ClickCease

רופא שיניים חירום

לפעמים, זה קורה בשניות: שן נשברת, או כתר נופל ואתם מוצאים את עצמכם זקוקים לשירות של רופא שיניים חירום. מדובר במצב שכיח ולכן רשת מרפאות שיניים ערוכה גם לתת שירות של רופא שיניים חירום. במאמר הבא נסביר כל מה שיש לדעת על הנושא, כדי שתדעו מתי יש לפנות לשירות של רופא שיניים חירום ומה כולל התהליך.

באילו מצבים צריכים רופא שיניים חירום?

לא רק כאבי שיניים מצריכים פניה לשירות של רופא שיניים חירום. יש מצבים שבהם נפילה, חבלה או פציעה בפה, בשיניים ובלסת, מצריכה טיפול דחוף. מבוגרים וגם ילדים עלולים ליפול ולשבור שיניים ובמקרה זה יש לפנות לשירות של רופא שיניים חירום שיאבחן את שהתרחש בפה ובמידת הצורך יתקן את השיניים השבורות, יעקור אותן או ימליץ על טיפולי המשך. גם מצבים שבהם נופלים בפתאומיות כתר או סתימה, מצריכים טיפול של רופא שיניים חירום, גם בשל העובדה שהם עלולים לגרום לכאבים עזים וגם משום שהסתימות והכתרים נועדו לכסות על אזורים פגועים בשן והיעדרם עלול לגרום לבעיות דנטליות בטווח הארוך והקצר.

רופא שיניים חירום לילדים

גם ילדים זקוקים לעיתים לשירות של רופא שיניים חירום. למעשה, כאבי שיניים אצל ילדים מצריכים הרבה פעמים פניה דחופה לשירות של רופא שיניים חירום, בתכיפות גבוהה יותר מאשר מבוגרים. זאת משום שלעיתים יכולת ההתמודדות עם כאבים באופן כללי וכאבי שיניים באופן ספציפי, נמוכה יותר מאשר של מבוגרים. לילדים קטנים גם מאתגר לעיתים להסביר במילים ברורות מה מקור הכאב, עוצמתו ומה בדיוק הם מרגישים, מה שעלול לגרום לתסכול משמעותי אצל הילדים והוריהם. לכן, בכל מקרה ובכל שעה שבה הילדים סובלים מכאבי שיניים קשים ומטרידים, כדאי לפנות לשירות של רופא שיניים חירום. יש לציין כי ילדים עם בעיות שיניים חמורות, או ילדים שאינם משתפים פעולה עם הטיפול מסיבות כאלו או אחרות, מופנים לעיתים לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה. טיפולים אלו הם לא תחת סמכות הביצוע של רופא שיניים חירום, שכן הרדמה מלאה מצריכה היערכות מוקדמת ולא יכולה להתבצע תוך התראה קצרה.

עלויות של רופא שיניים חירום

העלויות של רופא שיניים חירום עשויות להשתנות בהתאם למורכבות הטיפול. בדרך כלל אין דרך לדעת מראש מהי מהות הבעיה, ללא אבחון מדויק ולכן גם קשה להחליט על אופי הטיפול. אחרי שהרופא יאבחן את הבעיה ויחליט על טיפול, תוכלו לדעת מהי העלות המלאה של התהליך. עם זאת, יש להביא בחשבון כי התעריף של רופא שיניים חירום עשוי להיות מעט גבוה מהתעריף של בדיקה שגרתית או טיפול אלקטיבי אצל רופא שיניים. זאת משום שרופא שיניים חירום זמין עבורכם בהתראה קצרה ולעיתים אף זונח עיסוקים אחרים כדי להגיע למרפאה, לאבחן ולטפל בשיניים. אם אתם זקוקים לשירות של רופא שיניים חירום במהלך יום שבת, חג או כל יום אחר שבו לא מתנהלת עבודה שגרתית, גם זה עלול להשפיע על עלות הטיפול. בחלק מהמקרים, רופא שיניים חירום יוכל להפריד בין טיפול שיש לבצע באופן דחוף, לבין טיפול שאפשר לדחות אותו מעט ולקבוע תור רגיל עבורו. במקרים כאלו, בהם הטיפול מתפצל, העלויות יכולות לרדת וחלק מהטיפולים יהיו בתעריף רגיל.

בכל מקרה, מי שצריך רופא שיניים חירום, לא יכול להרשות לעצמו שלא להשקיע את הסכום הדרוש לטיפול. כאבי שיניים חריפים יכולים לגרום לחוסר תפקוד ולאי נוחות משמעותית ולכן שווה לשלם על שירות של רופא שיניים חירום ולהחזיר לעצמכם את בריאות הפה, השקט הנפשי ושגרה ללא כאבים.

בקשו המלצות על רופא שיניים חירום

אם אתם לא בטוחים לאיזה רופא שיניים חירום ללכת, בקשו המלצות מחברים, משפחה וברשתות החברתיות. הרבה פעמים מצב המצריך רופא שיניים חירום הוא כזה שאי אפשר להמתין בו ולכן, חשוב לפעול במהירות. אם אתם מעוניינים בהמלצה חמה, וודאו כי אתם מקבלים אותה מיד כשאתם מבינים שיש צורך בשירות של רופא שיניים חירום. ייתכן בהחלט שתקבלו כמה המלצות, שכן אנשים רבים נתקלו במצבים שבהם הם זקוקים לשירות של רופא שיניים חירום. מתוך כל ההמלצות שתקבלו, בחרו רופא שיניים חירום שקרוב אליכם ושיכול להעניק לכם טיפול מקצועי ומקיף, בעלות שאתם יכולים לעמוד בה. לעיתים התהליך הקצר הזה יהיה כרוך בשיחות טלפון עם מספר רופאים, כדי לוודא שהם פנויים ויכולים להעניק שירות בתחום בו אתם זקוקים לו. אבל חשוב לעשות את הטלפונים האלו, כדי למצוא את הרופא המדויק עבורכם ביותר, גם אם אתם במצב המצריך טיפול חירום.

האם כל בעיה בשיניים מצריכה רופא שיניים חירום?

לא כל בעיה בפה, בשיניים, בחניכיים ובלסת מצריכה פניה לשירות של רופא שיניים חירום. לכן, אם אתם מודאגים מהעלויות או מהלוגיסטיקה הפתאומית הכרוכה בכך, חשוב שתדעו שיש גם מגוון בעיות שיניים המאפשרות לדחות מעט את הטיפול ולקבל אותו בעיתוי רגיל ולא בזמן חירום. אם אתם סובלים מכאב ברמה בינונית ומטה, אם לא נשברו שיניים ואם מצב הפה סביר יחסית, ייתכן ועדיף לכם להמתין לתור רגיל ולא לפנות לשירות של רופא שיניים חירום. במידת הצורך ובמידת האפשר, התייעצו טלפונית עם רופא שיניים חירום, בהגיעכם למרפאה. ייתכן והרופא ינחה אתכם להמתין לתור רגיל, שבו אפשר לאבחן ולטפל בבעיות הפה והשיניים שלכם. חשוב שלא תזניחו את התור שנקבע ותגיעו אליו במועד שנקבע. אחרת, גם מצב קל עלול להסתבך ואז באמת תצטרכו שירות של רופא שיניים חירום.

רופא שיניים חירום כמעט בכל מקום בארץ

בין שאתם במרכז התוסס, הצפון השקט או בדרום המנומנם, אפשר למצוא שירות של רופא שיניים חירום בכל רחבי הארץ. חפשו רשת מרפאות שיניים המציעה רופאים זמינים בפריסה ארצית, כך שלא משנה היכן אתם נמצאים, תוכלו למצוא רופא שיניים חירום. עדיף לבחור רופא כמה שיותר קרוב אליכם, כי גם נסיעה ממושכת אינה נעימה במהלך כאב שיניים חריף. רופא שיניים חירום הקרוב למקום בו אתם נמצאים, יאפשר לכם לקבל טיפול הולם במהירות ולחזור לשגרה נטולת הפרעות וכאבים, כמה שיותר מהר.

רופא שיניים חירום ברשת מרפאות שיניים

אם אתם מחפשים רופא שיניים חירום מומלץ, אמין ומקצועי, אתם מוזמנים להכיר את רשת מרפאות שיניים – אחת מהרשתות המובילות בארץ בכל הקשור לרפואה דנטלית. רשת מרפאות שיניים מציעה מבחר מרפאות עם רופא שיניים חירום בפריסה ארצית. זאת בנוסף לבדיקות וטיפולים שגרתיים הניתנים בקליניקה, אשר אליהם אפשר לקבוע תורים רגילים. 

מעבר לפריסה ארצית נרחבת, רשת מרפאות שיניים של ד"ר עמוס בוחניק מציעה חוויה ייחודית בתחום רפואת השיניים. כל צוותי המרפאות מורכבים מאנשי שירות מעולים ומרופאי שיניים מוכשרים ואדיבים, המעניקים שירות למעגל לקוחות עצום, מדי יום ובעתות חירום. הרשת מציעה את כל סוגי טיפולי השיניים, לרבות רפואת פה אסתטית, כמו הלבנת שיניים ויישור שיניים. אם נפל לכם כתר, אתם סובלים מכאב חד ופתאומי או ששברתם שן, פנו לרשת מרפאות שיניים ותיהנו משירות ברמה הגבוהה ביותר ופתרון מלא לבעיה ממנה אתם סובלים.

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

בהסדר עם כל חברות הביטוח

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן