ClickCease

שיננית בהריון

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

טיפול שיננית במהלך הריון

טיפול שיניים במהלך ההריון חשוב הן לאם והן לתינוק. נשים בהריון צריכות לבקר אצל רופא שיניים כל חצי שנה לבדיקה, על מנת לוודא שהשיניים והחניכיים שלהן בריאות. בנוסף, נשים בהריון צריכות לנקוט משנה זהירות בצחצוח השיניים והשימוש בחוט דנטלי, על מנת להימנע מחשיפת התינוק לחיידקים מזיקים.

 

שיננית יכולה לספק לנשים בהריון את טיפול השיניים הדרוש וייעוץ כיצד לשמור על בריאות הפה. הם יכולים גם לעזור לזהות בעיות אפשריות, כגון מחלת חניכיים, שעלולה להזיק הן לאם והן לתינוק.

 

אם את בהריון, או מתכננת להיכנס להריון, חשוב לקבוע תור לבדיקה אצל שיננית. זה יעזור להבטיח שהשיניים והחניכיים שלך בריאות, ושאת נוקטת בצעדים הדרושים כדי להגן על בריאות הפה של תינוקך.

 

10 טעויות נפוצות שנשים בהריון עושות בקשר לשיניים שלהן

1. אי פנייה לרופא שיניים באופן קבוע –

נשים בהריון צריכות לבקר אצל רופא שיניים כל חצי שנה לבדיקה. הסיבה לכך היא שחשוב לפנות לרופא שיניים באופן קבוע, במיוחד כאשר את בהריון. ביקור אצל רופא השיניים כל חצי שנה יעזור להבטיח שהשיניים והחניכיים שלך יהיו בריאים וללא כל בעיה. אם יש לך בעיות שיניים כלשהן, רופא השיניים יכול לעזור לטפל בהן ולמנוע מהן להחמיר.

2. אי צחצוח שיניים נכון –

בעת צחצוח שיניים חשוב להשתמש בתנועות סיבוביות ולצחצח את המשטחים הפנימיים של השיניים וגם את המשטחים החיצוניים. כאשר מרחיבים את התוכן לעיל, חשוב לזכור ששימוש בתנועות סיבוביות וצחצוח על המשטחים הפנימיים של השיניים חיוניים להיגיינת הפה. על ידי כך תוכלו להסיר רובד וחיידקים מכל אזורי השיניים שלכם, מה שיעזור לשמור על בריאותן וללא עששת.

3. לא להשתמש בחוט דנטלי מדי יום –

שימוש בחוט דנטלי עוזר להסיר רובד וחיידקים בין השיניים ומתחת לקו החניכיים. רובד הוא סרט דביק שעלול להיווצר על השיניים, ואם אינו מוסר באופן קבוע, עלול להוביל לעששת או לדלקת חניכיים. חיידקים מתחת לקו החניכיים עלולים לגרום לדלקת ברקמת החניכיים ולהוביל למחלות חניכיים. חוט דנטלי הוא דרך יעילה להסרת רובד וחיידקים מאזורים אלו, ומומלצת על ידי רופאי שיניים לבריאות הפה.

 

4. שימוש בכמות גדולה מדי של משחת שיניים –

משחת שיניים עלולה להיות שוחקת ועלולה לפגוע באמייל לאורך זמן. מומלץ להשתמש לא יותר מכמות משחת שיניים בגודל אפונה על מברשת השיניים בכל פעם שאתה מצחצח. שימוש בכמות גדולה מדי של משחת שיניים עלול לשחוק את האמייל על השיניים, ולהשאיר אותן רגישות לעששת ובעיות אחרות. הקפד להשתמש רק בכמות המומלצת כדי למנוע נזק לטווח ארוך.

5. צחצוח חזק מדי –

האמייל הוא השכבה החיצונית המגנה של השיניים שלך. חשוב לצחצח בעדינות בלחיצה קלה כדי להימנע משחיקת שכבה זו וגרימת רגישות בשיניים. צחצוח חזק מדי יכול גם לפגוע בחניכיים ולגרום להן לדימום. הקפידו להשתמש במברשת שיניים רכה מספיק כדי להימנע מבעיות אלו.

6. אכילת מזונות ומשקאות חומציים

ח מזונות ומשקאות חומציים עלולים להרוס את האמייל הדנטלי, מה שמוביל לחורים ולבעיות שיניים אחרות לאורך זמן. אמייל הוא השכבה החיצונית והקשה של השיניים המגנה על הדנטין והעיסה שבתוכם. כאשר האמייל נשחק, הוא כבר לא יכול להגן על השיניים, מה שעלול להוביל לחורים, רגישות בשיניים ואפילו לאובדן שיניים.

 

כדי להגן על השיניים מההשפעות המזיקות של חומצות, שתו הרבה מים והימנע ממשקאות ממותקים. כדאי גם לצחצח שיניים לאחר אכילה או שתייה של משהו חומצי. צחצוח יעזור להסיר את כל החומצות המתמשכות ולעזור לשמור על בריאות השיניים.

7 . התעלמות מבעיות פוטנציאליות –

בריאות הפה היא חלק חשוב מהבריאות הכללית, וכל שינוי בבריאות הפה צריך לקבל טיפול מיידי על ידי רופא שיניים. נפיחות, דימום חניכיים וכאב בזמן אכילה או שתייה הם כולם סימנים שמשהו לא בסדר, ואין להתעלם מהם. ללא טיפול, בעיות אלו עלולות להוביל לבעיות חמורות יותר כמו עששת ומחלות חניכיים.

 

בעיות שיניים יכולות גם להשפיע על הבריאות הכללית. מחלות חניכיים נקשרו למחלות לב, סוכרת ומצבים בריאותיים חמורים אחרים. לכן חשוב לטפל בכל בעיות בריאות הפה בהקדם האפשרי. ביקור אצל רופא השיניים יכול לעזור לזהות כל בעיה ולספק אפשרויות טיפול.

 

אם אתה חווה שינויים כלשהם בבריאות הפה שלך, אל תחכי – פני מיד לרופא שיניים. אבחון וטיפול מוקדם הם הדרך הטובה ביותר לשמור על בריאות השיניים והחניכיים לכל החיים.

8. אי טיפול במתח נפשי המצטבר בשעת ההריון

זה לא סוד שלחץ יכול לגבות מחיר מהבריאות שלנו. אנחנו עלולים לקבל כאבי ראש, השרירים שלנו עלולים להימתח, ואולי אפילו נאבד את התיאבון. אבל האם ידעת שלחץ יכול לתרום גם למחלות חניכיים? מחקרים הראו שאנשים שנמצאים במתח רב נוטים יותר לפתח כיבי חניכיים. יש כמה הסברים אפשריים לקישור הזה. ראשית, מתח יכול להוביל להיגיינת פה לקויה. כאשר אנו לחוצים, יתכן ופחות סביר שנצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע, מה שעלול להוביל להצטברות של רובד וחיידקים על השיניים והחניכיים. בנוסף, מתח יכול לגרום לדלקת בכל הגוף, כולל החניכיים. דלקת זו עלולה להפוך את החניכיים לרגישות יותר לפציעות ולזיהום. לבסוף, מתח יכול להחליש את המערכת החיסונית, מה שמקשה על הגוף להדוף זיהום. אם אתה נאבק במחלת חניכיים, חשוב לנקוט בצעדים להפחתת רמות הלחץ שלך. זה עשוי להיות כרוך בביצוע שינויים באורח החיים, כגון פעילות גופנית סדירה ואכילת תזונה בריאה, או פנייה לעזרה מקצועית אם אתה מרגיש מוצף נפשית. הפחתת רמות הלחץ שלך לא רק תשפר את בריאות הפה שלך – היא עשויה גם לשפר את הרווחה הכללית שלך.

 

9. שימוש בתרופות ביתיות –

כיבים בפה, כאבי גרון ומחלות נפוצות אחרות ניתנים לרוב לטיפול באמצעות תרופות ביתיות. עם זאת, רבות מהתרופות הללו מכילות כימיקלים מזיקים שעלולים להזיק לשיניים ולחניכיים לאורך זמן. כמה מהמרכיבים הנפוצים ביותר בתרופות ביתיות, כגון מי חמצן וחומץ, עלולים לשחוק את אמייל השן ולהוביל למחלות חניכיים.

 

מלבד היותם מזיקים לשיניים ולחניכיים, חלק מהתרופות הביתיות אינן יעילות גם בטיפול בבעיה. לדוגמה, דבש מומלץ פעמים רבות כטיפול בכיבים בפה, אך הוא למעשה אינו מזרז את תהליך הריפוי. למעשה, דבש עלול אפילו להחמיר את הכיבים.

 

אז מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות פה נפוצות? הדרך הטובה ביותר לטפל בכיבים בפה, כאבי גרון ומחלות אחרות היא לפנות לרופא שיניים או לרופא. הם יוכלו לרשום טיפול בטוח ויעיל.

10 נטילת תרופות שנקבעו על ידי רופאי שיניים ללא התייעצות –

ייתכן שחלק מהתרופות שנקבעו על ידי רופאי שיניים אינן בטוחות לנשים בהריון או לנשים מניקות. חשוב לדבר עם רופא השיניים שלך על כל תרופה שאתה נוטל, ולוודא שהן בטוחות עבורך.

 

אם יש לך שאלות או חששות לגבי טיפול שיניים במהלך ההיריון, אנא דבר עם רופא השיניים או השיננית שלך. הם יוכלו לספק לך את המידע והייעוץ הדרושים. תודה.

שיננית

 

המקום הטוב ביותר עבור נשים בהריון לקבל טיפולי שיננית

ישנן סיבות רבות לכך שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר עבור נשים בהריון לקבל טיפולי שיננית. בראש ובראשונה, במרפאות ד"ר בוחניק עובדים רופאים מהטובים בארץ, בעלי ניסיון של עשרות שנים במתן טיפול שיניים איכותי. בנוסף, המרפאות חדישות ומאובזרות והצוות אדיב ועוזר. המרפאות מציעות גם מחירים נוחים, תוך עבודה עם חברות הביטוח הגדולות בישראל.

 

אולם חשוב מכל, מרפאות ד"ר בוחניק מקפידות על תקני הבטיחות הגבוהים ביותר. המרפאות נקיות וסטריליות בקפדנות וכל הציוד עדכני ומתוחזק כראוי. נשים בהריון יכולות להיות בטוחות שהן יהיו בטוחות ובטוחות בעת קבלת טיפול שיניים באחת המרפאות של ד"ר בוחניק.

 

מסיבות אלו, נשים בהריון בהחלט צריכות לשקול ביקור אצל רופא שיניים באחת מרשתות המרפאות של ד"ר בוחניק לצורך טיפולי היגיינת השיניים. הצוות מנוסה במתן טיפול איכותי לנשים בהריון, והמרפאות מקפידות על תקני הבטיחות הגבוהים ביותר. נשים בהריון יכולות להיות בטוחות שיזכו לטיפול הטוב ביותר באחת המרפאות של ד"ר בוחניק. תודה.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן