ClickCease

מומחה למחלות חניכיים

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בריאות השיניים היא דבר שצריך להתייחס אליו ברצינות, מכיוון שהיא יכולה להשפיע לא רק על בריאות הפה שלנו, אלא גם על הבריאות הכללית שלנו. לכן חשוב לפנות למומחה למחלות חניכיים אם אתם חווים בעיות כלשהן בשיניים או בחניכיים. למומחה חניכיים יש הכשרה וידע מיוחדים לטפל בכל מיני בעיות שיניים, ממחלות חניכיים ועד אובדן שיניים. ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עובדים מומחי חניכיים רבים מהשורה הראשונה בישראל, ברשת מרפאות מצוינות ומצידות, בפריסה ארצית, עד סמוך למקום מגוריך.

 

אם אתה שוקל לראות רופא חניכיים, הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת קודם. קודם כל, רופאי חניכיים יכולים לטפל במגוון רחב של בעיות שיניים, כולל מחלות חניכיים, אובדן שיניים ואפילו סרטן הפה. כמו כן, יש להם ניסיון רב בביצוע השתלות שיניים והליכים נוספים שיכולים לסייע בשיקום שיניים אבודות. בנוסף, לרופאי חניכיים יש לעתים קרובות יותר ניסיון עם מקרים מורכבים מאשר לרופאי שיניים כלליים. אז אם אתה מתמודד עם בעיה דנטלית מסובכת, פנייה לרופא חניכיים עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורך. אז צור קשר עכשיו עם מרפאת רשת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריך.

 

– מהי מחלת חניכיים ומהם התסמינים?

מחלת חניכיים היא זיהום בחניכיים שעלול להוביל בסופו של דבר לאובדן שיניים. זה נגרם על ידי פלאק, שכבה דביקה של חיידקים שנוצר על השיניים. אם הפלאק אינו מוסר, הוא מתקשה לכדי אבנית, או אבן-שן. ניתן להסיר אבנית רק על ידי רופא שיניים או שיננית. תסמינים של מחלת חניכיים כוללים חניכיים אדומות, נפוחות ומדממות, כמו גם ריח רע מהפה

אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, עליך לפנות מיד לרופא שיניים. ללא טיפול, מחלת חניכיים עלולה להרוס את הרקמות התומכות סביב השיניים שלך, ולהוביל לאובדן שיניים. אבל עם אבחון וטיפול מוקדם, אתה יכול למנוע נזק חמור לשיניים ולחניכיים.

 

– כיצד מתפתחת מחלת חניכיים וכיצד ניתן לטפל בה?

מחלת חניכיים היא זיהום של המבנים סביב השיניים, כולל החניכיים, רצועת החניכיים ועצם המכתשית. מחלת חניכיים נגרמת על ידי רובד, פלאק דביק של שאריות מזון, חיידקים ורוק. אם הרובד אינו מוסר, הוא יכול להתקשות לאבן שן, או אבנית. הצטברות אבנית עלולה לגרום לדלקת בחניכיים, מצב המכונה בשלבים מתקדמים יור כמחלת חניכיים. דלקת חניכיים גורמת לחניכיים להפוך לאדומות, להתנפח ולדמם בקלות. אם לא מטפלים בדלקת חניכיים, היא עלולה להתקדם למחלת חניכיים. מחלת חניכיים היא צורה חמורה יותר של דלקת חניכיים העלולה לפגוע בעצם ורקמת החיבור סביב השיניים. מחלת חניכיים עלולה בסופו של דבר להוביל לאובדן שיניים אם היא לא מטופלת. 

ישנן מספר דרכים לטיפול במחלות חניכיים. ניקוי מקצועי על ידי רופא שיניים או שיננית יכול להסיר רובד ואבנית מהשיניים. בנוסף, מי פה ומשחות שיניים מיוחדות זמינות כדי לסייע בשליטה על הצטברות פלאק. אם כבר התרחשה מחלת חניכיים, ייתכן שיהיה צורך בטיפול אגרסיבי יותר. זה עשוי לכלול אבנית והקצעת שורשים, הליך שבו מסירים אבנית ורובד מתחת לקו החניכיים. במקרים חמורים יותר, ייתכן שיהיה צורך בניתוח כדי לשחזר רקמה פגומה.

 

– האם ישנם סיכונים הקשורים למחלת חניכיים?

אם לא מטופלים, מחלת חניכיים עלולה להוביל לאובדן שיניים. בנוסף, מחקר הראה שייתכן שיש קשר בין מחלות חניכיים לבעיות בריאותיות אחרות, כגון מחלות לב, שבץ וסוכרת. לכן, חשוב לפנות לרופא שיניים באופן קבוע לצורך בדיקות וניקויים וכן לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי מדי יום. אם יש לך חששות לגבי בריאות הפה שלך, הקפד לדבר עם רופא השיניים שלך.

– מהם הסיכונים הקשורים למחלת חניכיים?

מחלת חניכיים או דלקת חניכיים היא זיהום בחניכיים ובעצם התומכים בשיניים. זה נגרם על ידי פלאק, שכבה דביקה של חיידקים הנוצרים משאריות מזון, חיידקים ורוק. אם לא מסירים את הפלאק, הוא עלול להתקשות ולהפוך לאבן שן (אבנית). ניתן להסיר אבנית רק על ידי רופא שיניים או שיננית. 

מחלת חניכיים מסווגת לשני שלבים: דלקת חניכיים ופריודונטיטיס. דלקת חניכיים היא צורה קלה יותר של המחלה הפוגעת רק בחניכיים. פריודונטיטיס היא צורה חמורה יותר של המחלה שעלולה לפגוע בעצם ורקמת החיבור התומכת בשיניים. אם לא מטפלים, דלקת חניכיים עלולה להוביל לאובדן שיניים. 

למרבה הפלא, למרות שמחלת חניכיים שכיחה, היא לרוב לא מאובחנת מכיוון שהיא בדרך כלל אינה גורמת לכאב. לכן חשוב לפנות לרופא השיניים באופן קבוע לבדיקות וניקויים. אם יש לך מחלת חניכיים, רופא השיניים שלך יעבוד איתך כדי לפתח תוכנית טיפול שעשויה לכלול אבנית והקצעת שורשים (ניקוי עמוק), טיפולים משלימים (כגון אנטיביוטיקה או שטיפות פה) וניתוח. בעזרת אבחון וטיפול מוקדם, תוכלו לסייע במניעת התקדמות מחלת חניכיים ולהציל את השיניים שלכם.

– מהם הסימנים והתסמינים של מחלת חניכיים?

הסימן השכיח ביותר למחלת חניכיים הוא דימום בחניכיים. סימנים ותסמינים נוספים כוללים:

חניכיים נפוחות או רכות

– חניכיים אדומות או סגולות

– ריח רע מהפה

נסיגת חניכיים

– שיניים רפויות

– שינוי בהתאמה של תותבות חלקיות

אם יש לך אחד מהסימנים או התסמינים הללו, פנה מיד לרופא השיניים שלך. ללא טיפול, מחלת חניכיים עלולה להרוס את הרקמות התומכות סביב השיניים שלך, ולהוביל לאובדן שיניים. אבל עם אבחון וטיפול מוקדם, אתה יכול למנוע נזק חמור לשיניים ולחניכיים.

– האם יש דרכים למנוע התפתחות מחלת חניכיים?

מחלת חניכיים היא זיהום ברקמת החניכיים שעלול להוביל לאובדן שיניים ולבעיות בריאות חמורות אחרות. למרבה המזל, ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לסייע במניעת התפתחות מחלת חניכיים. 

בראש ובראשונה, חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע. זה מסיר רובד וחיידקים מהשיניים והחניכיים, מה שעוזר למנוע הצטברות של אבנית. 

בנוסף, הקפד לבקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לניקוי ובדיקות מקצועיות. זה יעזור לתפוס כל בעיה מוקדם ולשמור על החיוך שלך בריא. 

לבסוף, הפסק לעשן. עישון מגביר באופן משמעותי את הסיכון שלך לפתח מחלת חניכיים, ולכן לעקוף את ההרגל הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות לבריאות הפה שלך. על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, אתה יכול לעזור למנוע ממחלת חניכיים להיאחז בפה שלך.

 

-מה קורה אם אני לא מטפל במחלת החניכיים שלי?

אם לא תטפל במחלת החניכיים שלך, הנזק יתקדם. החיידקים בפלאק ימשיכו לייצר רעלים הפוגעים בחניכיים ובעצם סביב השיניים. זה יכול להוביל לאובדן שיניים ובעיות בריאות חמורות אחרות. למעשה, מחקר קישר בין מחלות חניכיים לסיכון מוגבר למחלות לב, שבץ מוחי ומצבים כרוניים אחרים. אז אם אתה לא דואג לשיניים ולחניכיים, אתה לא רק מסכן את החיוך שלך – אתה מסכן את הבריאות הכללית שלך. אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי. שוחח עם רופא שיניים על אפשרויות טיפול למחלות חניכיים היום.

– איפה אני יכול למצוא רופא חניכיים?

 

אם אתה חושב שיש לך מחלת חניכיים, הצעד הראשון הוא לפנות לרופא שיניים או רופא חניכיים לצורך הערכה. רופא השיניים שלך יכול לבדוק אם יש סימנים למחלת חניכיים ולפתח תוכנית טיפול המתאימה לך. 

אנחנו מזמינים אותך לפנות לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק: מרפאות שיניים בפריסה ארצית, עם מיטב הרופאים בארץ, ניסיון של עשרות שנים, רופאי שיניים מעולים, שירות נעים, מרפאות חדישות וצוות אדיב, מחירים נוחים, עבודה מול חברות הביטוח הגדולות בישראל ועוד הרבה הטבות, ובפרט שמרפאות השיניים שלנו מאוישות במומחים לבעיות חניכיים מהשורה הראשונה בישראל, אז צרו קשר עכשיו עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן