ClickCease

צילום נשך

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

צילום נשך לשיניים

 

כשאתה נכנס לבדיקת שיניים, רופא השיניים שלך יצלם לעתים קרובות את הנשיכה שלך – האופן שבו השיניים שלך מתחברות כאשר אתה סוגר את הפה. זה נקרא "מנשך" וזה חלק חשוב באבחון וטיפול בבעיות שיניים.

 

ישנן סיבות רבות לכך שרופא השיניים שלך ירצה לצלם נשך. אחת הסיבות היא לחפש סימנים לעששת. סיבה נוספת היא לבדוק אם יש חוסר יישור או צפיפות של השיניים, מה שעלול להוביל לבעיות בלעיסה ודיבור.

 

אם יש לך פלטה או טיפול יישור שיניים אחר, רופא השיניים שלך יזדקק לצילומי נשיכה קבועים כדי לוודא שהטיפול פועל כהלכה. ואם אתה שוקל השתלת שיניים, רופא השיניים שלך יצטרך צילום נשיכה כדי לקבוע כמה איבוד עצם התרחש סביב שקעי השיניים.

 

אז מה אתה צריך לעשות אם אתה לא אוהב את איך שהשיניים שלך נראות בתמונות? החדשות הטובות הן שיש דרכים לשפר את החיוך שלך ללא טיפול יישור שיניים יקר וגוזל זמן. במקרים מסוימים, כל מה שאתה צריך זה מעט רפואת שיניים קוסמטית כדי לתקן שיניים עקומות או חופפות. 

 

אם אינך מרוצה מהחיוך שלך, דבר עם רופא השיניים שלך על דרכים לשפר אותו. עם ההתקדמות של היום בטכנולוגיית השיניים, אין סיבה לחיות עם חיוך פחות ממושלם.

 

– איך לצלם נשך בצורה טובה?

תמונת נשיכה טובה היא כזו שמראה את כל השיניים שלך, למעלה ולמטה, בזמן שאתה נושך. הדרך הטובה ביותר להשיג תמונה טובה היא לבקש ממישהו שיעזור לך. הם יכולים להחזיק את המצלמה עבורך בזמן שאתה נושך, ולוודא שכל השיניים שלך נמצאות במסגרת. כדאי גם לוודא שהלשון שלכם לא מפריע, שכן הדבר עלול לטשטש חלק מהשיניים. לבסוף, נסה להרפות את שרירי הלסת והפנים שלך, מכיוון שזה יעזור להעניק לך חיוך טבעי למראה. על ידי ביצוע העצות הפשוטות האלה, אתה יכול להיות בטוח שתצלם תמונת נשיכה נהדרת שתשוויץ בלבן הפניני שלך.

– מה רופא השיניים מחפש בצילום נשך?

צילום נשך טוב הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש לרופא השיניים שלך לאבחון בעיות בשיניים ובלסתות. יש כמה דברים שאנחנו מחפשים בתמונת נשיכה: ראשית, אנחנו רוצים לראות את כל השיניים שלך, הן העליונות והן התחתונות. זה עוזר לנו לזהות כל חוסר יישור או צפיפות. שנית, אנחנו רוצים לראות איך השיניים שלך מתחברות כאשר אתה נושך; זה עוזר לנו לזהות כל בעיה עם החסימה (נשיכה) שלך. לבסוף, אנו רוצים לראות את מבני הרקמות הרכות סביב השיניים שלך, כגון החניכיים והלחיים שלך. זה עוזר לנו לזהות כל בעיה עם האופן שבו השיניים שלך משתלבות זו בזו, כמו גם כל סימן של דלקת או זיהום. צילום נשיכה טוב הוא חלק חיוני באבחון בעיות שיניים, אז הקפד לבקש מרופא השיניים שלך בפגישה הבאה שלך.

– היתרונות של צילום נשך

טוב. תמונת נשך טובה היא כלי שיכול לשמש גם רופאי שיניים וגם חולים כדי לעזור להבטיח בריאות תקינה של הפה. על ידי צילום השיניים שלך, תוכל לקבל הערכה מדויקת של הנשיכה שלך ולקבוע אם יש בעיות שיש לתקן. לדוגמה, אם השיניים שלך חופפות או אם יש לך נשיכה לא אחידה, ניתן לתקן את הבעיות הללו בקלות בעזרת תמונת נשיכה טובה. בנוסף, תמונת נשיכה יכולה גם לעזור לעקוב אחר התקדמות בריאות הפה שלך לאורך זמן. אם שמתם לב שהשיניים מתחילות להצהיב או שהחניכיים מתחילות לסגת, תוכלו להביא את השינויים הללו לידיעת רופא השיניים שלכם על מנת שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים. בסופו של דבר, צילום נשיכה טוב הוא כלי חשוב לשמירה על בריאות הפה.

– איך לשפר את החיוך שלך ללא טיפול יישור שיניים

חיוך יפה זה משהו שמגיע לכולם. למרבה הצער, לא כולם נולדו עם שיניים מושלמות. אבל זה לא אומר שאתה צריך להשלים עם חיים של הסתרת החיוך שלך. ישנן מספר דרכים לשפר את החיוך ללא טיפול אורתודונטי.

 

אחת הדרכים לשפר את החיוך שלך היא להלבין את השיניים. אתה יכול לעשות זאת בבית עם ערכות הלבנה ללא מרשם או על ידי ביקור אצל רופא השיניים שלך להלבנה מקצועית. דרך נוספת לשפר את החיוך היא לוודא שהשיניים נקיות וללא רובד ואבנית. המשמעות היא צחצוח פעמיים ביום, שימוש בחוט דנטלי מדי יום וביקור קבוע אצל רופא השיניים לניקוי. אתה יכול גם לוודא שהשיניים שלך נראות במיטבן על ידי בחירת מברשת השיניים ומשחת השיניים הנכונות. מברשות שיניים עם זיפים רכות הן הטובות ביותר לניקוי עדין, בעוד שמשחות שיניים עם סודה לשתייה יכולות לעזור להסיר כתמים. לבסוף, אל תשכחו לטפל בחניכיים שלכם. חניכיים בריאות יעזרו לשיניים שלך להיראות במיטבן.

 

אז אל תתייאשו אם לא נולדתם עם שיניים מושלמות. עם קצת מאמץ, אתה יכול לקבל את החיוך היפה שתמיד רצית.

 

– מדוע כדאי לעבור בדיקות שיניים קבועות בדיקות

שיניים חשובות לשמירה על בריאות הפה. במהלך הבדיקה, רופא השיניים שלך יבדוק את השיניים והחניכיים שלך לאיתור סימני מחלה או בעיות אחרות. הם גם יחפשו סימני בלאי, שיכולים להצביע על כך שעליכם לבצע שינויים בשגרת טיפול הפה שלכם. בנוסף, רופא השיניים שלך עשוי לקחת צילומי רנטגן או בדיקות הדמיה אחרות כדי לבחון מקרוב את השיניים והחניכיים שלך. תמונות אלו יכולות לסייע בזיהוי בעיות שעדיין אינן נראות לעין בלתי מזוינת. על ידי ביצוע בדיקות שיניים סדירות, אתה יכול להבטיח שכל הבעיות יתגלו מוקדם ויטפלו לפני שהן הופכות לחמורות יותר.

 

– ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית השיניים טכנולוגיית

השיניים עשתה כברת דרך בשנים האחרונות, וכיום ישנן דרכים רבות להשיג חיוך יפה ובריא. אחד הטרנדים הפופולריים ביותר הוא הלבנת שיניים. הודות להתקדמות בטכנולוגיית הלבנת שיניים, ניתן כיום להגיע לתוצאות דרמטיות בכמה טיפולים קצרים בלבד. אפשרות פופולרית נוספת היא פורנירים. ציפויי ציפוי הם קונכיות דקות ומותאמות המוצמדות לקדמת השיניים. הם מהווים פתרון אידיאלי למי שרוצה לשפר את החיוך מבלי לעבור עבודת שיניים מקיפה. הודות להתקדמות אלו ואחרות בטכנולוגיית השיניים, השגת חיוך יפה ובריא מעולם לא הייתה קלה יותר.

– חשיבות בריאות הפה

רוב האנשים מודעים לחשיבות השמירה על בריאות הפה. אחרי הכל, אף אחד לא רוצה שיניים צהובות או ריח רע מהפה. עם זאת, בריאות הפה היא יותר מסתם אסתטיקה. הפה הוא ביתם של מיליוני חיידקים, ואם חיידקים אלה לא ייבדקו, הם עלולים להוביל למספר בעיות בריאותיות חמורות. לדוגמה, היגיינת פה לקויה נקשרה לסיכון מוגבר למחלות לב ושבץ מוחי. בנוסף, מחקר הראה שהחיידקים בפלאק יכולים לגרום לדלקת בכל הגוף, מה שיכול לתרום למספר מצבים כרוניים כמו סוכרת ודלקת פרקים. לכן, חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי באופן קבוע, ולפנות לרופא שיניים לבדיקות קבועות. על ידי טיפול בפה, אתה יכול לעזור לשמור על בריאות כל הגוף.

 

אין מקום טוב יותר ללכת אליו

כשזה מגיע לצילום נשיכת שיניים, אין מקום טוב יותר ללכת מאחד ממרפאות רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוכניק. עם עשרות שנות ניסיון ורופאים מהטובים בארץ, מרפאות אלו מציעות למטופלים חוויה מצוינת בשילוב עם טכנולוגיה ומתקנים חדישים. כמו כן, צוות המרפאה תמיד אדיב ונכון לעזור, תוך שהמחירים יותר מסבירים. בעבודה עם חברות ביטוח מהגדולות בישראל, המרפאות של ד"ר בוחניק הן בחירה מצוינת לכל מי שמחפש טיפול שיניים איכותי.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן