ClickCease

כאב לאחר סתימה עמוקה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

כאב הוא תכונה שכיחה וצפויה לאחר טיפולי שיניים שונים. זוהי התגובה הטבעית של הגוף שלנו לפציעה, והיא משרתת מטרה חשובה. הכאב מאפשר לנו לדעת שמשהו אינו כשורה ומעודד אותנו לנקוט באמצעים להגנה על האזור הפגוע.

עם זאת, כאב יכול להיות גם חוויה מתישה שמפריעה לחיי היומיום שלנו. כאשר כאב הוא כרוני, יש לו השפעה שלילית על הרווחה הנפשית והרגשית שלנו.

ישנם מגוון טיפולים זמינים כדי לסייע בטיפול בכאב בשיניים בכלל, וכאב הנגרם לאחר טיפול בסתימה עמוקה בפרט. ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוכניק מטפלים רופאי שיניים ופריודנטיים (מומחי חניכיים) מהשורה הראשונה. במרפאות נעימות וחדישות הפרוסות לכל אורך ישראל, תוכלו לקבל את הטיפול הדנטלי הטוב ביותר שאתם יכולים לאחל לעצמכם. אז אם אתה חווה כאב לאחר הליך שיניים, חשוב לדבר עם רופא השיניים או הרופא שלך. הם יוכלו לקבוע את סיבת הכאב ולהמליץ על הטיפול הטוב ביותר עבורך.

מהו חור עמוק?

חור עמוק הוא חלל ריק ללא כאבים המופיע בשן לאחר הסרת העששת. זה בדרך כלל קטן, אבל זה יכול להיות עמוק. אם החור לא יתמלא, הוא יכול להפוך למקום שבו חיידקים יכולים לגדול ולהוביל לזיהום.

איך למלא חור עמוק?

ישנן שתי דרכים למילוי חור עמוק:

-עם חומר מילוי שיניים (כלומר סתימה לבנה או מתכתית)

-על ידי הנחת כתר שיניים על השן.

סוג חומר המילוי בשימוש יהיה תלוי במיקום חור העומק ובגודלו. הסוג הנפוץ ביותר של חומר המילוי הוא אמלגם, העשוי מכסף, כספית, פח ונחושת. סוגים אחרים של חומרי מילוי כוללים קומפוזיט, זהב ופורצלן.

כתרים דנטליים משמשים כאשר חור העומק גדול מכדי למלא אותו בחומר מילוי שיניים. כתר דנטלי הוא כובע המכסה את כל השן. הוא עשוי מחרסינה, מתכת או שילוב של שניהם.

מהם הסיכונים באי מילוי חור עמוק?

אם לא ממלאים חור עמוק, הוא עלול להידבק. הזיהום יכול להתפשט לעצם ולגרום לכאבים, נפיחות ומורסות. במקרים חמורים, הזיהום יכול להתפשט לחלקים אחרים בגוף ולהוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים.

חשוב לראות את רופא השיניים או הרופא בהקדם האפשרי אם אתה חושב שיש לך זיהום. ככל שהזיהום יטופל מוקדם יותר, כך קטן הסיכוי לגרום לבעיות בריאותיות חמורות.

מה ההבדל בין חור עמוק לחור רגיל?

חור עמוק הוא חלל ריק ללא כאבים המופיע בשן לאחר הסרת העששת. זה בדרך כלל קטן, אבל זה יכול להיות עמוק. אם חור העומק לא יתמלא, הוא יכול להפוך למקום שבו חיידקים יכולים לגדול ולהוביל לזיהום. חור רגיל הוא חלל שנותר לאחר הסרת הריקבון. ניתן למלא בחומר מילוי שיניים או בכתר שיניים.

מהי סתימה עמוקה?

סתימה עמוקה היא סתימה שנועדה למלא את החלל של החור העמוק בשן.

מהו הליך הטיפול בסתימה עמוקה בשיניים?

ישנן שתי דרכים למילוי חורי עומק: בעזרת חומר מילוי שיניים או באמצעות הנחת כתר שיניים על השן. סוג חומר המילוי בשימוש יהיה תלוי במיקום חור העומק ובגודלו. כתרים דנטליים משמשים כאשר חור העומק גדול מכדי למלא אותו בחומר מילוי שיניים. אם לא ממלאים חור עמוק, הוא עלול להידבק בזיהום שיכול להתפשט לחלקים אחרים בגוף ולהוביל לסיבוכים בריאותיים חמורים.

חשוב לראות את רופא השיניים או הרופא בהקדם האפשרי אם אתה חושב שיש לך זיהום. ככל שהזיהום יטופל מוקדם יותר, כך קטן הסיכוי לגרום לבעיות בריאותיות חמורות. אם כך הם פני הדברים, צור קשר עכשיו עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק.

מה אחוזי ההצלחה של סתימות עמוקות?

שיעור ההצלחה של סתימות עמוקות גבוה

מהן ההנחיות לאחר טיפול שיניים עמוק?

לאחר טיפול שיניים מעמיק, חשוב לפנות לרופא השיניים או לרופא לביקור מעקב. במהלך ביקור המעקב, רופא השיניים או הרופא שלך יבדקו את הסתימה העמוקה כדי לוודא שהיא 'יושבת' כראוי. הם גם יתנו לך הנחיות כיצד לטפל בשיניים ובפה שלך. חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע ולפנות לרופא השיניים או לרופא לבדיקות קבועות.

מה ההבדל בין סתימה רגילה לסתימה עמוקה?

שניהם אותה פעולה של מילוי חור בשינים על ידי סתימה לבנה או מתכתית. ההבדל הוא במיקום של הסתימה, ככל שמיקום הסתימה יותר קרוב למוך השן, ולשורשים שלה – כך נקרא לזה סתימה עמוקה?

מהו טיפול שורש?

טיפול שורש הוא הליך דנטלי המשמש לטיפול בכאב וזיהום בשיניים. זה נעשה בדרך כלל כאשר הכאבים חזקים והזיהום התפשט לשורש השן. טיפול שורש כולל הסרת הכאב והזיהום מהשן ולאחר מכן איטום שלה. ההליך נעשה בדרך כלל בביקור אחד או שניים אצל רופא השיניים. לאחר טיפול שורש , חשוב לפנות לרופא השיניים או לרופא לביקור מעקב. במהלך ביקור המעקב,במרפאה של רשת מרפאות שיניים, רופא השיניים או הרופא יבדקו את השן כדי לוודא שהיא מתרפאת כראוי. הם גם יתנו לך הנחיות כיצד לטפל בשיניים ובפה שלך.

מה עדיף: סתימה עמוקה או טיפול שורש?

התשובה לשאלה זו תלויה במצב האישי. אם הכאב חמור והזיהום התפשט לשורש השן, טיפול שורש עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר. אם הכאב אינו חמור והזיהום לא התפשט לשורש השן, חסימה עמוקה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר. רופא השיניים או הרופא שלך יוכלו להמליץ על אפשרות הטיפול הטובה ביותר עבורך.

כאבים לאחר סתימה עמוקה: מהן הסיבות האפשריות?

ישנן סיבות אפשריות רבות לכאב לאחר חסימה עמוקה. הסיבה השכיחה ביותר היא זיהום.

סיבות אפשריות אחרות כוללות:

  • -העצבים בשיניים נפגעים
  • -כלי הדם בשיניים נפגעים
  • -השרירים בשיניים נפגעים
  • -העצמות בשיניים נפגעות

אם יש לך כאבים לאחר חסימה עמוקה, חשוב לפנות לרופא השיניים או לרופא לביקור מעקב. במהלך ביקור המעקב, רופא השיניים של המרפאה יבדוק את הסתימה העמוקה כדי לוודא שהיא מתפקדדת כראוי.

איך להרגיע כאב שיניים לאחר סתימה עמוקה?

ישנן דרכים רבות להרגיע כאב שיניים לאחר סתימה עמוקה. כמה מהשיטות הנפוצות ביותר כוללות:

  • -קח תרופות נגד כאבים: תרופות נגד כאבים יכולות לעזור להפחית את הכאב. איבופרופן ואצטמינופן הם שני סוגים של משככי כאבים שניתן להשתמש בהם.
  • -מריחה של חבילה קרה: מריחת חבילה קרה על החלק החיצוני של הפה יכולה לעזור להקהות את הכאב.
  • -השתמש בג'ל קהה: מריחת ג'ל קהה על החניכיים יכולה לעזור להפחית את הכאב.
  • -מריחה של קומפרס חם: מריחה של קומפרס חם על החלק החיצוני של הפה יכולה לעזור להפחית את הכאב.

אם יש לך כאבים לאחר סתימה עמוקה, חשוב לפנות למרפאת השיניים של ד"ר בוחניק לביקור מעקב. במהלך ביקור המעקב, רופא השיניים יבדקו את השן כדי לוודא שהיא מתרפאת כראוי. הם גם יתנו לך הנחיות כיצד לטפל בשיניים ובפה שלך.

אם יש לי כאבים לאחר סתימה עמוקה – מה לעשות?

אם הכאב חמור, ייתכן שיהיה עליך ליטול תרופות נגד כאבים. איבופרופן ואצטמינופן הם שני סוגים של משככי כאבים שניתן להשתמש בהם. אתה יכול גם למרוח חבילה קרה על החלק החיצוני של הפה כדי להקהות את הכאב. מריחת ג'ל קהה על החניכיים יכולה גם לעזור להפחית את הכאב. אם הכאב אינו חמור, אתה יכול לנסות למרוח קומפרס חם על החלק החיצוני של הפה כדי להפחית את הכאב.

כאב לאחר חסימה עמוקה יכול להיות מאוד לא נעים ולא נוח. אם אתם חווים כאבים לאחר חסימה עמוקה, אם אתם חווים כאבים לאחר חסימה עמוקה, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתקשר למרפאת שיניים ולקבוע תור. צוות רופאי השיניים במרפאה יוכל להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר על מנת להקל על הכאבים  ולרפא את האזור הנגוע שהכאבים מצביעים עליו.

ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק מטפלים רופאי שיניים מהשורה הראשונה, במרפאות חדישות ונעימות הפרוסות בכל הארץ. רשת מרפאות השיניים בעלת ותק של 30 שנה, עם אלפי מטופלים מרוצים, שאתם מוזמנים להצטרף אליהם, אז צרו קשר עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן