ClickCease

שיניים עם חורים – מה שרצית לדעת

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כמה פעמים שמעתם בילדות שלכם "תפסיק\י לאכול ממתקים או שיהיו לך חורים בשיניים?" ובכן, לחורים בשיניים אין גיל אבל הם בהחלט יכולים להיווצר אצל כל אחד. יש אנשים שהתברכו ולא נאלצים להתמודד כלל וכלל עם חורים, אולם מנגד יש רבים אחרים שנתקלו בתופעה וזקוקים לסיועו של רופא שיניים כדי לטפל בדבר. חורים בשיניים נוצרים בדרך כלל כתוצאה מאחת או משילוב של שלושת הסיבות הבאות: משתנים ביולוגיים, התנהגות וסטטוס חברתי.

שיניים עם חורים כתוצר של משתנים ביולוגיים

כל אחד מאיתנו נושא גנטיקה שונה, לה יש השפעה רבה על הבריאות שלנו. כאשר אנו מדברים על השיניים, חשוב להבין שישנם הרכבים גנטיים מסוימים התורמים ליצירת שכבת אמייל (השכבה החיצונית של השן) חזקה, שמירה על חומציות נמוכה בחלל הפה ומתן מערכת חיסונית מצוינת, אשר משפיעים באופן ישיר על בריאות חלל הפה. מהצד השני ישנם אנשים שההרכבים הגנטיים שלהם חלשים יותר, ומכאן הם עשויים להיות רגישים יותר למחלות אוראליות.

שיניים עם חורים כתוצר של סטטוס חברתי נמוך

מידת ההשקעה בהיגיינת ובריאות חלל הפה, היא פעמים רבות משתנה שנגזר כתוצאה ממעד סוציו אקונומי. באופן טבעי, אנשי שמבוססים כלכלית יכולים להרשות לעצמם להעניק לשיניים את הטיפול הרפואי היעיל, המהיר והטוב ביותר, ולכן השיניים שלהן עשויות להיות בריאות ואסתטיות יותר. מנגד, אנשים בעלי אמצעים כלכליים לא יוכלו להרשות לעצמם לקיים טיפולים בשיניים באופן תדיר, ולכן ישנה היתכנות של היווצרות חורים בשיניים.

אם נדבר ברזולוציות גבוהות יותר, המודעות לנושא היגיינת ובריאות הפה ואופן הטיפול בכך משתנה ממדינה למדינה. ישנן מדינות מסוימות בהן ביטוח השיניים עבור אזרחים הינו מוגבל, כאשר במידה ומדובר בטיפולי חירום שמבקשים לבצע, רק בעלי האמצעים הכלכליים יוכלו לעמוד בכך כספית.

השפעת אורח החיים על חורים בשיניים

בחברות מסוימות יש חוסר מודעות בכל הקשור במצב בריאות הפה. כאשר יש פחות ידע והבנה שהטיפול בשיניים הינו מהותי, על אחת כמה וכמה כאשר נוצרים חורים, עלולים לשלם על כך במחיר של כאבי שיניים עזים שנוחתים משום מקום וההתמודדות איתם תהיה קשה יותר.

המודעות מתבטאת בשמירה מיטבית על מצב בריאות הפה באמצעות אכילה נכונה, צחצוח שיניים נכון במשך פעמיים ביום וכן ביקורים תקופתיים אצל רופא שיניים. כאשר עושים זאת, מפחיתים משמעותית את הסיכוי להופעת חורים.

כמו כן, רוב האנשים לא יודעים מהי שכבת הפלאק, או איזו פעולה של צחצוח נחשבת לצחצוח יסודי. אם לא יהיה לכם ידע בנוגע למה שקורה לכם בתוך חלל הפה, ולא תכירו את איך שהדברים עובדים, סביר להניח שתמשיכו לדבוק באותם הרגלים ישנים ומעכבים. נסו להכיר היטב את הצורך בתחזוק מצב בריאות הפה שלכם על ידי התעניינות, קריאה ושאילת שאלות בנושא. כך תוכלו לסייע לעצמכם בשיפור ההרגלים וכן לשמור על מצב בריאות הפה והשיניים.

שיניים עם חורים – איך זה קורה?

ישנם אזורים בגוף שלנו שהם עתירים בחיידקים, ביניהם גם חלל הפה. רובד החיידקים המצטבר ונוכח בחלל הפה ניזון ממוצרי המזון שאנו אוכלים, בדגש על הסוכרים. ככל שהחיידקים מתרבים באזור הם מפרישים חומצה שמזיקה מאוד לשן, משום שהיא פוגעת בשכבת האמייל, השכבה החיצונית, ומביאה לשחיקת מינרליים חיוניים שתפקידם הוא להגן על השן. חוזקתה של שכבת האמייל מתבטאת ביכולת שלה לתקן את עצמה על ידי הוספת מינרלים המצויים ברוק. כל זמן שהיגיינת הפה תקינה, הם יכולים לשמש כציפוי לשן, ובעזרת שימוש במשחת שיניים עם אחוזים גבוהים של פלואוריד ניתן יהיה לזרז את התהליך.

בהרבה מהמקרים ניתן להבחין בהיווצרותם של חורים עוד לפני שהם יוצאים לאור. בדרך כלל החור מתבטא בהופעתה של נקודה לבנה על גבי השן, המהווה סימן לריקבון מוקדם. אם הבחנתם בדבר כבר בשלב זה, עוד יהיה אפשר לעצור את הריקבון ולהעניק טיפול משלים נכון. במידה ושכבת השן נחלשה ונהרסה כליל, בשן ייווצרו שקעים החללים, שהם אותם החורים עליהם אנחנו מדברים.

כיצד להימנע מחורים בשיניים?

כפי שכבר הבנתם, להתנהגויות השוטפות יש השפעה גבוהה מאוד על הסיכוי להיווצרותם של חורים בשיניים. להלן מספר טיפים שיכולים לסייע:

 1. הימנעו מצריכה מרובה של מזונות עתירי סוכר.
 2. הקפידוה על צחצוח שיניים נכון באופן קבוע.
 3. הימנעו מצריכה מרובה של מזונות חומציים.
 4. השתמשו במקורות כמו מי ברז או משחת שיניים עם ריכוז פלואוריד גבוה למניעת עששת.
 5. בקרו באופן קבוע אצל רופא שיניים אם אתם יודעים על היסטוריה משפחתית של בעיות דנטליות.
 6. אם אתם יודעים שיש לכם פגם כלשהו במבנה האמייל, תהיו במעקב על כך מול רופא שיניים, מאחר והן רגישות יותר והסיכוי להיווצרות חורים עולה.
 7. אם אתם מתקשים לצחצח את השיניים שלכם היטב עקב מוגבלות כלשהי, בקשו ממישהו אחר לעשות זאת עבורכם.
 8. אם אתם חשים יובש בחלל הפה, פנו לרופא השיניים והוא מצידו יוכל להמליץ לכם על תרופה שתגביר את זרימת הרוק לחלל הפה.
 9. טיפולי כימותרפיה או הקרנות בסמוך לאזור הראש והצוואר עלולים להפחית את הזרימה של הרוק ולעורר בעיות אוראליות, בעקבותיהן נוצרים חורים. היו בבקרה על כך.
 10. הימנעו משימוש באלכוהול וסמים.
 11. הניחו לפחד מרופאי שיניים – רבים נתונים לחרדה רגע לפני טיפול רופא השיניים. נסו לשחרר את הפחד הזה, ולהבין שהביקורים הללו מהותיים לשם שמירה על הבריאות שלכם ולמניעת טיפולים מורכבים יותר.

מה עושים אם בכל זאת ישנם חורים בשיניים?

גם אם אתם דואגים למצב בריאות הפה שלכם בדיוק על פי הספר, מצחצחים, מנקים, שומרים על תזונה ונמנעים מעישון, עדיין ייתכן שיהיה לכם חור בשן. אם אתם מבחינים בכך, הדבר הראשון שעליכם לעשות לקבוע תור אצל רופא שיניים מהר ככל הניתן, לפני שהכאבים מתחילים, וכך הנזק הפוטנציאלי יהיה מינימלי.

שיניים עם חורים מטופלות בדרך כלל על ידי מילוי החללים באמצעות סתימה. החומר שממנו עשויה הסתימה חוסם את האזור הפגום שבשן מפני כניסתם של חיידקים, וכך מסייע במניעת החמרה של הפגיעה. אם בשן מתפתח זיהום היא מתחילה עם הזמן לאבד את היציבות שלה, ואז לפתח דלקת שכרוכה בקיומם של כאבים חדים.

הטיפול עצמו מתרחש תוך הרדמה מקומית, המאפשרת לרופא השיניים לטפל בשן הפגועה. במהלך הטיפול הוא מוודא שלא נותרו חלקים מזוהמים, ושאלו הפגמים יוסרו מחלל הפה. לאחר ההסרה, נוצר חלל שאותו ממלאים בסתימות. סוג הסתימה נקבע על פי סוג השן וגודלה, עומק החור וכו'.

לעתים ישנם מקרים קיצוניים יותר, בהם נרשמת גם פגיעה עצבית בחלל הפה, ואז יהיה בטיפול מסיבי ומורכב יותר כדוגמת טיפול שורש. כשיש פגיעה עצבית, לחיידקים קל הרבה יותר להצטבר בחלל הפה וכך הזיהום מתפשט ומחמיר. ככל שהאזור מזוהם כך יציבות השן מתערערת, ואז עשויים לחוש בכאבים חזקים, ריח רע שנידף מהפה, נפיחות בבלוטות צוואר ולעתים גם פצעים בצדי החניכיים.

 

 

 

 

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן