ClickCease

עזרה ראשונה שיניים 

חריקת שיניים, לעיסה או נשיכה של מזון קשה, החלקה ונפילות אשר מובילות לאיבוד שן או שיניים, ואף פציעות ספורט הנגרמות עקב היעדר מגן פה עלולים לגרום למצב חירום דנטלי. עזרה ראשונה שיניים יכולה להינתן גם במקרים פחות חמורים כמו שבירת גשר או סד, כאבי שיניים פתאומיים, כאבים הנגרמים עקב חפצים שנלכדו בין השיניים ודימום הנגרם כאשר השיניים חותכות את הלשון למשל. אנשים מכל קבוצות הגילאים עלולים להיפגע עקב פציעות אלה ואחרות. במקרים מסוימים, ייתכן שהמטופל לא יראה שום סימן אלא יסבול מכאבים בחניכיים, בלסת או בשיניים. 

פציעות בפה אשר הינן חזקות מספיק כדי להזיז או לשבור שן, עלולות לפגוע גם בשיניים אחרות או מבנים אחרים הקיימים בפה או בפנים, כמו החניכיים, השפתיים או הלחיים. לעיתים ניתן להחזיר שן קבועה לשקע שלה (קרי לשתול אותה מחדש). התוצאות הטובות ביותר מתרחשות אם רופא שיניים מצליח להחזיר את השן לשקע בתוך 30 דקות. ככל שיעבור זמן רב יותר, כך סיכויי ההשתלה של השן הקיימת הולכים ויורדים. אולם קיימים עוד טיפולים ואמצעים גם למצבים השונים אשר בהם לא נמצאה השן השבורה.

עזרה ראשונה שיניים בעת פציעה טראומתית

רוב הפציעות הדנטליות גורמות לשברי שיניים או שברי כתר קיים. כחלק מטיפול העזרה הראשונה, רופא השיניים יכול למלא ולחבר מחדש את החלק העליון השבור או להחליף אותו באמצעי מלאכותי אחר כדי לשחזר את תפקוד השן הפגועה. רופאי שיניים מומחים ובעלי ניסיון עלולים להיתקל גם במצב של שן מפוצלת הדורשת טיפול שורש. עקב התאונה או הפציעה, השן עלולה גם להידחף לתוך השקע הקיים בחך או לזוז הצידה. במילים פשוטות, עזרה ראשונה, פעמים רבות תעסוק בטיפול שורש דחוף כדי למקם את השן מחדש. 

לפני שמגיעים לרופא השיניים לשם קבלת עזרה ראשונה, ש לטפל בחלק אשר נשבר מהשן בזהירות. יש להימנע מלגעת בכל דבר אחר מלבד החלק השבור של הכתר ולהניח אותו במיכל קטן אפשרי (יש האומרים כי הטוב ביותר הוא להניח אותו בכלי מלא חלב).  כדאי להגיע במהירות האפשרית לרופא השיניים, כדי להחזיר אותו באופן הדחוף ביותר למקומו. ככלל, מומלץ למטופלים לא לנסות ולדחוף את השיניים השבורות לאחור ללסת (כדי לנסות להחזיר אותם למקומם), שכן הדבר עלול לגרום לנזק נוסף לשקע הקיים של השן.

עזרה ראשונה עבור פציעות דנטליות

שטיפת הפה בתמיסת מי מלח עשויה להיות צעד ראשון מועיל במקרה של פציעות בלשון, בשפתיים ובלחיים. מטופלים עם כאבי שיניים ללא סימנים גלויים של דימום צריכים לשקול לשטוף את הפה במים חמים. אם האזור הפגוע בפה מדמם, רצוי לבקש מהמטופל להחזיק פיסת גזה רטובה על השן, או החניכיים. כדי להפחית את הנפיחות והכאב, יהיה זה מועיל יותר להציע שקית קרח עטופה בבד כותנה נקי. אם תחושת אי הנוחות גבוהה מדי, הוא או היא יכולים לבחור באיבופרופן או פרצטמול לשיכוך כאבים עד ההגעה למרפאת השיניים. 

לעיתים, המטופל (בין אם מדובר על ילד או מבוגר) עלול שלא להראות תסמינים כמו דימום או שן סדוקה, אך עלול לפתח חום וכאבים בחניכיים לאחר מספר שעות מהתאונה. לפיכך, כדאי לבקר אצל רופא השיניים לאחר כל תאונה שמתרחשת, ולו רק לשם ווידוא כי לא קרה דבר. 

עזרה ראשונה שיניים בקרב תינוקות

תינוקות עלולים לסבול גם הם מפציעה וטראומה דנטלית. הסיבות לכך עלולות להיות רבות, ולכלול חתכים ושריטות בשפתיים ובלשון, כוויות בפה ועוד. מעבר לכך, במהלך הצעדים הראשונים, הם עלולים ליפול על הפנים, ולשבור את שיניהם הרכות ולגרום לדימומים שונים. על ההורים לבדוק לאחר כל נפילה שכזו (גם אם היא אינה נראית חזקה מאד בתחילה) את מקור הדימום ושלמות השיניים. כדי לבדוק זאת יש להשתמש בבד כותנה נקייה, רצוי מגבת, כדי לנקות את הדם והרוק שנגרמו מעצם הנפילה. 

לעתים קרובות טועים הורים לחשוב שניתן להתעלם מפציעות או שבירות של שיני חלב מכיוון שהשיניים ייפלו בסופו של דבר. אך למעשה, פגיעה בשיניים עוקרת את שן החלב ממקומה, כך שכל שינוי במיקום שלהן עלול להוות בעיה לאחר מכן עבור השן הקבועה הגודלת מאותם חניכיים. לכן, לא משנה אם החלק הפגוע התרחש בשן חלב או קבועה, יש לקחת את הילד לבדיקה אצל רופא השיניים בכל מקרה.

גם אם רופא השיניים לא יימצא לנכון לטפל בילד בטיפולי שורש (אשר לא תמיד מומלצים לשיני חלב) הוא יהיה חייב לעקוב אחר השינויים המתרחשים בפה הילד, ויוודא אם לא התרחש משהו חמור אחר.  

עזרה ראשונה שיניים בקרב ילדים

ילדים עלולים לסבול באופן נפוץ ושכיח מטראומות דנטליות שונות, מעצם נפילה על הפנים, תאונה במגרש משחקים, מכה ישירה כמו אגרוף, פגיעה מחפצים מעופפים כמו כדורים או בכלל פציעות הקשורות בספורט. פציעות אלה עלולות להיות קשורות לדימום חמור, שיכול להוות גם סיכון לדרכי הנשימה של המטופל ולנבוע משברים בשיניים מינורים או גדולים יותר, שבר חמור החושף את העצבים וכלי הדם במרכז השן, עקירת שן שבה השן מתכופפת או מתעוותת ועוד.

את השן השבורה כדאי למצוא כדי שתוכלו להביא אותה לרופא השיניים. לא תמיד יוכל רופא השיניים לחבר אותה בחזרה, אולם בכל מקרה הוא ייבצע מספר צילומי רנטגן, כדי לוודא את מצב השיניים באופן כללי ויברר את יכולתו להחזיר אותה. אם לא מצאתם את השן השבורה, ישנם מספר דרכים לטפל בכך: השתלת תותבת אשר הינה שן מלאכותית הניתנת להסרה, גשר- שבו מודבקת שן במקום מסוים באמצעים שונים או שתל- אשר מתחבר ללסת באמצעות בורג טיטניום. יהיה הפתרון אשר ייבחר, בין אם מדובר על שיניים תותבות, גשר או שתל, ילדיכם יוכל לשפר את מראה חיוכו ויחזיר לעצמו את הביטחון הנדרש לו.

מכיוון שילדים רבים עוסקים בסוגי ספורט שונים, ישנה חשיבות משמעותית לניסיון למנוע את הפגיעה או הפציעה הפוטנציאלית. ישנם סוגי ספורט, אשר בהם ישנו סיכון גבוה לפגיעות בפה, כמו רוגבי או הוקי, אשר בהם כדאי לשקול לקבל מגן פה שייוצר על ידי רופא השיניים. 

למי כדאי ללכת לקבלת עזרה ראשונה שיניים?

כאשר מעוניינים בעזרה ראשונה, כדאי לפנות לאחת ממרפאותיו של ד"ר בוחניק הקרובות לביתכם. במרפאותינו תמצאו מומחים בנושאים השונים, אשר יוכלו לתת את הטיפול הראשוני בכל מגוון מצבי החירום השייכים לבריאות הפה. בכל הנוגע לביטוח, חלק מהפוליסות אכן מציעות כיסוי עבור ההוצאה שנגרמה עבור הטיפול בפגיעה בפה, ואנו אצל ד"ר בוחניק עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל. מעבר לכך, ואם יהיה בכך צורך נוכל גם לדאוג לפריסת תשלומים נוחה עבור כל אחד מבני המשפחה הנזקק לטיפול.

אנו, במרפאות ד"ר בוחניק עובדים עם החומרים, הכלים והמיכשור המתקדם ביותר, כך שגם בשעתכם הקשה, בה אתם נדרשים לעזרה ראשונה, תשמחו לדעת כי נוכל לטפל בכם באופן המיטבי. ניסיוננו רב השנים יסייע בידינו להכיר את הפציעה או החבלה ממנה אתם סובלים ולהושיט יד לעזרה, אשר בסופה תוכלו להמשיך לחייך ולהנות. 

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן