מרפאת שיניים ביבנה – גן יבנה

כתובת המרפאה:

דואני 18, יבנה

טלפון:072-2785663
פקס- 08-9436066

שעות הפתיחה:

יום א’ – 09:00-19:00

יום ב’ – 09:00-19:00

יום ג’ – 09:00-19:00

יום ד’ – 09:00-19:00

יום ה’ – 09:00-19:00

יום שישי פעם בשבועיים המרפאה פתוחה

צוות המרפאה:

ד”ר ורוניק פלוס -אורטודנטית
ד”ר דוראל גורג -שיקום הפה.
ד”ר טל -טיפולי שורש משמרת ושיקום
ד”ר בינדר-מנהל רפואי.
ד”ר יואב לייסר -מומחה לכירורגיה פה ולסת.
גב’ עטיה מזל-מזכירה
גב’ זאודו אושרית-מזכירה.
גב’ ארז אורלי – מנהלת המרפאה

מה חושבים עלינו?

“את המרפאה ומרכז ההשתלות מנהלת מיומה הראשון גב’ אורלי ארז, בעלת ותק של כ- 30 שנה בתחום רפואת שיניים, בהם שימשה גם כסייעת, אחראית סייעות ומנהלת מרפאה ועבדה במרפאות הרשת בבני ברק ובשוהם.”

“כמו בשאר מרפאות הרשת, גם אצלנו האמינות כלפי הלקוח היא ראשונה במעלה ולפיה אנחנו מתנהלים

על מרפאת יבנה – רשת שיניים

מרפאת השיניים של רשת מרפאות “שיניים” ביבנה הוקמה לפני 14 שנה וכמו בשאר מרפאות הרשת, מוענקים במרפאה כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת: טיפולים משמרים, טיפולים אנדודונטים (טיפולי שורש), טיפולים פרותטיים (כתרים, מבנים ותותבות), טיפולים כירורגיים (ניתוחים והשתלות), טיפולים אורתודונטים (יישור שיניים) וטיפולים פדודונטיים (רפואת שיניים לילדים) וטיפולי אסתטיקה כגון כתרי זירקוניה, למיניט ועוד. המרפאה משרתת את תושבי העיר יבנה ואת תושבי הישובים הסמוכים –  גן יבנה, ישובי גדרות, מושבי הסביבה ואפילו רחובות, בשל העובדה כי שמה יצא למרחוק וגם כי הינה בין המרפאות היחידות באיזור כולו שעובדות עם כל חברות הביטוח בכל תחומי רפואת השיניים.

את המרפאה מנהלת מיומה הראשון גברת אורלי ארז, בעלת ותק של כ- 30 שנה בתחום רפואת שיניים, בהם שימשה גם כסייעת, אחראית סייעות ומנהלת מרפאה ועבדה במרפאות הרשת בבני ברק ובשוהם.

מרפאת יבנה היא מרפאה בעלת אופי משפחתי וחם וגב’ ארז  אחראית על כל תחומי הניהול השוטף של  המרפאה, התקשורת מול המטופלים, הכנת תוכניות טיפול יחד עם הרופאים, כל אחד בתחום עיסוקו, התנהלות מול חברות הביטוח, שירות לקוחות ומתן מענה לצרכי הצוות המקצועי.

שירות מיוחד הניתן ללקוחות המרפאה הינו יעוץ רפואי נוסף (SECOND OPINION) ע”י פרופסור מיכאל הלפט, רופא שיניים מהוותיקים בישראל, מומחה בשיקום הפה. שירות זה ניתן לרופאים היכולים להתייעץ עם המומחה לגבי תוכנית הטיפול המוצעת למטופל וכן השירות מוצע ללקוחות המרפאה וללקוחות חיצוניים היכולים להציג את התוכנית ולקבל עליה חוות דעת מקצועית.

פרט לאורלי, במרפאה כ- 10 רופאים, סייעות ושינניות.

צוות הרופאים כולל כאמור את פרופ’ מיכאל הלפט כיועץ, מומחית לכירורגיה פה ולסת בוגרת אונ’ הדסה ירושלים ד”ר ליאת הכט נקר,  ד”ר גדי בינדר- המנהל המקצועי של המרפאה, ד”ר מרים אטיאס, ד”ר חנה נאור, ד”ר טל בסאילוב, וד”ר מיכל בויקי – העוסקת באורתודונטיה – יישור שיניים לילדים ולמבוגרים.

צוות השינניות כולל את גב’ קלרה לינקוב. וגב’ מרינה רוסו

סייעת המרפאה הראשית הינה גב’ לובה קצ’נוב.

“צוות המרפאה שלנו, ובכללם הרופאים, הינו צוות מקצועי שהולך איתנו שנים רבות ובורך בסימפטיה”, אומרת גב’ ארז. “כמו בכל הרשת, גם אצלנו האמינות כלפי הלקוח היא ראשונה במעלה ולפיה אנחנו מתנהלים- למשל, לעולם לא תמצא אותנו נותנים למטופל תוכנית טיפולים הכוללת דברים שהוא לא באמת צריך. זו אחת הסיבות בשלה הלקוחות שלנו מאמינים בנו ונאמנים לנו שנים רבות”.

גם סניף זה של הרשת, משמש כמרפאת הסכם עם כל חברות הביטוח השונות  (הראל, דקלה, הפניקס, מנורה, איילון ומגדל) והמשרתות את העובדים בארגונים ובחברות המבטחות את עובדיהן בביטוח שיניים.

מרפאת השיניים הינה מרפאת שיניים ייחודית לגופים וחברות שונות כגון: בנק הפועלים, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, הסוכנות היהודית, צים, אגן כימיקלים, בנק ישראל, עיריית אשדוד, תלמידי מערכת החינוך, קניאל, עובדי כלל ביטוח, בזק ועוד

רופא שיניים ביבנה 

כאשר אנחנו מזדקנים הגוף שלנו נחלש. בין מערכות הגוף שנשחקות ונחלשות עם הגיל אפשר לכלול גם את מערכת השיניים שלנו. ככל שאנשים מבוגרים יותר כך סביר יותר להניח שהשיניים שלהם ידרשו יותר טיפולים ותחזוקה. רופא שיניים ביבנה יכול להעניק טיפולי שיניים מקצועיים לאנשים קשישים שזקוקים לטיפול סתימות או לבניה של שיניים תותבות.

האם עוקרים לאנשים קשישים שיניים?

רופא שיניים ביבנה יכול לבצע גם עקירות שיניים לאנשים קשישים. באופן עקרוני רופאי שיניים משתדלים להימנע מעקירה של שיניים במיוחד כאשר המטופל הוא קשיש. עקירת שיניים היא הליך פשוט יחסית, אך היא משאירה את המטופל במחסור של לפחות שן אחת (תלוי כמה שיניים עקרו לו). במידה ואכן עוקרים לאנשים קשישים שיניים ישנה נטייה להשתיל להם שיניים חדשות.

הרכבת שיניים תותבות לאנשים קשישים?

רופא שיניים יכול להרכיב לאנשים קשישים שיניים תותבות בהתאמה אישית. למעשה כל תבנית של שיניים תותבות מותאמת אישית לכל מטופל בגלל שלכל אדם יש מבנה לסת וחניכיים ייחודי וצרכים שונים מהשיניים התותבות (יש אנשים שצרכים תותבת לשיניים התחתונות ואחרים צריכים תותבת לשיניים העליונות). רופא שיניים איכותי יוכל להתאים לכל אדם קשיש (או צעיר) מערכת שיניים אשר תשרת אותו נאמנה. את השיניים התותבות שמים בערב ומורידים בלילה וחוזר חלילה.

דף הבית » מרפאת שיניים ביבנה – גן יבנה

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תוכן עניינים

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

טיפול שורש

מתי יש צורך לעבור טיפול שורש? עששת מתמשכת שלא טופלה בזמן גורמת להרס נרחב של חומר שן ובפגיעה בחלק העצבי של השן. תהליך זה מלווה

קרא עוד »

ביטוח שיניים

השיניים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו מאחר וכל רושם ראשוני מתחיל בחיוך רחב שמצריך חשיפת שיניים. אם השיניים שלנו לא יהיו בריאות הן גם יראו

קרא עוד »