תהסס לשאול. שיהיה לך יום טוב!

7. טראומה דנטלית, כמו מכה בפה, יכולה גם היא להוביל להפרעה זו.

טראומה דנטלית, כמו מכה בפה, יכולה גם היא להוביל להפרעה זו. למעשה, טראומה דנטלית היא אחת הסיבות השכיחות ביותר ל-TMD. זה יכול להתרחש מנפילה, תאונת דרכים, פציעת ספורט או סוג אחר של טראומה לפנים או בראש. TMD יכול להיגרם גם על ידי הידוק או חריקת שיניים (ברוקסיזם). זה יכול לקרות במהלך היום או בלילה. אנשים שיש להם ברוקסיזם לרוב לא יודעים שהם עושים את זה. ברוקסיזם יכול להיגרם על ידי מתח, חרדה, הפרעות שינה ותרופות מסוימות. אם אתה חושב שאולי יש לך ברוקסיזם, פנה לרופא השיניים שלך. הוא או היא יכולים לבדוק אם יש סימנים של בלאי שיניים ובעיות אחרות. הטיפול ב-TMD תלוי בגורם ובחומרת המצב שלך. האפשרויות כוללות טיפול בסד, פיזיותרפיה, תרופות וניתוחים. אם יש לך TMD, חשוב לראות את רופא השיניים שלך באופן קבוע לקבלת טיפול מעקב. טראומה דנטלית היא עניין רציני שתמיד צריך לטפל בו על ידי אנשי מקצוע רפואיים מוסמכים בהקדם האפשרי.

8. אם לא מטפלים, שיניים קבועות שאינן צומחות עלולות לגרום למספר בעיות חמורות, כולל בריאות פה לקויה, קשיי דיבור ואכילה ומחלות חניכיים.

כאשר רוב האנשים חושבים על שיניים, הם חושבים על השיניים הזמניות, או שיני החלב, שמתחילות להופיע בסביבות גיל שישה חודשים. עם זאת, אלו לא השיניים היחידות שיש לבני אדם. יש לנו גם סט של שיניים קבועות שמגיעות בדרך כלל בסביבות גיל שש שנים. אמנם השיניים הקבועות הללו נועדו להחזיק מעמד לכל החיים, אך ישנם מקרים שבהם הם עלולים לא לצמוח כמו שצריך. אם לא מטפלים בכך, הדבר עלול לגרום למספר בעיות חמורות, כולל בריאות פה לקויה, קשיי דיבור ואכילה ומחלות חניכיים. כאשר שיניים קבועות אינן צומחות כראוי, חשוב לפנות לטיפול אצל רופא שיניים מוסמך על מנת להימנע מסיבוכים חמורים אלו.

9. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להסיר שיניים קבועות שאינן צומחות בניתוח.

שיניים מושפעות. למרות שזה יכול להתרחש עם כל סוג של שן, זה נפוץ ביותר עם שיני בינה. כאשר שן נפגעת, זה אומר שהיא לא מסוגלת לבקוע דרך קו החניכיים. שיניים שנפגעו עלולות לגרום למספר בעיות, כולל כאב, זיהום ונזק לשיניים סמוכות. אם לא מטופלים, שיניים נפגעות עלולות להוביל לבעיות בריאות פה חמורות. במקרים מסוימים, הדרך היחידה לטפל בשן פגועה היא הסרה כירורגית. הסרה כירורגית של שיניים פגועות היא הליך מורכב שאמור להתבצע רק על ידי מנתח פה מוסמך. עם זאת, אם יש לך שן פגועה, אל ייאוש. ישנן אפשרויות טיפול רבות זמינות, ורופא השיניים שלך יכול לעזור לך לבחור את הטוב ביותר עבור המקרה האישי שלך.

10. אין תרופה ידועה להיפודונטיה, אך אבחון מוקדם וטיפול חיוניים למניעת כל נזק ארוך טווח.

היפודונטיה היא מצב המאופיין בהיעדר שן קבועה אחת או יותר. למרות שהסיבה המדויקת להיפודונטיה אינה ידועה, מאמינים שהיא תורשתית. אין תרופה ידועה להיפודונטיה, אך אבחון מוקדם וטיפול חיוניים למניעת נזק ארוך טווח. הטיפול הנפוץ ביותר בהיפודונטיה הוא השתלות שיניים, שיכולות להחליף שיניים חסרות ולהחזיר את התפקוד. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך גם בטיפול אורתודונטי לשיפור יישור השיניים. עם אבחון וטיפול מוקדם, אנשים עם היפודונטיה יכולים ליהנות מחיוך בריא ופונקציונלי.

המקום הטוב ביותר לטפל בשיניים קבועות שאינן צומחות הוא רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק

ישנן מספר סיבות מדוע המקום הטוב ביותר לטפל בשיניים קבועות שאינן צומחות הוא רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. בראש ובראשונה, במרפאות ד"ר בוחניק עובדים רופאים מהטובים בארץ. לרופאים אלו ניסיון של עשרות שנים בטיפול בכל מיני בעיות שיניים, כולל היפודונטיה.

שנית, המרפאות של ד"ר בוחניק מצוידות בטכנולוגיה ובציוד החדישים ביותר. המשמעות היא שהמטופלים יכולים לקבל טיפול מתקדם במצבם.

שלישית, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות שירות מעולה וטיפול בחולה. צוות המרפאה ידידותי ואדיב, ויעשה מגדרם כדי שיהיה לך נוח ומאושר מהטיפול שלך.

רביעית, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות מחירים נוחים. יהיה לך קשה למצוא עסקה טובה יותר בכל מקום אחר.

ולבסוף, המרפאות של ד"ר בוחניק עובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שתוכלו להיות בטוחים שתוכלו לכסות את עלות הטיפול שלכם.

אז אם אתם סובלים מהיפודונטיה, דאגו לבקר ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק לקבלת הטיפול הטוב ביותר שיש. אתה לא תתאכזב!

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן