ClickCease

כמה שיניים יש לילד?

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

רופאי שיניים יודעים מזמן ששיני חלב חשובות ליותר מסתם לגרום לילד להיראות חמוד. לשיניים הזעירות הללו יש תפקיד חשוב בהתפתחות עצם הלסת והשיניים הקבועות של הילד, והן גם עוזרות לילדים ללמוד איך ללעוס ולדבר נכון. לכן כל כך חשוב לוודא שילדכם פונה לרופא שיניים באופן קבוע מגיל צעיר.

רבים מההורים אינם יודעים, שבארצות הברית, רופאי השיניים מפרסמים המלצה לילדים לפנות לרופא שיניים עד יום הולדתם הראשון. בפגישה זו רופא השיניים יבדוק אם יש בעיה בשיניים ובחניכיים וייתן לכם כמה טיפים כיצד לטפל בשיני ילדכם בבית.

אם ילדכם בין הגילאים שנתיים עד חמש, חשוב להביא אותו לבדיקות קבועות כל חצי שנה. הסיבה לכך היא שילדים צעירים נוטים לחלל עששת, מה שעלול להיות כואב ולהוביל לבעיות אחרות אם הם לא מטופלים באופן מיידי.

בפגישות הקבועות הללו, רופא השיניים ינקה את שיניו של ילדכם ויחפש כל סימני ריקבון או בעיות אחרות. אם נמצאו חורים, רופא השיניים ימלא אותם כדי למנוע נזק נוסף.

אם יש לך שאלות או חששות לגבי בריאות השיניים של ילדך, אל תהסס לפנות לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. רופאי השיניים לילדים שבמרפאות המצוינות שלנו ישמחו לענות על כל שאלה שלך ולעזור לך להבטיח שלילדך יהיה חיוך בריא שנמשך כל החיים.

 

כמה שיניים יש לילד?

שיניים ראשונות של ילד, המכונה גם שיניים ראשוניות או חלב, מתחילות בדרך כלל להופיע בסביבות גיל שישה חודשים. לרוב הילדים יש את כל השיניים הראשוניות שלהם עד גיל שלוש. בסך הכל יש 20 שיניים ראשוניות: 10 בלסת העליונה ו-10 בלסת התחתונה. השיניים הראשוניות חשובות מכמה סיבות. הם עוזרים לילד ללמוד לדבר ברור וללעוס מזון כמו שצריך. הם גם מחזיקים מקום בלסת עבור השיניים הבוגרות (הקבועות) שייכנסו בסופו של דבר. מסיבות אלו חשוב לטפל היטב בשיניים הראשוניות ולפנות לרופא שיניים באופן קבוע.

– כיצד לטפל בשיני החלב של ילדך

חשוב לטפל בשיני החלב של ילדך, למרות שבסופו של דבר הן יוחלפו בשיניים קבועות. שיני חלב חשובות ללעיסה ולדיבור, והן עוזרות להנחות את השיניים הקבועות למקומן. בנוסף, שיני חלב יכולות להשפיע על ההערכה העצמית של הילד ועל פיתוח מיומנויות חברתיות נכונות. הנה כמה טיפים לטיפול בשיני החלב של ילדכם:

 

* צחצחו את השיניים של ילדכם לפחות פעמיים ביום עם משחת שיניים עדינה פלואורידית. התחילו ברגע שהשן הראשונה שלהם נכנסת.

 

* עודדו את ילדכם להשתמש בחוט דנטלי מדי יום. אתה יכול להתחיל להשתמש בחוט דנטלי עבורם כאשר יש להם שתי שיניים שנוגעות זו בזו.

 

*הגביל משקאות וחטיפים מתוקים. יותר מדי סוכר עלול להוביל לעששת.

 

*קח את ילדך לרופא השיניים באופן קבוע לבדיקות וניקיון. זה חשוב למניעת עששת ולזיהוי בעיות בשלב מוקדם.

– מתי להתחיל לקחת את ילדך לרופא השיניים

כשזה מגיע לטיפול שיניים, אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל. רופאי שיניים לילדים ממליצים לילדים לעבור ביקור ראשון אצל רופא השיניים תוך שישה חודשים מיום שבו הופיעה השן הראשונה שלהם, או עד יום ההולדת הראשון שלהם לכל המאוחר. זה אולי נראה כמו גיל צעיר, אבל ביקורי שיניים מוקדמים חשובים מכמה סיבות. ראשית, הם מאפשרים לרופא השיניים שלך להכיר את ילדך וליצור יחסי אמון. שנית, הם נותנים לרופא השיניים שלך הזדמנות לזהות בעיות אפשריות ומספקים הדרכה כיצד למנוע מהם להתפתח. לבסוף, ביקורי שיניים מוקדמים עוזרים להרגיל את ילדכם לרעיון ללכת לרופא השיניים, מה שמגדיל את הסיכוי שהוא ימשיך לראות רופא שיניים על בסיס קבוע ככל שהוא יתבגר. אז אם ילדכם החל בקיעת שיניים, הגיע הזמן לקבוע את ביקור השיניים הראשון.

– מה יחפש רופא השיניים בכל בדיקה?

בכל ביקור, רופא השיניים שלך יחפש כל שינוי מאז הפגישה האחרונה שלך. זה כולל חורים חדשים, עששת וכל בעיה אחרת. הם גם יבדקו כדי לראות עד כמה עבודת שיניים קודמת מחזיקה מעמד. בנוסף, רופא השיניים שלך יחפש סימנים למחלת חניכיים, כגון אדמומיות, נפיחות או דימום. הם גם יבדקו את הפה שלך עבור כל דבר אחר שעלול לגרום לך אי נוחות או דאגה. אם הכל נראה טוב, רופא השיניים שלך ייתן לך חשבון בריאות נקי וישלח אותך לדרכך!

– איך אתה יכול למנוע חורים בשיניים של הילד שלך?

הדרך הטובה ביותר למנוע חורים בשיניים של ילדך היא להתחיל מוקדם ולהיות עקביים עם היגיינת הפה. ברגע שבוקעות שיניים אפשר להתחיל לנקות אותן עם מטלית רכה ורטובה. ברגע שילדכם מסוגל לירוק, תוכלו לעבור להשתמש בכמות משחת שיניים בגודל אפונה על מברשת השיניים שלו. הקפידו לעזור להם לצחצח שיניים עד גיל 8 לפחות. בנוסף, חשוב להגביל חטיפים ומשקאות ממותקים, כמו גם משקאות חומציים כמו מיץ. עודדו את ילדכם לשתות מים במהלך היום, ובקרו באופן קבוע אצל רופא השיניים לבדיקות וניקויים. על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכל לעזור להפחית את הסיכון של ילדך לפתח עששת.

– מהן ההשלכות של עששת לא מטופלת?

עששת היא בעיה שעלולה להשפיע על אנשים בכל הגילאים, אך היא שכיחה במיוחד בילדים. כאשר אינה מטופלת, עששת עלולה להוביל למספר בעיות חמורות, כולל זיהום, מורסות ואפילו אובדן שיניים. בנוסף, עששת עלולה לגרום לכאב ורגישות, מה שמקשה על אכילה ושתייה. עששת לא מטופלת יכולה גם להוביל לריח רע מהפה. אז אם אתה חושב שלילד שלך יש חורים, הקפד לקבוע ביקור אצל רופא השיניים שלו בהקדם האפשרי.

– מה לעשות אם לילד שלך יש חורים בשיניים?

כהורה, לגלות שלילד שלך יש חור בשיניים יכול להיות מתסכל. אתה עשוי להרגיש כאילו נכשלת בדרך כלשהי או שהיית יכול למנוע את הבעיה. עם זאת, חשוב לזכור כי חורים נפוצים מאוד, והם יכולים לקרות לכל אחד. הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. חורים לא מטופלים עלולים להוביל לכאב, זיהום ואובדן שיניים. למרבה המזל, קיימות אפשרויות רבות לטיפול בחורים בילדים. רופא שיניים לילדים יכול לעזור לך לבחור את דרך הפעולה הטובה ביותר עבור ילדך, בהתאם לחומרת הבעיה. במקרים מסוימים, מילוי פשוט עשוי להיות כל מה שצריך. במקרים מתקדמים יותר, ייתכן שיהיה צורך בכתר או הליך אחר. יהיה הטיפול אשר יהיה, חשוב להתחיל בהקדם האפשרי כדי למנוע נזק נוסף לשיניו של ילדכם.

 

המקום הטוב ביותר לבצע טיפולי שיניים לילדים

 

המקום הטוב ביותר לבצע טיפולי שיניים לילדים הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. כל המרפאות שלנו מאוישות ברופאי שיניים לילדים בעלי ניסיון של שנים בטיפול בצרכי בריאות השיניים של ילדים. אנו מציעים מגוון שירותים המיועדים במיוחד לילדים, לרבות בדיקות שגרתיות, ניקוי שיניים, סתימות חללים, פלטה ועוד. אנו מספקים גם חומרים חינוכיים על איך לטפל בשיני ילדך בבית, כך שאתה יכול להיות בטוח שהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

 

המרפאות שלנו חדישות ומצוידות היטב בטכנולוגיה העדכנית ביותר. כמו כן, אנו מציעים מחירים נוחים, תוך עבודה עם חברות הביטוח הגדולות בישראל. המרפאות שלנו ממוקמות גם בפריסה ארצית נוחה, מה שמקל עליך למצוא מרפאה קרובה אליך.

 

אם אתם מחפשים טיפול שיניים איכותי לילדכם, אל תהססו לפנות אלינו עוד היום! נשמח לענות על כל שאלה שלך ולעזור לך להבטיח שלילדך יהיה חיוך בריא שנמשך כל החיים.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן