ClickCease

דיקלה ביטוח שיניים לעובדי מדינה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

ביטוח שיניים של דקלה לעובדי מדינה

אם אתם עובדי מדינה, וןזכיתם בביטוח שיניים חינם מהמדינה כחלק מתנאי ההעסקה שלכם, לא משנה איזו חברת ביטוח זו, ובפרט חברת 'דקלה' לביטוח שיניים – כדאי לכם לדעת את המידע הבא:

בכל הסכם של ביטוח שיניים, ישנו סעיף כתוב מי הם רופאי השיניים שנחשבים לחלק מה'עסקה' או הפרמייה', שאותה חברת ביטוח, לדוגמה – חברת ביטוח דקלה – רואה לנכון שרופאי שיניים אלו הם מאושרים על ידה. המשמעות היא כפולה: גם היכולת שלכם לקבל החזר על טיפולי השיניים היא גבוהה יותר כלומר יותר כסף תקבלו לחשבון הבנק שלכם מחברת הביטוח, משמעות נוספת: כנראה שהפרוצדורה והטפטסולוגיה הנדרשת בהגשת התביעה לחברת הביטוח תהיה פשוטה וקלה יותר, כלומר במבחן הזמן תקבלו את ההחזר מחברת הביטוח מהר יותר.

כדאי לכם לדעת שאם כבר יש לכם ביטוח שיניים של דקלה מטעם המדינה, כדאי לכם לנצל אותו ואתם יכולים להגיע למרפאות שיניים מעולות, מהשורה הראשונה בישראל, במחיר שיהיה זול במיוחד עבורכם בסופו של דבר. וכאן נכנסת לתמונה רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, בשלושת הפרמטרים המוזכרים:

א. מדובר על רשת מרפאות שיניים פרטית במרה הכי גבוהה בישראל, שתחת קורת גג אחת תוכלו לקבל את כל הטיפולים הדנטליים שרק חשבתם עליהם.

ב. כל רופאי ורופאות השיניים שברשת הינם חלק מרשימת הרופאים של ביטוח 'דקלה' – מה שאומר שההחזר שלכם יהיה מלא יותר וקל יותר להשגה.

ג. רשת מרפאות שיניים נותנת שירות של הגשת תביעות ביטוח לחברות הביטוח, מה שאומר שאתם מגיעים, עושים טיפול שיניים שאתם צריכים, ונאחנו נדאג לכך שתקבלו את ההחזר הכספי מחברת הביטוח דקלה! 

מסיבות אלו ואחרות לא נותר לכם אלא ליצור קשר עכשיו עם מרפאת השיניים של הרשת הסמוכה למקום מגוריכם.

מהו ביטוח שיניים?

ביטוח שיניים נועד לעזור לקזז את העלויות הכרוכות בטיפולי שיניים. ישנם מגוון סוגים שונים של תוכניות ביטוח שיניים זמינות, וכל אחת מספקת רמות שונות של כיסוי. הסוג הבסיסי ביותר של ביטוח שיניים ידוע ככיסוי טיפול מונע. סוג זה של כיסוי עוזר לכסות את העלות של ניקוי שיניים ובדיקות שגרתיות. זה עשוי גם לספק כיסוי מסוים עבור צילומי רנטגן. תוכניות ביטוח שיניים בסיסיות עשויות גם לספק כיסוי עבור סתימות, עקירות וטיפול חניכיים. תוכניות ביטוח שיניים מקיפות יותר יספקו כיסוי לעבודות שיניים גדולות כגון כתרים, גשרים ותותבות. תוכניות ביטוח שיניים מסוימות אף יספקו כיסוי להליכים קוסמטיים כגון הלבנת שיניים. בעת בחירת תוכנית ביטוח שיניים, חשוב לקחת בחשבון את סוג הכיסוי הדרוש לך. כדאי גם לשקול את גובה ההשתתפות העצמית, ההשתתפות העצמית ומגבלות ההטבה המקסימליות.

איך עובד ביטוח שיניים?

ביטוחי השיניים בישראל פועלים בדומה לביטוחי השיניים במדינות אחרות. ישנן מספר דרכים שונות לקבל ביטוח שיניים, אך הדרך הנפוצה ביותר היא דרך המעסיק. מעסיקים רבים מציעים תוכניות ביטוח שיניים קבוצתיות כחלק מחבילות ההטבות שלהם. עובדים יכולים בדרך כלל לבחור מתוך כמה אפשרויות תוכנית שונות, והמעסיק בדרך כלל משלם חלק מהפרמיה. זמינות גם תוכניות ביטוח שיניים אישיות, אך הן נוטות להיות יקרות יותר מתוכניות קבוצתיות. בדרך כלל, תכניות ביטוח שיניים מספקות כיסוי לטיפול שוטף, כגון ניקיון וצילומי רנטגן, וכן עבור שירותים יקרים יותר, כגון סתימות וכתרים. לחלק מהתוכניות יש מגבלות שנתיות של דולרים על הכיסוי, בעוד שלאחרות יש מגבלות על מספר ההליכים המכוסים בשנה. חשוב לבדוק היטב את הכיסוי של התוכנית לפני ההרשמה.

מהם היתרונות בביטוח שיניים?

ביטוח שיניים הוא דרך חשובה לשמור על בריאות הפה ולמנוע בעיות שיניים חמורות יותר בהמשך הקו. בעוד שהפרמיה החודשית עשויה להיראות כהוצאה מיותרת, ביטוח שיניים יכול לחסוך לכם סכום כסף משמעותי בטווח הארוך. בנוסף, רוב תכניות ביטוח השיניים מכסות מגוון רחב של שירותי טיפול מונע, כגון ניקיון וצילומי רנטגן, שיכולים לסייע באיתור בעיות בשלב מוקדם. ואם אתה צריך לראות רופא שיניים עבור בעיה חמורה יותר, ביטוח יבטיח שתקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי. בסך הכל, ביטוח שיניים הוא השקעה נבונה שיכולה להשתלם גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

מהם החסרונות בביטוח שיניים?

ישנם כמה חסרונות פוטנציאליים בביטוח שיניים. ראשית, ייתכן שתצטרך לשלם פרמיה חודשית על מנת לקבל את הכיסוי. זה יכול להסתכם, במיוחד אם יש לך סוגים אחרים של ביטוח. שנית, ייתכנו תקופות המתנה להליכים מסוימים, כלומר תצטרכו להמתין פרק זמן מסוים לפני שהביטוח שלכם יכסה את העלות. לבסוף, עשויות להיות מגבלות על מה שהביטוח שלך יכסה. לדוגמה, זה עשוי לכסות רק טיפול מונע או נהלים בסיסיים. כתוצאה מכך, חשוב לקרוא בעיון את תנאי פוליסת ביטוח השיניים שלך לפני ההרשמה לכיסוי.

כמה עולה ביטוח שיניים?

בישראל העלות הממוצעת של ביטוח שיניים נעה בסביבות 800 ₪ בשנה. זה מכסה את העלות של בדיקות וניקיון שגרתיות, כמו גם נהלים בסיסיים כמו סתימות וצילומי רנטגן. תוכניות מקיפות יותר עשויות לכסות גם את העלות של הליכים גדולים כגון טיפולי שורש והשתלות שיניים. עם זאת, חשוב לזכור שביטוח שיניים אינו מכסה את כל עלות טיפול השיניים. לרוב התוכניות יש השתתפות עצמית, שהיא הסכום שעליך לשלם מכיסו לפני שהביטוח שלך יתחיל לשלם. בנוסף, לרוב התוכניות יש תשלום שותף, שהוא הסכום שתצטרך לשלם עבור כל הליך. כתוצאה מכך, חשוב להשוות בין תכניות שונות כדי למצוא את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.

ביטוח שיניים לעובדי מדינה

למרות שישראל מספקת לאזרחיה טיפול רפואי חינם, אין ביטוח שיניים חובה לעובדי מדינה. זו יכולה להיות בעיה מכיוון שטיפול שיניים אינו זול

 

המקום הטוב ביותר לקבל טיפולי שיניים למי שיש לו ביטוח 'דקלה'

יש הרבה סיבות לכך שהמקום הטוב ביותר לקבל טיפול שיניים למי שיש לו ביטוח 'דקלה' הוא ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. בראש ובראשונה, איכות הטיפול והרמה המקצועית הם מעל הכל והם מעסיקים רופאי שיניים מהשורה הראשונה. בנוסף לכישוריהם המקצועיים של הרופאים, הקפדנו גם לגבש צוות אדיב ורגיש שידע להתחשב ברגישויות ובצרכים של המטופל. יתרה מכך, המרפאות שלנו פרושות ברחבי ישראל, כך שבוודאי תהיה אחת בקרבת מקום. אנו מספקים את כל תחומי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת – טיפולים שמרניים, שיקום הפה ואסתטיקה, השתלות שיניים, שיניים לילדים, שיניים למבוגרים, כירורגיה, ציפוי שיניים, טיפולי שיניים ועוד. אז בין אם אתם זקוקים לבדיקה שגרתית או הליך מורכב יותר, נוכל לתת מענה לצרכים שלכם.

. בנוסף, המרפאות של ד"ר בוחניק ממוקמות בנוחות בערים הגדולות , מה שמקל על המטופלים למצוא מרפאה הקרובה לביתם או למשרדם. לבסוף, מרפאותיו של ד"ר בוחניק מקבלים את רוב סוגי ביטוחי השיניים, כולל 'דקלה', מה שמקל על המטופלים לקבל את הטיפול הדרוש להם מבלי לדאוג לעלות.

 

אם אתם מחפשים טיפול שיניים איכותי במחיר הוגן ואף זול יחסית לאיכות הגבוהה שתקבלו, אז רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא הבחירה הנכונה עבורכם. עם מיקומים בכל רחבי הארץ ומגוון רחב של תכניות ביטוח שיניים מקובלות, המרפאות של ד"ר בוכניק מקלות על המטופלים לקבל את הטיפול הדרוש להם מבלי לשבור את הכיס.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן