ClickCease

סרטן הפה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

סרטן הפה הוא סוג של סרטן המשפיע על הפה. זה יכול להתרחש על השפתיים, בתוך הלחיים, על גג הפה, או בבסיס הלשון. סרטן הפה עלול להתפשט גם לחלקים אחרים בגוף, כגון הצוואר, הגרון והריאות. החדשות הטובות הן שלעתים קרובות ניתן לרפא סרטן הפה אם הוא נתפס ומטופל מוקדם.

מהו סרטן הפה?

סרטן הפה מתייחס לסרטן המתפתח ברקמות הפה או הגרון. התסמינים של סרטן הפה יכולים להשתנות, אך הם עשויים לכלול גוש או כיב בפה שאינו מתרפא, כאב גרון מתמשך, קושי בבליעה וצרידות. סרטן הפה שכיח יותר בגברים מאשר בנשים, והסיכון עולה עם הגיל. עישון ושימוש כבד באלכוהול הם גם גורמי סיכון מרכזיים לפתח סרטן הפה. אם יש לך אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות לרופא השיניים או לרופא שלך להערכה. עם גילוי מוקדם, סרטן הפה הוא לרוב בר טיפול.

מהם הסימנים של סרטן הפה?

על פי איגוד רופאי השיניים האמריקאי, ישנם מספר סימני אזהרה של סרטן הפה שכדאי להיות מודעים אליהם. אלה כוללים פצעים או נגעים שאינם נרפאים תוך שבועיים, כאבים מתמשכים בפה או בלסת, קושי בבליעה וכאבי אוזניים. בנוסף, ייתכן שתבחין בשינוי בנשיכה, בגוש בצוואר, או בכתמים לבנים או אדומים על החניכיים, הלשון או השפתיים. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות לרופא שיניים בהקדם האפשרי לצורך הערכה. גילוי מוקדם הוא המפתח לטיפול מוצלח, אז אל תתמהמה אם יש לך חששות לגבי בריאות הפה שלך.

מי נמצא בסיכון לחלות בסרטן הפה?

סרטן הפה הוא חשש בריאותי רציני, וחשוב להיות מודעים לסיכונים. למרות שכל אחד יכול לפתח סרטן הפה, ישנם גורמים מסוימים שיכולים להגביר את הסיכון שלך. אלה שמשתמשים במוצרי טבק או שותים אלכוהול בצורה מוגזמת נמצאים בסיכון גבוה יותר, שכן הרגלים אלה עלולים לפגוע ברקמה בפה שלך. גורמי סיכון נוספים כוללים חשיפה לנזקי שמש ולנגיף הפפילומה האנושי (HPV). אם אתה מודאג מהסיכון שלך לסרטן הפה, דבר עם רופא השיניים שלך. הם יוכלו לבצע בדיקה ולעזור לך לקבוע אילו צעדים תוכל לנקוט כדי להפחית את הסיכון שלך.

כיצד מאבחנים סרטן הפה?

לאחר זיהוי נגע חשוד, רופא שיניים או רופא יבצע ביופסיה, וייקח דגימה קטנה של רקמה לניתוח מעבדה. אם הביופסיה מגלה תאים סרטניים, יבוצעו בדיקות נוספות לקביעת שלב הסרטן. השלב מתייחס לגודל הגידול והאם הוא התפשט לבלוטות הלימפה הסמוכות או לחלקים אחרים בגוף. בדיקות הדמיה, כגון סריקות MRI או CT, עשויות לשמש כדי לקבל מושג טוב יותר על גודל הגידול ומיקומו. סריקת PET יכולה להועיל גם בזיהוי אזורי סרטן שאינם נראים בבדיקות הדמיה אחרות. ניתן להזמין גם בדיקות דם, כגון CBC או CEA. לאחר שידוע היקף הסרטן, ניתן לתכנן טיפול.

מהם התסמינים של סרטן הפה?

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות לבריאות הפה שלך הוא להיות מודע לתסמינים של סרטן הפה. סרטן הפה משפיע בדרך כלל על השפתיים, הלשון, הלחיים, רצפת הפה או החניכיים. זה יכול להתרחש גם בגרון או בוושט. התסמינים יכולים לכלול פצע שאינו מרפא, גוש או התעבות בפה או בגרון, קושי בבליעה, צרידות או שינוי באופן שבו השיניים שלך משתלבות זו בזו כשאתה נושך. אם יש לך אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות לרופא שיניים או איש מקצוע רפואי אחר בהקדם האפשרי לצורך הערכה. אבחון מוקדם וטיפול בסרטן הפה יכולים לשפר מאוד את הסיכויים לתוצאה מוצלחת.

כיצד מטפלים בסרטן הפה?

סרטן הפה הוא סוג של סרטן הפוגע ברקמות הפה והגרון. תסמינים מוקדמים יכולים לכלול כאב גרון, צרידות או תחושה שמשהו נתפס בחלק האחורי של הגרון. תסמינים מתקדמים יותר יכולים לכלול קשיי בליעה, ירידה במשקל או דימום אוראלי מתמשך. ניתן לאבחן סרטן הפה באמצעות בדיקה גופנית, ביופסיה או בדיקות הדמיה. הטיפול כולל בדרך כלל ניתוח, טיפול בקרינה או כימותרפיה. במקרים מסוימים, ניתן להשתמש בשילוב של טיפולים אלו. תוכנית הטיפול הספציפית תהיה תלויה בשלב וחומרת הסרטן. בעזרת אבחון וטיפול מוקדם, ניתן לטפל ולרפא סרטן הפה ביעילות. עם זאת, אם לא מטופל, הוא יכול להתפשט במהירות לחלקים אחרים בגוף ולהפוך לסכנת חיים. לכן, חשוב לפנות לרופא אם אתם חווים שינויים מתמשכים בפה או בגרון.

מהן תופעות הלוואי האפשריות לטיפול בסרטן הפה?

סרטן הפה הוא מצב חמור שיכול להיות בעל השפעה משמעותית על הבריאות הכללית שלך. למרות שטיפול יכול להיות יעיל בניהול המחלה, חשוב להיות מודעים לתופעות הלוואי האפשריות של הטיפול. תופעת הלוואי השכיחה ביותר של טיפול בסרטן הפה היא עייפות. זה יכול להיגרם מהטיפולים עצמם או מהסרטן עצמו. תופעות לוואי נפוצות אחרות כוללות כאב, פצעים בפה וקשיי בליעה. תופעות לוואי פחות שכיחות כוללות שינויים בטעם, ירידה במשקל ונשירת שיער. חלק מתופעות הלוואי הללו עלולות להיות חמורות, לכן חשוב לדון בהן עם הרופא לפני תחילת הטיפול. עם זאת, עם תכנון וניהול נכונים, ניתן לנהל ביעילות רבות מתופעות הלוואי הללו, ולאפשר לך להתמקד בהחלמה.

מהי הפרוגנוזה לאנשים עם סרטן הפה?

הפרוגנוזה לאנשים עם סרטן הפה תלויה במגוון גורמים, כולל שלב הסרטן, גודל הגידול ומיקום הגידול. באופן כללי, סוגי סרטן שנתפסו מוקדם נוטים יותר להיות מטופלים בהצלחה. בנוסף, לגידולים קטנים וממוקמים באזורים שניתן להגיע אליהם בקלות בניתוח יש פרוגנוזה טובה יותר מגידולים גדולים או ממוקמים באזורים שקשה להגיע אליהם. עם זאת, גם עם הפרוגנוזות החיוביות הללו, חשוב לזכור שסרטן הפה הוא מחלה רצינית והטיפול יכול להיות קשה. אם אובחנת כחולה בסרטן הפה, חשוב לדבר עם הרופא שלך על אפשרויות הטיפול שלך ולוודא שאתה מקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

האם ניתן למנוע סרטן הפה?

סרטן הפה הוא מצב חמור שיכול להיות כואב וקטלני כאחד. עם זאת, ישנם צעדים שאתה יכול לנקוט כדי למנוע זאת. ראשית, חשוב להפסיק לעשן ולהימנע לחלוטין ממוצרי טבק. אם אתה אכן משתמש בטבק, הקפד לעשן פחות ולירוק את מיצי הטבק לאחר כל שימוש. בנוסף, שימו עין על הפה לשינויים בצבע או במרקם. אם אתה רואה משהו חריג, קבע תור לרופא השיניים שלך מיד. לבסוף, הגבילו את צריכת האלכוהול שלכם ואכלו תזונה בריאה. על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכל לסייע במניעת סרטן הפה.

 

אתם לא לבד

לאלו שנפגעו מסרטן הפה, דעו שאתם לא לבד. אתה נלחם קרב אמיץ ואנחנו מעריצים את הכוח שלך. אנו מאחלים לך כל טוב במאבקך ומקווים שבקרוב תצאי בדרך להחלמה.

אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. המרפאות של ד"ר בוחניק מומלצות מאוד לטיפולי שיניים בחלל הפה. הצוות מנוסה ומוסמך והמרפאות חדישות ומצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר. בנוסף, המחירים נוחים מאוד.

רשת מרפאות שיניים הינה בפריסה ארצית, עם מיטב הרופאים בארץ, ניסיון של עשרות שנים, רופאי שיניים מעולים, שירות נעים, מרפאות חדישות וצוות אדיב, מחירים נוחים, עבודה מול חברות הביטוח הגדולות בישראל.

מרפאות השיניים בוחניק מומלצות לכל מי שמחפש טיפול שיניים איכותי במחיר שפוי. המרפאות מציעות מגוון רחב של טיפולים החל מסתימות פשוטות ועד השתלות מורכבות. אתה יכול להיות בטוח שתקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי ושבריאות הפה שלך בידיים טובות. אם אתה חושש שיש לך פצעי סרטן הפה, צור קשר עכשיו איתנו ונקבע לך לבדיקה עם אחר מרופאי השיניים האיכותיים העובדים ברשת ונמצאים במרפאה הסמוכה למקום מגוריך. 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן