ClickCease

רופאי שיניים לילדים

כמעט כל הורה נתקל בסיטואציה שבה הוא זקוק לשירות של רופאי שיניים לילדים. לעיתים מדובר בבעיה דחופה, המצריכה התייחסות מיידית וטיפול מהיר. לעיתים זו בעיה נגררת, שמגלים אותה רק בביקורת שגרתית אצל רופאי שיניים לילדים או כאשר הכאבים נהיים בלתי נסבלים עבור הילדים. בכל מקרה, רופאי שיניים לילדים צריכים להיות סבלניים ואדיבים, כשם שהם מקצועיים. ביקור אצל רופא שיניים יכול להיות חוויה מלחיצה וחשוב שרופאי שיניים לילדים יתנו מענה גם להיבט הרגשי, לצד המקצועיות והמיומנות שלהם בטיפול. המאמר הבא יסביר כל מה שעליכם לדעת בנושא, כדי לבחור רופאי שיניים לילדים.

באילו מקרים צריכים שירות של רופאי שיניים לילדים?

יש מגוון מצבים בהם צריכים שירות של רופאי שיניים לילדים. אחת הסיבות הנפוצות, היא כאבי שיניים. ילדים סובלים מחורים בשיניים ודלקות חניכיים בדיוק כמו מבוגרים. הסיבות לכך הן מגוונות: רקע גנטי, אכילת מאכלים עתירי סוכר, אי שמירה על היגיינה דנטלית ועוד. כאבי שיניים יכולים להיות מטרידים מאוד ואף מאמללים ולכן, יש למצוא רופאי שיניים לילדים שיטפלו בגורמים לכאבים במקצועיות.

מצבים נוספים בהם דרושה התערבות של רופאי שיניים לילדים, היא כשיש חבלה או פציעה בחניכיים או בלסת, או שנשברות שיניים. מעבר לכאבים הכרוכים בכך, שיניים שבורות מצריכות לעיתים עקירה או כתר ורופאי שיניים לילדים מטפלים גם בכך. 

למה ילדים כל כך מפחדים מרופאי שיניים?

הרבה הורים נתקלים בחרדות סביב טיפול של רופאי שיניים לילדים. עבור חלקם, זו הפעם הראשונה שהם נתקלים ברמות לחץ וחרדה כאלו של הילד. חשוב לזכור כי מדובר בחשש טבעי. פחד מרופאי שיניים משותף לילדים ולמבוגרים והוא לרוב נובע מתחושת חוסר השליטה במהלך הטיפול ומהחשש מפני כאב חד או תופעות לוואי. עם זאת, טיפול אצל רופאי שיניים לילדים, הוא חיוני. לכן, גם אם הילד מפחד, אל תהססו לגשת איתו כדי שיקבל טיפול הולם. השקיעו בהרגעה ומיתון החרדות ואל תזניחו את הבריאות הדנטלית של הילדים.

כך תרגיעו את הילדים לפני טיפול אצל רופאי שיניים לילדים

חשוב להסביר לילדים את החשיבות של הטיפול אצל רופא השיניים ולהסביר שהרופא יעשה ככל שביכולתו כדי שהטיפול יעבור בקלילות. כדאי להסביר לילדים מה עומד להתרחש כמה שיותר בפירוט, ולהסביר להם את ההבדל בין ביקורת שגרתית לטיפול. ככל שתשדרו רוגע וביטחון, כך גם הילדים יהיו רגועים לקראת ביקורים אצל רופאי שיניים לילדים.

פתרונות נוספים אצל רופאי שיניים לילדים

במקרים קיצוניים, במקרים של טיפולים מורכבים במיוחד, טיפולים לילדים בעלי צרכים מיוחדים וכדומה, ייתכן כי רופא השיניים ימליץ על טיפול בהרדמה מלאה. הרבה פעמים זוהי האפשרות האידיאלית, עבור ילד שחושש מאוד מהטיפול או לא מוכן לשתף עמו פעולה, מסיבה כזו או אחרת. 

שיטה נוספת להרגעה אצל רופאי שיניים לילדים, היא שימוש בגז צחוק, שמשרה רוגע ומצב רוח טוב ומפחית משמעותית את החרדות הנלוות לטיפול. גז צחוק מוזרם דרך מסיכת חמצן המולבשת על פניו של הילד וההשפעה שלו עשויה לחלוף מיד בסיום הטיפול או מעט אחריו.

כמה עולה שירות של רופאי שיניים לילדים?

המחיר של רופאי שיניים לילדים משתנה בעיקר בהתאם למורכבות הטיפול. אם לילד יש חורים רבים הדורשים סתימה או טיפול שורש, עלות הטיפול תהיה גבוהה יותר משל סתימה קטנה בשן, למשל. בכל מקרה, רופאי שיניים לילדים מציינים את העלות הצפויה של הטיפול, מיד כשהם מסיימים לאבחן את הבעיה ולאפיין את דרכי הטיפול בה. כמו כן, אפשר לבחור רופאי שיניים לילדים שעובדים בהסדר עם קופות החולים ועם חברות הביטוח השונות. במקרים כאלו, גם טיפולים מורכבים יחסית, ניתנים בעלות מסובסדת. בכל מקרה, בעיות שיניים יש לפתור בהקדם האפשרי, ללא קשר למחיר. אחרת גם הילד עלול לסבול מכאבים חריפים יותר וחוסר נוחות וגם מורכבות הטיפול תהיה גדולה יותר והמחיר בהתאם.

כך תבחרו רופאי שיניים לילדים

באופן טבעי, כל הורה מייחל את הטוב ביותר עבור הילדים שלו וזה כולל כמובן גם טיפול רפואי הולם. רופאי שיניים לילדים אינם יוצאי דופן מהבחינה הזו. הורים מודעים לחששות ולחרדות של ילדים סביב ביקור אצל רופאי שיניים לילדים ומודעים גם לאיכות הטיפול השונה, הניתנת במרפאות שונות. חשוב לבחור בקפידה רופאי שיניים לילדים ולהבטיח מראש גם את איכות הטיפול וגם את היחס העדין והסבלני כלפי ילדים.

לשם, כך בחרו רופאי שיניים לילדים ממרפאה אמינה ומוכרת, עם מעגל לקוחות גדול ומוניטין כמרפאה מובילה בתחומה. לא מומלץ לקחת את הילדים למרפאה לא מוכרת של רופאי שיניים לילדים, משום שזהו סוג של הימור – לא תוכלו לדעת אם הם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר עבורם. עוד היבט שכדאי לשים עליו דגש, הוא הציוד הנמצא במרפאה וסוג השירותים שאתם יכולים לקבלת תחת קורת גג אחת. לטלטל ילד הסובל מכאבי שיניים בין המרפאות השונות יכול להיות מאתגר מאוד ולכן, מומלץ למצוא מרפאה המציעה את כל סוגי האבחנות והטיפולים במקום אחד.

רופאי שיניים לילדים מנחילים הרגלים נכונים 

ביקור אצל רופאי שיניים לילדים, מנחיל לילדים הרגלים חיוביים לכל החיים. לכן, יש להקפיד לבקר אצל רופאי שיניים לילדים באופן קבוע, גם אם הילדים משדרים לחץ או חשש מהמעמד. ילדים לומדים כי רופא שיניים יכול לאתר את הבעיה במהירות ולטפל בה כך שהכאבים יפסקו ואיכות החיים תעלה. הם גדלים להיות מבוגרים אחראיים הדואגים לבריאות הדנטלית שלהם, מבקרים אצל רופא שיניים ושיננית באופן קבוע וכך מעלים את הסיכויים ליהנות משיניים בריאות לטווח ארוך.

רופאי שיניים לילדים ברשת מרפאות שיניים

רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק, היא מהמובילה בארץ בתחום של רופאי שיניים לילדים. הדגש במרפאות של רשת מרפאות שיניים הוא יחס סבלני וחם כלפי ילדים (ומבוגרים בכל הגילאים), כדי שהטיפול יעבור כמה שיותר בקלות. זאת לצד ניסיון רב שנים ויכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ההופכות את הטיפול ברשת מרפאות שיניים לאידיאלי עבור הילדים. אם אתם מחפשים רופאי שיניים לילדים ברמה גבוהה, עם המלצות, ידע וניסיון חסר תחליף, רשת מרפאות שיניים היא המקום עבורכם.

רשת מרפאות שיניים – רופאי שיניים לילדים בפריסה ארצית

אחד היתרונות המשמעותיים של רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק, הוא פרישה ארצית מלאה, המאפשרת לכל ילד לקבל טיפול שיניים הולם ומקיף, בלי קשר למקום מגוריו. מבחר סניפי המרפאות מאפשרים להתמודד בקלות גם אם מצבי חירום הקשורים לשיניים וגם עם ביקורות וטיפולים שגרתיים, ללא הצורך לנסוע למקום מרוחק או למצוא רופא זמין בהתראה קצרה. המרפאות פרוסות בכל רחבי הארץ: בדרום, במרכז ובצפון, במבחר ערים: ירושלים, אשדוד, נהריה, אשקלון, נתניה, בני ברק וערים רבות נוספות. בנוסף לפריסה הנרחבת, כל מרפאה של רשת מרפאות שיניים מכילה את הציוד המתקדם ביותר בשוק, המאפשר מתן מענה מהיר ומדויק במרפאה עצמה, ללא צורך בבדיקות נוספות במרפאות אחרות. השירות המקיף כולל צילומים פנורמיים, טיפולי יישור שיניים לילדים ומבוגרים, רפואת שיניים אסתטית, כתרים, סתימות, טיפול בבעיות לסת וחניכיים ועוד.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן