ClickCease

פצעים בחלל הפה

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

פצעים, או בשפה רפואית: כיבים בפה, הם בעיה שכיחה שיכולה להשפיע על אנשים בכל הגילאים. הם פצעים או נגעים כואבים שיכולים להופיע על השפתיים, בתוך הפה או על החניכיים. בעוד שרוב כיבי הפה אינם מזיקים יחסית ויחלפו מעצמם, חלקם יכולים להיות סימן לבעיה חמורה יותר. חשוב להכיר את הסימפטומים של כיבים בפה ולפנות לטיפול רפואי אם הם לא משתפרים תוך מספר ימים.

מאמר זה מספק מידע על הגורמים, התסמינים והטיפול בכיבים בפה. תלמדו על הסוגים השונים של כיבים בפה וכיצד הם מאובחנים. המאמר כולל גם טיפים למניעה וניהול כיבים בפה.

 

הסוגים השונים של פצעי הפה

ישנם כמה סוגים שונים של פצעים בפה שיכולים להופיע בפה. הסוג הנפוץ ביותר הוא פצע הקנקר, שהוא כיב קטן המופיע בתוך הפה. פצעי סרטן הם בדרך כלל בצבע אדום או לבן ויכולים להיות כואבים. הם נגרמים לעתים קרובות על ידי מתח או טראומה לפה. סוג נוסף של פצע בפה הוא פצע הקור, שהוא שלפוחית ​​שנוצרת על השפתיים או סביב הפה. פצעי קור נגרמים על ידי נגיף ההרפס סימפלקס והם מדבקים מאוד. ניתן לטפל בהם באמצעות תרופות אנטי-ויראליות, אך לרוב הם יחלפו מעצמם לאחר מספר ימים.

מה גורם לפצעים בפה?

פצעים בפה הם כיבים שיכולים להופיע על הלשון, החניכיים או בתוך הלחיים. הם בדרך כלל כואבים ויכולים להקשות על אכילה או שתייה. ישנם מספר סוגים שונים של פצעים בפה, כולל פצעי סרטן, פצעי קור וליקופלאקיה. לכל סוג יש סיבה משלו.

 

פצעי סרטן הם הסוג הנפוץ ביותר של פצעי פה. הם כיבים קטנים שנוצרים בדרך כלל על הלשון או בתוך הלחיים. פצעי סרטן אינם מדבקים, אך הסיבה המדויקת שלהם אינה ידועה. הם עשויים להיות מופעלים על ידי מתח, עייפות, או מזונות מסוימים.

 

כוויות קור הן שלפוחיות קטנות שנוצרות על השפתיים או סביב הפה. הם נגרמים על ידי וירוס הרפס סימפלקס והם מדבקים מאוד. פצעי קור בדרך כלל חולפים מעצמם לאחר מספר ימים. עם זאת, ניתן לטפל בהם באמצעות תרופות אנטי-ויראליות.

 

לוקופלאקיה היא מצב הגורם להיווצרות כתמים לבנים על הלשון או בתוך הלחי. לוקופלאקיה אינה מדבקת, אך היא עשויה להיות סימן לסרטן הפה. הסיבה המדויקת ללוקופלקיה אינה ידועה, אך היא קשורה לעתים קרובות לשימוש בטבק. אם יש לך לוקופלאקיה, עליך לפנות לרופא שיניים או לרופא להערכה.

מהם התסמינים של פצעים בפה?

פצעים בפה נקראים גם כיבים, ויכולים להיות כואבים. המונח הרפואי לפצע בפה הוא כיב אפתי. אפטות הם פצעים קטנים ורדודים המתפתחים על הרקמות הרכות בפה או בבסיס החניכיים. הם משתנים בגודלם ובדרך כלל יש להם צורה עגולה או אליפסה. אפטות יש בדרך כלל גבול אדום ומרכז לבן או צהוב. יש אנשים שחווים רק כיב אחד או שניים בפה בכל פעם, בעוד שאחרים עלולים לקבל אותם לעתים קרובות. כיבים בפה יכולים לגרום לאכילה, שתייה ודיבור לכאוב. טיפול בפצעים בפה בדרך כלל אינו הכרחי, מכיוון שהם בדרך כלל מחלימים מעצמם תוך שבוע עד שבועיים. עם זאת, אם יש לך חום או בלוטות לימפה בצוואר שלך מרגישות נפיחות, פנה לרופא שלך מכיוון שאלה יכולים להיות סימנים למצב חמור יותר. ייתכן שתרצה לראות את רופא השיניים שלך אם יש לך כיבים בפה מתמשכים או חמורים, פצעי פה יכולים לפעמים להעיד על בעיות שיניים בסיסיות. זיהוי הגורם לפצעים בפה שלך יכול לעזור לך למצוא דרכים למנוע את הישנותם בעתיד. לדוגמה, אם אתה מקבל פצעים בפה כתוצאה מלבישה של שיניים תותבות שאינן מתאימות היטב, התאמה לתותבות חדשות עשויה לעזור. אם אתה חווה פצעים בפה לאחר שימוש בתרופה מסוימת, שוחח עם הרופא שלך לגבי מעבר לתרופה אחרת. ואם אתה מקבל פצעים חוזרים בפה, גם לאחר נקיטת אמצעי מניעה, פנה לרופא השיניים או לרופא שלך כדי לשלול סיבות בסיסיות אחרות.

כיצד מטפלים בפצעים בפה?

פצעים בפה יכולים להופיע עקב מספר סיבות, כולל זיהומים ויראליים, פצעי סרטן ובעיות שיניים. הטיפול ישתנה בהתאם לגורם לפצע בפה. לדוגמה, ניתן לטפל בזיהומים ויראליים כגון כוויות קור באמצעות תרופות אנטי-ויראליות. פצעי סרטן, לעומת זאת, בדרך כלל חולפים מעצמם תוך שבוע או שבועיים. אם הם גדולים או כואבים במיוחד, ניתן לטפל בהם באמצעות מי פה או קרמים מקומיים. לבסוף, הליכים דנטליים כגון פלטה או עקירות שיניים עלולים לעיתים לגרום לפצעים בפה. אלה בדרך כלל נרפאים תוך מספר ימים ואינם דורשים כל טיפול מעבר לשמירה על ניקיון האזור. עם זאת, במקרים נדירים, פצעים בפה יכולים להיות סימן לבעיות חמורות יותר כמו סרטן. לכן, תמיד חשוב להתייעץ עם רופא אם פצעים בפה לא משתפרים תוך שבוע או שבועיים.

האם פצעים בפה מדבקים?

פצעים בפה הם נגעים שיכולים להתרחש על השפתיים, החניכיים, בתוך הלחיים או על בסיס הלשון. הם בדרך כלל אדומים ועשויים להיות כואבים. פצעים בפה יכולים להיגרם ממספר דברים, כולל זיהומים ויראליים, זיהומים חיידקיים, זיהומים פטרייתיים, טראומה או אלרגיות. כמה פצעים בפה, כמו אלה הנגרמים על ידי נגיף ההרפס סימפלקס, יכולים להיות מדבקים. עם זאת, לא כל פצעי הפה מדבקים. לדוגמה, אלה שנגרמים כתוצאה מטראומה או אלרגיות אינם מדבקים. אם יש לך פצע בפה המלווה בתסמינים אחרים, כגון חום או בלוטות לימפה נפוחות, עליך לפנות לרופא כדי לשלול זיהום חמור יותר.

כיצד אוכל למנוע פצעים בפה?

פצעים בפה הם מחלה שכיחה, ויש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע אותם. ראשית, חשוב לשמור על הפה נקי. צחצח שיניים פעמיים ביום, השתמש בחוט דנטלי מדי יום והשתמש במי פה אנטיבקטריאלי. חשוב גם להימנע ממזונות שמגרים את הפה, כמו מזון חריף או חומצי. אם אתה מעשן, הפסקת עישון היא הדרך הטובה ביותר להפחית את הסיכון לפצעים בפה. בנוסף, נסו להפחית את הלחץ בחייכם, שכן מתח יכול להוביל לבעיות בריאות הפה. לבסוף, פנה לרופא השיניים שלך באופן קבוע לבדיקות וניקויים. על ידי ביצוע העצות הפשוטות הללו, תוכל לעזור במניעת פצעים בפה.

מאילו מאכלים עלי להימנע אם יש לי פצעים בפה?

אם יש לך פצעים בפה, ישנם מזונות מסוימים שאתה צריך להימנע מהם כדי למזער כאב ולהאיץ את הריפוי. מזונות חומציים, כמו תפוזים ועגבניות, עלולים לגרות את הפצעים ולגרום להם לפגוע יותר. למאכלים חריפים יכולה להיות השפעה דומה. מאכלים מלוחים יכולים גם לעורר גירוי, ולכן עדיף להימנע גם מהם. סביר להניח שתרצה להתרחק מכל מה שחם או קר מדי, מכיוון שטמפרטורה קיצונית יכולה לגרום לאי נוחות. ולבסוף, מאכלים קשים או פריכים עלולים להחמיר פצעים בפה, אז עדיף להקפיד על ארוחה קלה יותר בזמן שאתה מרפא. על ידי ביצוע ההנחיות הפשוטות הללו, תוכל לעזור לפצעים בפה שלך להחלים במהירות וללא כאבים.

 

לסיכום

אם אתם סובלים מפצעים בפה, אנא פנו לרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. צוות הרופאים המנוסים שלנו יכול לעזור לך למצוא הקלה ולהחזיר את בריאות הפה שלך למסלול.

 

פצעים בפה יכולים להיות בעיה מאוד כואבת ומתסכלת. אם אתם סובלים מפצעים בפה, המקום הטוב ביותר לקבל טיפול הוא באחת ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. צוות הרופאים המנוסים שלנו יכול לעזור לך למצוא הקלה ולהחזיר את בריאות הפה שלך למסלול.

 

המרפאות שלנו מאוישות ברופאים מהטובים בארץ, ויש לנו ניסיון של עשרות שנים בטיפול בפצעים בפה. אנו משתמשים בטכנולוגיה ובטכניקות העדכניות ביותר כדי לעזור למטופלים שלנו לקבל הקלה מהתסמינים שלהם. אנו מציעים גם שירות נעים ומחירים נוחים.

 

אנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שנוכל להכיל את רוב החולים. יש לנו גם מרפאות בפריסה ארצית, כך שסביר להניח שיש מרפאה בקרבתך. אם אתם סובלים מפצעים בפה, אנא פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישה. נשמח לעזור לך לקבל הקלה מהתסמינים שלך.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן