רוב האנשים מעוניינים בשיניים לבנות יותר. הלבנת שיניים היא אחת מטיפולי השיניים הקוסמטיים הפופולריים ביותר. קיימים מוצרים רבים ללא מרשם להלבנת שיניים, אך אלו אינם יעילים כמו טיפולים מקצועיים. הלבנה במרפאה היא הדרך היעילה ביותר להבהרת שיניים, והתוצאות יכולות להימשך מספר שנים. רופא השיניים ימרח לך אקונומיקה על השיניים ולאחר מכן ישתמש באור מיוחד כדי להפעיל את חומר ההלבנה. ערכות הלבנה בבית זמינות גם אצל רופא השיניים שלך. ערכות אלו מכילות מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים, יחד עם ג'ל הלבנה. המגש נלבש במשך כמה שעות בכל יום, ובדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך שבועיים. הלבנת שיניים מקצועית היא דרך בטוחה ויעילה להשגת שיניים בהירות יותר.

מדוע השיניים שלנו מצהיבות או כהות?

ישנן סיבות רבות לכך ששיניים עשויות להיות צהובות או כהות. הסיבה השכיחה ביותר היא הזדקנות. ככל שאנו מתבגרים, השכבה החיצונית של השיניים שלנו (האמייל) מתחילה להתדלדל ולהישחק. זה חושף את השכבה הפנימית של השיניים שלנו (הדנטין), שצבעה צהבהב. גורמים אחרים לשינוי צבע השיניים כוללים:

 

כיצד אוכל למנוע מהשיניים שלי להצהיב או כהה?

ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי למנוע מהשיניים להצהיב או לקבל גוון כהה ולא אסתטי:

  • צחצחו והשתמשו בחוט דנטלי באופן קבוע. זה יעזור להסיר רובד ופסולת אחרת שיכולה לגרום להכתמה.
  • השתמש במשחת שיניים מלבינה . משחות שיניים אלו מכילות מרכיבים מיוחדים שיכולים לסייע בהסרת כתמי שטח.
  • הימנע ממזונות ומשקאות שעלולים להכתים את השיניים.
  • תפסיק לעשן.
  • תרופת סבתא ידועה: נסה למשוך שמן או לסובב בחלל הפה שמן קוקוס למשך כמה דקות. זה יכול לעזור להסיר פלאק ופסולת אחרת שיכולה לגרום להכתמה.
  • העיקר: פנה לרופא השיניים באופן קבוע. רופא השיניים שלך יכול לספק ניקוי מקצועי שיסיר הצטברות רובד ואבנית, שעלולים לגרום להכתמה. רשת מרפאות שיניים הינה רשת ותיקה עם רופאים מקצועיים ומרפאות נעימות הפרוסות לכל אורך ורוחב הארץ.

מהן השיטות הנפוצות להלבנת שיניים?

ישנן שתי שיטות נפוצות להלבנת שיניים: הלבנה בקליניקה והלבנה בבית.

הלבנה במרפאה היא הדרך היעילה ביותר להבהרת שיניים. רופא השיניים ימרח לך חומר מלבין על השיניים ולאחר מכן ישתמש באור מיוחד כדי להפעיל את חומר ההלבנה. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך ביקור אחד.

ערכות הלבנה לבית זמינות גם אצל רופא השיניים שלך. ערכות אלו מכילות מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים, יחד עם ג'ל הלבנה. המגש נלבש במשך כמה שעות בכל יום, ובדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך שבועיים.

כמובן שהלבנת שיניים מקצועית במרפאת השיניים היא דרך בטוחה ויעילה להשגת שיניים בהירות יותר.

איזה סוג הלבנת שיניים מומלץ?

סוג הלבנת השיניים המומלצת תלוי בחומרת ההכתמה. עבור כתמים עדינים, מוצרי הלבנה ללא מרשם עשויים להספיק. להכתמה חמורה יותר, מומלץ הלבנת שיניים מקצועית . הלבנה במרפאה היא הדרך היעילה ביותר להבהרת שיניים, והתוצאות יכולות להימשך מספר שנים. ערכות הלבנה בבית זמינות גם אצל רופא השיניים שלך. ערכות אלו מכילות מגשים מותאמים אישית המתאימים על השיניים, יחד עם ג'ל הלבנה. המגש נלבש במשך כמה שעות בכל יום, ובדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך שבועיים. הלבנת שיניים מקצועית היא דרך בטוחה ויעילה להשגת שיניים בהירות יותר.

מה היתרון של טיפול הלבנת שיניים?

היתרון העיקרי של טיפול הלבנת שיניים הוא בכך שהוא יכול לסייע בשיפור מראה השיניים. שיניים לבנות יותר יכולות לתת לך מראה צעיר ומושך יותר. בנוסף, שיניים לבנות יותר יכולות גם לגרום לך להרגיש בטוח יותר ולהגביר את ההערכה העצמית שלך.

האם יש הגבלות במהלך טיפול הלבנת שיניים?

כן, ישנן מספר הגבלות שאתה צריך להיות מודע אליהן במהלך טיפול הלבנת שיניים. ראשית, חשוב להימנע מאכילה או שתייה של כל דבר שיכול לגרום להכתמה. זה כולל קפה, תה, יין אדום וסיגריות. שנית, כדאי גם להימנע מאכילה או שתייה של כל דבר שיכול לגרום לרגישות. זה כולל משקאות קרים וגלידה. לבסוף, יש להימנע משימוש במי פה או משחות שיניים המכילות פלואוריד במהלך טיפול הלבנת שיניים.

מהן תופעות הלוואי של הלבנת שיניים?

תופעת הלוואי השכיחה ביותר של הלבנת שיניים היא רגישות זמנית. זה בדרך כלל חולף תוך מספר ימים לאחר הטיפול. תופעות לוואי נדירות אחרות יכולות לכלול גירוי בחניכיים, פצעים בפה וקלקול קיבה. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, אנא פנה לרופא השיניים שלך.

מי מוסמך לבצע טיפול הלבנת שיניים?

רק רופא שיניים מוסמך או שיננית יכול לבצע טיפול הלבנת שיניים. חשוב לקבל טיפול רק מאיש מקצוע מוסמך כדי למנוע סיבוכים.

האם מומלצת משחת שיניים להלבנת שיניים?

רוב משחות השיניים להלבנת שיניים בטוחות לשימוש ויכולות להיות יעילות בהסרת כתמי שטח. עם זאת, הם אינם יעילים כמו טיפולי הלבנת שיניים מקצועיים. אם אתם מחפשים דרך יעילה יותר להשיג שיניים בהירות יותר, אנו ממליצים על הלבנת שיניים מקצועית.

תרופות להלבנת שיניים ביתיות

ישנן מספר תרופות להלבנת שיניים ביתיות שתוכלו לנסות. ראשית, אתה יכול לנסות לצחצח שיניים עם סודה לשתייה. שנית, אתה יכול לנסות להשתמש במי חמצן. שלישית, אתה יכול לנסות להשתמש במיץ לימון. עם זאת, חשוב להתייעץ תחילה עם רופא השיניים שלך כדי לוודא שהתרופות הללו בטוחות עבורך לשימוש.

ביחד עם זאת, ברור שבכל הנוגע להלבנת שיניים, טיפול מקצועי הוא הדרך היעילה ביותר להשיג שיניים בהירות יותר. שיניים לבנות יותר יכולות לתת לך מראה צעיר ומושך יותר. בנוסף, שיניים לבנות יותר יכולות גם לגרום לך להרגיש בטוח יותר ולהגביר את ההערכה העצמית שלך. אם אתם מחפשים דרך בטוחה ויעילה לשיפור המראה שלכם, אנו ממליצים על הלבנת שיניים מקצועית.

הלבנת שיניים בלייזר

הלבנת שיניים בלייזר היא הדרך היעילה ביותר להשיג שיניים בהירות יותר. התוצאות יכולות להימשך מספר שנים, ותופעות הלוואי הן בדרך כלל קלות וזמניות. אם אתם מחפשים דרך בטוחה ויעילה לשיפור המראה שלכם, אנו ממליצים על הלבנת שיניים בלייזר.

כיצד לשמור על שיניים לבנות יותר

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשמור על שיניים לבנות יותר. ראשית, עליך להימנע מעישון ושתיית קפה, תה או יין אדום. שנית, כדאי לצחצח שיניים פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע. שלישית, עליך לבקר אצל רופא השיניים שלך לבדיקות וניקויים סדירים. רביעית , אתה יכול לנסות להשתמש במשחת שיניים מלבינה או ברצועות הלבנה. אם תעקבו אחר העצות האלה, תוכלו לעזור לשמור על השיניים הלבנות יותר.

אז מה לעשות?

אם השיניים שלכם בגוון שלא מוצא חן בעיניכם, צהובות או אפורות – אין צורך להסתיר את החיוך היפה שלכם יותר. פשוט פנו לרשת מרפאות שיניים, וקבעו פגישה במרפאת השיניים הסמוכה לביתכם. אצלנו במרפאה ישנם רופאי שיניים מיומנים מקצועיים עם גישה אנושית נהדרת, שישמחו להחזיר לכם את החיוך הלבן ומבריך לפנים שלכם. אז צרו קשר!

 

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

טיפולי שיניים בצה"ל ובשירות צבאי

בריאות השיניים היא חלק חשוב מבריאות הכללית של האדם. שיניים בריאות מאפשרות לנהל אורח חיים תקין, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית. שירות צבאי יכול

כיצד מזון חומצי משפיע על השיניים?

השיניים שלנו ממלאות תפקיד מכריע ברווחה הכללית שלנו, מה שמאפשר לנו לנשוך, ללעוס ולדבר בקלות. עם זאת, למזונות שאנו צורכים יכולה להיות השפעה משמעותית על

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

השתלת שיניים לפני ואחרי

לא מעט מטופלים שבאים לעשות השתלת שיניים שואלים: מה לגבי התהליך? אילו שינויים מתרחשים בפה לאחר ניתוח השתלת שיניים? כמה זמן לוקח להכל להחלים כמו

קרא עוד »

פלטה שקופה

פלטות שקופות הן סוג של פלטות שיניים העשויות מחומרים שקופים או בצבע שן. הם פחות גלויים מאשר פלטות מתכת מסורתיות ולכן אסתטיות יותר. עם זאת,

קרא עוד »

פלטה לשיניים

פלטות שיניים הן סוג של טיפול יישור שיניים המשמש לתיקון יישור השיניים. הפלטה עשויה בדרך כלל ממתכת, המוצמדת לקדמת השיניים, ומחוט שמשחיל בין הסוגריים. החוט

קרא עוד »

רגישות לקור בשיניים

בעיה דנטלית נפוצה אחת שלא ניתן להתעלם ממנה בקלות היא רגישות לקור בשיניים. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל נסיגת חניכיים, עששת וסדקים באמייל. למרות

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן