אם אתה אחד מהאנשים הרבים שאינם מרוצים מאיך שהשיניים שלהם נראות, ייתכן שאתה שוקל טיפול אצל אורתודנט מומחה. אבל מה זה כרוך? והאם זה שווה את ההוצאה? במאמר מקיף זה, נסקור מה עושים אורתודנטים מומחים, והאם זו הבחירה הנכונה עבורך או לא.

לפני שנמשיך במאמר מקיף זה אנחנו מזכירים לך שבסופו של דבר, אם אתה רוצה להיפגש עם אורטודנט מומחה, מקצועי עם גישה אנושית אמפטית – צור קשר כבר עכשיו עם רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ותמצא את מבוקשך!

 

מהו אורתודנט מומחה?

כאשר תבקרו אצל האורתודנט, סביר להניח שתקבלו טיפול מרופא מומחה שעבר הכשרה נוספת בתחום האורתודונטיה. אורתודנטים הם רופאי שיניים שסיימו תוכנית התמחות של שנתיים או שלוש שנים ביישור שיניים. במהלך תקופה זו, הם לומדים כיצד ליישר שיניים באמצעות פלטה, מיישרים ומכשירים אחרים. הם גם הופכים למומחים באבחון וטיפול בבעיות נשיכה. בנוסף להשלמת תכנית תושבות, אורתודנטים רבים מסיימים גם תכנית מלגות או מאסטר. תוכניות אלו מספקות הכשרה מתקדמת בתחומים ספציפיים של יישור שיניים, כגון חריגות גולגולתי או שפה וחך שסועים. כתוצאה מהכשרתם המתקדמת, אורתודנטים מומחים מוסמכים באופן ייחודי לאבחן ולטפל בבעיות שיניים ולסת מורכבות.

 

מהו תהליך ההכשרה של אורתודנט מומחה?

בראש ובראשונה, חשוב להבין שלהיות אורתודנט זה לא דבר קל. זה דורש שנים רבות של לימוד והכשרה על מנת להיות מסוגל לאבחן ולטפל בחולים בצורה נכונה. לאחר סיום התואר הראשון, מי שמעוניין להיות אורתודנט חייב להשלים 4 שנות לימודים לרפואת שיניים. לאחר שרכשו את הדוקטורט שלהם בכירורגיית שיניים או ברפואת שיניים, עליהם להשלים הכשרה נוספת של 2-3 שנים בתוכנית תושבות אורתודונטית מוסמכת. לאורך תהליך זה צוברים אורתודנטים בהכשרה ניסיון באבחון וטיפול באי סדרים דנטליים שונים. הם גם לומדים כיצד ליצור תוכניות טיפול מותאמות אישית המבוססות על הצרכים האישיים של כל מטופל. עם השלמת תוכנית ההתמחות שלהם, אורתודנטים חייבים לעבור גם בחינה בכתב וגם בבחינה קלינית כדי לקבל אישור מועצה. רק אז הם יכולים להתחיל תרגול משלהם או להצטרף לקיים. כפי שניתן לראות, להיות אורתודנט דורש מסירות רבה ועבודה קשה. עם זאת, מי שמוכן להשקיע זמן ומאמץ יגלה שמדובר בקריירה מתגמלת ביותר. לא רק שאתה יכול לעזור לאנשים להשיג שיניים ישרות יותר וחיוך בטוח יותר, אלא שאתה גם יכול לבנות קשרים ארוכי טווח עם המטופלים שלך.

 

מהם היתרונות של פנייה לאורתודנט מומחה?

ישנם יתרונות רבים בפנייה לאורתודנט מומחה לצרכים האורתודנטיים שלך. בראש ובראשונה, לאורתודנטים מומחים יש את הניסיון וההכשרה הדרושים על מנת לספק לכם את האיכות הגבוהה ביותר של הטיפול. הם גם מעודכנים בהתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיה האורתודונטית ויכולים להציע לך את אפשרויות הטיפול החדשניות ביותר הקיימות. בנוסף, לאורתודנטים מומחים יש בדרך כלל גישה למגוון רחב יותר של פלטות ומיישרים מאשר לרופאי שיניים כלליים או לאורתודנטים משפחתיים. משמעות הדבר היא שהם יכולים להתאים טוב יותר את תוכנית הטיפול שלך כדי לענות על הצרכים והיעדים הייחודיים שלך. לבסוף, מכיוון שהם רואים מטופלים יישור שיניים על בסיס יומי, אורתודנטים מומחים הם בדרך כלל יעילים יותר ויש להם זמני המתנה קצרים יותר מאשר רופאי שיניים כלליים או אורתודנטים משפחתיים. כל הגורמים הללו יחד הופכים פנייה לאורתודנט מומחה לבחירה הטובה ביותר עבור אלה הזקוקים לטיפול יישור שיניים.

 

באילו מצבים אורתודנט מומחה יכול לטפל?

אורתודנטים מומחים הם מומחים באבחון וטיפול בכל סוגי אי הסדירות הדנטלית והלסתות. זה כולל הכל, מצפיפות פשוטה ועד לבעיות מורכבות יותר כמו הפרעות TMJ או שפה וחך שסועים. בנוסף, אורתודנטים מומחים לרוב עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים לרפואת שיניים אחרים, כמו מנתחי פה, על מנת להבטיח שתקבלו את הטיפול המקיף והיעיל ביותר שניתן. בין אם אתם זקוקים לפלטה מסורתית או לטיפולים מתקדמים יותר כגון אינוויזליין, אורתודנט מומחה יוכל ליצור תכנית טיפול מותאמת אישית העונה על הצרכים והמטרות הייחודיות שלכם.

 

למה עלי לצפות בביקורי הראשון אצל אורתודנט מומחה?

בביקורך הראשון אצל אורתודנט מומחה, תוכל לצפות לעבור בדיקה יסודית. זה יכלול צילום רנטגן, תמונות וטשמים של השיניים והלסתות שלך. לאחר מכן האורתודנט ישתמש בתמונות אלה כדי לפתח תוכנית טיפול מפורטת. לאחר השלמת תוכנית הטיפול שלך, האורתודנט יעבור איתך על כל האפשרויות שלך ויעזור לך לבחור את דרך הפעולה הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים שלך. במקרים מסוימים, ייתכן שהטיפול יוכל להתחיל באותו היום שבו התייעצות הראשונית שלך. עם זאת, ברוב המקרים, האורתודנט יצטרך להזמין פלטות או מיישרים מותאמים אישית, שיכולים לקחת מספר שבועות עד שהגיעו. פעם הפלטה שלך או מיישרים מוכנים, תקבע פגישה שנייה כדי להציב אותם. לאחר מכן, תצטרך לראות את האורתודנט כל 4-8 שבועות לצורך התאמות ובדיקות. משך הטיפול ישתנה בהתאם לחומרת המקרה שלך, אך רוב המטופלים יכולים לצפות ללבוש פלטות או חותכים למשך 12-24 חודשים.

 

מהם הסוגים השונים של הפלטה והמיישרים?

ישנם סוגים רבים ושונים של פלטות ומיישרים זמינים כיום. סוג הפלטה או המיישרים שתזדקק להם ייקבע על ידי האורתודנט בהתבסס על חומרת המקרה שלך והצרכים והמטרות האישיות שלך. חלק מסוגי הפלטה הנפוצים ביותר כוללים פלטות מתכת, פלטות קרמיקה ופלטה בלתי נראת. פלטות מתכת הן הסוג המסורתי ביותר של הפלטה ועשויות מפלדת אל חלד ברמה גבוהה. פלטות קרמיקה עשויות מחומר שקוף או בצבע שן ופחות גלויות לפלטה ממתכת. פלטות בלתי נראות, כגון Invisalign, ברורות לחלוטין ולמעשה בלתי ניתנות לזיהוי כאשר לובשים אותן.

 

לא משנה באיזה סוג של פלטה או יישור תבחר בסופו של דבר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שאתה בידיים טובות עם אורתודנט מומחה. אורתודנטים מומחים הם מומחים באבחון וטיפול בכל סוגי אי הסדירות הדנטלית והלסתות. זה כולל הכל, מצפיפות פשוטה ועד לבעיות מורכבות יותר כמו הפרעות TMJ או שפה וחך שסועים. בנוסף, אורתודנטים מומחים לרוב עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים לרפואת שיניים אחרים, כמו מנתחי פה, על מנת להבטיח שתקבלו את הטיפול המקיף והיעיל ביותר שניתן. בין אם אתם זקוקים לפלטה מסורתית או לטיפולים מתקדמים יותר כגון אינוויזליין, אורתודנט מומחה יוכל ליצור תכנית טיפול מותאמת אישית העונה על הצרכים והמטרות הייחודיות שלכם.

 

אם אתה שוקל טיפול יישור שיניים, אנו ממליצים לך לקבוע פגישת ייעוץ עם אורתודנט מומחה עוד היום. בייעוץ שלך, האורתודנט יוכל להעריך את הצרכים האישיים שלך ולפתח תוכנית טיפול המתאימה לך. אל תחכו יותר כדי לקבל את החיוך שתמיד רציתם. פנו עוד היום לאורטודנט מומחה הנמצא במרפאת רשת מרפאות השינים הסמוכה למקום מגוריכם!

 

מהם הסוגים השונים של הפלטה שיכול לספק אורתודנט מומחה?

אורתודנטים הם מומחים המאבחנים ומטפלים בחולים עם יישור לא תקין של השיניים והלסתות. ישנם מספר סוגים שונים של פלטה שאורתודנט יכול לספק, בהתאם לבעיה הספציפית שיש לתקן. סוג הפלטה הנפוץ ביותר הוא סוגרי מתכת, המוצמדים לשיניים בעזרת חוטים. ניתן לכוונן את הפלטה כדי להזיז בהדרגה את השיניים למצב הנכון. סוג נוסף של פלטות הוא יישור פלסטיק שקוף, אשר מותאמים להתאמה על השיניים. יש להחליף מיישרים אלו כל שבועיים בערך על מנת להמשיך להזיז את השיניים. Invisalign הוא מותג פופולרי של מיישרים ברורים. לבסוף, יש גם סמכים שעוברים מאחורי השיניים, הנקראים סמכים לשוניים. פלטות אלו פחות גלויות מאשר פלטות מתכת מסורתיות, אך הן עלולות להיות קשות יותר לניקוי. האורתודנט שלך יוכל לעזור לך לבחור את סוג הפלטה המתאים לצרכים שלך.

 

אם אתם מחפשים אוטדונט מומחה, דעו לכם שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום בו תוכלו למצוא אורתודנט מומחה. בתוך מרפאה נעימה, צוות מדהים, שירות אדיב, מחירים נוחים, עבודה עם חברות הביטוח בישראל, אתם מוזמנים להצטרף לעשרות אלפי מטופלים מרוצים! צרו קשר עכשיו!

 

עוד הרחבות על אורטודנט מומחה

מראה שיניים ישרות ובריאות חשוב לכל אדם, שכן הוא מעניק לו מראה אסתטי. מראה שיניים עקומות, לעומת זאת, פוגע במראה של האדם, וכתוצאה מכך הוא נמנע לא פעם מלחייך או לדבר כאשר הוא נמצא בחברה. כיום ניתן למצוא מגוון טיפולים אורתודנטים שמטרתם ליישר שיניים. בעוד שמקובל בקרב ילדים לבצע יישור שיניים על ידי גשר או פלטות גלויות לעין, הרי שמבוגרים רבים שלא טיפלו בשלב מוקדם בשיניים עקומות מוצאים את עצמם נמנעים מלעשות זאת מסיבות שונות כמו גיל מבוגר, החשש שזה יפגע במראה שלהם וכן החשש שהם יצטרכו להיראות בחברה כשיש להם גשר בשיניים הגלוי לעיני כול. למרבה המזל, כיום ניתן למצוא פתרונות יישור שיניים המותאמים גם למבוגרים.

מהו יישור שיניים?

מראה שיניים ישרות ובריאות חשוב לכל אדם, שכן הוא מעניק לו מראה אסתטי. מראה שיניים עקומות, לעומת זאת, פוגע במראה של האדם, וכתוצאה מכך הוא נמנע לא פעם מלחייך או לדבר כאשר הוא נמצא בחברה. כיום ניתן למצוא מגוון טיפולים אורתודנטים שמטרתם ליישר שיניים. בעוד שמקובל בקרב ילדים לבצע יישור שיניים על ידי גשר או פלטות גלויות לעין, הרי שמבוגרים רבים שלא טיפלו בשלב מוקדם בשיניים עקומות מוצאים את עצמם נמנעים מלעשות זאת מסיבות שונות כמו גיל מבוגר, החשש שזה יפגע במראה שלהם וכן החשש שהם יצטרכו להיראות בחברה כשיש להם גשר בשיניים הגלוי לעיני כול. למרבה המזל, כיום ניתן למצוא פתרונות יישור שיניים המותאמים גם למבוגרים.

למה בכלל כדאי ליישר שיניים?

יישור שיניים הוא פעולה נפוצה היום התורמת לאדם מסיבות שונות. קבלו את כל הסיבות ליישר שיניים:

  • לשפר את המראה החיצוני – שיניים או לסתות במנח בלתי תקין, עלולות ליצור הפרעה אסתטית חמורה אשר יכולה ללוות ילדים עד לבגרותם ועלולה להשפיע על הדימוי העצמי שלהם. גם כאשר מדובר על מבוגרים שיש להם שיניים או לסתות במנח לא תקין, הדבר ללא ספק יכול לגרום לפגיעה בדימוי העצמי ובביטחון העצמי שלהם ועל כן, כדאי לבצע תהליך יישור שיניים כאשר יש צורך בכך. 
  • מניעת מחלת העששת – סיבה נוספת שבגינה כדאי לבצע יישור שיניים היא עששת. שיניים צפופות או כאלה שנמצאות במנח לא תקין עלולות לגרום להצטברות של חיידקים ושאריות מזון בין השיניים ולהאיץ את ההתפתחות של מחלת העששת. עששת כידוע יכולה לפגוע בצורה ניכרת בשיניים ובמקרים חמורים גם לגרום לאובדן שיניים.
  • מניעת נסיגת חניכיים – סיבה נוספת ליישר שיניים היא נסיגת חניכיים. שיניים בולטות או שיניים הנמצאות במנח בלתי תקין עלולות לגרום לנסיגת חניכיים, שכן הכוח המופעל על השיניים במהלך הלעיסה אינו מתרכז בציר השורש. 
  • יישור שיניים בגיל צעיר מונע בעיות אצל ילדים –  יישור שיניים בילדים נועד למנוע בעיות בנשימה. הרגלים שונים אצל ילדים כגון: מציצת אצבע, מוצץ ודחיפת הלשון, עלולים לגרום לנשימה לא תקינה ולהתפתחות לקויה של הלסתות ועל כן, חשוב מאוד לבצע את תהליך היישור של השיניים וזאת בכדי שלא יתפתחו אצל הילד בעיות נשימה.
  • שיקום הפה – לא פעם כאשר משקמים את הפה, רופא השיניים ייעזר באורתודנט כדי להזיז שן אחת או יותר למיקום שונה וזאת בכדי שתהיה אפשרות להחדיר למקום שתל או לבצע כתרים אסתטיים וטובים יותר. לפיכך, אם יש לכם צורך בתהליך שיקומי כלשהו המצריך התקנת כתרים, כדאי שתבדקו האם יש צורך ליישר באופן חלקי את השיניים על מנת שהתהליך יסייע לכם לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

מתי יש צורך לבדוק האם צריך יישור שיניים?

על פי רוב, כדאי לבצע יישור שיניים כבר בגיל צעיר. אם אתם רואים שהילד שלכם זקוק ליישור שיניים, חשוב שתדעו כי 95 אחוזים מהטיפולים ליישור שיניים מתבצעים בין הגילאים 11-17, לאחר ששיני החלב התחלפו בשיניים קבועות, אך ישנם מצבים שגם התערבות מוקדמת יותר יכולה להניב תוצאות טובות יותר. מסיבה זו האיגוד האמריקני לאורתודנטיה ממליץ כיום לבדוק כל ילד החל מגילאי 7-8 שמהווים את הגיל שבו השיניים הקבועות מתחילות לבקוע והעצמות של הלסת גדלות. חשוב לדעת שבגיל זה אפשר להביא לשינוי משמעותי ולחסוך טיפול אורתונדטי יקר ומקיף בשלב מאוחר יותר, וזאת באמצעות התערבות קלה בלבד.

 מכל מקום, קיימים מצבים שונים שבהם חשוב שאדם בכל גיל יפנה לבדיקה כדי לבחון אם הוא זקוק ליישור שיניים. דוגמאות למקרים אלה יכולות להיותמקרה של שיניים צפופות וחפיפה של שן על שן, הטיה מוגזמת של השיניים, רווחים מוגזמים בין השיניים, בליטה מוגזמת של הלסתות או השניים הקדמיות, מצב של נשימה דרך הפה אשר יכולה להעיד על בעיות נוספות כגון: חסימה של דרכי הנשימה העליונות והרחבת הלסת, וכן במקרה של חוסר מולד של שן ובמקרה של דחיפת הלשון קדימה על השיניים.

כיצד מתבצע יישור שיניים?

יישור שיניים מתבצע על ידי אורתודנט מומחה ומקצועי בלבד. לצורך היישור משתמש האורתודנט במכשירים קבועים שמודבקים על השיניים הקרויים סמכים וכן במכשירים שניתן להסיר הקרויים פלטות ומכשירים פונקציונליים שונים. משך הטיפול תלוי בגיל ובאבחנה הרפואית של המטופל, והוא יכול להימשך עד שנה או שנה וחצי ואפילו יותר מכך. במקרה של טיפול בגילאים מוקדמים, יישור שיניים יכלול לרוב את עקירת כלל שיני החלב, כדי שהתוצאה תישמר בצורה הטובה ביותר לאורך זמן רב.

איזה טיפולי יישור שיניים ניתן לקבל ברשת שיניים?

ברשת שיניים אנו מעניקים טיפולי יישור שיניים מקצועיים ואיכותיים כגון: יישור באמצעות קוביות או סמכים שמהווה את הטיפול הנפוץ ביותר כיום. במסגרת טיפול זה מדביקים את הסמכים לשיניים ומחברים ביניהם באמצעות חוט מתכת שיש עליו קפיצים שונים. את החוט מצמידים למקום שלו באמצעות גומיות וכאשר הוא נמתח הוא מפעיל לחץ על השיניים. הלחץ  גורם לשיניים לזוז למקום הרלוונטי.

טיפול נוסף המוצע ברשת שיניים הוא טיפול על ידי סמכים שקופים שאינם נראים לעין. הסמכים  פועלים בצורה דומה לסמכים הנראים לעין, והם מתאימים מאוד למבוגרים שאינם חפצים בטיפול גלוי לעין.

אופציה נוספת היא יישור שיניים פנימי אשר במסגרתו הסמכים יודבקו בחלק הפנימי של השיניים. גם השיטה המדוברת רלוונטית בעיקר למבוגרים.

ועוד טיפול המוצע במרפאות שיניים שכדאי להכיר הוא  יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות. במסגרת הטיפול המדובר מותאמות למטופל פלטות שקופות נשלפות שיש להרכיב אותן לאורך כל שעות היממה מלבד בזמנים שבהם אוכלים או מצחצחים שיניים.

חשוב להבין שכיום מוצעת גם אופציה ליישור שיניים מהיר. טיפול זה דורש שיתוף פעולה בין האורתודנט למומחה לפריודונטיה. במסגרת הטכניקה הזו מתבצע ניתוח חניכיים שמטרתו היא לרכך את העצם של החניכיים ולאפשר תזוזה מהירה יותר של השיניים. מדובר על שיטה שיכולה לקצר באופן ניכר את זמן הטיפול של יישור שיניים.

ולבסוף,  ישנן שיטות יישור שיניים נוספות דוגמת שתלים אורתודנטיים שהם שתלים זעירים שמושתלים לתוך הלסת של המטופל לפרק זמן שהוגדר מראש וכאשר תם תהליך יישור השיניים מוציאים אותם ועוד.

מדוע כדאי לבצע תהליך יישור שיניים רק ברשת מרפאות שיניים?

השיניים הן איברים חשובים בגופנו שנועדו לא רק ללעיסה ולדיבור, אלא גם לשמירה על מראה אסתטי. שמירה על בריאות השיניים מהווה דבר חשוב לכל אדם בכל גיל. לא מעט אנשים נדרשים כיום להחליף את השיניים הטבעיות שלהם בשתלים ובשיניים תותבות בשל סיבות שונות. כדי שתהליך יישור שיניים יתבצע בצורה הטובה ביותר וישיג עבור המטופל את התוצאות הרלוונטיות, כדאי לבצע אותו בשיטה שהותאמה מראש למטופל על ידי אורתודנט מומחה ומקצועי. ברשת מרפאות שיניים יתאימו לכל אדם את שיטת היישור היעילה ביותר ויבצעו אותה בצורה מקצועית ואיכותית, כך שבסופו של התהליך האדם ייהנה משיניים ישרות.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

השתלת שיניים בזאלית – חסרונות

השתלת שיניים בזאלית היא שיטה חדשנית להשתלת שיניים המאפשרת לשקם לסתות עם מחסור משמעותי בעצם. השיטה מבוססת על שתלים ייעודיים בצורת דיסק, המוחדרים לעצם הבזאלית,

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

חניכיים נפוחות: גורמים, תסמינים וטיפול

חניכיים נפוחות הן תופעה שכיחה יחסית, שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. ברוב המקרים, נפיחות בחניכיים היא סימן לדלקת חניכיים, מצב שבו החניכיים נדלקות כתוצאה מהצטברות של

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

קרא עוד »

מרפאת שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר חוף גדולה בישראל, עם אוכלוסייה של למעלה מ-150,000 תושבים. העיר מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל מרפאות שיניים. אחת המרפאות הפופולריות באשקלון

קרא עוד »

רופאי שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר גדולה הממוקמת בדרום הארץ, עם אוכלוסייה של כ-200,000 תושבים. כמו בכל עיר גדולה, גם באשקלון ישנם מגוון רופאי שיניים המציעים מגוון שירותי

קרא עוד »

רופא שיניים חירום

כאב שיניים הוא אחד הכאבים החזקים ביותר שאדם יכול לחוות. כאב זה יכול להופיע פתאום, ללא אזהרה מוקדמת, ולהיות בלתי נסבל. במקרים מסוימים, כאב שיניים

קרא עוד »

איך להקל על כאבי שיניים

כאבי שיניים הם אחד הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בעולם. הם יכולים להיות מופעלים על ידי מגוון גורמים, כולל עששת, מחלת חניכיים, פציעה ועוד. כאבי שיניים

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן