יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף פתרון אידיאלי לסובלים מתחושות לא נעימות סביב התהליך של יישור שיניים. גשר בשיניים היה מאז ומעולם מקור למבוכה. מתבגרים הזקוקים ליישור שיניים חשים חוסר ביטחון הרסני ומבוגרים חשים אי נוחות ומרגישים כי גשר בשיניים פוגם בתדמית האסרטיבית שלהם בעבודה, באינטראקציות חברתיות, בעמידה מול קהל ועוד. באופן פרדוקסלי, גם שיניים עקומות עלולות לגרום לאותן תחושות וכך המטופלים מוצאים את עצמם בין הפטיש לסדן ומתלבטים מהי דרך הטיפול הטובה ביותר. כאמור, יישור שיניים שקוף הוא הפתרון המוצלח ביותר למצב זה ויש לו יתרונות רבים שהופכים אותו לתהליך כדאי ומשתלם.

יישור שיניים שקוף מבוסס על טכנולוגיה חדשנית

יישור שיניים שקוף הוא אחד הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום הרפואה הדנטלית. הוא מגלם בתוכו חידושים טכנולוגיים כגון בינה מלאכותית, לייזר ומדפסות תלת ממד, המאפשרים טיפול באיכות גבוהה ורמות דיוק גבוהות מאי פעם. יישור שיניים שקוף מתוכנן כולו על-ידי תוכנות מחשב משוכללות, שאותן מאשר הרופא המטפל. הקשתיות מותאמות אישית לכל מטופל לאורך התהליך באמצעות אותן תוכנות ומודפסות לאחר מכן במדפסת תלת ממד ולאחר מכן המטופל מקבל פלטות שקופות ודקות הנקראות קשתיות אותן הוא מרכיב על השיניים ומחליף אחת לשבוע, עד לסיום הטיפול לאחר כמה חודשים.

למי מתאים יישור שיניים שקוף?

יישור שיניים שקוף מבצעים בדרך כלל מגיל 17 ומעלה. השיטה נמצאה יעילה לכל סוגי ליקויי הסגר בשיניים: צפיפות, מרווחים, לסת צרה, שיניים בולטות ועוד ונמצאה יעילה בלמעלה מ 85% מהמקרים. שיתוף הפעולה של המטופלים חיוני להצלחת התהליך, שכן יישור שיניים שקוף כולל פלטות שיש להרכיב אותן כ-22-20 שעות ביממה. לכן יישור שיניים שקוף מתאים למטופלים החשים מחויבות לתהליך ומסוגלים לעמוד בכך.

יישור שיניים שקוף – כל היתרונות

הטכנולוגיה החדשנית של יישור שיניים שקוף, מאפשרת למטופלים ליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים של הטיפול. היתרון המובהק ביותר הוא כמובן ההיבט האסתטי של הטיפול, שכן לא ניתן כמעט להבין בקשתיות השקופות. זו הסיבה שטיפול עם יישור שיניים שקוף מתאים למי שנבוך מהתהליך ולא מעוניין לחשוף באופן בולט את העובדה כי הוא עובר יישור שיניים.

מעבר לכך, יישור שיניים שקוף מגלם בתוכו עוד כמה יתרונות:

  • הוא כואב פחות מיישור שיניים רגיל. גם יישור שיניים עם סמכים ממתכת אינו גורם לכאבים חריפים, אך בהחלט עלולות לצוץ תופעות כמו כאבים ואי נוחות מטרידה המקשה על שמירת השגרה במשך היום ועל שינה איכותית בלילה. יישור שיניים שקוף, לעומת זאת, כולל קשתות דקות ונוחות.
  • יישור שיניים שקוף מתאים גם למקרים מורכבים יחסית, שלא יכולים להיות מטופלים באמצעות יישור שיניים עם סמכים ממתכת.
  • יישור שיניים שקוף לא מצריך טיפולים דחופים, בניגוד ליישור שיניים עם סמכים ממתכת שכולל חוטים שעלולים לדקור או סמכים שעלולים ליפול.
  • השמירה על היגיינת הפה קלה יותר. בכל תהליך של יישור שיניים יש לשמור בקפדנות על היגיינה דנטלית, אך כשמתקינים סמכים ממתכת זה יכול להיות מעט מאתגר, שכן שאריות מזון עלולות להיתקע בהן. יישור שיניים שקוף מאפשר לשלוף את הקשתיות לפני הצחצוח וכך לשמור טוב יותר על היגיינת הפה. בהמשך לכך, בתהליך של יישור שיניים שקוף גם אין מגבלות על סוגי המזון שאפשר לאכול ואפשר לצרוך מזון קשה או דביק.
  • התהליך קצר יותר. יישור שיניים שקוף כולל תכנון ממוחשב מדויק המביא לשליטה טובה יותר בתזוזת השיניים והשגת מטרות הטיפול, מה שמקצר את משכו ל 10-6 חודשים בלבד, במקום שנה וחצי ויותר, ביישור שיניים רגיל.
  • הטכנולוגיה עליה מבוסס יישור שיניים שקוף מאפשרת גם מעקב טוב יותר על התהליך ותחזית על התוצאה הסופית, כבר בשלבים מוקדמים של הטיפול.

 

מתי לא כדאי לעשות יישור שיניים שקוף?

יש מקרים שבהם לא כדאי לבצע יישור שיניים שקוף, או יישור שיניים כלל. ראשית, נשים בהריון בכל שלב, צריכות להתייעץ עם הרופא המטפל תחילת הטיפול. אין מניעה לבצע יישור שיניים שקוף או כל טיפול אורתודנטי במהלך ההיריון, אך לא מומלץ לבצע צילומי רנטגן והתהליך של יישור שיניים שקוף דורש צילום רנטגן של הפה והלסת. כמו כן, נשים בהריון נוטות לעיתים לסבול מדלקת חניכיים ולכן צריכות להקפיד הקפדה יתרה על צחצוח שיניים ובמיוחד אם עברו יישור שיניים שקוף.

כמו כן, מטופלים החולים במחלת חניכיים פעילה, צריכים להיבדק היטב ולקבל אישור של רופא חניכיים לפני יישור שיניים שקוף, שכן הטיפול עלול להחמיר את מצב המחלה. בכל מקרה, יישור שיניים שקוף הוא תהליך ארוך הדורש סבלנות, הקפדה על היגיינה וביקורות אצל הרופא כדי להשיג את מטרות הטיפול. לכן מי שמתקשה בשמירה על כך ובהרכבת הקשתיות באופן תמידי, צריך לשקול אם כדאי לו להיכנס לתהליך של יישור שיניים שקוף.

עלויות של יישור שיניים שקוף

אין מחיר אחיד עבור יישור שיניים שקוף. העלויות עשויות להשתנות בין אורתודנטים שונים המציעים יישור שיניים שקוף ולכן חשוב לבחור אורתודנט המשלב בין ידע ומקצועיות ברמה גבוהה, לבין עלויות אטרקטיביות עבור יישור שיניים שקוף ובכלל. יש לציין כי יישור שיניים שקוף עולה יותר מיישור שיניים בשיטות מיושנות יותר ויש להביא זאת בחשבון לפני תחילת הטיפול. ברשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק, תוכלו למצוא את השילוב האידיאלי בין טיפולים ברמה בין-לאומית, לבין מחירים נוחים. רשת מרפאות שיניים עובדת עם ביטוחי השיניים המובילים בישראל וכך גם אתם יכולים לבצע יישור שיניים שקוף וליהנות מכל היתרונות שלו, בעלויות שתוכלו לעמוד בהן.

יישור שיניים שקוף או יישור שיניים פנימי – מה כדאי?

אחת החלופות ליישור שיניים שקוף היא יישור שיניים פנימי (לינגואלי), המבוסס על סמכים ממתכת המודבקים בצד הפנימי של השיניים, במקום בצד החיצוני. מן ההיבט האסתטי, שיטה זו נחשבת אידיאלית, משום שאי אפשר להבחין בסמכים בעת דיבור, אכילה או חיוך של המטופל. עם זאת, אם אתם מתלבטים בין יישור שיניים שקוף ליישור שיניים פנימי, חשוב שתדעו כי יישור שיניים פנימי יקר משמעותית מטיפולים של יישור שיניים שקוף, שכן עלויות המעבדה גבוהות יותר והטיפול מורכב וארוך יותר. כמו כן, יישור שיניים פנימי מצריך תקופת הסתגלות ארוכה יותר מאשר יישור שיניים שקוף, שכן יש להתרגל לתחושה של הסמכים על הלשון בזמן הדיבור והאכילה. 

חשוב לסיים טיפולים משמרים לפני יישור שיניים שקוף

לפני שמתחילים תהליך של יישור שיניים שקוף, יש לבדוק היטב את מצב השיניים, החניכיים והלסת ולבצע טיפולים משמרים במידת הצורך: טיפול בדלקת חניכיים, סתימות, כתרים, טיפולי שורש ועוד. רק לאחר שכל הטיפולים החיוניים הסתיימו בהצלחה, אפשר להתחיל תהליך של יישור שיניים שקוף.

רשת מרפאות שיניים מומחים בתחום של יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף צריך להתבצע על-ידי מומחים בתחום, כמו רופאי השיניים ברשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק. הרשת מציעה פריסה ארצית של קליניקות המתמחות בטיפולי שיניים מכל הסוגים, יישור שיניים שקוף, רפואת שיניים אסתטית ועוד. כל הטיפולים בהסדר עם חברות הביטוח המובילות בישראל ובאווירה רגועה ומקצועית בכל קליניקה.

 

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

רחל קטורזה‎

פוסטים אחרונים

טיפול שורש בשוהם

שוהם היא מושבה מקסימה הנמצאת במרכז הארץ. המושבה ממשיכה להתפתח ולהפתיע אותנו בנוכחות הייחודית שלה. היא לחלוטין שמחה לציין כמעט עשרים שנה מאז שהיא קיימת.

טיפול שורש ברעננה

רעננה, עיר מקסימה השוכנת לה בשרון ממש קרוב לכפר סבא. רעננה היא עיר שנמצאת על המפה בכל כך הרבה תחומים, החל התרבות, היופי, הייחודיות, וכמובן

טיפול שורש בראשון לציון

  העיר ראשון לציון נמצאת במיקום טוב ונגיש, היא לגמר מרכזית, ומכילה בתוכה הרבה אופציות לתעסוקה, בילוי, פנאי, תרבות ועוד… ראשון לציון התפתחה רבות ככל

טיפול שורש בקריית גת 

  קריית גת, עיר דרומית ומעוררת השראה בקצב התפתחות שלה, אין ספק שככל והשנים חולפות כך העיר מתרוממת. ככל שהיא מתפתחת גם בעלי המקצוע וגם


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

טיפול שורש בשוהם

שוהם היא מושבה מקסימה הנמצאת במרכז הארץ. המושבה ממשיכה להתפתח ולהפתיע אותנו בנוכחות הייחודית שלה. היא לחלוטין שמחה לציין כמעט עשרים שנה מאז שהיא קיימת.

קרא עוד »

טיפול שורש ברעננה

רעננה, עיר מקסימה השוכנת לה בשרון ממש קרוב לכפר סבא. רעננה היא עיר שנמצאת על המפה בכל כך הרבה תחומים, החל התרבות, היופי, הייחודיות, וכמובן

קרא עוד »

טיפול שורש בראשון לציון

  העיר ראשון לציון נמצאת במיקום טוב ונגיש, היא לגמר מרכזית, ומכילה בתוכה הרבה אופציות לתעסוקה, בילוי, פנאי, תרבות ועוד… ראשון לציון התפתחה רבות ככל

קרא עוד »

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)