ClickCease

שיניים תותבות – מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

שיניים תותבות הן פתרון נפוץ לשיניים חסרות, והן יכולות להיות דרך יעילה להחזיר את החיוך שלך. עם זאת, חשוב לזכור שתותבות דורשות טיפול מיוחד. במיוחד, אתה צריך להיות זהיר בעת ניקוי אותם כדי למנוע פגיעה בחומר העדין. כמו כן, יש להיזהר בהחדרה והסרה של שיניים תותבות, שכן הדבר עלול לגרום לגירוי בחניכיים. לבסוף, עליך להיות מודע לכך שייתכן שתותבות לא יתאימו בצורה מושלמת בהתחלה, וייתכן שתצטרך להתאים אותן על ידי רופא שיניים. עם טיפול נאות, שיניים תותבות יכולות להחזיק מעמד שנים רבות ולעזור לך ליהנות מחיוך בעל מראה טבעי.

מהן שיניים תותבות?

שיניים תותבות הן סוג של תותבת שיניים המשמשת להחלפת שיניים חסרות. הם עשויים בדרך כלל מאקריליק או מתכת ויכולים להיות חלקיים או מלאים. שיניים תותבות מוחזקות במקומן על ידי שאיבה טבעית או דבקים, והן יכולות לעזור לשפר את יכולתך לאכול ולדבר.

איך מייצרים שיניים תותבות?

שיניים תותבות מבוצעות על ידי נטילת טביעות מהשיניים שלך, אשר משמשות לאחר מכן ליצירת דגם של הפה שלך. לאחר מכן, התותבות מיוצרות מאקריליק או מתכת, והן יכולות להיות חלקיות או מלאות. רופא השיניים שלך יתאים את התותבות לפיך ויבצע את כל ההתאמות הנדרשות.

מי צריך שיניים תותבות?

שיניים תותבות משמשות בדרך כלל לאנשים שאיבדו את כל או רוב השיניים הטבעיות שלהם. ניתן להשתמש בהן כדי להחליף שיניים חסרות בלסת העליונה או התחתונה, והן יכולות להיות חלקיות או מלאות. תותבות יכולות לשמש גם כדי לתקן בעיות בנשיכה שלך או כדי לתמוך במבנה הפנים שלך.

 

ההיסטוריה של שיניים תותבות

שיניים תותבות שימשו במשך מאות שנים כדי להחליף שיניים חסרות. השימוש הראשון המתועד בתותבות היה ביפן בשנת 710 לספירה. הם היו עשויים משיני אדם או בעלי חיים והוחזקו במקומם עם חוטי זהב. באירופה של המאה ה-16, שיניים תותבות נעשו מעץ, שנהב או עצם. שיניים תותבות מבוססות מתכת הומצאו בשנת 1774, ותותבות אקריליות פותחו באמצע המאה ה-20.

 

מהם הסוגים השונים של שיניים תותבות?

שני הסוגים העיקריים של תותבות הם תותבות שלמות ותותבות חלקיות. תותבות שלמות משמשות להחלפת כל השיניים בלסת העליונה או התחתונה, בעוד שתותבות חלקיות מחליפות רק חלק מהשיניים החסרות. ישנם גם סוגים שונים של חומרים שניתן להשתמש בהם לייצור תותבות, כולל אקריליק, מתכת ופורצלן.

 

מהם היתרונות של שיניים תותבות?

שיניים תותבות יכולות לשפר את יכולתך לאכול ולדבר, והן יכולות גם לעזור לתמוך במבנה הפנים שלך. הם יכולים גם להגביר את הביטחון העצמי שלך על ידי חיוך טבעי יותר.

 

איך אני מטפל בתותבות שלי?

חשוב לנקות את התותבות באופן קבוע כדי למנוע הצטברות פלאק וצמיחת חיידקים. כדאי גם להימנע מאכילת מזונות קשים או דביקים שעלולים לפגוע בתותבות. כאשר אתה לא לובש את התותבות שלך, הקפד לאחסן אותם במקום בטוח שבו הם לא ייפגעו.

 

מהם הסיכונים של שיניים תותבות?

בעוד שתותבות בטוחות בדרך כלל, יש כמה סיכונים הקשורים אליהן. אלה כוללים מחלות חניכיים, זיהום וקושי בדיבור או באכילה. חשוב להתייעץ עם רופא השיניים שלך לפני קבלת שיניים תותבות כדי לוודא

כמה עולות שיניים תותבות?

העלות של שיניים תותבות משתנה בהתאם לסוג התותבת שאתה צריך, החומרים המשמשים, ורופא השיניים שאתה פונה. תותבות חלקיות בדרך כלל עולות פחות מתותבות שלמות , ותותבות אקריליות עולות בדרך כלל פחות מתותבות מתכת או פורצלן. הביטוח שלך עשוי לכסות חלק או את כל העלות של התותבות שלך.

האם יש אלטרנטיבות לתותבות?

ישנן כמה חלופות לתותבות, כולל שתלים דנטליים וגשרים. שתלים דנטליים הם עמודי מתכת קטנים המושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת שלך כדי לתמוך בשיניים מלאכותיות. גשרים הם שיניים מלאכותיות המוחזקות במקומן על ידי שיניים טבעיות סמוכות. חלופות אלו עולות בדרך כלל יותר מתותבות, אך הן יכולות לספק פתרון קבוע יותר.

היתרונות של שיניים תותבות

  • מאפשר לך לאכול ולדבר כרגיל
  • שומר על צורת הפנים שלך
  • מגביר את הביטחון שלך
  • חסרונות של שיניים תותבות
  • יכול להיות לא נוח
  • יכול לחמוק ממקומו
  • ייתכן שיהיה צורך להחליף כל 5-10 שנים

כיצד לבחור את סוג התותבת הנכון

ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת סוג התותבת המתאים עבורך. אלה כוללים את מספר השיניים שאתה צריך להחליף, את סוג החומר שאתה רוצה, ואת התקציב שלך. רופא השיניים שלך יכול לעזור לך להחליט איזה סוג של שיניים תותבות הוא הטוב ביותר עבורך.

תהליך קבלת שיניים תותבות

תהליך קבלת השיניים התותבות אורך בדרך כלל מספר שבועות. במהלך הביקור הראשון שלך, רופא השיניים שלך יקח טביעות מהשיניים שלך ויעשה לך דגם של הפה. לאחר מכן הם ישתמשו במודל זה כדי ליצור את התותבות שלך. ברגע שהתותבות מוכנות, תצטרך לחזור להתאמה. רופא השיניים שלך יבצע את כל ההתאמות הנדרשות כדי להבטיח שהשיניים התותבות יתאימו בצורה נוחה ובטוחה.

טיפול בתותבות שלך

חשוב לנקות את התותבות באופן קבוע כדי למנוע הצטברות פלאק וצמיחת חיידקים. כדאי גם להימנע מאכילת מזונות קשים או דביקים שעלולים לפגוע בתותבות. כאשר אתה לא לובש את התותבות שלך, הקפד לאחסן אותם במקום בטוח שבו הם לא ייפגעו.

טיפים להרכבת שיניים תותבות

אם אתה חדש בלבישת שיניים תותבות, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על המעבר. התחל עם חבישת התותבות שלך במשך כמה שעות בכל פעם ולאחר מכן הגדל בהדרגה את משך הזמן שאתה לובש אותן. ייתכן שתרצה גם לתרגל אכילה ודיבור עם התותבות שלך לפני השימוש בהן בפומבי. אם אתה חווה אי נוחות כלשהי, הקפד להתייעץ עם רופא השיניים שלך.

האם שיניים תותבות מתאימות לי?

שיניים תותבות הן דרך יעילה להחליף שיניים חסרות, אך ייתכן שהן לא מתאימות לכולם. הקפד להתייעץ עם רופא השיניים מרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, בכדי לראות אם שיניים תותבות הן האפשרות הטובה ביותר עבורך.

מהם הסיכונים של שיניים תותבות?

שיניים תותבות הן בדרך כלל בטוחות, אבל יש כמה סיכונים שצריך להיות מודעים אליהם. אלה כוללים חנק, בליעה ושאיבת התותבת. חנק עלול להתרחש אם התותבת לא מאובטחת כראוי למקומה. בליעה עלולה להתרחש אם התותבת משתחררת בזמן שאתה אוכל. שאיפה יכולה להתרחש אם התותבת חודרת לריאות שלך בזמן שאתה ישן. סיכונים אלו הם בדרך כלל נדירים, אך חשוב להיות מודעים אליהם.

 

בעיות נפוצות עם שיניים תותבות

הבעיות הנפוצות ביותר עם שיניים תותבות הן שהן עלולות להיות לא נוחות והן עלולות להחליק ממקומן. אם התותבות שלך לא נוחות, הקפד להתייעץ עם רופא השיניים שלך. הם עשויים להיות מסוגלים להתאים את ההתאמה או לבצע שינויים אחרים כדי לשפר את הנוחות. אם התותבות שלך מחליקות, ייתכן שתצטרך להשתמש בדבקים. יש מגוון רחב של דבקים זמינים, אז הקפד לבקש מרופא השיניים שלך המלצות.

סיכום ומסקנות

שיניים תותבות הן דרך נפוצה להחליף שיניים חסרות. יש להם מספר יתרונות, אבל הם יכולים גם להיות לא נוחים וקשה להסתגל אליהם. אם אתה שוקל שיניים תותבות, הקפד להתייעץ עם רופא השיניים שלך כדי לראות אם הם האופציה הנכונה עבורך.

 

מתי עלי לפנות לרופא שיניים?

עליך לפנות לרופא שיניים אם אתה חווה אי נוחות כלשהי עם התותבות שלך או אם נראה שהן אינן מתאימות כראוי. אתה צריך גם לראות רופא שיניים אם יש לך חששות לגבי המראה של התותבות שלך.

ברשת מרפאות שיניים, תוכלו למצוא מרפאות שיניים נעימות וחדישות, בפריסה ארצית, עם מיטב הרופאים בארץ. רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק, פועלת כבר שלושה עשורים, עם רזומה של עשרות אלפי מטופלים מרוצים וסטנדרטים גבוהים של טיפול מקצועי, גישה אנושית ונעימה, ושקיפות מלאה בכל תהליך הטיפול וקבלת ההחלטות. אתם מוזמנים להתקשר עכשיו ולקבוע תור לרופא שיניים מרשת מרפאות השינים הנמצא סמוך למקום מגוריכם.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן