ClickCease

עששת ילדים 

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

עששת דנטלית, המכונה בדרך כלל עששת או חורים בשיניים, היא אחת המחלות הכרוניות הנפוצות ביותר בקרב ילדים בארצות הברית, וקרוב לוודאי שכך גם בארץ. על פי מחקרים בינלאומיים (CDC), כמעט מחצית מכל הילדים בגילאי 2-5 שנים חוו לפחות חור אחד בשיני החלב שלהם. והמספר הזה רק גדל ככל שהם מתבגרים; עד שהם מגיעים לגיל 17, כמעט שלושה רבעים מהמתבגרים היו עם עששת.

 חורים הם לא רק בעיה קוסמטית; הם עלולים לגרום לכאב ולהוביל לבעיות בריאות חמורות אחרות אם לא יטופלו. במאמר זה נחקור עששת דנטלית בילדים, לרבות הגורמים לה ומניעתה.במאמר זה נסקור את הנושאיים הקשורים לעששת בשיניים של הילדים שלנו. אתם מוזמנים בכל עת לפנות אלינו ישירות – לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, ולהנות ברפואת שיניים לילדים מתקדמת, עם גישה טובה ומקצועית!

 

– כיצד למנוע עששת בילדים?

ככל שהשיניים בחיוך של הילדים גדלות, כך גם עולה האפשרות של עששת שיניים. כדי לעזור לשמור על שיניו של הילד שלך מוצקות ותקינות, תכנן ביקורי שיניים רגילים והגבלת חטיפים ומשקאות ממותקים. 

עששת בשיניים נגרם על ידי אורגניזמים מיקרוסקופיים שנמצאים בכל מקום, כולל בפה. אורגניזמים אלה מצטרפים לפלאק, שכבה דביקה של חלקיקי מזון, כדי לעצב חורים בשיניים. ילדים נוטים לפתח חורים מכיוון שהשיניים המתפתחות שלהם נקבוביות יותר משיניים בוגרות ופחות מסוגלות להילחם בפגיעה מפלאק וחומצות. שיני חלב הן קריטיות גם כן מכיוון שהן מחזיקות את המקום הנכון לשיניים בוגרות ומשפיעות על מידת היכולת של ילד לנשוך, לדבר לחייך. 

תוכל לעזור להגן על החיוך של ילדך על ידי נקיטת צעדים יזומים כדי למנוע עששת:

 

הגבל חטיפים ומשקאות ממותקים. סוכר נדבק לשיניים וגורם לחורים. כדי לעזור להפחית את צריכת הסוכר של ילדכם: 

הציעו חטיפים בריאים כמו גבינה, ירקות או פופקורן רגיל במקום ממתקים, עוגיות או עוגה. 

עודדו את ילדכם לשתות מים במהלך היום במקום מיצים ממותקים או משקאות מוגזים. 

כשאתה שולח את ילדך עם ארוחת צהריים ארוזה לבית הספר, כלול מים והימנע ממשקאות ממותקים כמו מיץ פירות או משקאות ספורט. 

דלג על המשקה המוגז הממותק כשאוכלים בחוץ כמשפחה – במקום זאת הזמינו מים או תה קר לא ממותק. 

הפוך את הצחצוח למהנה! עזרו לילדכם לפתח הרגל קבוע של צחצוח פעמיים ביום למשך שתי דקות עם כמות של משחת שיניים פלואוריד בגודל אפונה – פעם אחת בבוקר לאחר ארוחת הבוקר ולפני השינה בלילה. עמוד לידם בזמן שהם מצחצחים כדי לוודא שהם עושים את זה נכון; ואז תן להם לסיים בעצמם כדי שירגישו עצמאיים.

– מזונות הגורמים לעששת בילדים

כרופא שיניים לילדים, אני נשאל פעמים רבות על ידי הורים אילו מזונות גורמים לעששת בילדים. אמנם חשוב להגביל מזון ממותק ודביק, אך ישנם גורמים נוספים התורמים לעששת. לדוגמה, מזונות חומציים יכולים לפרק את האמייל על השיניים, ולהפוך אותם לרגישים יותר לעששת. מזונות עמילניים, כמו צ'יפס וקרקרים, יכולים גם להיתקע בשיניים ולהוביל לריקבון. ולבסוף, משקאות ממותקים, כמו מיץ וקולה, הם תורמים עיקריים לעששת. כדי לסייע במניעת עששת, חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע, ולבקר אצל רופא השיניים לבדיקות קבועות. על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים הללו, תוכל לעזור לשמור על שיניו של ילדך בריאות וחזקות.

– עששת בבקבוק תינוק: מה שאתה צריך לדעת

עששת בבקבוק תינוק היא בעיה דנטלית חמורה שעלולה להתרחש כאשר נוזלים ממותקים או כאלה עם סוכרים טבעיים (כמו חלב, פורמולה ומיץ פירות) מתאגרפים סביב שיניו של תינוק במשך זמן רב. . מצב זה יכול להוביל לחורים, עששת, ובסופו של דבר אובדן שיניים. בעוד שבסופו של דבר שיני חלב נושרות, הן חשובות ללעיסה ודיבור נכונים, והן עוזרות להנחות את השיניים של מבוגרים לבקוע במקומן הראוי להם. כדי למנוע עששת בבקבוק תינוק, חשוב להימנע מלשכב את תינוקך לישון עם בקבוק חלב או מיץ. כדאי גם להימנע מלאפשר לילדך ללגום משקאות ממותקים לאורך כל היום. במקום זאת, הציעו מים לאחר ארוחות וחטיפים, וצחצחו את שיניו של ילדכם פעמיים ביום עם משחת שיניים פלואוריד. על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול לעזור להגן על החיוך של ילדך מפני עששת.

– חומרי איטום דנטליים: כיצד הם יכולים לסייע במניעת חורים בילדים

חומרי איטום דנטליים הם אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת חורים בילדים. חומרי איטום הם ציפוי דק ומגן שמונח על השיניים האחוריות בהן יש סיכוי גבוה להתפתח חורים. האיטום יוצר מחסום בין השן לחלקיקי המזון, ומרחיק חיידקים הגורמים לחלל. חומרי איטום חשובים במיוחד לילדים מכיוון שהשיניים שלהם רגישות יותר לחורים בגלל האמייל הרך יותר שלהם. מריחת חומרי איטום היא תהליך מהיר וקל שניתן לבצע במשרד רופא השיניים. לאחר האטימה, השיניים יהיו מוגנות מפני חורים עד 10 שנים. חומרי איטום הם חלק חשוב במניעת עששת לילדים, והם יכולים לעזור לשמור על החיוך של ילדכם בריא ובהיר במשך שנים רבות. 

– מתי וכיצד להתחיל לצחצח את השיניים של ילדך

כאשר השיניים של ילדך מתחילות להיכנס, תוכל להתחיל לנקות אותן באמצעות פיסת גזה נקייה או מטלית רכה עטופה סביב האצבע. לאחר שיהיו להם עוד כמה שיניים, ניתן לעבור לשימוש במברשת שיניים מותאמת לילדים בגודלו עם משחת שיניים פלואוריד. חשוב להתחיל להשתמש במשחת שיניים פלואוריד בהקדם האפשרי, כי זה עוזר למנוע עששת. בעת צחצוח שיניים של ילדך, השתמש בכמות משחת שיניים בגודל אפונה וצחצח בתנועות סיבוביות עדינות. הקפד לצחצח את החלק הקדמי, האחורי והחלק העליון של כל שן. עליך גם לצחצח את הלשון של ילדך (באמצעות מברשת השיניים עצמה) כדי לסייע בהסרת חיידקים. ככל שילדכם מתבגר, תוכלו ללמד אותם כיצד לצחצח שיניים בעצמם. בסופו של דבר, המטרה היא לצחצח פעמיים ביום במשך שתי דקות בכל פעם. על ידי התחלת מוקדם ועקבי, תוכל לעזור לילדך לפתח הרגלים בריאים שיחזיקו מעמד כל החיים.

– חשיבות השימוש בחוט דנטלי לבריאות הפה של ילדים

כרופא שיניים לילדים, אני נשאל פעמים רבות על ידי הורים לגבי הדרך הטובה ביותר לטפל בשיני ילדיהם. בעוד שצחצוח פעמיים ביום הוא בהחלט חשוב, אני תמיד אומר להורים ששימוש בחוט דנטלי חיוני לא פחות למניעת עששת ולשמירה על בריאות החניכיים. למרבה הצער, ילדים רבים נמנעים משימוש בחוט דנטלי מכיוון שהם מוצאים את זה לא נוח או קשה. עם זאת, ישנם כמה צעדים פשוטים שהורים יכולים לנקוט כדי להפוך שימוש בחוט דנטלי למהנה יותר עבור ילדיהם. ראשית, חשוב להשתמש במגע עדין בעת ​​החדרת חוט דנטלי לשיניו של ילדך. שנית, הקפידו להשתמש בטעם של חוט דנטלי שילדכם נהנה ממנו. לבסוף, הפוך שימוש בחוט דנטלי לכיף על ידי הפיכתו למשחק או תגמול לילדך במדבקה לאחר עבודה טובה. על ידי נקיטת צעדים אלה, תוכל לעזור לילדך לפתח הרגלי היגיינת פה בריאים שיחזיקו מעמד לכל החיים.

טיפול לשיני ילדים? אצל רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק!

אצלנו ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק תוכלו למצוא את טיפולי השיניים העדכניים והמתקדמים ביותר הקיימים כיום. צוות רופאי השיניים לילדים שלו מיומן מאוד במתן טיפול עדין וחומל לילדים בכל הגילאים. הם מבינים שילדים רבים מפחדים מרופא השיניים, והם עובדים קשה כדי להפוך כל ביקור לחוויה חיובית. כמו כן, מרפאותיו של ד"ר בוחניק מציעות מגוון אפשרויות תשלום, כך שאף משפחה לא צריכה לוותר על טיפולי השיניים שילדיה זקוקים לו. בקיצור, רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הטוב ביותר לקחת את ילדיכם לטיפול בעששת.

אם יש לך שאלות או תרצה לקבוע פגישה, אנא התקשר אלינו עכשיו!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן