ClickCease

הלבנת שיניים כללית

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

רוב האנשים מעוניינים בשיניים לבנות יותר. הלבנת שיניים היא אחת מטיפולי השיניים הקוסמטיים הפופולריים ביותר. קיימים מוצרים רבים ללא מרשם להלבנת שיניים, אך אלו אינם יעילים כמו טיפולים מקצועיים. הלבנה במרפאה היא הדרך היעילה ביותר להבהרת שיניים, והתוצאות יכולות להימשך מספר שנים. רופא השיניים ימרח לך אקונומיקה על השיניים ולאחר מכן ישתמש באור מיוחד כדי להפעיל את חומר ההלבנה. ערכות הלבנה בבית זמינות גם אצל רופא השיניים שלך. ערכות אלו מכילות מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים, יחד עם ג'ל הלבנה. המגש נלבש במשך כמה שעות בכל יום, ובדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך שבועיים. הלבנת שיניים מקצועית היא דרך בטוחה ויעילה להשגת שיניים בהירות יותר.

מדוע השיניים שלנו מצהיבות או כהות?

ישנן סיבות רבות לכך ששיניים עשויות להיות צהובות או כהות. הסיבה השכיחה ביותר היא הזדקנות. ככל שאנו מתבגרים, השכבה החיצונית של השיניים שלנו (האמייל) מתחילה להתדלדל ולהישחק. זה חושף את השכבה הפנימית של השיניים שלנו (הדנטין), שצבעה צהבהב. גורמים אחרים לשינוי צבע השיניים כוללים:

 

כיצד אוכל למנוע מהשיניים שלי להצהיב או כהה?

ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי למנוע מהשיניים להצהיב או לקבל גוון כהה ולא אסתטי:

  • צחצחו והשתמשו בחוט דנטלי באופן קבוע. זה יעזור להסיר רובד ופסולת אחרת שיכולה לגרום להכתמה.
  • השתמש במשחת שיניים מלבינה . משחות שיניים אלו מכילות מרכיבים מיוחדים שיכולים לסייע בהסרת כתמי שטח.
  • הימנע ממזונות ומשקאות שעלולים להכתים את השיניים.
  • תפסיק לעשן.
  • תרופת סבתא ידועה: נסה למשוך שמן או לסובב בחלל הפה שמן קוקוס למשך כמה דקות. זה יכול לעזור להסיר פלאק ופסולת אחרת שיכולה לגרום להכתמה.
  • העיקר: פנה לרופא השיניים באופן קבוע. רופא השיניים שלך יכול לספק ניקוי מקצועי שיסיר הצטברות רובד ואבנית, שעלולים לגרום להכתמה. רשת מרפאות שיניים הינה רשת ותיקה עם רופאים מקצועיים ומרפאות נעימות הפרוסות לכל אורך ורוחב הארץ.

מהן השיטות הנפוצות להלבנת שיניים?

ישנן שתי שיטות נפוצות להלבנת שיניים: הלבנה בקליניקה והלבנה בבית.

הלבנה במרפאה היא הדרך היעילה ביותר להבהרת שיניים. רופא השיניים ימרח לך חומר מלבין על השיניים ולאחר מכן ישתמש באור מיוחד כדי להפעיל את חומר ההלבנה. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך ביקור אחד.

ערכות הלבנה לבית זמינות גם אצל רופא השיניים שלך. ערכות אלו מכילות מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים, יחד עם ג'ל הלבנה. המגש נלבש במשך כמה שעות בכל יום, ובדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך שבועיים.

כמובן שהלבנת שיניים מקצועית במרפאת השיניים היא דרך בטוחה ויעילה להשגת שיניים בהירות יותר.

איזה סוג הלבנת שיניים מומלץ?

סוג הלבנת השיניים המומלצת תלוי בחומרת ההכתמה. עבור כתמים עדינים, מוצרי הלבנה ללא מרשם עשויים להספיק. להכתמה חמורה יותר, מומלץ הלבנת שיניים מקצועית . הלבנה במרפאה היא הדרך היעילה ביותר להבהרת שיניים, והתוצאות יכולות להימשך מספר שנים. ערכות הלבנה בבית זמינות גם אצל רופא השיניים שלך. ערכות אלו מכילות מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים, יחד עם ג'ל הלבנה. המגש נלבש במשך כמה שעות בכל יום, ובדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך שבועיים. הלבנת שיניים מקצועית היא דרך בטוחה ויעילה להשגת שיניים בהירות יותר.

מה היתרון של טיפול הלבנת שיניים?

היתרון העיקרי של טיפול הלבנת שיניים הוא בכך שהוא יכול לסייע בשיפור מראה השיניים. שיניים לבנות יותר יכולות לתת לך מראה צעיר ומושך יותר. בנוסף, שיניים לבנות יותר יכולות גם לגרום לך להרגיש בטוח יותר ולהגביר את ההערכה העצמית שלך.

האם יש הגבלות במהלך טיפול הלבנת שיניים?

כן, ישנן מספר הגבלות שאתה צריך להיות מודע אליהן במהלך טיפול הלבנת שיניים. ראשית, חשוב להימנע מאכילה או שתייה של כל דבר שיכול לגרום להכתמה. זה כולל קפה, תה, יין אדום וסיגריות. שנית, כדאי גם להימנע מאכילה או שתייה של כל דבר שיכול לגרום לרגישות. זה כולל משקאות קרים וגלידה. לבסוף, יש להימנע משימוש במי פה או משחות שיניים המכילות פלואוריד במהלך טיפול הלבנת שיניים.

מהן תופעות הלוואי של הלבנת שיניים?

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של הלבנת שיניים היא רגישות זמנית. זה בדרך כלל חולף תוך מספר ימים לאחר הטיפול. תופעות לוואי נדירות אחרות יכולות לכלול גירוי בחניכיים, פצעים בפה וקלקול קיבה. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, אנא פנה לרופא השיניים שלך.

מי מוסמך לבצע טיפול הלבנת שיניים?

רק רופא שיניים מוסמך או שיננית יכול לבצע טיפול הלבנת שיניים. חשוב לקבל טיפול רק מאיש מקצוע מוסמך כדי למנוע סיבוכים.

האם מומלצת משחת שיניים להלבנת שיניים?

רוב משחות השיניים להלבנת שיניים בטוחות לשימוש ויכולות להיות יעילות בהסרת כתמי שטח. עם זאת, הם אינם יעילים כמו טיפולי הלבנת שיניים מקצועיים. אם אתם מחפשים דרך יעילה יותר להשיג שיניים בהירות יותר, אנו ממליצים על הלבנת שיניים מקצועית.

תרופות להלבנת שיניים ביתיות

ישנן מספר תרופות להלבנת שיניים ביתיות שתוכלו לנסות. ראשית, אתה יכול לנסות לצחצח שיניים עם סודה לשתייה. שנית, אתה יכול לנסות להשתמש במי חמצן. שלישית, אתה יכול לנסות להשתמש במיץ לימון. עם זאת, חשוב להתייעץ תחילה עם רופא השיניים שלך כדי לוודא שהתרופות הללו בטוחות עבורך לשימוש.

ביחד עם זאת, ברור שבכל הנוגע להלבנת שיניים, טיפול מקצועי הוא הדרך היעילה ביותר להשיג שיניים בהירות יותר. שיניים לבנות יותר יכולות לתת לך מראה צעיר ומושך יותר. בנוסף, שיניים לבנות יותר יכולות גם לגרום לך להרגיש בטוח יותר ולהגביר את ההערכה העצמית שלך. אם אתם מחפשים דרך בטוחה ויעילה לשיפור המראה שלכם, אנו ממליצים על הלבנת שיניים מקצועית.

הלבנת שיניים בלייזר

הלבנת שיניים בלייזר היא הדרך היעילה ביותר להשיג שיניים בהירות יותר. התוצאות יכולות להימשך מספר שנים, ותופעות הלוואי הן בדרך כלל קלות וזמניות. אם אתם מחפשים דרך בטוחה ויעילה לשיפור המראה שלכם, אנו ממליצים על הלבנת שיניים בלייזר.

כיצד לשמור על שיניים לבנות יותר

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשמור על שיניים לבנות יותר. ראשית, עליך להימנע מעישון ושתיית קפה, תה או יין אדום. שנית, כדאי לצחצח שיניים פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע. שלישית, עליך לבקר אצל רופא השיניים שלך לבדיקות וניקויים סדירים. רביעית , אתה יכול לנסות להשתמש במשחת שיניים מלבינה או ברצועות הלבנה. אם תעקבו אחר העצות האלה, תוכלו לעזור לשמור על השיניים הלבנות יותר.

אז מה לעשות?

אם השיניים שלכם בגוון שלא מוצא חן בעיניכם, צהובות או אפורות – אין צורך להסתיר את החיוך היפה שלכם יותר. פשוט פנו לרשת מרפאות שיניים, וקבעו פגישה במרפאת השיניים הסמוכה לביתכם. אצלנו במרפאה ישנם רופאי שיניים מיומנים מקצועיים עם גישה אנושית נהדרת, שישמחו להחזיר לכם את החיוך הלבן ומבריך לפנים שלכם. אז צרו קשר!

 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן