ClickCease

תותבת על גבי שתלים מחיר

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אם אתה זקוק להשתלת שיניים אחת או יותר, ואתם מתעניין בנושא זה של השמה של שן תותבת על גבי שתלים בשיניים אתה מוזמן למקרוא את המאמר הבא שעוסק בגורמים השונים המשפיעים על מחיר שתלי שיניים ותותבות על גבי שתלים. בכל מקרה, אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר עם רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק על מנת לבצע הליכים דנטלים מורכבים ככל שיהיו.

ד"ר בוחניק הוא רופא שיניים בעל שם שהקדיש את חייו לעזור לאנשים לחיוכים יפים. הוא פיתח רשת של מרפאות שיניים ברחבי הארץ, המאוישות על ידי מיטב הרופאים בעסק עם ניסיון של עשרות שנים. המרפאות שלו חדישות ומעודכנות, ומציעות רפואת שיניים מצוינת במחירים נוחים. ד"ר בוחניק עובד עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מה שמקל על המטופלים לקבל את הטיפול הדרוש להם. כעת, הוא מציג הליך חדש המאפשר לאנשים להניח תותבת על גבי שתלים, מה שמעניק להם התאמה בטוחה ונוחה יותר מאי פעם. המחיר עבור הליך זה סביר באופן מפתיע, מה שהופך אותו זמין ליותר אנשים. בעזרתו של ד"ר בוחניק, כל אחד יכול לקבל חיוך שהוא יכול להתגאות בו.

7 גורמים המשפיעים על מחיר השתלת שיניים

1. סוג השתל בו משתמשים

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר השתלת שיניים, אך סוג השתל בו נעשה שימוש הוא אולי החשוב ביותר. טיטניום הוא החומר הנפוץ ביותר עבור שתלים, והוא גם המשתלם ביותר. עם זאת, חלק מהמטופלים עשויים לדרוש חומר חלופי, כגון זירקוניה, שעלול להיות יקר יותר. בנוסף, סוג השתל שייבחר ישפיע גם על המחיר. לדוגמה, שתל subperiosteal הוא בדרך כלל יקר יותר מאשר שתל בצורת שורש. גם מספר השתלים הדרושים ישחק תפקיד בעלות הסופית. באופן כללי, שתלים מרובים יהיו יקרים יותר מאשר שתל בודד. לבסוף, גם מיקום השתל ישפיע על המחיר. שתלים הממוקמים בקדמת הפה הם בדרך כלל פחות יקרים מאלה הממוקמים בחלק האחורי. בסופו של דבר, ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחירי השתלות השיניים, וחשוב לדון בכל האפשרויות שלך עם רופא השיניים שלך לפני קבלת החלטה.

2. סוג התותב בשימוש

כאשר בוחנים השתלות שיניים, ישנם מספר גורמים שונים שיכולים להשפיע על המחיר הכולל. אחד הגורמים החשובים ביותר הוא סוג התותבת שבה ייעשה שימוש. לדוגמה, גשר קבוע הוא בדרך כלל יקר יותר מתותבת נשלפת. בנוסף, מספר השתלים הנדרש יכול גם להשפיע על המחיר. באופן כללי, יותר שתלים יעלו יותר מפחות שתלים. לבסוף, למיקום השתלים יכולה להיות השפעה גם על המחיר. באופן כללי, שתלים הממוקמים בקדמת הפה נראים יותר, ולכן נוטים להיות יקרים יותר מאשר שתלים הממוקמים בחלק האחורי של הפה. על ידי התחשבות בכל הגורמים הללו, אתה יכול לקבל הבנה טובה יותר למה לצפות מבחינת עלות השתלות השיניים שלך.

3. מורכבות ההליך הניתוחי

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת רופא שיניים הוא מורכבות ההליך הניתוחי. חלק מהליכי השיניים הם פשוטים מאוד, בעוד שאחרים מורכבים למדי. סוג ההליך שתבחר יהיה תלוי בצרכים וההעדפות האישיות שלך. אם אתם זקוקים לניקיון שגרתי, למשל, הליך פשוט אמור להספיק. עם זאת, אם אתם זקוקים לעבודה נרחבת יותר, כמו טיפול שורש או עקירת שן בינה, תצטרכו לבחור רופא שיניים המיומן בביצוע פרוצדורות מורכבות. יתר על כן, חשוב לבחור רופא שיניים שיש לו ניסיון בביצוע סוג ההליך שאתה צריך. הקפד לשאול על הניסיון וההכשרה של רופא השיניים לפני קבלת ההחלטה הסופית שלך.

4. הניסיון והכישורים של רופא השיניים

ישנם מספר גורמים מרכזיים שישפיעו על מחיר השתלות השיניים שלך. הראשון הוא הניסיון והכישורים של רופא השיניים שלך. רופא שיניים שמבצע השתלות במשך שנים רבות יגבה באופן טבעי יותר מאחד שמתחיל את דרכו. עם זאת, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שרופא שיניים מנוסה יוכל לספק לך את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. 

 

5. מיקום המרפאה

ישנם גורמים רבים ושונים שיכולים להשפיע על מחיר השתלת שיניים. אחד הגורמים החשובים ביותר הוא מיקום המרפאה. מרפאות במטרופולינים הגדולות נוטות להיות יקרות יותר מאלו שבעיירות קטנות יותר או באזורים כפריים. הסיבה לכך היא שעלויות התקורה של מרפאות אלו גבוהות יותר, ולעתים קרובות יש להן צוות גדול יותר. בנוסף, החומרים המשמשים להשתלת שיניים יכולים גם להשפיע על המחיר. שתלי טיטניום הם בדרך כלל יקרים יותר מאלה העשויים מפלדת אל חלד או חומרים אחרים. לבסוף, סוג הליך ההשתלה בו נעשה שימוש יכול גם להשפיע על המחיר. באופן כללי, הליכים מורכבים יותר יהיו יקרים יותר מאשר פשוטים יותר. על ידי התחשבות בכל הגורמים הללו, אתה יכול לקבל תחושה טובה יותר של מה אתה יכול לצפות לשלם עבור השתלות השיניים שלך. מכל מקום ברשת מרפאות שיניים ארצית כמו רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, המחיר הוא ארצי וגלובלי לכל הרשת, כך שאתה מוזמן ליצור עימנו קשר בנוגע לכך.

6. האם בית חולים משמש כמסגרת כירורגית או לא המסגרת

הכירורגית היא מרכיב מכריע בהבטחת בטיחות המטופל ומיטוב תוצאות הניתוח. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ההגדרה הטובה ביותר להליך מסוים, כולל סוג ההליך, מצבו הבריאותי של המטופל והמשאבים הזמינים. בתי חולים משמשים באופן מסורתי כמסגרת כירורגית לרוב ההליכים, אך ישנם מצבים שבהם מסגרת אחרת עשויה להתאים יותר. לדוגמה, מטופלים בריאים ובעלי סיכון נמוך לסיבוכים עשויים להיות מועמדים לניתוח חוץ. בנוסף, הליכים מסוימים עשויים להתאים יותר לסביבה חלופית כגון מרכז ניתוחים אמבולטוריים או חבילה כירורגית עצמאית. בסופו של דבר, ההחלטה איזו הגדרה מתאימה להליך מסוים תלויה בגורמים רבים וצריכה להיעשות על ידי המנתח בהתייעצות עם המטופל. כל מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק ניתן לעשות בהם הליכים כירורגים מורכבים כגון השתלת שיניים וכל המסתעף, וכל זאת מבלי לקבוע תור ולהזמין חדר בבית חולים – מה שכמובן מוזיל מאד את המחיר של הטיפול הדנטלי.

7. סוג הכיסוי הביטוחי

ביטוח הוא סוג של ניהול סיכונים המשמש בעיקר להגנה מפני הסיכון של הפסד מותנה או לא ודאי. ביטוח מוגדר כהעברה שוויונית של הסיכון להפסד, מגוף אחד לאחר, בתמורה לתשלום. מבטח, או מוביל ביטוח, הוא חברה המוכרת את הביטוח; המבוטח, או בעל הפוליסה, הוא האדם או הגוף הרוכש את פוליסת הביטוח. סכום הכסף שיש לגבות עבור סכום מסוים של כיסוי ביטוחי נקרא פרמיה. ניהול סיכונים, הפרקטיקה של הערכה ובקרה של סיכונים, התפתח כתחום מחקר ועיסוק דיסקרטי. העסקה כרוכה בשני הצדדים לקבוע הסכם שעליו הם מוכנים לקחת על עצמם סיכונים פיננסיים. הפרמיות מבוססות אפוא על אומדן הפיצוי הצפוי על סמך "נתוני הפסד" בשנים קודמות. 

כל זה בנוגע לביטוח רגיל, ביטוח שינים הוא שונה בכך שבכל מקרה אתה בוודאי תשתמש בו – שהרי כל אחד צריך טיפולי שיניים פעם בחצי שנה לפחות לביקורת וכו. רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק עובדת עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כך שאם יש לך ביטוח דנטלי – אתה צריך לבדוק האם בפרמיה שלך מופיע גם כיסוי להשתלות שיניים והמסתעף.

הדבר הטוב ביותר בבחירת אחת מהמרפאות של ד"ר בוחניק לטיפולי שיניים מתקדמים או השתלות שיניים הוא שאתה יודע שאתה מקבל טיפול איכותי מאנשי מקצוע מנוסים. מרפאות אלו הן מהמתקדמות בארץ, ומצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי בשבריר מהעלות שתשלם בקליניקה פרטית.

 

אז אם אתם מחפשים טיפול שיניים איכותי במחיר משתלם, אל תחפשו רחוק יותר מרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן