ClickCease

גשר שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

גשרים דנטליים שימשו במשך מאות שנים כדרך להחליף שיניים חסרות. גשר דנטלי הוא מכשיר המחובר באופן קבוע לשיניים משני צידי הרווח, והוא מורכב משן מלאכותית אחת או יותר, המחוברות למסגרת מתכת המחוברת לשיניים הסמוכות. גשרים דנטליים הם דרך מצוינת להחזיר את התפקוד והמראה לחיוך, והם גם עמידים מאוד. למעשה, רוב הגשרים הדנטליים יחזיקו מעמד 10-15 שנים ללא צורך בתיקונים או החלפות.

 

אם חסרה לך שן אחת או יותר, ואתה מחפש דרך להחזיר את החיוך שלך, אז גשרים דנטליים עשויים להיות הפתרון הנכון עבורך. לקבוצת בוחניק דנטלי צוות רופאי שיניים מנוסים ומיומנים שיוכלו לעזור לכם לבחור את סוג גשר השיניים המתאים לצרכיכם, והם גם יוודאו שהגשר מותאם ומותקן כהלכה. צור קשר עוד היום עם קבוצת בוכניק דנטלי כדי ללמוד עוד על גשרים דנטליים, ולקביעת פגישה עם אחד מרופאי השיניים המנוסים שלנו.

7 שיטות לא נכונות לביצוע גשר דנטלי בשיניים

מכלל לאו אתה שומע הן, נבחן במאמר זה 7 דרכים שגויות לביצוא גשר בשינים, כלומר "מה לא עושים אצלנו במרפאת רשת שיניים של ד"ר בוחניק. 

 

1. קידוח חורים בשיניים הסמוכות ושימוש בברגים להחזקת הגשר במקומו

קידוח חורים בשיניים הסמוכות ושימוש בברגים להחזקת הגשר במקומו אינה השיטה הנכונה להתקנת שיניים לְגַשֵׁר. שיטה זו עלולה לפגוע בשיניים הסמוכות ולגרום לבעיות בנשיכה שלך. השיטה הנכונה היא ביצוע תחילה השתלת שיניים בחלל בו חסרה השן. לאחר שהשתל החלים, ניתן לחבר אליו עמוד תמיכה. לאחר מכן ניתן לחבר את הגשר לעמוד התמיכה. שיטה זו הרבה יותר בטוחה ולא תפגע בשיניים הסמוכות.

2. הדבקת אבזמי מתכת לחלק האחורי של השיניים משני צידי הרווח

הדבקת אבזמי מתכת לחלק האחורי של השיניים משני צידי הרווח אינה שיטה יעילה למילוי הרווחים שהשיניים חסרות. הסוגרים עלולים להיות לא נוחים ועלולים לגרום לגירוי בחניכיים. בנוסף, הסוגרים יכולים להשתחרר עם הזמן, מה שעלול לגרום לרווחים להיפתח מחדש. אפשרות טובה יותר למילוי רווחים שנגרמו עקב שיניים חסרות היא השתלת שיניים. שתלים דנטליים נוחים ועמידים יותר מאשר אבזמי מתכת הדבקים, והם יכולים לסייע במניעת אובדן שיניים נוסף. אם אתם מחפשים דרך להשלים רווחים שנגרמו עקב שיניים חסרות, הקפידו לדבר עם רופא השיניים שלנו לגבי השתלת שיניים.

3. שימוש בדבק זמני להצמדת השן המלאכותית לשיניים

גשרים דנטליים הם פתרון נפוץ לאנשים שיש להם שיניים חסרות. גשרים בעצם ממלאים את הרווח שהותירה שן חסרה על ידי שימוש בשן מלאכותית, הידועה כפונטיקה, כדי לחבר שתי שיניים סמוכות. ישנם סוגים שונים של גשרים שניתן להשתמש בהם, אך אחת השיטות הפופולריות ביותר היא שימוש בדבק זמני כדי להצמיד את הפונטיקה לשיניים. עם זאת, שיטה זו אינה חפה מחסרונותיה. החיסרון העיקרי של שימוש בדבק זמני הוא שהוא עלול לגרום ל-pontics להתרופף עם הזמן. כתוצאה מכך, ייתכן שיהיה צורך להחליף את הגשר בתדירות גבוהה יותר מאשר אם היה עשוי עם דבק קבוע יותר. בנוסף, גם דבקים זמניים יכולים להיות קשים להסרה, מה שעלול להוביל לפגיעה בשיניים שמסביב. מסיבות אלו, חשוב להתייעץ עם רופא השיניים לפני בחירת גשר שיניים מסוג זה.

4. הצמדת הגשר למקומו עם מלט שיניים

הצמדת הגשר למקומו במלט דנטלי היא שיטה לא נכונה. מלט דנטלי אינו חזק מספיק כדי להחזיק את הגשר במקומו לאורך זמן. השיטה הנכונה למלט את הגשר במקום היא שימוש בדבק חזק. דבקים חזקים הרבה יותר ממלט דנטלי ויחזיקו את הגשר במקומו למשך זמן ארוך יותר. בנוסף, דבקים לא יתפרקו לאורך זמן כמו שמלט דנטלי יכול. זה הופך את הדבקים לבחירה המעולה להחזקת גשרים במקומם. בפעם הבאה שתצטרכו למלט גשר במקום, שימוש בדבק במקום במלט דנטלי. הגשר שלך יישאר במקום זמן רב יותר ויהיה מאובטח יותר.

5. חיתוך מבנה שיניים בריא כדי לפנות מקום לגשר

גשרים דנטליים הם אפשרות אחת להחלפת שיניים חסרות, והם יכולים להעניק לך חיוך יפהפה. אבל מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שגשרים דנטליים לא דורשים הסרה של מבנה שיניים בריא, אלא רק שיוף קל בשיניים הסמוכות. כדי להתכונן לגשר דנטלי, רופא השיניים שלך יקהה תחילה את השן שלך ולאחר מכן ישתמש במקדחה כדי להסיר חלק מאמייל השן. לאחר הכנת השן, רופא השיניים שלך יבצע התרשמות או סריקה דיגיטלית של הפה שלך, כך שניתן יהיה לבצע את הגשר בהתאמה אישית. ברגע שהגשר מוכן, רופא השיניים שלך יצמיד אותו לשיניים שמסביב לחיוך בעל מראה טבעי ועמיד לאורך זמן.

6. התאמת גשר שיניים בהתאמה אישית

ישנם אנשים רבים המאמינים כי הם צריכים להיות בעלי גשר שיניים בהתאמה אישית על מנת להגיע לחיוך המושלם. עם זאת, זה פשוט לא המקרה. למעשה, ישנן מספר דרכים שונות שבהן ניתן להתאים גשר דנטלי, ולכל שיטה יתרונות וחסרונות משלה. אחת השיטה הפופולרית נקראת שיטת הסנפיר. בשיטה זו, אתה פשוט לוקח רושם מהשיניים שלך ואז יוצר את הגשר כך שיתאים לפיך. היתרון בשיטה זו הוא שהיא יחסית מהירה וקלה. עם זאת, החיסרון הוא שזה יכול להיות די יקר. שיטות פופולריות נוספות נקראות שיטת ההדבקה. בשיטה זו, רופא השיניים שלך יקשר את הגשר לשיניים הקיימות שלך. היתרון בשיטה זו הוא שהיא מאוד חזקה ובטוחה. עם זאת, החיסרון הוא שיכול להיות די קשה להסיר אותו אם אי פעם תצטרך להחליף אותו. בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לבחור את השיטה הנכונה להתאמת גשר השיניים שלך היא להתייעץ עם האורתודנט או רופא השיניים שלך. הם יוכלו להעריך את הצרכים האישיים שלך ולהמליץ ​​על דרך הפעולה הטובה ביותר עבורך.

7. . הסרת אמייל שיניים בריא על מנת להתאים לגשר שיניים קבוע מסורתי

ברור שלא! ללא שכבת ההגנה של האמייל, השיניים שלך רגישות יותר לעששת ולנזקים אחרים. בנוסף, אובדן אמייל השיניים עלול לגרום לשיניים להיות רגישות וקשות יותר לניקוי. כתוצאה מכך, חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים לפני קבלת החלטות לגבי בריאות השיניים שלך.

 

המקום הטוב ביותר להשיג גשר שיניים

ישנן מספר סיבות מדוע רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוניק היא המקום הטוב ביותר להשיג גשר שיניים. קודם כל, לד"ר בוהניק ניסיון של עשרות שנים במתן טיפול שיניים איכותי. יש לו רשת מרפאות בפריסה ארצית, כך שתוכלו להיות בטוחים שתמצאו אחת לידכם. בנוסף, כל המרפאות שלו מצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומציעות שירות מעולה. תוכלו גם להיות סמוכים ובטוחים שהרופאים במרפאות של ד"ר בוחניק הם מהטובים בארץ. הם מנוסים ויש להם רקורד מוכח של הצלחה. לבסוף, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות מחירים נוחים ועובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל. זה אומר שאתה יכול לקבל את הטיפול הטוב ביותר שאפשר מבלי לשבור את הכיס. אז אם אתם מחפשים גשר שיניים אמין ובמחיר סביר, אתם מוזמנים ליצור קשר עכשיו עם המרפאה הסמוכה למקום מגוריכם של רשת המרפאות של ד"ר בוחניק. 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן