ClickCease

חריקת שיניים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

רוב האנשים אפילו לא יודעים שהם חורקים שיניים בלילה. הם עלולים להתעורר עם כאב ראש או לסת כואבת, אבל לעתים קרובות מקבלים את זה כחלק מהחיים, בלי לדעת שאפשר לטפל בבעיה זו ולזכות ללילות טובים ושינה עריבה. 

חריקת שיניים, או ברוקסיזם, היא אחת מהפרעות השינה הנפוצות ביותר, הפוגעת בכ-10% מהמבוגרים. אבל מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שחריקת שיניים עלולה לגרום לנזק רציני לשיניים וללסת שלך אם לא מטפלים בהם. במאמר מקיף זה, נחקור את כל ההיבטים של חריקת שיניים – מהסיבות והתסמינים שלה ועד אפשרויות טיפול וטיפים למניעה. אז אנא המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מצב זה מעט ידוע אך עלול להזיק. אם אתם סובלים מחריקת שיניים ואתם רוצים לטפל בה אחת ולתמיד, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם, ורופא השיניים שלנו ייתן לכם אבחון מדויק, ודדרכי פעולה על מנת להקל מעליכם ולפטור אתכם מבעיה זזו של חריקת שיניים.

 

– מהי חריקת שיניים?

חריקת שיניים היא מצב שבו אתה מהדק את השיניים שלך ו/או מתיר אותן באופן לא רצוני. זה ידוע גם בשם ברוקסיזם. זה יכול לקרות בזמן שאתה ער או ישן. זה יכול להשפיע על אנשים בכל הגילאים, אם כי זה נפוץ ביותר בילדים ובני נוער. 

ישנם שני סוגים של חריקת שיניים: ראשונית ומשנית. חריקת שיניים ראשונית היא כאשר אתה חורק שיניים ללא כל מצב רפואי בסיסי. חריקת שיניים משנית היא כאשר אתה חורק שיניים כתוצאה ממצב רפואי בסיסי, כגון דום נשימה בשינה או הפרעת מפרק טמפורמנדיבולרי (TMJ). 

התסמינים של חריקת שיניים כוללים: 

  • -לסת כואבת 
  • – כאב ראש 
  • – כאב ראש עמום 
  • כאבי שיניים 
  • – כאבי אוזניים 
  • – שיניים רגישות 

אם אתה חורק שיניים, עליך לפנות לרופא שיניים או לרופא להערכה. טיפול בחריקת שיניים יהיה תלוי בחומרת המצב. במקרים מסוימים, ייתכן שלא יהיה צורך בטיפול. במקרים אחרים, הטיפול עשוי לכלול: 

-חבישת מגן פה בלילה כדי להגן על השיניים משחיקה 

– תרגול שרירי הלסת כדי להרפות אותם 

– לימוד טכניקות ניהול מתחים להפחתת מתח וחרדה 

– נטילת תרופות להרפיית שרירי הלסת או הפחתת שרירי הלסת. 

מהם התסמינים של חריקת שיניים?

חריקת שיניים עלולה להוביל למספר בעיות. בטווח הקצר, זה יכול לגרום לכאבי ראש, כאבי לסת וכאבי אוזניים. זה יכול גם להזיק לשיניים שלך, ולגרום להן להישבר או להיסדק. בטווח הארוך, חריקת שיניים עלולה להוביל למחלות חניכיים ואובדן שיניים. אם אתם חושבים שאתם חורקים שיניים, חפשו את התסמינים הנפוצים הבאים:

-שיניים רגישות

-שיניים סדוקות 

-מחלת חניכיים

 -אובדן שיניים

– כאבי ראש

– לילות טרופים מחוסר שינה רציפה

אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות לרופא שיניים בהקדם האפשרי. טיפול בחריקת שיניים כולל לרוב מגן פה, שיכול לעזור להגן על השיניים מפני נזק נוסף.

מהם הגורמים לחריקת שיניים?

חריקת שיניים, הנקראת גם ברוקסיזם, היא מצב שבו אנשים חורקים שיניים או מהדקים את הלסת. זה יכול להתרחש במהלך היום או הלילה, וזה קורה לעתים קרובות כאשר אנשים נמצאים בלחץ. למרות שזה יכול להופיע בכל גיל, זה נפוץ ביותר בילדים ומבוגרים שנמצאים בלחץ. ישנם מספר סיבות פוטנציאליות לחריקת שיניים, כולל:

 – מתח או חרדה 

– שיניים לא מיושרות 

– מנשך לא תקין 

– שיניים עקומות 

– שיניים חסרות 

– מחלת חניכיים 

– ברוקסיזם עלול להיגרם גם ממצבים רפואיים כגון מחלת פרקינסון, מחלת אלצהיימר ואפילפסיה . 

טיפול בחריקת שיניים תלוי בגורם הבסיסי. במקרים מסוימים, הטיפול עשוי לכלול חבישת מגן פה או מגן לילה כדי להגן על השיניים מפני נזק. אם מתח הוא הגורם הבסיסי, הטיפול עשוי לכלול טכניקות הרפיה או ייעוץ. אם הברוקסיזם נגרם על ידי מצב רפואי, הטיפול יתמקד במצב הבסיסי.

– איך אני יודע אם אני חורק שיניים בלילה?

בעיקרון אפשר פשוט לשאול את מי שישן איתך בחדר בלילות, כיון שרוב שחיקות השינים, או ברוקסיזם (הוא המונח הרפואי להידוק וחריקת שיניים) מתרחשים בדרך כלל במהלך השינה. בעוד שברוקסיזם יכול להופיע בזמן ערות, סביר יותר להתרחש בלילה. אנשים רבים עם ברוקסיזם אינם מודעים לכך שהם חורקים שיניים, כפי שזה קורה לעתים קרובות במהלך השינה. עם זאת, ישנם מספר סימני אזהרה שיכולים להעיד על ברוקסיזם, ביניהם:

 

– שיניים רגישות: אם השיניים שלך הופכות רגישות לטמפרטורות חמות או קרות, זה עשוי להיות סימן שאתה חורקת שיניים בלילה. השחזה המתמדת עלולה לשחוק את אמייל השן, לחשוף את הדנטין הבסיסי ולגרום לרגישות.

 – כאבי לסת: אם אתה מתעורר עם לסת או רקות כואבות, זה יכול להיות סימן שאתה מכווצת את הלסת בזמן השינה. זה יכול להוביל לכאבי ראש מתח וכאבי פנים.

 – שיניים שחוקות: אם אתה מבחין שהשיניים שלך הופכות לשטחות או סדקות, ייתכן שהדבר נובע מברוקסיזם. לאורך זמן, השחזה המתמדת עלולה לפגוע באמייל השן ולגרום לשיניים להישחק.

 

אם אתה חושד שיש לך ברוקסיזם, חשוב לפנות לרופא שיניים להערכה. רופא השיניים יכול לקבוע אם ברוקסיזם הוא הגורם לתסמינים שלך ולפתח תוכנית טיפול כדי לעזור להקל על הבעיה. טיפול בברוקסיזם מתמקד בדרך כלל בהפחתת מתח ובמגני הפה בלילה כדי להגן על השיניים מפני הידוק וחיקה.

האם חריקת שיניים מזיקה?

רוב האנשים שחורקים שיניים אינם חווים תופעות שליליות, עבור חלקם, ברוקסיזם יכול להזיק. כאשר לא מטופלים, חריקת שיניים עלולה לפגוע באמייל השן, ולגרום לשיניים להיות רגישות יותר. במקרים חמורים, זה אפילו יכול להוביל לאובדן שיניים. אנשים שחורקים שיניים נוטים יותר לפתח הפרעות טמפורומנדיבולריות (TMD), שעלולות לגרום לכאבים בשרירי הלסת והפנים. אם אתה חושב שאולי אתה חורק שיניים, חשוב לדבר עם רופא השיניים שלך. הם יכולים לעזור לך למצוא דרכים למנוע או להפחית את הברוקסיזם ולהגן על השיניים שלך מפני נזק.

– מהם הסיכונים באי טיפול בחריקת שיניים?

אנשים רבים אינם מודעים לסיכונים הכרוכים בחריקת שיניים, או ברוקסיזם. מצב זה עלול לגרום למספר בעיות, ביניהן:

 

  • בלאי בשיניים – עם הזמן, חריקת שיניים עלולה לשחוק את האמייל על השיניים, ולהפוך אותן לרגישות יותר לחורים ולבעיות אחרות.

 

  • כאב ואי נוחות – אנשים שחוקים בשיניהם חווים לעיתים קרובות כאבי ראש, כאבי לסת וכאבי אוזניים.

 

  • מתח ומתח – ברוקסיזם עלול להוביל למתח בלסת ובפנים, מה שעלול להוביל למתח וחרדה.

 

אם לא מטפלים בו, לברוקסיזם יכול להיות השפעה משמעותית על בריאות הפה. אם אתה חושב שאולי אתה חורק שיניים, חשוב לפנות לרופא שיניים או איש מקצוע רפואי אחר לקבלת טיפול.

 

סיכום

ישנן כמה סיבות מדוע מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק הן המקום הטוב ביותר לטיפול בחריקת שיניים. ראשית, לד"ר בוחניק ניסיון של למעלה משלושה עשורים ברפואת שיניים, ומרפאותיו מאוישות על ידי כמה מהרופאים הטובים בארץ. שנית, המרפאות של ד"ר בוחניק חדישות ומצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר, כך שהן יכולות להעניק את הטיפול היעיל ביותר לחריקת שיניים. שלישית, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות מחירים נוחים, והן עובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל. לבסוף, המרפאות של ד"ר בוחניק נותנות שירות מעולה, עם צוות אדיב וסביבה נעימה. אז אם אתם מחפשים מקום אמין ומשתלם לטיפול בחריקת שיניים, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא האפשרות הטובה ביותר שיש.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן